Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Jogos és még nem esett szó az új kontrollerről se részleteiben:

"Az Xbox X sorozat mellett bemutattuk az új Xbox vezeték nélküli vezérlőt is. Mérete és alakja finomításra került, hogy még szélesebb körben tudják a felhasználók használni, valamint egy új "Megosztás" gomb került kialakításra, amely egyszerűvé teszi a képernyőképek és játékklippek rögzítését, valamint az Xbox Elite Series 2 vezeték nélküli vezérlőből származó fejlett D-padot is megkapta. Az új Xbox vezeték nélküli vezérlő kompatibilis lesz az Xbox One és a Windows 10 számítógépekkel, és minden Xbox Series X-hez tartozék."

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#252) hombre[EU] válasza l.skywalker (#250) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mert valódi emberek széteffektezve,hogy gamenek tūnjön :) akkor nem volt budget megcsinálni és élōszereplōs volt, szerintem itt is, ha nem akkor wow!

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#253) gamerthor


gamerthor
csendes újonc

Pár napja még arról volt szó, hogy a Project Scarlett név alatt 2 termék is fut, az Anaconda(high-end gép) és a Lockhart(főleg a cloud gaminget célozza)- ez most melyik lenne?

(#254) l.skywalker válasza gamerthor (#253) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez az erősebb lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#255) Wesder válasza gamerthor (#253) üzenetére


Wesder
félisten

Anaconda

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256) 3L1T3


3L1T3
addikt

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz az új dashboard.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#257) l.skywalker válasza 3L1T3 (#256) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na, helyben vagyunk. Én a helyedben nem kíváncsiskodnék :D

Amúgy az nagyon tré, ha simán átveszik a mostanit?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#258) Wesder válasza 3L1T3 (#256) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem ugyan az, mint most Alpha Skip Ahead-ben.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259) 3L1T3 válasza l.skywalker (#257) üzenetére


3L1T3
addikt

Biztos, hogy változni fog. Már csak azért is mert eleve a share gomb is dedikált felületet kap.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#260) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ebből lesz Scarlett Edition mint ahogy a 1X Scorpion edition?

(#261) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Csak a kommenteket jöttem olvasni :DDD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#262) birorichard válasza l.skywalker (#251) üzenetére


birorichard
őstag

Ezt a share gombot pedig mar a ps-en sem ertettem, h minek ra dedikalt gomb.

(#263) Carlos Padre válasza birorichard (#262) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert jó ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#264) Wesder válasza birorichard (#262) üzenetére


Wesder
félisten

Még mindig jobb, mint ahogy DS4-en van megoldva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265) l.skywalker válasza 3L1T3 (#259) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Effektiv most is dedikált. Xbox + Y/X

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#266) 3L1T3 válasza l.skywalker (#265) üzenetére


3L1T3
addikt

Igen csak nem jól működik! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#267) l.skywalker válasza Carlos Padre (#261) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Welcome :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#268) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#261) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Vajon a konzol megjelenése elōtt vagy csak után kapod meg a bant? :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#269) Wesder válasza hombre[EU] (#268) üzenetére


Wesder
félisten

Nem fog kapni banànt, csak ha ràszolgàl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270) Baltazár123 válasza Wesder (#269) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Nem ha, hanem amikor :)

(#271) Tegla80 válasza Carlos Padre (#261) üzenetére


Tegla80
addikt

En hirdetek is. :D
alza/xbox series x: 131.800+afa

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#272) Wesder válasza Baltazár123 (#270) üzenetére


Wesder
félisten

Ugyan. Ultranyíró sokkal rosszabb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#273) birorichard válasza Wesder (#264) üzenetére


birorichard
őstag

Hat ja izlesesebb meg ergonomikusabbnak tunik, de szerintem pont egy olyan funkcio ez, amire boven jo vmi kombinacio mint ahogy most is van. szerintem egy olyan gombnak ami az ido 99%ban csak a helyet foglalja, nincs helye egy kontrolleren, de aztan lehet h csak en nem hasznalom, minenki mas meg imadja meg nyomkodja.
bar oszintent, csodalkoznek, mert tetulassu, allandoan bedobalja a kis notifit bal fentre, hogy aztan meg veletlenul se tudj sorozatban esetleg csinalni meg parat kepet, ha valami jo action van, mert erre eppenseggel pont jo lenne egy dedikalt gomb... :D

(#274) Carlos Padre válasza Wesder (#269) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez lenne a normális, de rólam van szó :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#275) Wesder válasza Carlos Padre (#274) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom mit mondtàl a One topikban, de nem hiszem hogy innen csak úgy kiraknànak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#276) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


:C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#277) Wesder válasza l.skywalker (#276) üzenetére


Wesder
félisten

Az új MS székhàz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#278) mike1334 válasza l.skywalker (#276) üzenetére


mike1334
veterán

Amikor elég háztartásban található lesz egy ilyen kis torony, akkor előjön majd a lábuk, és leigázzák a világot, mint a dalekok :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#279) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#280) Edgar2621 válasza l.skywalker (#247) üzenetére


Edgar2621
őstag

Heroes 3 és Championship manager hot seat, hagyjuk is, nem baj hogy nincs róluk statisztika :DD

XO: Gollami26

(#281) l.skywalker válasza Edgar2621 (#280) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

CM 01/02 szi-go-rú-an! Évenkénti adatbázis update-el manuálisan :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#282) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Cybertruck X Series :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#283) Sinu válasza l.skywalker (#276) üzenetére


Sinu
senior tag

A WTC helyére pont elfér kettő is :U

No Future

(#284) #10186752


#10186752
törölt tag

(#285) frankdelgado válasza Carlos Padre (#274) üzenetére


frankdelgado
őstag

Most mit vered magad? :DDD Èn is ki vagyok onnan tiltva örökre...pedig a dobozt vèdtem....

