Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) keIdor válasza Wesder (#1150) üzenetére


keIdor
titán

Főleg hogy melegedni sem fog szerintem, nem véletlen lesz ekkora. Jó nagy borda, jó nagy ventivel alacsony fordulaton, gondolom Xbox One X-nél hangosabb sem lesz.
Legyen csak 300W, legalább most teljesítményt kapunk Kinect helyett.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1152) Def26 válasza Wesder (#1150) üzenetére


Def26
félisten

csak magam nevében tudok nyilatkozni, én pár éve kicsit jobban elkezdtem odafigyelni a környezetszennyezésre (saját és családomra). Nem az anyagi része zavar, de ha csak 1 millió gép fogyaszt 75W -al levesebbet, már nagyon sokat tettek azért, hogy a magmafajta fejet hajtson előttük.

Tudom, hogy jelenleg ez sokatokban kelt még "hagyjuk már" meg "mifasznak" ezen lovagolni gondolatokat. :D Én most kicsit ebbe az irányba megyek és próbálom erre rávenni a környezetembe élőket is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1153) Wesder válasza keIdor (#1151) üzenetére


Wesder
félisten

Phil azt mondta hogy olyan hangos lesz, mint az X, mert ő ugye màr teszteli/hasznàlja. Majd meglàtjuk mi igaz ebből.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1154) Wesder válasza Def26 (#1152) üzenetére


Wesder
félisten

Nem is az anyagi vonzata miatt nem értem. Egy PC-ben alapból 300W tàp van, ha nem 500-as.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1155) Def26 válasza Wesder (#1154) üzenetére


Def26
félisten

hagyjuk inkább. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1156) Wesder válasza Def26 (#1155) üzenetére


Wesder
félisten

Mit hagyjunk? Itt vilàgvégét vízionàlsz ha 300W-os konzolok lesznek, és ahelyett hogy meggyőznél, inkàbb hagyjuk?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1157) Moby válasza keIdor (#1151) üzenetére


Moby
addikt

2080Ti verő gpu.
Melegedni sem fog.
Még be sem mutatott architekt lesz.
500$ lesz.
Stbstbstb.

Csodavárás lvl. 6000 :)

(#1158) Wesder válasza Moby (#1157) üzenetére


Wesder
félisten

Amatőr... Its over 9000!;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1159) gduck


gduck
addikt

Valamelyik cikkben azt olvastam, hogy a régi perifériákkal is kompatibilis lesz. Én nem hiszem, de milyen jó lenne...

(#1160) Def26 válasza Wesder (#1156) üzenetére


Def26
félisten

Maradjunk annyiban, hogy erősen elbeszélnénk egymás mellett. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1161) Wesder válasza gduck (#1159) üzenetére


Wesder
félisten

Hivatalosan megerősítették hogy így lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1162) Wesder válasza Def26 (#1160) üzenetére


Wesder
félisten

Jó rendben. Én elfogadom hogy neked a fogyasztàs egy fontos szempont lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1163) vonSux válasza Wesder (#1156) üzenetére


vonSux
őstag

Had írjak egy példát; bp-en rohadt sokan járnak nagyfogyasztású, nagy energia igényű kocsival (pl én is). Ha holnap az lenne a közmegegyezés, hogy mindenki járjon szerényebb felszereltségű és kevésbé komfortos kocsival, cserébe jobb lesz a levegő, nem hőbörögnék, lemondanék a plusz kényelemről (pedig szeretem) és váltanék.
Ettől teljes mértékben megoldódna a város környezeti terhelése? Nem. De ez egy szemlélet. Olyasmi, hogy nem akkor kezded oltani a házat, amikor már csak a hamu van. Bocs az offért.

