Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) pzstm válasza frankdelgado (#799) üzenetére


pzstm
titán

jaja, se Xcloud, se Gamepass, se gamepass ultimate.....

próbáltál már globalban gondolkodni?

van 50-60ezer Xbox és PS is kishazánkban szerintem.

Én azon sem lepődnék meg, ha Xbox Live Gold nem lenne itthon mint ahogy régen sem volt. (és ne tudd meg mennyi ember mennyi ember munkájába és utánajárásába került hogy az legyen...)

Nekem pl bármit magyarul kellene használnom borzasztó lenne. Division1 esetében volt magyar nyelv, aztán a milyen minőségű a magyar fordítás azt hagyjuk.

Nem minden kiadó fog költeni erre nem kevés pénzt hidd el, mert részvényesek és nagyfőnökök megnézik a számokat és körberöhögik az ötletet.

Őszintén, sok esetben én is azt tenném.

Sajnos el kell fogadni, hogy olyan és akkora piac vagyunk amekkora.

Neked a magyar nyelv a húzóerő, ezt megértem és tiszteletben tartom. Örülj neki hogy van/lesz választási lehetőséged :R

(egy másik totál nem konzolos ismerős gyereknek vett....GamePass alapján azt mondta igazából nincs miről beszélni és nem akarta elhinni hogy az tényleg olyan és így működik.
Ő szvaival: ne is legyen magyar nyelv, legalább tanuljon a gyerek :U )

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#802) AMD Power válasza Madoc (#774) üzenetére


AMD Power
titán

Nah ez az Egyetlen dolog a PS-nel ami szimpatikus nekem. Az en angolom minden de nem jo. Nagyon sok jateknal ez egy aldas lenne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#803) Cyrin válasza frankdelgado (#799) üzenetére


Cyrin
addikt

A witcher pont magyar az xbox-on is, nem kell angolul játszani, ahogy még sok más (AC, Forza, Lego Wolds, stb, stb, ha valakinek ez kell).
DE!
A 12 éves fiam gond nélkül kezeli az Xbox-ot, Fortnite nem magyar, ha valamit nem ért, megkérdezi, vagy megnézi a telefonján a szótárban, most a Jedi FO-t játsza, kirakja az angol feliratot és érti nagyjából hogy miről van szó. Ez nagyon nagy dolog. Anno én a pankrációból tanultam meg angolul, meg az angol mesékből Sky One alatt, ő ezekből fog. Mostmár azt mondom, isten ments hogy minden magyarul legyen, mire megy azzal?
Most kap majd karácsonyra PS-t, annak azért lesz jó a magyar menürendszere, mert az anyjáék nem sokat tudnak angolul, nekik könnyebb lesz beállítani, de onnantól teljesen felesleges a többi.
Egyébként őt pont nem érdeklik a single player játékok, mert a fiataloknál a multi a nyerő.
Nálunk meg mindenki érti az angolt olyan szinten, hogy ne okozzon gondot.

[ Szerkesztve ]

(#804) Carlos Padre válasza jeni (#795) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Orosz rendszerint van a jatekokban :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#805) Carlos Padre válasza frankdelgado (#799) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mi van veled te fiju? :Y Iszol te rendesen? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#806) l.skywalker válasza Cyrin (#803) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sose felejtem el. Settlers 2. Minden felfedezett romos épület után bejött egy 3 mondatos angol szöveg.

Mindig 40 percig okoskodtam a tesóimmal, hogy mi lehet az igazi értelme :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#807) #21123072


#21123072
törölt tag

Biztos, hogy szükség van a magyar fordításra xboxnál?

(#808) Wesder válasza #21123072 (#807) üzenetére


Wesder
félisten

Ilyen minőségben nyugodtan jöhet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#809) l.skywalker válasza #21123072 (#807) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Alig várom már az ilyeneket. Tiszta Monthy Python :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#810) Carlos Padre válasza Wesder (#808) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én is nagy rajongója vagyok az ilyeneknek :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#811) oriic válasza #21123072 (#807) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hjahogy elírták a "betépés" helyett belépés van. ;]

Live-Die-Respawn

(#812) Cyrin


Cyrin
addikt

Mindíg eszembe jutnak a Windows magyar körmondatai, minden szót értesz, de mégse tudod mit akar mondani.

