Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) NoOne1976 válasza #20411392 (#741) üzenetére


NoOne1976
őstag

Vagyis akkor az XO ára 100$-al csökkent, de nem volt hozzá kinect, a ps4 ára változatlan maradt a megjelenést követő év végén. Ha ez így lenne most is, akkor nincs nagyon miért halogatni a day1 vételt, maximum, ha attól tart valaki, hogy az első széria konstrukció hibás lesz, és azt a következő évre javítják.

(#752) icemad válasza AMD Power (#748) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Remélem az új gépre is ilyen 2 éves futáros garancia lesz. Akkor nagyon nem lehet gond.

(#753) 3L1T3 válasza FollowTheORI (#750) üzenetére


3L1T3
addikt

Jelenlegi generációs konzolok esetében 1x sem fordult elő amit felhoztál példának. ;) Reméljük a következőnél sem lesz ilyen. Bár én inkább az miatt izgulnék, hogy WW megjelenés legyen mint az S és X esetében. A ONE-nál az is kellemetlen volt a 22-3 országos start.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#754) oriic válasza 3L1T3 (#753) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha nem lesz, mögyünk Bécsbe again: :D

Live-Die-Respawn

(#755) Wesder válasza oriic (#754) üzenetére


Wesder
félisten

Küldök haza gép+posta àràban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#756) oriic válasza Wesder (#755) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, de premier nap kell mert türelmetlen idióta vagyok. ;]

Live-Die-Respawn

(#757) Wesder válasza oriic (#756) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt akkor IJ.:P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#758) #20411392 válasza oriic (#756) üzenetére


#20411392
törölt tag

Ha baj lesz, akkor a bécsi kiruccanásban benne leszek :D

(#759) icemad válasza #20411392 (#758) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gecc, mint anno, amikor mindenki ment hűtőládáért trabantal, a hűtő ládát meg telerakták VHS magnóval, ami szépen vitte a rambot hangalámondással... Ezekre az időkre szívesen gondolok vissza, megvolt a maga varázsa. Mai szemmel nézve legalja.hu... :)

(#760) bulikavagyok válasza oriic (#756) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

+1. Az nem opció, h ne legyen meg első nap. :D

(#761) AMD Power válasza icemad (#752) üzenetére


AMD Power
titán

Ebben biztos lehetsz. Ez nem fog valtozni. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#762) 3L1T3 válasza oriic (#754) üzenetére


3L1T3
addikt

régi szép idők! :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#763) AMD Power


AMD Power
titán

A mostani Gold Live januari jatekok olvasasa kozben eszembe jutott egy kerdes/gondolat. Szerintetek? Jovore ha jon a nex gen, akkor is Xbox 360 jatekok lesznek a GL-ban, minden honapban!? Azert egy nex genes gephez mar picit azert vicces lenne ezeket "ajanlani". Nem?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#764) Wesder válasza AMD Power (#763) üzenetére


Wesder
félisten

Azért havi 6 jàték nem lenne rossz. (360/One/Xbox)

Genvàltàsnàl hogy volt a GwG?
Gondolom az első pàr hónapban prevgen jàtékokat adnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#765) l.skywalker válasza Wesder (#764) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

2020 végén vége lesz a 360 támogatása

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#766) icemad válasza l.skywalker (#765) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jó sokáig húzta. Pár hónapja még firmware frissítés is volt. Remek masina a mai napig.

(#767) AMD Power válasza Wesder (#764) üzenetére


AMD Power
titán

6db nem lesz szerintem. Csak az osszetetel fog valtozni. Talan....

Mondjuk egy nex gen gepre 360 jatekokat adni "ajandekba" eleg viccess lenne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#768) Wesder válasza l.skywalker (#765) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor nem jön új BC jàték sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#769) l.skywalker válasza Wesder (#768) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Így hogy van BC a játékok már más tészta

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#770) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Hellblade2 Trailer Analysis

Life, Uh, Finds A Way

(#771) DaveHutt válasza oriic (#754) üzenetére


DaveHutt
őstag

Beb@szna, ha nem lehetne day 1 megvenni Közép-Európában/Nyugat-Balkánon.

(#772) Wesder válasza DaveHutt (#771) üzenetére


Wesder
félisten

A One-t sem lehetett. Ebből következtetnek arra hogy az Xbox is csúszni fog.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#773) l.skywalker válasza DaveHutt (#771) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az összes európai Amazon szállít már ide. Nem lesz ugyanaz mint anno

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#774) Madoc válasza Wesder (#772) üzenetére


Madoc
veterán

Mindeközben lassan az összes ps ex is magyar felirattal jön... :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#775) l.skywalker válasza Madoc (#774) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mondjuk ez nagyon bejön. Néha nekem jól jönne. Angol ide angol oda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#776) Wesder válasza Madoc (#774) üzenetére


Wesder
félisten

Erre inkàbb nem mondok semmit jó?:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#777) jeni válasza Madoc (#774) üzenetére


jeni
félisten

ezen elgondolkodva a Microsoft az XBOX Series X konzolnál a menü rendszeren és a játékok esetén MEGLÉPI,hogy már MAGYAR NYELVEN IS ELÉRHETŐEK lesznek?
Hiszen igazoltan az Xbox tábora nagyobb mint a Sony PS-é Magyarországon!