(#1164) hombre[EU] válasza pzstm (#1149) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mondom,hogy navi10 lesz csak lehet kap pár featuret az rdna2-es vga-ból :) az amd nem létezō highend gpu-ját belerakják egy cost-effective konzolba meg mellé csapnak egy belépō szintū lefújtott cpu-t :DDD érted hol a baj,ugye?
Mit kommunikált a MS? “So when we do the math, we’re over eight times the GPU power of the Xbox One, and two times what an Xbox One X is.” az egy megemelt órajelū one x gpu (paraméterek) az új architektúrán.

Life, Uh, Finds A Way

(#1165) Moby válasza vonSux (#1163) üzenetére


Moby
addikt

Akkor dobni kell ezt a hobbit, és ennyi. Van ezer másik, amelyiknek nulla az elektromos energiaigénye. Ez a szórakozási forma nem összeegyeztethető ezekkel az elvekkel. Ezt az emberek benga nagy tévéken, nagy hifivel nyomják. Pláne gáz ezt összevetni egy generációváltással, ami egy halom új energiazabáló üzem beindítását jelenti. És majd mégtöbb energiát jelent az új játékok megjelenése, stbstb.
Ha valakinek ez ellenkezik az elveivel, annak nem tudom miért a gép fogyasztása a szempont elsősorban. Ez ilyen látens zöldeskedés. Olyan, mint amikor valaki azt mondja, hogy ő csak napi 3 szál cigit szív, tehát nem dohányos. Ez nem olyan, hogy mosógépből az energiatakarékosat vesszük, merthármert. Mosni kell. Konzolon játszani nem.

[ Szerkesztve ]

(#1166) pzstm válasza gduck (#1159) üzenetére


pzstm
titán

hivatalos cikkben/bejelentésben írták, szóval igaz a dolog.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1167) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Környezeti témával fáradjatok az OFF topikokba vagy a megfelelő helyre. Köszi

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1168) vonSux válasza Moby (#1165) üzenetére


vonSux
őstag

pm-ben megy válasz :)

[ Szerkesztve ]

(#1169) paprobert válasza keIdor (#1141) üzenetére


paprobert
senior tag

ööö
10.3 és 14.5 millió tranzisztor?

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#1170) hombre[EU] válasza paprobert (#1169) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem tudom honnan van az a kép, de elég sok energiát (photoshop) belefektetett ebbe a bullshitbe :DDD
Ja látom, a colteastwood gyerek, ezt valaki nézi?!

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1171) mike1334 válasza pzstm (#1142) üzenetére


mike1334
veterán

Ha nagyot akar villantani az MS, akkor az xboxnak erősebbnek, ugyanakkor olcsóbbnak kell lennie az új psnél, és mellé egy rakat új ex cím is kell, lehetőleg induláskor, ééés a hálózatuk is fejleszteni kell, hogy ne sz*rja össze magát az xcoludtól...na meg persze még több címet behozni game passba...erre mennyi az esély?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#1172) Wesder válasza mike1334 (#1171) üzenetére


Wesder
félisten

Vàllalható azzal a pénzmaggal, ami nekik van. Kérdés hogy ezt akarjàk is, vagy csak mondjàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1173) Carlos Padre válasza Wesder (#1150) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne legyél már boomer :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1174) pzstm válasza hombre[EU] (#1170) üzenetére


pzstm
titán

olvastad az eurogamer forrásos cikkemet amit linkeltem?

gyerek ugyanis eurogamer adatok alapján csinálta a képet.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1175) Def26 válasza mike1334 (#1171) üzenetére


Def26
félisten

A fanok gondolom majd előhúzzák a jokert. MS -nek sok pénze van. :D Egyébként ezt gondolom én is, majd behúzzák ezeket a hiányosságokat izomból/tőkéből. Kérdés, meddig lehet ezt eljátszani.

szerk. mondtam én. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1176) Carlos Padre válasza Wesder (#1172) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Te tudod milyen az anyagi helyzete az xbox részlegnek? Mert csak azzal gazdálkodhatnak ugye, az csak a laikus fejekben él, hogy a Microsoft összes pénze és erőforrása a rendelkezésükre áll. Egy részvénytársaság nem így működik, nézzétek már utána végre.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1177) Moby válasza pzstm (#1174) üzenetére


Moby
addikt

Eurogamer nem írt rdna2-ről. Pláne nem tranyószámról, egy be sem mutatott architektnél.

