Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) garga01 válasza lalakov (#12997) üzenetére


garga01
senior tag

Nem tudom mit fújtál rá, de alkoholos szemüvegtörlővel meg lehet törölni óvatosan a chipet, majd hagyni h elpárologjon róla. Ha oxidos valamelyik kontakt, kézben fogva húzd ki-dugd be a kártyát párszor, meg a tv-t kihúzva az áramból, a modult is óvatosan húzd ki-dugd vissza párszor. Amikor bedugod, határozottan érzni kell, h rácsúszott a tüskesorra.
De a szöveg szerint amit bemásoltam az a smart card-ra hivatkozik, az meg egyértelműen a directone kártyája, nem a modul sajnos.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#13002) CharlieDrop válasza garga01 (#13000) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nekem kártyát se küldtek

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#13003) cyco válasza garga01 (#13000) üzenetére


cyco
újonc

Mennyire tuti az,hogy adnak? Mert ha tényleg adnak mellé akkor bepróbálkoznék vele.
Van valakinek tapasztalata vele? Köszi

(#13004) garga01 válasza cyco (#13003) üzenetére


garga01
senior tag

Korábban így volt, de nekem már nincs Direct, lemondtam pár éve. De lent is látod van aki már nem kapott. Esetleg próbáld meg telefonon megkérdezni, habár lehet érteni se fogják :D

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#13005) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Sziasztok!

Egy ismerősöm gondolkodik a Direct One Online TV ( [link] ) megrendelésben és az ő kérésére érdeklődöm most itt, mert a Direct One weboldalán ezekről sajnos nem találtam egyértelmű választ.

1. Erre az Online TV szolgáltatásra műholdas előfizetés nélkül is elő lehet fizetni csak önmagában?
Ismerősöm a laptopján használná ezen szolgáltatást, melyet hdmi kábellel kötne össze a nem Smart tv-jével, erre egyáltalán van lehetőség? Mert azt láttam, hogy Android-os app van ehhez a szolgáltatáshoz, de gondolom ezt Windows-on nem lehet használni.

2. A visszajátszható TV csatornák listáját hol lehet megtalálni?
A Direct One ezen online TV weboldalán én csak a csomagban megtalálható csatornák listáját látom, hogy ezek közül melyik visszatekerhető és maximum meddig (az elmúlt mondjuk 2 vagy 7 napig?), ezekről nem találtam információt, pedig még az ÁSZF-eket is letöltöttem, de ezekben sem volt.

Kommenteket visszaolvasva többen is írták itt, hogy kártyát kérés nélkül is sokszor küldenek postán, ezt a megrendeléskor nem lehet kérni, hogy ne küldjenek? Ennek a kártyának van valamilyen külön extra díja a szolgáltatás havi díján felül?
Mert ha ez a szolgáltatás valóban használható csak online (streamelve) akkor jelen esetben teljesen felesleges ez a kártya.

Köszönöm előre is aki válaszol.

[ Szerkesztve ]

(#13006) 4Grider válasza Daywalkerke (#13005) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igen, elő lehet rá fizetni műhold nélkül.
Van rá lehetőség, de vegyen inkább egy chromecast-ot vagy valami androidos médialejátszót, ne a laptoppal és böngészővel szórakozzon ha tv-t alatt nézni.
A csatornák kis része játszható vissza, erre semmit nem vállalnak, így felesleges listát készíteni, mert menet közben változhat.
A kártyát nem utasíthatja vissza, el kell tenni, a végén visszaküldeni, már ha kap. Az adott szolgáltatásnak díjcsomag függő díja van, nem függ a kártya meglététől.

(#13007) cyco válasza garga01 (#13004) üzenetére


cyco
újonc

Köszönöm a tippeket, sikerült a kártya, körbehívtam pár viszonteladót és végül is sikerült plus now-os előfizetést szereznem kártyával.Nagyon rendesek voltak a cégben , a kártyát be is aktiválták rögtön. Csak behelyeztem a beltéribe és ugrott is. Ha nem akarnak adni akkor hivatkozni kell az ÁFSZ-re mert ott benne van :
Az Előfizető jogosult a Szolgáltatást a Szolgáltató által biztosított mediabox nélkül igénybe venni, amely esetben a Szolgáltató a dekódoló kártyán kívül egyéb beltéri egységet nem biztosít az Előfizető részére. Ebben az esetben a Beltéri egység az Előfizető által megrendelt dekódoló kártya. Ez esetben a Szolgáltatás beüzemeléséhez az Előfizető
köteles rendelkezni saját kültéri egységgel

(#13008) Maladar válasza Daywalkerke (#13005) üzenetére


Maladar
tag

Szia !

