Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Madoc válasza l.skywalker (#550) üzenetére


Madoc
veterán

Áá ezért van ennyi ugrás a hsz számokban! :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#552) frankdelgado válasza #10186752 (#546) üzenetére


frankdelgado
őstag

Apám kicsit játssz lassabban, mert véletlenül nem érkeznek meg időben a nextgen gépek és kifutsz a játékokbol..akkor mi lesz? Ja, majd fórumozol addig mindenki megelégedésére és örömére.....

(#553) #10186752 válasza l.skywalker (#550) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ha csak ezért vesz új Xboxot (ahogy írtam a hozzászólásomban), akkor igen.

(#554) Wesder válasza #10186752 (#553) üzenetére


Wesder
félisten

Az ilyen bomlasztó magatartàssal nem szertnél inkàbb Only Playstation lenni? Mindenkinek nagy szivességet tennél, és a jàtékélményed is biztos sokkal jobb lesz, mint itt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#555) #10186752 válasza frankdelgado (#552) üzenetére


#10186752
törölt tag

A PS5 itt lesz időben, nyugi.

Amúgy meg, akkor olvasok, vagy hódolok a többi hobbimnak.

(#556) F_Peter válasza #10186752 (#553) üzenetére


F_Peter
őstag

Engem anno nagyon èrdekelt a Red dead redemption (1), de nem volt 360-on, aztàn kitaláltam hogy na majd most ès vettem egy One-t. 360-at kellett volna vennem? Ezen megy a régi ès új is, nyilván ezt vettem.
Néhány Generáció vàltò örül, valakit hidegen hagy, de új belèpőknek biztos hogy pozitívum.

[ Szerkesztve ]

(#557) l.skywalker válasza #10186752 (#553) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De ez nem pénzt vagy életet kérdés. Nincs olyan, hogy CSAK. Is-Is van.

Azért vesznek az emberek új konzolt, hogy a régi tartalmaikat IS és az újat IS tudják játszani. Ahogy kedvük van.

Szóval mi az Xbox GamerTag-ed?

(#555) Ulthanito: add meg akkor már a Playstation ID-dat is, megnézném ott mivel játszottál.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#558) NyMRooD válasza #10186752 (#546) üzenetére


NyMRooD
őstag

Elhiszem, hogy szerinted csak te vagy kombájn és mindenki más bolond, de a BC egy plusz szolgáltatás, amit kapsz az adott gen játékai mellé, mindig is az volt, sem több sem kevesebb, és mint ilyennek, szerintem örülni kellene. Az MS ebben a genben nem azért nem csinált sok first-party játékot mert a BC-re koncentrált, hanem bár baklövés miatt az elején nem jött össze, utána meg már nem volt rá idejük, most viszont úgy fognak BC-t adni, hogy a gen elejétől folyamatosan (3-4 hónapról volt szó ha jól tudom), jönni fognak a címek.

"X360 gen végén PS3 - PS4 (köszi, Don Mattrick!) gen közepen X1 majd X1X" - itt meg pontosan mi az összehasonlítási adat? Eről, eladott konzolok száma, ex címek vagy, hogy melyiket veszik jobban? Mert ezek közzül szerintem egyik sem illik rá.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#559) Bogyi007 válasza hombre[EU] (#518) üzenetére


Bogyi007
veterán

Érdekes ez, mivel a digitális termék vásárlásához való termékek kiegészítők eladása is hozhat profitot pedig és ehhez nem kell külföldre sem menni...

Konzolvilág Szegedi üzletében én sok összeget töltök fel a saját Mastercardjukra - amikor az ottani eladók meglátnak már örülnek, mivel az ilyen feltöltések után is kapnak bónuszokat a hó végén.

A Microsoftnak meg köztudottan vannak feltöltőkártyái, amiket konzolboltok is árulnak sőt a legtöbb esetben már maga a bolt nyomtatva ki a kódot a befizetett érték ellenében.
Nehezen hihető hogy ezek forgalmazása után nem csuranna-cseppenne a vállalkozásoknak zseton ha már a lemezes játékok disztribúciója nem pörög...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#560) Carlos Padre válasza oriic (#498) üzenetére


Carlos Padre
veterán

És gömb alakú lesz :C
Megjelenésig még van idejük kitalálni, nincsenek elkésve.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#561) l.skywalker válasza Carlos Padre (#560) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Úgy sincs mivel játszani és az is BC-s :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#562) #10186752 válasza NyMRooD (#558) üzenetére


#10186752
törölt tag

Értő olvasás. :K

Nincs semmilyen adat, az rólam szól. Azt mutatja, hogy milyen sorrendben játszottam konzolokon.