[ Szerkesztve ]

(#1178) Wesder válasza Carlos Padre (#1176) üzenetére


Wesder
félisten

A telefonos részlegük mégis szàmolatlanul ölte a pénzt a W10Mobilba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1179) Carlos Padre válasza pzstm (#1174) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én ebben nem látok sem RDNA2-t sem 16 vs 12 giga ramot. :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1180) Def26 válasza Wesder (#1178) üzenetére


Def26
félisten

nem, nem ölte. pl. az új rendszer (wp8) után élből hagyta veszni az only wp7 telókat, majd ez lett a wp10 -nél is. Se app, se support se semmi. Szépen folyamatosan zárták el a csapokat, és kivéreztették a rendszert.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1181) pzstm válasza Carlos Padre (#1179) üzenetére


pzstm
titán

valóban, arról emlékeim szerint a videóban Richard beszélt, de hogy nyilván meg kell várni a végét.

Csak az alapján hogy jelenleg is X-be 12-t raktak a PS4 Pro 8-al szemben.

Inkább úgy mondanám, hogy valóságot is tartalmaz(hat) a kép akkor :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1182) pzstm válasza Def26 (#1180) üzenetére


pzstm
titán

nem szeretnéd Te tudni azt az összeget amit fejlesztőknek adtak/akartak adni az appok átírására :DDD :N

de ez borzasztó Off topik, várjuk inkább E3-at :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1183) Moby


Moby
addikt

Ötletelgetés, képzelgés, wannabe insiderkedés, csodavárás, majd magyarázkodás a tények megismerése után. A generációváltás kötelező kellékei és menetrendje :DDD

(#1184) Wesder válasza pzstm (#1182) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt én sem úgy hallottam, ahogy ő àllítja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1185) Carlos Padre válasza Wesder (#1178) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hol is van most Steve Ballmer? És a telefonos részleg? Pedig az stratégiai fontosságú volt az üzleti részleg számára. Az xbox nem az. Nem véletlenül trükköznek folyton a számokkal, ködösíteni kell a befektetők felé.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1186) Wesder válasza Carlos Padre (#1185) üzenetére


Wesder
félisten

Annak ellenére ölték a pénzt bele, hogy veszteséges volt évekig. Ha ott ment a Boxnàl is megoldjàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1187) hombre[EU] válasza pzstm (#1174) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és lehozták anno azt a leaket is,hogy a durango devkitben intel cpu meg nvidia gpu van :) nem jelent semmit,ōk is csak spekulálnak egy github leak alapján ami a legjobb esetben egy belsōs amd teszt valamirōl, vagy simám fake. Akkor sem lepōdnék meg,ha az egyik paraméter sem egyezne a végleges verzióval
az a gyerek meg meg a wcctf youtuber verziója only xboxra szakosodva :D egy resetera-s hasraütésbōl is képes 10perces videót készíteni

Life, Uh, Finds A Way

(#1188) Def26 válasza pzstm (#1182) üzenetére


Def26
félisten

adtak vagy akartak adni? :P lényeg, hogy elzárták/lezárták sajnos de nem feneketlen bödönként kezelték ahogy a jóember is írta.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1189) hombre[EU] válasza mike1334 (#1171) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hardware téren simán benne van,hogy egy mackósabb gépet hoznak,mint a ps (a design is errōl árulkodik). Ha ez a helyzet akkor meg felesleges alá menni árban, aki erōt szeretne thirdpartykhoz az megveszi,ha drágább is.
A gamepass érdekes lehet,ha megegyeznek pár kiadóval,hogy a nextgen játékaik viszonylag gyorsan (3-6hónap) elérhetōek legyenek benne. Akár gamepass exkluzív mmo vagy GaaS játékokat is eltudok képzelni, ezzel lehetne mit kezdeni

