Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) oriic válasza AMD Power (#847) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó Randy boy jobb lenne ha befogná a száját a csapatának az elmúlt évekbeli munkáját látva... :U

Live-Die-Respawn

(#852) frankdelgado válasza Wesder (#845) üzenetére


frankdelgado
őstag

Pediig nekiàllhatnànak. Ps4 re megint benyögtek valami szamuràjos jàtèkot, ami magyarul lesz......

(#853) frankdelgado válasza Wesder (#850) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nincs semmi baj az uj box kinèzetèvel. Letisztult, elegàns ès valószínüleg a külcsín alà van rendelve a belbecsnek. Azonban pontosítok, az xboxnak nem a kinèzetèvel van baj.....egyszerűen nem tudom elhinni, h jo jàtèkokkal fognak előrukkolni, szerintem a nyitàs el lesz töketlenkedve....

(#854) hombre[EU] válasza Moby (#849) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Te érted mi a baja az ürgének? :D

Life, Uh, Finds A Way

(#855) Wesder válasza frankdelgado (#852) üzenetére


Wesder
félisten

Egészségükre. Mondtam màr hogy lehet venni PS-t ha nem tetszik. Nem tudom minek kell tolni itt a fikàt. Ott van magyar nyelv, meg jó jàtékok. Senki sem mondta hogy kötelezŏ Xboxot venni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#856) AMD Power válasza oriic (#851) üzenetére


AMD Power
titán

Kellett neki gondolom az "ingyen" reklam. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#857) frankdelgado válasza Wesder (#855) üzenetére


frankdelgado
őstag

Persze vegyen mindenki ps-t, aztán maradtok vagy 4-en akiknek boxa lesz....xboxot veszek, mert így is 3-as köröket ver a ps ránk...lehet, hogy többet is kéne vennem, .... :)

(#858) Wesder válasza frankdelgado (#857) üzenetére


Wesder
félisten

Egy cseppet sem fog érdekelni ha megint 3x annyi PS fog elmenni. Valszeg PS4-et vettem volna, ha az jobban kiszolgàlnà az igényeimet.
Ha lesz rà olyan jàték, ami érdekel, akkor lesz PS5 is. Ennyire egyszerű.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#859) jeni válasza Wesder (#858) üzenetére


jeni
félisten

Az a randa PS5 :DDD
Azért kíváncsi lennék arra, hogy multimédia téren is "tovább is korlátozott lesz" a Sony új konzolja? Remélem az új Xbox Series X megmarad sőt talán többet is enged mint a mostani Xbox One X?

(#860) oriic válasza jeni (#859) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

4k lejatszo is lesz a PS5

Live-Die-Respawn

(#861) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#854) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igazából semmi, csak kell a feszültség és ha valaki nincs totál elájulva az új géptől az hater.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#862) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#861) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mit várt, egy highend pct?! :D

Life, Uh, Finds A Way

(#863) frankdelgado válasza jeni (#859) üzenetére


frankdelgado
őstag

A ps4-et és a ps5-öt is JÁTÉKRA tervezték. Ezt a vonalat kicsit jobban erőltethetné az ms is... A multimédiás tudásával egyébként nem látok problémát. Mondjuk annyit használtam az ilyen tudását, mint a boxét (kb. semennyire). A legtöbb tv már megbírkózik minden médiafájlal, van jutyúb, netflix, meg minden kutyafaxa benne. Tökre kivágnám ezt a funkciót a boxbol, ha lehetne.

(#864) Wesder válasza frankdelgado (#863) üzenetére


Wesder
félisten

Multimédia résszel semmi gond, jó ha tudja a konzol, a TV meg egyéb hülyeség nem kell bele. SX-ben nem is lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#865) Baltazár123 válasza Wesder (#864) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Pedig kéne, nagyon. A multimédia része is erősen foghíjas. Feliratos filmek lejátszása például. Horizon go, rtl most stb. A propaganda szerint minden szuper, közben meg fagy a lejátszó, nem látja, nem indul el, leállítom, nem indul újra. Kínszenvedés mindegyik lejátszóval. Ott kell tartsak egy android szutykot a nappaliban, mert sokkal alkalmasabb több multimédia funkcióra, mint az XO.
Valószínűleg az MS is ezért nem erőlteti ezt, mert a júzer berendel aliról egy 30 dolláros android gépet és megy minden mint a karikacsapás. MS-nek meg dollármillióiba kerülne hasonló SW-ket kifejleszteni.
Mondjuk gémert nem érdekli annyira, de én azért bedőltem az MS ígérgetéseinek, hogy a nappaliba elég lesz egy XO. Jelzem rohadtul nem elég.
Na mindegy, megvettem az android szutykot a nappaliba és azt használom, ha komolyabb multimédia kell. A box meg maximum youtube meg neflix, de ebben nem is lesz szerintem változás. Sokba kerülne az MS-nek.