Számítógépen bármely böngészőből nézhető, úgy ki tudja küldeni hdmin.
Ahogy a kollega is írta, érdemesebb egy chromecastos kütyübe beruházni és akkor chrome böngészőből küldhető, de ha androidos kütyüt vesz a tv hez, arra már lehet tenni direct one appot. (pl xiaomi androidos hdmis kütyüre felmegy az android tv s app.
Egyébként ennek a szolgáltatónak kifejezetten sokféle rendszerre (okos)lg, samsung, android tv, van appja és egész jó.
De ha ragaszkodik a laptop és hdmi kábelhez, igen fog működni és pl egy vezeték nélküli egérrel a böngészőt teljes képernyőre téve távvezérelheti :-) ha ezt szeretné.

Kártya. Régen mindig küldtek ilyet az online megrendelés mellé is (egyesek szerint azért mert jogilag ez egy műholdas szolgáltató, rosszabb elképzelés szerint azért, h így nehezebb lemondani, mert a kártyát lemondáskor vissza kell adni.
Mostanában már többek írták, hogy ők nem kaptak, ez lutri, külön nem tudod kérni se azt h küldjenek se azt h ne. De ezzel ne foglalkozz sokat, ha kap, elteszi, lemondáskor be kell vinni egy üf. szolgálatra.

A visszajátszhatók.. hát az állandóan változik. Nekünk műholdas van 1,5 éve, egyik tvn a műholdas megy, másikon az online. Ez attól függ h. éppen kivel milyen szerződést hogy kötnek. Csak pl. az rtl t egy időben nem engedte fellvenni a műholdason tvn. aztán nem volt visszanézhető. Aztán megengedett mindent, de a tv2 t nem engedte felvenni. Van csatorna amin a film újraindítható, tehát ha pl 22 kor kezdődik és éjfélig tart, akkor 23.55 kor el tudod indítani az elejétől és végig is tudod nézni. de éjfél után már nem tudnád megnézni az adott filmet (éjfél után már nem lehet visszanézni). Mert van olyan adó ami nem visszanézhető, de a film újraindítható, tehát amíg megy a film, addig elkezdheted nézni az elejétől és végig is megy.. :-)
Amik visszanézhetők azok általában 1hétig. Pl az AMC , filmbox műsorait 1 hétig visszanézheted.
Van videótára, ami a visszanézhető csatornákból és elsősorban a chanal+ hálózat érdekeltségeiből kikerülő filmek / sorozatok. (természetesen szinkronosak) Ezek elsősorban európai sorozatok francia, olasz, svéd, norvég, bolgár (tényleg :-) sorozatok szoktak fent lenni, ezek néhány havonta / fél évente cserélődnek...
ismeretterjesztőkből elég nagy videótára van.

Ha nagyon érdekel, megpróbálhatom megnézni, hogy most mik visszanézhetők, de lehet 2 hónap múlva aztán 5 hónap múlva más lesz. Bár összességében valószínűleg javulni fog, több adóval a jövőben, mert az olvasottak szerint az onlineon szeretne terjeszkedni a szolgáltatók között.

Elsősorban idős édesapámnak van, neki és ha ott vagyok, nekem is, tetszik, szerintem egy szerethető szolgáltatás alapvetően.

[ Szerkesztve ]

(#13009) Daywalkerke válasza Maladar (#13008) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Köszönöm a te és 4Grider részletes válaszát is.