(#563) l.skywalker válasza #10186752 (#562) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Megadod az Xbox GamerTaged akkor? Meg a Playstation ID-d? :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#564) Wesder válasza l.skywalker (#563) üzenetére


Wesder
félisten

Sokat szívózól, téged is berak a "rohasztóba";]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#565) Madoc válasza Wesder (#564) üzenetére


Madoc
veterán

Topicgazdát nem tilthat. Én a rá érkezett válaszokat sem látom csak skywalkerét mert ő a topicgazda.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#566) l.skywalker válasza Wesder (#564) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak érdekel, hogy mivel játszik - hát nyilvánvalóan régi motoros lehet. Érdekel mikkel játszik, gondolom publikus ;]

De gyanús a csönd :(

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#567) Wesder válasza Madoc (#565) üzenetére


Wesder
félisten

Megoldja, hisz "vele nem baszakszik senki":))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#568) #10186752 válasza l.skywalker (#566) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nem kívánom megosztani veled sem és nyilvánosan sem a gamertagjeimet.

De a kedvedért lehúzom, mikkel játszottam X-en ebben a genben.

itt a lista, ezeket vásároltam meg (értsd effektív pénzért, nem GP)

Kronológiai sorrend:

1. Rise of the Tomb Raider
2. Tomb Raider: Definitive Edition
3. Gears of War 4
4. Wolfenstein: The Old Blood
5. Wolfenstein II: The New Colossus
6. LiS: Before the Storm Deluxe
7. Fallout 4 GOTY (ezt most tolom)

Emellett volt a GamePass, azt egyelőre nem találom a fiókom alatt, hol tudom megnézni, hogy ott mikkel játszottam.

[ Szerkesztve ]

(#569) l.skywalker válasza #10186752 (#568) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jaja persze, én is lehúzom neked hány sportkocsim van...

Miért nincs kedved megosztani? Annyira sok? Vagy netalántán... :U

;]

Vagy GamerTag-et adsz: vagy kamu vagy.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#570) akooos válasza l.skywalker (#569) üzenetére


akooos
veterán

Mert ellopjuk

(#571) F_Peter válasza l.skywalker (#569) üzenetére


F_Peter
őstag

Vagy mondjon egy játékot amit nagyon szeretne ès csinàlsz egy sorsolàst amire regisztrálhat. :D

(#572) l.skywalker válasza akooos (#570) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Gyanítom barátaim ezt sosem tudjuk meg. Ellenben cserébe el kell viselnünk az örök társaságát, hogy legalább így részese lehessen a konzolos játékvilágnak. :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#573) Carlos Padre válasza l.skywalker (#561) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Elég drága retrokonzol lesz retrogamingre ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#574) Carlos Padre válasza akooos (#570) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vagy tanult LnB esetéből és nem rohan tátott szájjal a faszerdőbe. :B

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#575) #10186752 válasza l.skywalker (#569) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ennek a gyenge zsarolásnak még egy 5 éves gyerek sem ül fel, nemhogy én, 11 évesen!

(#576) l.skywalker válasza Carlos Padre (#573) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na, ha valami korlátlanul rendelkezésre áll az a pénz. Pénzt költeni arra, ami nincs, és amúgy sincs időnk rá és még retro is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#577) #10186752 válasza F_Peter (#571) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nem, kicsit lesajnálva néztem a fillérbaszó sorsolás várományosokat. Én nem az vagyok, aki 2-3 ezer forintos vackokért tapsikol.

Úgyhogy no, thank you.

[ Szerkesztve ]

(#578) l.skywalker válasza #10186752 (#577) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez közösségi nyereményjáték, nem szegénységi bizonyítvány.

Persze csak annak számít, aki tud is mivel játszani :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#579) Wesder válasza #10186752 (#577) üzenetére


Wesder
félisten

Most erre majdnem írtam valamit, de inkàbb nem mert bannolnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#580) icemad válasza Wesder (#579) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

+1
:(((

(#581) Benoe77 válasza #10186752 (#568) üzenetére


Benoe77
őstag

Gondolom Gears of War 4 alatt végig hánytál, merthogy az fel lett újítva Xbox One X-re.

(#582) Gebriel válasza #10186752 (#577) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért nem húzol el a jó büdös francba innen?
Remélem bannolnak téged innen ezért.

[ Szerkesztve ]

(#583) #10186752 válasza Benoe77 (#581) üzenetére


#10186752
törölt tag

Te is gondolkodás nélkül írogatsz. :F

Az egy Xbox One X Enhanced game, ami nem egyenlő a Remastered-del. Ráadásul saját generációs, pont ezért sem lehet remastered...

Bár nem az "enhanced-sága" miatt, de nem játszottam végig. Totális unalomba és érdektelenségben fulladt nálam.

A Gears 5 viszont nem.