(#286) Wesder válasza #10186752 (#284) üzenetére


Wesder
félisten

De ezek viccesek.
Akinek nem tetszik, lehet venni PS5-öt. Kivàncsi leszek a reakciókra ha gagyeszmó lesz a kinézete.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#287) mike1334 válasza Wesder (#286) üzenetére


mike1334
veterán

Lehet eléri ugyanazt az MS, mint a tesla a cybertruckkal...mindenki erről beszél, elárasztják a netet a mémek...ingyen reklám.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#288) Wesder válasza mike1334 (#287) üzenetére


Wesder
félisten

Biztosan. Aztàn majd ha megy a síràs hogy a PS5 is porszívó meg radírozd, meg pasztàzd magad, mert a Sony képtelen hűtést tervezni, akkor megint csak a pislogàs lesz. Màr PS4-nél sem értettem ezt. Na meg a màsik az az 1 év garancia amit a gépre kapsz.
Azért remélhetőleg màr ott is lesz normàlis hűtés, mert kelleni fog nagyon is. Az Apple gépét is így fikàztàk mikor a hasonló hűtéssel dobta piacra? Gondolom nem, mert az PC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#289) bulikavagyok válasza Wesder (#288) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az Apple Mac-et gyárt, nem PC-t. :B

(#290) DaveHutt válasza Wesder (#279) üzenetére


DaveHutt
őstag

Eddigi legjobb! :C

(#291) #20411392 válasza Wesder (#288) üzenetére


#20411392
törölt tag

Kb minden apple terméket fikáznak az emberek. Legyen az jó vagy rossz.

(#292) hombre[EU] válasza Wesder (#288) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és a trash-can mac prot nem gyárották soha, ha arra gondolsz

Life, Uh, Finds A Way

(#293) DaveHutt válasza Wesder (#288) üzenetére


DaveHutt
őstag

RGB 360-ok után reméljük sose ismétlődik meg a Microsoft fiaskó.

(#294) Wesder válasza bulikavagyok (#289) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem minden PC ami nem konzol.

DaveHutt
Egy One X utàn szerintem a minőséggel nem lesz baj.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#295) icemad válasza #20411392 (#291) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem nem. Én csípem a cuccaikat, csak ne lennének ilyen mocskosul drágák.

(#296) #20411392 válasza icemad (#295) üzenetére


#20411392
törölt tag

Ez nem 'szerintem - nem szerintem' kérdés. Elég szétnézni a zinterneten. Megy az adok kapok.
A legutóbbi sajtreszelős témakör sem éppen a szakmai elismerés része. Vagy előtte a 990$-os állvány. Vagy előtte a 'felrobbanás'. Vagy előtte a ...

Amúgy én is szeretem a termékeiket, de az áruk miatt inkább mást veszek, ami ugyanúgy kielégíti a vágyaimat, csak olcsóbban.

(#297) Tentalus


Tentalus
tag

Többtucat jól fizetett marketinges nem tudott ennél jobb nevet kitalálni?! Ez a név tragikus...
Csakszólok, hogy a névválasztásba bukott bele bele a Nintendo Wii U-val is, a nagysikerű Wii után a potenciális vásárlók többsége észre se vette, hogy új konzol van a piacon, azt hitték a Wii U az egy kiegészítő vagy ilyesmi...

Apuka 2020 karácsonyán : az új konzolt keresem. Valami Xbox izé X.
Eladó : Van Xbox van X 120-ért meg van Xbox Sziriösz X 200-ért
Apuka : Miért mondja kétszer hogy van? Elshizem én... Akkor azt az olcsóbb Van Xbox-ot kérem, az a miaszösz túl drága.
:)

(#298) l.skywalker válasza #20411392 (#296) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én sose voltam termék vonal fanatikus. De kaptam melóban egy iPhone SE-t és nagyon megtetszett.

Aztán vettem egy 6S-t a feleségemnek az meg rossz választásnak bizonyult.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#299) Wesder válasza Tentalus (#297) üzenetére


Wesder
félisten

Ott bukik meg a gondolatmeneted, ha màr a paraszt vàsàrló visszakérdez, akkor az eladó elmagyaràzza neki hogy melyik X melyik. A gyerek meg nyílvàn apukànak megmondta hogy az új X-et szeretné.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#300) NoOne1976 válasza Wesder (#299) üzenetére


NoOne1976
őstag

Ráadásul azt se tudjuk, hogy ténylegesen milyen termékek lesznek a polcon jövő karácsonykor, pontosan milyen elnevezéssel.

Vagy úgy megy be a boltba, hogy az új xboxot szeretném.

Ilyen erővel az Xbox one s, s discless se egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.