[ Szerkesztve ]

(#13010) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Valami törpént éjfél és 5 között, mert egyes csatornák nem jönnek be, helyette ezt a hibaüzenetet látom:
"Kérjük, válts csatornát a megfelelő betöltéshez(51)"

Nem néztem végig minden csatornát, de a Comedy Central/Family, az MTV-k(zenecsatik) mind érintettek (lehet, hogy több is).
2 beltéri van, az egyiken, a régebbin (abban még fizikailag van kártyaolvasó és kártya) ott minden OK, a másikon van a gebasz, amelyik már ez a "virtuális kártyás"... Kaon MZ-52

Akinek esetleg ilyen kütyüje van ránéznétek, hogy nálatok mi a szitu? Thx!

UI: Teljes áramtalanítás, csatornafrissítés, gyári-állapot visszaállítása megvolt, nem segített.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13011) Fire/SOUL/CD válasza Fire/SOUL/CD (#13010) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Na, ha 5 percet még vártam volna, akkor nem kellett volna koptatnom a biteket. :W
Frissített magától a beltéri, helyreállt minden.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13012) Ricsii2001


Ricsii2001
csendes tag

Sziasztok! Úgy látom, hogy ez a topic viszonylag aktívan működget. Szeretnék kérdéseket feltenni leendő Direct one előfizetőként.
A "Plus now" nevű csomagot néztem ki magamnak ezen az oldalon: https://www.directone.hu/online-tv/
Szép és jó, de sajnos csak egy egyéves hűségnyilatkozatot akarnak aláíratni velem, próbaidőszakot nem látok sehol. Én kizárólag online nézném a tv-t, televíziós kártya, vagy bekötés nem érdekel. Mik a tapasztalatok ezzel a szolgáltatással? Szoktak-e lenni fejlesztésekkel kapcsolatos kimaradozások? Szokták-e korlátozni az adást, mint mondjuk a Sweet tv-nél főleg a tv2-es csatornákon? A 4 új RTL-es csatorna (RTL Otthon, Kölyökklub, Sorozatklub, Moziklub) elérhető a kínálatban? A Tv2 Play prémium, illetve az RTL+ active a tv csomag megszűnéséig érvényes? Tehát nincs olyan, mint mondjuk az HBO-nál, hogy 2 hónapig adják, utána már nem?
És hogyan történik az előfizetés? Kitöltöm online a kitöltendő dolgokat, és aztán mi történik? Végülis küldenek tv-s kártyát, vagy sem, vagy hogyan működik ez pontosan? Vagy küldenek-e bármit, szerződést, vagy akármit postai úton, vagy mindent online intéznek? Köszönöm a válaszokat előre is!

(#13013) 4Grider válasza Ricsii2001 (#13012) üzenetére


4Grider
nagyúr

Próbaidőszak nincs, vagy aláírod az egy évet, vagy nem.
Ritka, hogy nem érsz el egy csatornát, a sweet tv féle korlátozás elképzelhetetlen, viszont rosszabb a képminőség, ellenben több csatorna nézhető itt vissza.
Azok a csatornák elérhetőek, amit az ÁSZF-ben látsz (az aktuálisban a 42. oldaltól lévő táblázatban). Mivel sok csatorna van benne, nem másolnám ide a táblázatot.
Az RTL+ active hozzáférés végig aktív volt (mára már lemondtam a szolgáltatást, én pont sweet-re tértem át). A TV2 nem érdekelt, így arra nem emlékszem.
Online történik minden, kivéve ha küldenek kártyát. Vagy küldenek, vagy nem, vissza nem utasíthatod, ha küldenek. Tedd el rendesen, mert az elvesztése kötbéres.

(#13014) CharlieDrop válasza Ricsii2001 (#13012) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Szia, már egy jó éve használom a szolgáltatásukat:
- A 4 új RTL-es csatorna még nem tűnt fel, megnéztem nem is láttam most őket.
- Szokták-e korlátozni az adást, mint mondjuk a Sweet tv-nél főleg a tv2-es csatornákon?
Nem.
- Szoktak-e lenni fejlesztésekkel kapcsolatos kimaradozások? Ha vannak, azok sem tűnnek fel, de néha (gondolom a technológia miatt) vannak akadások. Ezt értsd úgy hogy tényleg nagyon ritkán, az elején volt gond RTL-lel, de mára abszolút nem jönnek elő problémák.
- Szerződéskötés nekem full online volt minden. (ha nem emlékszem rosszul) Fizettem és használhattam is.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#13015) 4Grider válasza CharlieDrop (#13014) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én látok az ÁSZF-ben ilyen sorokat (február 15-től):
95-ös csatornahely Moziklub HD smart now, plus now, smart és plus
96-oson Sorozatklub HD smart now, plus now, smart és plus
31-en RTL OTTHON HD dettó
99-on Kölyökklub HD dettó

Tényleg nincs ott? Mert akkor lehet reklamálni...

