Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Def26 válasza NoOne1976 (#1648) üzenetére


Def26
félisten

fölösleges ezen rágódni, sajnos az ms igénytelen konzolon ezen a téren. Nem is igazán látni, hogy foglalkozna ezzel bárki is, pedig a környező országokban, már xbox one megjelenés napján elérhetőek voltak a honosított nyelvek.

Ez van, kiestünk a pixisből mióta nem a box Magyarország kedvenc konzolja.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1652) l.skywalker válasza NoOne1976 (#1648) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én teljesen jól elboldogulok angolul is és németül is. De nekem mind a filmeknél, mind a játékoknál nehezemre esik pontosan megérteni egyes kifejezéseket, speciális szavakat és olyankor kvázi bukik az egész rész megértése.

Sokat segít, ha van angol felirat, de én is jobban örülnék neki, ha játékok alatt lenne magyar felirat. Nem kell a magyar audió, az angol hanggal teljes nekem is az élmény, de jó lenne igényes feliratozás.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1653) bandi0000 válasza l.skywalker (#1652) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Én mêg kb azt tudnàm elképzelni hogy a magyar felíratot fel tudnà olvasni :D nyilvàn ez esélytelen mert semmilyen érzelmet nem vinne bele a progi és ezàltal a kiadók fujjolnának rà, de van 1-2 jàték mint a forza vagy pókember amikor képtelenség olvasni és az adott tevékenységet is.csinálni egyszerre

Xbox One: bandymnc

(#1654) NoOne1976 válasza l.skywalker (#1652) üzenetére


NoOne1976
őstag

Így van. Én is ezt mondom. Sokszor jó volna, ha nem csak kb. tudnám miről van szó. De angolul olvasni, meg játszani is egyszerre nem könnyű.
Ha a Sony meg tudta csinálni a feliratozást, akkor az MS is meg tudná. A saját stúdióinak játékai esetében ez csak döntés. És teljesen mindegy, hogy rentábilis-e, mert más irányból visszajöhet a befektetett pénz. (Ha a Sonynak megéri, akkor csak döntés kérdése itt is.) Nyilván vonzóbb lenne egy box magyar nyelvű exkluzívokkal.

(#1655) Wesder válasza NoOne1976 (#1654) üzenetére


Wesder
félisten

Nekik nem fontos. Mondom lehet basztatni a supportot, hogy legyen magyar menü, meg jàtékok. Én az MCC àra miatt is többször szoltam. Basztak korrigàlni. Ha nem kell nekik a pénzem, az màr az ő bajuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1656) mike1334 válasza bandi0000 (#1653) üzenetére


mike1334
veterán

Csodálatos lenne :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#1657) Def26 válasza mike1334 (#1656) üzenetére


Def26
félisten

:DDD :DDD :DDD hát jobb mint a semmi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1658) Wesder válasza mike1334 (#1656) üzenetére


Wesder
félisten

Mindenki vegyen magànak otthonra szinkrontolmàcsot, gond letudva.;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1659) Baltazár123 válasza Crytek (#1649) üzenetére


Baltazár123
senior tag

"Sosem értettem ezt... Itthon aki él és mozog a nagyon de nagyon nagyon nagy többségben mindenki torrentről filmezik és sorozatozik. "
Havi 3e pénz a netflix előfizetés 2 gépre. Ritka egy barom, aki inkább torrentezik meg feliratokkal szarakodik mellé meg visszaoszt ha olyan helyről töltött. Maximum ha valami olyasmi jön ki a konkurrenciánál, ami nagyon jó, de ez ritka. Mi most már komolyan gondolkodunk azon, hogy lemondjuk a tv előfizetést és marad csak a netflix. Ennyi pont elég is lenne a tévénézésből mindenkinek.

(#1660) Def26 válasza Baltazár123 (#1659) üzenetére


Def26
félisten

gyerekek nálad sincsenek, ugye? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1661) bandi0000 válasza Baltazár123 (#1659) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Azért szàmold azt hogy előfizetsz a netflixre, hbo go ra, disnyre hogy minden filmet sorozatot lefedj, és ez kb 10k havonta, + nem is lesz benne minden film olyan gyorsan, vagy egyàltalàn nem lesz benne, ettől függetlenül én is hbo go zok

Xbox One: bandymnc

(#1662) pzstm


pzstm
titán

Akik sírnak/félnek a nem csak series X-re érkező gamektől, azok nyilván nem felejtették el gondolom, hogy Sony-nál is ez lesz ugye? :U (vagy valami nagyon nagyon hasonló)

[Sony is planning cross-generation gameplay between PS4 and PS5]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1663) Wesder válasza pzstm (#1662) üzenetére


Wesder
félisten

De azok nem ex címek lesznek. Itt most azon megy a pànik hogy az MS ex címek minek jönnek majd még One-ra is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1664) pzstm válasza Wesder (#1663) üzenetére


pzstm
titán

jaja, sony részvényesként öröm lenne azt látni, hogy az új PS5 esetében mennyi ex címet adnak el...kiindulva a mostani arányokból