[ Szerkesztve ]

(#778) icemad válasza jeni (#777) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy az xboxosok beszélnek valamilyen nyelven, ezért felesleges... :D

(#779) RudY válasza jeni (#777) üzenetére


RudY
addikt

Ez nem a Microsofton múlik, hanem tuggyukin. ;]

(#780) Wesder válasza jeni (#777) üzenetére


Wesder
félisten

Érdekes mód az elmúlt 20+ évben ez senkit sem zavart. Most hírtelen dealbreaker probléma.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#781) Carlos Padre válasza jeni (#777) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igazoltan? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#782) Wesder válasza Carlos Padre (#781) üzenetére


Wesder
félisten

Biztos orvosi igazolàs, mint a suliban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#783) Madoc válasza Wesder (#780) üzenetére


Madoc
veterán

De,nincs olyan ismerős aki ne kérdezte volna a magyar nyelvet. Kint lehet hogy kevesebben hiányolják,itthon rengetegen. :K

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#784) l.skywalker válasza Carlos Padre (#781) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Megmondták az ultrahangon!!!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#785) Wesder válasza Madoc (#783) üzenetére


Wesder
félisten

Màsfél éve lakom kint. Nem az itteni tapasztalatokból mondtam, amit mondtam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#786) Madoc válasza Wesder (#785) üzenetére


Madoc
veterán

Nem tudom hány ismerősnek segítesz boxot venni,beállítani.Én elég soknak.Olyan 25 embert hoztam a táborba 2 év alatt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#787) l.skywalker válasza Madoc (#786) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szóval te voltál ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#788) Madoc válasza l.skywalker (#787) üzenetére


Madoc
veterán

Neem Azok nem járnak fórumozni! Azért állnak csak szóba velem! :DDD

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#789) Wesder válasza Madoc (#786) üzenetére


Wesder
félisten

Csalàdon belül senkinek, meg amúgy sem, de suliban meg melóhelyen meg kb sehol nem hallotam embert panaszkodni, mert nem magyar a konzol menüje. Nekem ez teljesen új probléma.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#790) l.skywalker válasza Madoc (#788) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Késő. Most már figyelünk :Y

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#791) oriic válasza RudY (#779) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem vicces. ;]

Live-Die-Respawn

(#792) jeni válasza Wesder (#785) üzenetére


jeni
félisten

kint meg se kérdezi a kedves vevő az ottani konzolboltban,hogy lehet magyarra állítani a konzol menüjét?
még szép is lenne.
de, itthon tudod más a helyzet.
ne abból indulj ki,hogy vágod az angolt, hanem abból ,hogy itthon az össz lakosság 2/3-a nem vágja az angolt társalgási szinten.

(#793) Wesder válasza jeni (#792) üzenetére


Wesder
félisten

Én is max B1-et tudok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#794) l.skywalker válasza jeni (#792) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ahhoz képest, hogy nem magyar elég sok embernek van Xbox-a.
De gyerekkoromban érdekes én németül tanultam aztán mégis az összes rpg-t végig tudtam játszani.

Fogtam egy k.va szótárt és voilá

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#795) jeni válasza l.skywalker (#794) üzenetére


jeni
félisten

értelek, de a koromból kiindulva nekem már csak az orosz nyelv jutott. :U

(#796) l.skywalker válasza jeni (#795) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Érdekes magyarázat. Nekem minden generációból van ismerősöm aki tud angolul vagy németül. Nem kor kérdése.

Ahogy a nagyapám mondta még 80 évesen is:

"A kor sosem lehet kifogás"

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#797) Wesder válasza l.skywalker (#796) üzenetére


Wesder
félisten

Ha akkora probléma ez egyeseknek, akkor lehet venni magyar nyelvű konzolt is, és a gond letudva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#798) sugarforce válasza l.skywalker (#794) üzenetére


sugarforce
őstag

kb 7-8 éves koromtól magamra voltam utalva ilyen szinten, magyar nyelv? :D vicces is lett volna, volt hogy 1-1 bonyolultabb nintendos játékot azért tartott sok ideig végig vinni, mert állandóan szótárazni kellett. Aztán jöttek a ps1-es játékok, ahol már kicsit kevesebbet, de még mindig szótárazgatni kellett, olyan h google translate még a fasorban sem volt, nemhogy otthon internet. Nem tartott vissza a tény, hogy nem tudok angolul attól, hogy élvezzem a játékokat, feltaláltam magam és megoldottam.

(#799) frankdelgado válasza Wesder (#797) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ha az ms is így àllna hozzà, h "el lehet ballagni, ha nem tetszik" akkor azèrt lennènek gondok....a gears en ès jobb kontrolleren kívűl semmi egyèb nincs az ms serpenyőjèben -az èn szemszögemből-. Ellenben sonynàl csak pozitív csalódàs èrt eddig. Egy witchert nem jàtszanèk angolul, de nem szúrom magam tökön ha Gearst nem magyaritjàk. Viszont Nagy jó, h vettem vagy 5 sony exet ès csak magyar feliratos mind. Szóval nagy húzóerő, hogy nemcsak több jó sajàt jàtèka van a sonynak, de mèg magyarul is toljàk az orrod elè...a következő genben is ez kesz a mèrvadó, nem az h wc deszkàra vagy hűtőgèpre hajaz, a masina....az ms nem fog a hamvaibol főnixnadàrkènt feltàmadni, csak nyomni fogja a 2-3 sorozatàt...most egy èvig az uj box fènyèben fognak tündökölni...aztàn Phil előadja a "lófax esti fèny" című - màr jol megszokott-műsoràt...

[ Szerkesztve ]

(#800) Wesder válasza frankdelgado (#799) üzenetére


Wesder
félisten

Mondtam màr hogy pont nem fog érdekelni, ha megint 3x annyi PS fog eladàsra kerülni mint box. Ha kell megveszem mindkettőt azt jólvanakkor. A magyar nyelv nàlam kb annyira semmitérő feature hogy ez lenne a legeslegutolsó szempont, a konzolvàsàrlàsnàl, pedig az angolom max B1.
Lehet venni olyan konzolt, ami magyar nyelvet is ismeri? Igen. Akkor meg nem értem a problémàdat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.