[ Szerkesztve ]

(#13016) CharlieDrop válasza 4Grider (#13015) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Szerintem az a műholdasra vonatkozhat.
Ja, látom a now is ott van.
Ezen a linken sem látom :(

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#13017) 4Grider válasza CharlieDrop (#13016) üzenetére


4Grider
nagyúr

ÁSZF szerint kell hogy működjenek nem a weblap szerint. Szóval nyugodtan telefonálj, kötbért kell fizessenek, amíg nem látod a csatornákat...

(#13018) CharlieDrop válasza 4Grider (#13017) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Az igen, ÁSZF szerint kellene lennie valami Auto motor sport csatornának is...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#13019) Mike88 válasza cyco (#13007) üzenetére


Mike88
senior tag

Na, erről ennyit... Decemberben állította (párdon, tudta!) az egyik fórumtárs, hogy ilyen már nincs, én nem akartam vele vitázni, mert úgy tűnt Ő képben van, én meg tény, hogy nem vagyok ebben naprakész, nem vagyok forgalmazó, de hát úgy logikus, hogy van ilyen, különben minek a forgalmazó? Beltéris előfizetésre elő lehet fizetni online is és telefonon is. Ezek után már csak az érdekelne, hogy van-e még társkártya, mert már azt se hiszem el, hogy nincs. Azt írta nincs csak kártyás előfizu, s hogy az online előfizetéshez jár a kártya, amivel önmagának mond ellent, de lényegtelen, mert ez már csak azért sem igaz, mert szerződés szerint nem az online szolgáltatásra fizetsz elő akkor sem, ha arra fizetsz elő. Műholdas szolgáltatásra fizetsz elő minden esetben, amihez jár egy online TV szolgáltatás is. Most hogy online TV-hez jár kártya vagy a kártyához jár Online TV, az teljesen lényegtelen abból a szempontból, ha valakinek csak kártyás előfizetésre van szüksége. Röviden, tömören van csak kártyás előfizetés s ha ezt a forgalmazók továbbra is beaktiválják, ahogy azt írtad te is, akkor az az állapot sem áll fenn feltétlen, hogy "vagy működik vagy nem", amit Ő állított. Aki csak online fizet elő és kiküldik neki a kártyát, annak könnyen lehet, hogy így van, de annak a kérdezőnek aki szintén eziránt érdeklődött, mint te, javasoltam, hogy érdeklődjön forgalmazónál, majd lelettem oltva, egyúttal Ő meg félrevezetve. Ez régen is így működött, hogy forgalmazónál fizettél elő, akkor ott, a helyszínen (a boltban) aktiválták a kártyádat és már egy aktív kártyával ballaghattál haza. Annyi, hogy akkor egyből lehetett kérni egy 2. kártyát (harmadikat már nem), most lehet, hogy tényleg nincs már erre lehetőség, de aki nem TV-ben használja a kártyát, hanem saját boxban, az megoldja a megosztást, ha használna 2-3. boxot is.

(#13020) Tombi


Tombi
senior tag

Sziasztok.
Kártyát önmagában nem adnak, nevetséges.
Úgyhogy maradunk tv nélkül.. :U

(#13021) jbl


jbl
aktív tag

Uraim a véleményeteket kérném.
upc direct műholdas vagy mindig tv szolgáltatók között kell választanom.
Kérdésem a következő. melyiknek jobb a képminősége?
kb 10 évvel ezelőtt hűholdaztam akkor 72-es kocka tévém volt. Abban az időben megfelelt, de azóta tvék nagyot fejlődtek. de vajon a műholdak is? most 140cm oled tvém van.