Ex címek azok, amik nettó veszteségesek Sony-nak :DDD

én azt mondom meglátjuk majd. Egyre több PC masterrace ismerősöm akar kitolni az MS-el, hogy ők akkor sem vesznek Xbox-ot, hanem Gamepass-oznak csak a Windows 10-es gépükön :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1665) l.skywalker válasza pzstm (#1664) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szemetek. Miattuk zárnak be a fizikai boltok is ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1666) Wesder válasza pzstm (#1664) üzenetére


Wesder
félisten

Na az az igazi öntökönrúgàs.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1667) AMD Power válasza l.skywalker (#1646) üzenetére


AMD Power
titán

A Q4 tuti Xbox fogyott többet. Én csak a mi számainkat látom. Brutál sok ment. All Digitalból is meg a X-ből is miután 99e lett az ára.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1668) Baltazár123 válasza Def26 (#1660) üzenetére


Baltazár123
senior tag

"gyerekek nálad sincsenek, ugye?" Na éppen ez az, nézz rá egyszer a gyerekfilm kínálatra. TV-t azóta nem is néznek, hogy van netflix. Itt az egyedüli megfontolás az, hogy néha nem elég a 2 készülék, mert van hogy 3-4 különféle dolgot néznénk egyszerre. Ha ez gyakran gond lesz, akkor előfizetek még egy szinttel magasabbra.
Egyébként meg azt várom még, hogy a minőségi lézeres projektorok ára elfogadható szintre szelidüljön és akkor valós értelmet nyer a házimozi fogalom is.
Nagyobb gyerek jó angolos, ő például direkt angolul és feliratosan, de van hogy angol feliratosan vagy akár felirat nélkül nézi a filmeket, sorozatokat. A jegyeiben is látszik a fejlődés és ennek is örülök, mert a jó nyelvtudás nagyon hasznos lesz.

(#1669) gduck válasza mike1334 (#1656) üzenetére


gduck
addikt

Hát szinkronok terén összetehetjük a két kezünket, iszonyat "el vagyunk kényeztetve". Pl. a Lengyeleknék a mai naping alámondásosak a TV-ben a filmek...

(#1670) gduck válasza NoOne1976 (#1648) üzenetére


gduck
addikt

Egy "piciny oprendszer", alias xbox dashboard és a komplett játékok magyarítása között egy óriási szakadék van erőforrás tekintetében. Nem várnék én el ilyen nagy áldozatot, a kis morzsától is boldog lennék. Mondom ezt úgy, hogy nekem semmi problémám az angol dashboarddal. Mégis nagy boldosággal töltene el, ha végre már magyar nyelvű lenne. Miért? Mert baromi apró erőfeszítés kellene csak hozzá!

"Egy kis lépés az MS-nek, de nagy lépés a csak magyarul tudóknak" :D

[ Szerkesztve ]

(#1671) l.skywalker válasza Baltazár123 (#1668) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Dettó. Annyi hogy nálunk már 2 TV-n nézik. Így apa cseszheti a focit :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1672) icemad válasza l.skywalker (#1671) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egy random fifa meccsel is jobban jársz, mint egy magyar TV meccsel. :) Kb van, de minek kategória.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1673) pzstm


pzstm
titán

Kis érdekesség:
[DF Direct - Preparing For PS5 And Xbox Series X: Performance Analysis Tools Revamp!]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1674) DaveHutt válasza mike1334 (#1656) üzenetére


DaveHutt
őstag

Behalok. Mingyá szólok Devennek, hol marad a magyarítás! Jóéccakát! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1675) l.skywalker válasza icemad (#1672) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ugye tudod, hogy itthon is lehet nézni külföldi meccseket?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1676) icemad válasza l.skywalker (#1675) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tényleg? Mióta? :U :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1677) RudY


RudY
addikt

2019.09.
DTS Sound Unbound launched this week supporting the latest Microsoft Windows 10 for PCs. It is also expected to be released on Microsoft’s Xbox at a future date.
Win10 már okés, de X még nem kapta meg...kihúzzák a sex-ig?