[ Szerkesztve ]

(#866) Wesder válasza Baltazár123 (#865) üzenetére


Wesder
félisten

Míg volt PC Kodival elértem boxon, most meg 3-4$-ért megnézek egy filmet Store-ból. Ha úgy van, külső HDD bedug és filmezek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#867) jeni válasza frankdelgado (#863) üzenetére


jeni
félisten

Mert akár az USB kaput is meg kellett volna szüntetni és elegendő lett volna egy jack féle töltő csatlakozó is.
Ha az a kérés hogy, ne legyen benne multimédia funkció

(#868) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#869) Wesder válasza hombre[EU] (#868) üzenetére


Wesder
félisten

Ez akkora bukta lesz, szerintem hogy az nem igaz. Túl nagyot igérnek, amit nem fognak tudni majd megtartani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#870) oriic válasza Wesder (#869) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint mit ígér a The Initiative? Tudtommal még semmit nem tudunk a játékról.

Live-Die-Respawn

(#871) hombre[EU] válasza Wesder (#869) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ōk nem ígértek semmit,kussba dolgoznak és szedik össze a csapatot. Mindegy mit csinálnak engem qrvára érdekel :)

oriic [link]

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#872) Wesder válasza oriic (#870) üzenetére


Wesder
félisten

Ez a AAAA title amin dolgozunk, nekem elég nagy igéretnek tűnik. Persze az AAA sosem a minőséget, hanem a keretet jelenti, amiből a jàték készül, de r=1 user meglàtja hogy 4A title és megy màr fejben a hú meg hà hogy akkor ez most mindennél tuti jobb lesz. Mindenesetre engem is érdekelni fog, csak hàt tudjuk hogy àll hozzà a közösség ahoz, amit az MS készít.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#873) oriic válasza Wesder (#872) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felesleges ezen agyalni még, korán van hozzá így, hogy semmit nem tudunk róla. Lehet hogy AAAA lesz végül csak AAA de ez minket annyira nem is kell hogy érdekeljen szerintem. A lényeg, hogy egy remek alkotást kapjunk majd. Szóval várom én is, hogy mivel készülnek. :)

Live-Die-Respawn

(#874) l.skywalker válasza Wesder (#872) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Összességében egy játék sosem fogja tudni eladni magát csak a minőségével. Ellenben van olyan játék ami rosszul néz ki de kedvenc. Az AAAA egy megfoghatatlan jelző. Amíg nem tudom mi a sztori addig ez is csak egy akármi

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#875) mike1334 válasza l.skywalker (#874) üzenetére


mike1334
veterán

Rendes, single player arpg legyen, jó sztorival és third person nézettel :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#876) Moby válasza hombre[EU] (#854) üzenetére


Moby
addikt

Tudom. Figyelemre vágyik :)

(#877) Wesder


Wesder
félisten

Azért ha ledobnak így elsőre egy GoW szintű jàtékot, arra azt mondom hogy wattafak és ezigen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#878) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Na löttyentek még egy kis olajat a tűzre. Bájdövéj ez a kis fanboy cicaharc jól elszpojlerezi a ps5 okosságait.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#879) Madoc válasza Carlos Padre (#878) üzenetére


Madoc
veterán

Ez nem a ps5 topic.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#880) Wesder válasza Madoc (#879) üzenetére


Wesder
félisten

Meg úgy kb senkit sem érdekel, ha gyorsabb/erősebb lesz a PS5.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#881) Madoc válasza Wesder (#880) üzenetére