[ Szerkesztve ]

(#584) Benoe77 válasza #10186752 (#583) üzenetére


Benoe77
őstag

Nekem az jön le, hogy inkább te irogatsz gondolkodás nélkül, ugyanis a Remaster kifejezéssel te reagáltál az én "Pláne ha még fel is lesznek javítva." mondatomra. Amiben szó sincs remasterről.

(#585) Gebriel válasza l.skywalker (#578) üzenetére


Gebriel
veterán

Most komolyan? Pérmium tagságot engedjük el, hogy lelehet tiltani felhasználót.
Miért kell ezt itt eltűrni, hogy valaki ilyen szinten beálljon ebbe a társaságba?
Aktuális nyereményjátékokra én nem neveztem, ilyen szinten nem érint, de ez megnyilvánulással a lehető összes erre irányuló alapelvet megszegte.
Miért nincs már kib@szva az egész fórumról?

[ Szerkesztve ]

(#586) Wesder válasza Gebriel (#582) üzenetére


Wesder
félisten

Meg lehetőleg a One topikokból is...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#587) Bogyi007 válasza #10186752 (#577) üzenetére


Bogyi007
veterán

Volt/lesz kisorsolva itt Red Dead 2 és MKXI többek között, ezeket hol veszed 2-3e forintos áron?
Másrészt amivel játszol az listázódik a Gamescore tábládon mégha nem szerzel acsit akkor is( ha még nincs benne akkor még törölted - de akkor meg ismételten tudnod kell hogy az a játék konkrétan mi volt.
Ergo pontosan tudhatnád mivel játszottál. Kamu gyanús ez a történet szerintem is...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#588) Madoc válasza Gebriel (#585) üzenetére


Madoc
veterán

Volt neki 3 duplaregje is azokat kidobták ő a prémcsivel megúszta. Fizető kuncsaftot nemigen dobnak ki. Mikor a ph maga leirja hogy prémiummal kitiltás alatt is hozzáférsz a privát üzeneteidhez...

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#589) Def26 válasza Madoc (#588) üzenetére


Def26
félisten

bonyolultabb ez ennél a magyarázatnál. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#590) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Az a baj, hogy mi etetjük. Szerintem kollektíve ignoráljuk ezentúl, aztán magában beszélgethet.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#591) Madoc válasza Def26 (#589) üzenetére


Madoc
veterán

Mivel magyarázod? Duplaregeset elméletileg törlik mind nem? 3x jelentettem fel anno 3x írták hogy igazam van.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#592) Erdei88 válasza l.skywalker (#578) üzenetére


Erdei88
veterán

Én minden kisorsolt játék után, a játék újkori árával megegyező összeggel gyújtottam meg a kubai szivarjaim :K

[ Szerkesztve ]

(#593) Def26 válasza Madoc (#591) üzenetére


Def26
félisten

semmilyen kárt nem okoz a duplareg sem, sőt az sem, ha valakinek 3-4 accountja van. 1995 -ben még divat volt erre fogni. Ma már kicsit bonyolultabb "megfogni" bárkit is.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#594) F_Peter válasza l.skywalker (#590) üzenetére


F_Peter
őstag

A baj, hogy most sem neki szólt a hsz., aminek ez volt a folyomànya.
Az meg nem túl könnyű hogy ùgy beszèlgessünk egymással is hogy " vigyázz lehet itt a mumus is".

[ Szerkesztve ]

(#595) Gebriel válasza Madoc (#588) üzenetére


Gebriel
veterán

És akkor ilyenre semmilyen szankció nem létezik? Nem hiszem... kapjon nagy időtávos bannt, korlátozzák a hsz-i számát, vagy szüntessék meg.
5000.-ft-t bele lehet sz@rani az egésznek a közepébe? Vicc

(#596) Madoc válasza Def26 (#593) üzenetére


Madoc
veterán

Kárt? Szabályzatba ütközik nem? Azokkal trollkodott.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#597) Madoc válasza Gebriel (#595) üzenetére


Madoc
veterán

De lehet tenni prémiummal. Lehet hogy fizetett ügynök és vele népszerűsítik... :DD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#598) #10186752 válasza Benoe77 (#584) üzenetére


#10186752
törölt tag

Akkor azt félreolvastam, valóban. A feljavításról egyből a remasteredre gondoltam. Elnézést.

(#599) Benoe77 válasza #10186752 (#598) üzenetére


Benoe77
őstag

Mondom én, hogy csak arra figyelsz, amit fikázhatsz, és meg is teszed, mintha muszály volna.

(#600) l.skywalker válasza Madoc (#597) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Amúgy pont az a lényeg, hogy ne bannolják teljesen, csak a PS és az Xbox topikokból rakják ki. A felhasználója maradjon meg, hogy ne kelljen egy újabb regisztrációval megbarátkoznunk.

Ha a modiknak nem lesz elég, amit csinál, akkor indítunk online petíciót, hogy tiltsák ki.

Ha ez sem jön be éhségsztrájk :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.