(#1678) gduck válasza RudY (#1677) üzenetére


gduck
addikt

XBOX SEX :DD Remélem ez lesz a hivatalos megnevezés is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1679) Carlos Padre válasza l.skywalker (#1652) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Van értelme a JÓ honositásnak, mert mikor az angol kinyögi, hogy "not my cup of tea" vagy "I will show your ropes" csak pislogsz, hogy mit akar.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1680) l.skywalker válasza Carlos Padre (#1679) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Így viszont megtanulom :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1681) frankdelgado válasza gduck (#1678) üzenetére


frankdelgado
őstag

Így legalább a sok kis suttyó kockának is lesz sex az életében.... ;]

(#1682) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Sex az a Sony Exclusive? :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1683) l.skywalker válasza FollowTheORI (#1682) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, hanem a Sony ExcuseMe :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1684) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Xbox Series X Will Be Able To Play Steam Games

[link] hogy mit? :U :DDD

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1685) l.skywalker válasza HartgeH3-2.8 (#1684) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

'mótvá és nem lesz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1686) Wesder válasza HartgeH3-2.8 (#1684) üzenetére


Wesder
félisten

Semmit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1687) icemad válasza l.skywalker (#1685) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én sajnálom egy kicsit. Ezzel nagyot kaszálnának. Nekem meg jól is jönne, ha lenne egy alap Windows 10 rajta. (tudom, hogy ez is átdolgozott Windows, de értsétek jól. :))

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1688) Moby válasza icemad (#1687) üzenetére


Moby
addikt

Ja, üzletileg is óriási fogás lenne eladni nulaszldoval a konzolt, amivel aztán vásárolnának a steamen. Bombaüzlet :D (mondjuk az MS-tól nem állnak távol az ilyen meredek húzások)

(#1689) bulikavagyok válasza Moby (#1688) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És ha a MS megveszi a Steamet is?! ;]

[ Szerkesztve ]

(#1690) icemad válasza Moby (#1688) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az Ms biztos megoldaná, akár úgy, hogy megállapodást köt a steammel, akár úgy, hogy letiltja a steam telepítés lehetőséget. Nekem egy alap Windows elég lenne, chrome böngészővel, multi commanderrel, office starterrel meg nyomtató támogatással.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1691) l.skywalker válasza icemad (#1687) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

One-on sem tudták megoldani, hogy a stratégiai játékok billentyűzettel menjenek, gondolom Steam esetében is ott lenne a kérdés, hogy mivel irányítsák.

De nem is életszerű a dolog, mert ha ez lenne, azt mondanák a piacnak, hogy nem kell venned PC-t, elég egy Xbox. De az MS fő profilja a PC! Ha lesz is kollaboráció a Steam-el, akkor maximum PC-n tudok elképzelni valamit.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1692) l.skywalker válasza icemad (#1690) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Chrome akarod mondani: Edge Chromium ;)

https://www.microsoft.com/en-us/windows/microsoft-edge

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1693) icemad válasza l.skywalker (#1691) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akar a halál billentyűzettel kínlódni... Egér elég hozzá. :D

Edge chromium jöhet, vagy Edge Firefox, nekem mindegy, csak ne ez a mostani szutyok legyen.

De csak játsz el a gondolattal egy kicsit... Mi lenne, ha az új xboxal kapsz egy teljes értékű PC-t is. Téged zavarna?

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1694) NyMRooD válasza bulikavagyok (#1689) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mivel a Valve többségi tulajdonosa Gabe Newell, nem hiszem, hogy megtudnák venni (mivel ő nem akarja eladni ha jóltudom) és valószínűleg 10+ milliárd dolláros kiadás lenne, annyit nem hiszem, hogy az xbox-ra költene az MS, mondjuk az adhatna egy lökést a windows store-nak is, amiatt viszont már lehet kiadnának annyit. A kérdés, hogy mit kezdenének vele, ha ügyesen integránlák a saját rendszerükbe, még jól is járhatnánk.

(#1693) icemad: Szerintem senkit sem zavarna a vásárlók közzül, nem úgy az MS részvényeseit, mert magát az xboxot csinálnák ki a steam-origin-uplay-epic-gog-battlnet-bethesda-rockstar nyolcassal, mivel ez mind konkurens bolt, ha meg nem működnének az versenykorlátozás lenne plussz nem is lenne teljes a windows.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1695) l.skywalker válasza icemad (#1693) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Eljátszok a gondolattal :D
Van az asztalomon két laptop, egy Xbox 360 és egy Xbox One. A fiókban egy működő Android telefon, a kezemben pedig egy iPhone.
A két képernyőn egyszerre meg tudok nyitni három böngészőt + a 2 telefon. Úgy hiányzik innen még egy PC platform mint köröm a f.kam végéről :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1696) icemad válasza l.skywalker (#1695) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, hát vagy te, meg van az átlagos borsodi betyár. :) Nem mindenki vagizhat tizenhetvenkét kijelzős otthoni munkahellyel. :DDD

NyMRooD: Ms részvényeseket a windows 10, office és a szerver Park érdekli. Az xbox nagyon kis szelet az egészben.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1697) paprobert


paprobert
senior tag

Mit gondoltok, a Gamepass mennyi ideig tartható ezen az árszinten?

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#1698) Wesder válasza paprobert (#1697) üzenetére


Wesder
félisten

Addig lesz ezen az àrszinten, ameddig kell.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1699) l.skywalker válasza paprobert (#1697) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Melyik árra gondolsz?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1700) l.skywalker válasza icemad (#1696) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én is csak egy borsodi suttyó vagyok :P

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.