(#813) mike1334 válasza Cyrin (#812) üzenetére


mike1334
veterán

Én tegnap olvastam egy (egyébként rosszul megírt) cikket a közig és munkaügyi bíróságok megszüntetéséről, na abban volt olyan mondat, aminek kétszer futottam neki...pedig magyarul volt :DDD
Egyébként +1 az angolra. Én a diabloból tanultam meg angolul, addig amit az iskolában tanítottak, semmire se volt jó...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#814) #21123072 válasza l.skywalker (#809) üzenetére


#21123072
törölt tag

Lehet, ugyanazt a szótárat használták.
My hoovercraft is full of eels. :)

(#815) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Énis rühellem a magyarításokat... szerencsére nincs rá szükségem.

De elismerem, sokaknak jól jön, még ha olyan is amilyen néha... szóval így nálam ez amolyan don't care szinten van, engem nem érint.

Én azt utálom ha épp a magyar nyelv van ránk erőltetve... lásd Forza Horizon 4 pl. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#816) AMD Power válasza FollowTheORI (#815) üzenetére


AMD Power
titán

Sok jateknal nem "kell" a magyar nekem sem. De egy csomo olyan jatek van aminel meg sokkal konnyebb/elvezheto lesz tole a jatek. Pl egy Subnautica.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#817) oriic válasza FollowTheORI (#815) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Én azt utálom ha épp a magyar nyelv van ránk erőltetve... lásd Forza Horizon 4 pl. :)"

Hogy érted, hogy ránk van erőltetve?

Live-Die-Respawn

(#818) icemad válasza FollowTheORI (#815) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Forza Horizon 4 ben választható a nyelv.

(#819) #20411392 válasza oriic (#817) üzenetére


#20411392
törölt tag

Ott nem úgy volt, hogy ha magyar régión van a box, akkor magyar volt a játék és nem lehetett állítani a játék ménüjében?

Nekem nagyon így rémlik. Át is raktam USA-ra akkor a boxot.

(#820) FollowTheORI válasza #20411392 (#819) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#821) oriic válasza #20411392 (#819) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De igen, ezért nem értettem a ráeröltetést. Egy restart volt mindössze, hogy angol legyen újra. :R

Live-Die-Respawn

(#822) DaveHutt válasza #20411392 (#819) üzenetére


DaveHutt
őstag

Úgy volt. Agyvérzést kaptam, hogy a Weekly Forzathon feladatait nem tudták rendesen lefordítani. Konkrétan játszhatatlanná tették, ment is a konzol USAba. Azóta szerencsére jött frissítés a játékhoz, és már lehet külön állítani.

(#823) DaveHutt válasza mike1334 (#813) üzenetére


DaveHutt
őstag

I sense a soul in search of answers. Ah, mennyit grindoltam Országh szótárral az asztalon. Főleg, amikor kijött a D2 és megjelentek az Open Wounds, Crushing Blow stb. kifejezések.

(#824) FollowTheORI válasza DaveHutt (#822) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen, szerencsére. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#825) zsocy válasza oriic (#821) üzenetére


zsocy
őstag

Szerintem pont ez a ráerőltetés, amikor régiót kell váltani és egy reboot is kell hozzá hogy valami működjön. Az elegáns az egy menüből választható opció lett volna.
De persze ebben legalább volt magyar nyelv, ez azért jó dolog.
Mindent angolul játszok, de pl a witcher 3at magyarul nyomtam, ott elég jól követte a fordítás a könyvek nyelvezetét.

(#826) l.skywalker válasza zsocy (#825) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mint írták feljebb már választható a nyelv

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#827) zsocy válasza l.skywalker (#826) üzenetére


zsocy
őstag

Ne hülyéskedj, én a mai napig is újraindítgatom emiatt, most kell ezt megtudnom :DDD ciki :)
Ez így már természetesen más, akkor nem szóltam.

(#828) l.skywalker válasza zsocy (#827) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én nem tudom. Nem szoktam ilyenekkel foglalkozni - csak feljebb írták :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#829) icemad válasza zsocy (#827) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Forza Horizon 4-ben már választható. Valamelyik frissítés rakta fel. Először a régió szerint választott nyelvet, ebben igazatok van.