(#13022) 4Grider válasza jbl (#13021) üzenetére


4Grider
nagyúr

A MinDigTV sokkal szebb egy műholdas adáshoz képest. Az online streamjei is sokkal jobb minőségűek. Az más kérdés, hogy a tv-s alkalmazása a mindigtvgo-nak egy hulladék a onedirect apphoz képest.

(#13023) jbl


jbl
aktív tag

onedirect app-ról tudna valaki berakni pár fotót hogy néz ki a csatorna lista.
vagy hogy lehet rajta nézni az adást. nagyon bonyolult a használat?

(#13024) Debilon válasza jbl (#13023) üzenetére


Debilon
addikt

mondjuk ez telefonos app, ha megfelel

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#13025) jbl


jbl
aktív tag

Ez egy baromság ahogy kinéz. 15éves gyerekeknek lehet hogy tetszik, de nekem nem

(#13026) Debilon válasza jbl (#13025) üzenetére


Debilon
addikt

de most komolyan, milyet szeretnél? (no offense)

kikeresed amit nézni akarsz és nézed.. úgysem látod a műsor miatt
pont, hogy (szerintem) egyszerű használni, funkcióját ellátja, kedvenc csatorna listát is lehet létrehozni, akkor meg aztán tényleg csak azt látod, amit akarsz

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#13027) jbl válasza Debilon (#13026) üzenetére


jbl
aktív tag

Megrendeltem, az asszonynak tetszik. :)

(#13028) jbl


jbl
aktív tag

Az árakat valaki leírná nekem, mert sehol nem találom. Csak mindenhol, hogy 2 hónapig 0Ft de, hogy utána mennyi azt nem látom sehol.
HBO Pack:?
Filmbox Pack:?
Cinemax Pack:?
Direct Nowban elérhető prémium csatornák:?
Night Pack?

(#13029) Spigike


Spigike
csendes tag

Sziasztok! Android Tv-n nézzük az Online Tv appot, de esténként rendszerint C132-es v C002-es hibával kifeketetdik a kép. Más tapasztalt ilyet? Valami ötlet?

(#13030) desolator válasza jbl (#13028) üzenetére


desolator
senior tag

Én az HBO Pack -ról tudok nyilatkozni. Az 1800 Ft és jár a 3 HBO csatorna mellé a MAX előfizu is.

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#13031) jbl válasza jbl (#13027) üzenetére


jbl
aktív tag

Na eddig bírtuk, le is mondtuk. Telefonon meg tableten lehet jó a minőség, de tévén.
Inkább nem mondok semmit.

(#13032) 4Grider válasza jbl (#13031) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én szóltam...

(#13033) CharlieDrop válasza jbl (#13031) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Mi volt a baj?

Kíváncsi vagyok, mert én elég jól meg vagyok elégedve ezzel egy 4K 65”-os tévén

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#13034) 4Grider válasza CharlieDrop (#13033) üzenetére


4Grider
nagyúr

Vannak a részletekre is ráfókuszálók (és jó szeműek) és vannak a teljes képet nézők. Teljesen más minőség elégséges a kétfajta tv-zéshez.
És az sem mindegy, hogy előtte mennyire voltál a képminőséggel elkapatva. Voda vagy yettel tv után büntetés Telekom iptv-t, műholdas tv-t vagy directone-t nézni.

(#13035) CharlieDrop válasza 4Grider (#13034) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Yettel TV-m volt. Semmi különbséget nem látok.
de nekem a Yettel sem volt valami szuper. Szóval váltanék ha lenne jobb, de eddig nem találkoztam olyannal.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#13036) 4Grider válasza CharlieDrop (#13035) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én a saját tv-men látatlanban 80% feletti pontossággal megmondom, hogy adott adót épp melyik műsorelosztón keresztül nézzük. Nálam a legjobb minőségre a mindigtvgo, kezelhetőség szempontjából meg az a legrosszabb. A directone minőségre nálam nagyon sokkal a sweet tv mögött végzett, ezért inkább utóbbit választottam a mindigtvgo és a digi tv mellé.