Life, Uh, Finds A Way

(#1190) AMD Power válasza Wesder (#1172) üzenetére


AMD Power
titán

Igen en is inkabb erre gondoltam. Az anyagi hatter nem kerdeses. Az mar viszont,hogy ok mennyire akarjak az elejen kihozni belole a 110% az mar egy masik kerdes.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1191) l.skywalker válasza mike1334 (#1171) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

2020-ra több exkluzív címet jelentettek eddig be mint amennyi az elmúlt három évben összesen megjelent. Talán ebben fejlődik a dolog.

Ami a technikai vs. ötletelést illeti: a legjobb dolog ebben hogy arról tudok beszélgetni hogy mi lehet, hol a maximum, hol a minimum - de ahogy a legtöbb hardver esetében itt is az ár/érték arány fog számítani nekem. És én aki ebben totál laikus vagyok, nem a "számokat" és az egyebeket találom értéknek, hanem a lehetséges tartalmat és szolgáltatásokat ill. megjelenés után hogy minden jól fog-e futni. Addig olvaslak titeket :D

De legalább a kevés kivételtől eltekintve hasznos hozzászólásokat olvasok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1192) gduck válasza Wesder (#1161) üzenetére


gduck
addikt

Ezek szerint az X360 kinectemet, gitáromat, szőnyegemet, snowboardomat, stb. is fel fogja ismerni???

[ Szerkesztve ]

(#1193) l.skywalker válasza gduck (#1192) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem. Csak azokkal kompatibilis amikkel a One is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1194) Wesder válasza gduck (#1192) üzenetére


Wesder
félisten

Csak azt, amit a One. Mivel One-ra csak Rockband 4 van meg Rocksmith, így a GH gitàrt elfelejtheted.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1195) gduck válasza l.skywalker (#1193) üzenetére


gduck
addikt

Hát akkor eléggé félreérthető volt a cikk :( Mert abban azt taglalták, hogy minden xbox játékot tud majd futtatni, classic-tól kezdve (persze amit majd beraknak bc-be) És utána írták, hogy a régi perifériákkal is kompatibilis lesz. Túl szép is lett volna :(

Ez meg ne is haragudjatok, de ez megint "marketing vicc" kategória. Lájkolom az MS-t, de ne reklámozzák már ezt, ha "veszek egy új PC-t, akkor nem kell új billentyűzetet vennem", egy eget rengető dolognak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1196) Def26 válasza gduck (#1195) üzenetére


Def26
félisten

ezért kell hanyagolni az ilyen gamer365 -t pl. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1197) l.skywalker válasza gduck (#1195) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem tudjuk mit olvastál, de nyilván mi vagyunk a hülyék, hogy a megfelelő helyen informálódsz :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1198) gduck válasza l.skywalker (#1197) üzenetére


gduck
addikt

Nem vagytok hülyék :) , örülök hogy itt vagytok a fórumban :R

Csak a megcsillant reménysugár után, rossz csalódni :(

(#1199) l.skywalker válasza gduck (#1198) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Te is jó, hogy itt vagy ;)

Az is nagy dolog, hogy minden One-os kiegészítővel és szoftverrel kompatibilis lesz. Így is lesz olyan Classic cím, ami futni fog rajta.

És ez másnak lehet, hogy nem, de nekem nagyon sokat számít.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1200) pzstm válasza gduck (#1198) üzenetére


pzstm
titán

hivatalos angol forrást kell olvasni ;)
One of the things we’re most proud of with Xbox Series X is the promise we’re delivering to our fans who have and continue to invest with Xbox. Thanks to backward compatibility, you can expect your gaming legacy, thousands of your favorite games across four generations of gaming, all your Xbox One gaming accessories, and industry-leading services like Xbox Game Pass to be available when you power on your Xbox Series X in Holiday 2020.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.