(#830) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Vajon már rájöttek a mérnökök,hogy nagyon gyorsan tele lesz a konzol bele porral,ha állítva használja majd a user? Én biztosan lefedném a tetejét,ha nincs bekapcsolva.

Life, Uh, Finds A Way

(#831) mike1334 válasza hombre[EU] (#830) üzenetére


mike1334
veterán

Persze, kár készülnek a csipketerítők :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#832) hombre[EU] válasza mike1334 (#831) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az lenne a menō,ha indításnál "kicsomagolná" magát a doboz , leállításnál beburkolózna :D tranformers

Life, Uh, Finds A Way

(#833) mike1334 válasza hombre[EU] (#832) üzenetére


mike1334
veterán

Ha henger alakú lenne, akkor a bedekó kakaó doboz teteje pont jó lenne rá :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#834) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A CD Projekt Red és a Witcher könyvek szerzője megegyeztek a folytatásról [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#835) hombre[EU] válasza l.skywalker (#834) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Most már tuti,hogy a másik AAA amin dolgoznak az a Witcher lesz.2021-ben jöhet, a motor kész

Life, Uh, Finds A Way

(#836) oriic válasza l.skywalker (#834) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ez a megállapodás még nem jelenti azt, hogy egyből készül is az új rész (Bár esélyes), de jó látni, hogy a szerző is hajlott az egyeszségre, hiszen voltak gondok a két fél között korábban. (Nem is kevés) :C

Live-Die-Respawn

(#837) l.skywalker válasza oriic (#836) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A lényeg hogy most már a szerző is nagy lóvét kap. Mindenki boldog. Mi játszunk

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#838) oriic válasza l.skywalker (#837) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát az öregnek úgyis a money a lényeg. :D Nekünk meg a játék ofc. :R

Live-Die-Respawn

(#840) Wesder válasza oriic (#839) üzenetére


Wesder
félisten

Jajj ne, így ki vesz majd ikszbokszot!? brühü :O

Gondolom PA is lesz. Ezt a jó szokàsukat gondoltam hogy nem hagyjàk el, csak mert nextgen.
Steam-re is megy, úgyhogy jó ez így.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#841) oriic válasza Wesder (#840) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Steamre még nem biztos, legalábbis nem látom még ott.

Live-Die-Respawn

(#842) Wesder válasza oriic (#841) üzenetére


Wesder
félisten

Nem azt nyilatkoztàk hogy a Gears5-től minden jàtékuk jön Steamre is, mert tudjàk hogy a felhasznàlóknak fontos ez?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#843) Gebriel


Gebriel
veterán

Van arról bármi infó, hogy MS is elkezdené az exkluzív játékiba belerakni a magyar nyelvet?

(#844) Crytek válasza Gebriel (#843) üzenetére


Crytek
veterán

Semmi ilyesmi :( Pedig egy Outer Worldsbe nem ártott volna.. De a Forzába abba nagyon kellett.. :W

Next PC Upgrade: 2022

(#845) Wesder válasza Gebriel (#843) üzenetére


Wesder
félisten

Ori jön magyarul, a többiről semmi hír. A konzol magyarítàsàt nem csinàltàk meg eddig, nem hinném hogy a jàtékokkal fogjàk kezdeni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#846) AMD Power válasza Crytek (#844) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig igy forditva jobb lett volna... Amigy de jo jatek volt ez a Outer Wolrds! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#847) AMD Power


AMD Power
titán

A Borderlands 3 botrányhős fejlesztője kritizálta az Xbox Series X-et
Szerintetek? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#848) 3L1T3 válasza AMD Power (#847) üzenetére


3L1T3
addikt

Amit az elmúlt 6 évben csinált a Gearbox inkább csöndbe maradnék. :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#849) Moby válasza AMD Power (#847) üzenetére


Moby
addikt

Cicaharc a semmin :D Ugyanabból a boltból veszik nagyjából ugyanazt. Ráadásul az MS-nek mindig sokkal több pénze lesz arra, hogy többet adjon kevesebbért. A lényeg, hogy saját ötlet ne nagyon kelljen hozzá, mert abban nem túl erősek :D A többi menni fog.

(#850) Wesder válasza AMD Power (#847) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy kritizàljàk, mert a PS kinézete még nem ismert. Majd arra is menni fog a fika, mi meg majd elégedetten hasznàljuk az SX-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.