(#13037) CharlieDrop válasza 4Grider (#13036) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Nincs kábeles tévénk és a sweet tv megbízhatatlansága miatt maradtam a DO-nál

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#13038) jbl


jbl
aktív tag

Váltottam IP tévére. egy applikáción lehet elérni a csatornákat. de tűéles minden 48” LG OLED.
ja az app neve. [https://siptv.app/about/]

[ Szerkesztve ]

(#13039) Drone86


Drone86
tag

Sziasztok!
Anyósom TV függő, viszont eltörte a lábát, és a gyógyulásáig olyan helyre költözöt, ahol nincs bekötve kábeltv, csak internet, leginkább csak wifi.
Ha jól értem a DirectOne nal tudnám pótolni egy átlag kábelszolgaltato csatornakinalatat?
Illetve, mivel egy nem-smart lcd tvje van, hogy tudná ezen ezt a legegyszerubben használni? Pl tudnátok ajánlani vmi olcsó (semmi másra nem kéne) távirányítós hdmi sticket, ami biztosan tudja futtatni az androidos appot?
Előre is köszi a segítséget! ;)

(#13040) vpanangin válasza Drone86 (#13039) üzenetére


vpanangin
senior tag

XIAOMI MI TV STICK médialejátszó. Mediamarkt 17500 Ft.

(#13041) maestro87


maestro87
őstag

Sziasztok!
Direct One azt mondja nincs kábel tv szolgáltatásuk, az ÁSZF szerint viszont van. Ezt érti valaki? :DDD

(#13042) garga01 válasza maestro87 (#13041) üzenetére


garga01
senior tag

Ez nekem is új, a DirectOne-nak (és az ex UPC Direct-nek) úgy tudtam nem volt kábeltv szolgáltatása.
Most belelapozva, az ÁSZF 1-es melléklete leírja hol van ilyen (PDF 41. oldaltól), valszeg vmi kis szolgáltatót vettek meg. Szóval ha azon települések vmelyikén laksz akkor elvieleg adnak ktv-t ott :D

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#13043) 4Grider válasza maestro87 (#13041) üzenetére


4Grider
nagyúr

Melyek Direct One mondja ezt?
Az ÁSZF-ben két külön cég szerepel.
A kábeles ügyfélszolgálata a 1245-ön érhető el, ez a Direct One a 1214-en.

(#13044) maestro87 válasza garga01 (#13042) üzenetére


maestro87
őstag

Igen, benne van a városom a listában, a Smart csomag csak 2990 Ft lenne, csak nem tudom, hogy ehhez is járna-e Direct Now app hozzáférés meg a többi extra.
Az UPC Magyarországnak viszont volt kábel tv szolgáltatása, nekünk is az volt kb. 20 évvel ezelőtt.

4Grider: Csak Facebook-on kérdeztem meg gyorsban, de fura hogy nem volt képben.

(#13045) garga01 válasza maestro87 (#13044) üzenetére


garga01
senior tag

Igen, tudom hogy volt. Csak az "sima" UPC volt, de igazából nem volt köze a műholdas Direct-hez.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#13046) 4Grider válasza maestro87 (#13044) üzenetére


4Grider
nagyúr

Smart csomag vezetékes területen csak 12 településen érhető el, gondolom ezek egyikén akarsz előfizetni.
A now csomagoknak híre hamva sincs a vezetékes ÁSZF-ben, szóval nem bíznék abban, hogy ezt megkapod, márt csak azért sem, mert a Smart Now csomag önmagában drágább, mint a vezetékes előfizetésed havidíja...

(#13047) maestro87 válasza 4Grider (#13046) üzenetére


maestro87
őstag

Az alkalmazás hozzáférés ha jól tudom jár a műholdas (Smart) szolgálatás mellé is, így logikus lenne ha a kábel mellé is adnák ha már ugyanúgy Smart a neve.
De mindegyis, lehet maradok a Diginél, csak érdekes volt, hogy nem nagyon reklámozza a Direct One a kábel tv szolgálatását még helyileg se...

(#13048) 4Grider válasza maestro87 (#13047) üzenetére


4Grider
nagyúr

A műholdasakhoz jár, de ott nem is 2990 Ft-ért adják a smart csomagot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.