Madoc
veterán

De, érdekel de a saját fórumába.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#882) Carlos Padre válasza Madoc (#879) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne csak a címet olvasd el.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#883) Wesder válasza Madoc (#881) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem ekkora teljesítménynél, amit mind2 cég igér màr kb elenyésző lesz a különbség.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#884) Cyrin


Cyrin
addikt

Lassan megtudhatjuk, hogy ha lenne is játék Xboxra, akkor se tudná futtatni, mert olyan gyenge lesz...:D

(#885) hombre[EU] válasza Wesder (#877) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nincs AAAA játék,ōk ilyet nem is mondtak(csak MS job listingben)...40-50 ember dolgozik ott az egy átlagos stúdiónak a negyede. Legyünk már realisták egy picit

Vannak a marketinges kamugépek (Spencer) és vannak a "munkásemberek" :) na az ō szavuk ér valamit, tisztelet a kivételnek (Randy :DDD )

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#886) Baltazár123 válasza Carlos Padre (#878) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Kéne nektek csinálni egy külön topikot, ahol harcolhatnátok egymással (magatokkal?) hogy melyik konzol a jobb és ott kiélhetnétek a frusztrációitokat.

(#887) #81556480 válasza hombre[EU] (#885) üzenetére


#81556480
törölt tag

így képzelem ezt el [link]

(#888) Wesder válasza hombre[EU] (#885) üzenetére


Wesder
félisten

Az ugye megvan hogy ugyan ezt mondtam?
Ha bebukik a dolog, legalàbb nektek lesz mire kàrörvendeni, nekem meg tök8 mert nem vàltozik semmi. Rosszabb màr nem lehet.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#889) Carlos Padre válasza Baltazár123 (#886) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez pont nem erről szól,olvass vissza.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#890) NyMRooD válasza Wesder (#880) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem úgy volt, hogy az erősebb konzol a jobb? ;]

Csak trollkodok, teljes mértékben egyetértek veled, nem számít, hogy melyik az erősebb, az eddigi infók alapján, előbb utóbb kellesz mind a kettőből egy :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#891) F.B.I. válasza Carlos Padre (#878) üzenetére


F.B.I.
veterán

Sehogy nem értem, hogyan lenne erősebb az egyik a másiknál: senki nem talált fel másfajta hardvereket. Mindkét gép a már meglévő AMD platformot fogja használni, az SSD nem fog nagy előnyt nyomni, mert mondjuk az egyik Micron a másik Samsung chipekkel szerelteket épít be.

A szoftver a lényeg és sajnos abban az MS még mindig előrébb van. Mondom ezt úgy, hogy mindkét gép van itthon és ugyanazon játék alatt, a PS.nek még mindig szenvedés a menüben való ugrálás és a megjelenítés gyorsasága.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#892) l.skywalker válasza F.B.I. (#891) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem ez teljesen egyéni döntés hogy kinek melyik a jobb, ki melyiket miért veszi. A verseny csak nekünk tesz jót, ha lenne rá időm, vennék itthonra minden elérhető konzolt és PC-t is építenék. De jelenleg mobilon többet játszok, mint bármi máson :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#893) frankdelgado válasza l.skywalker (#892) üzenetére


frankdelgado
őstag

Na neked is nyomàs fàt díszíteni! :D

[ Szerkesztve ]

(#894) frankdelgado válasza frankdelgado (#893) üzenetére


frankdelgado
őstag

(#895) l.skywalker válasza frankdelgado (#893) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Áh nálunk még a Jesszus hozza. Előbb el kell itthonról vinni a pulyákat valakinek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#896) AMD Power


AMD Power
titán

Jovo karacsonyra mar ez "lesz"? :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#897) Wesder válasza AMD Power (#896) üzenetére


Wesder
félisten

Remélem nem, én az SX-et akarom akkor nyúzni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#898) AMD Power válasza Wesder (#897) üzenetére


AMD Power
titán

Teljesen igazad van. De én nem félek.... jövő ilyenkor már az SX-et nyúzzuk! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#899) icemad válasza Wesder (#897) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én remélem, hogy nem kell karácsonyig várni. Novemberi start jó lenne...

(#900) Wesder válasza icemad (#899) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, Novemberi startal màr karàcsonykór is nyúzhatod az SX-et. Eddig minden Box novemberben jött ki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.