Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) jeni válasza l.skywalker (#1294) üzenetére


jeni
félisten

egyedi kérésre az MS gariban betesz HDD helyett másik 1TB SSD-t akár ha ők adják (bár ez drágább lenne) ,gondolom a saját bontatlant nem vállalják be ?

(#1302) pzstm


pzstm
titán

Xbox Series X die size = 407.2237 mm^2

[Forrás]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1303) Wesder válasza pzstm (#1302) üzenetére


Wesder
félisten

És ez mit is jelent konyhanyelven?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1304) pzstm válasza Wesder (#1303) üzenetére


pzstm
titán

erős :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1305) Wesder válasza pzstm (#1304) üzenetére


Wesder
félisten

Szóval procipaszta helyett Haragos Pistàval kenték be?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1306) Crytek válasza pzstm (#1302) üzenetére


Crytek
veterán

Kétszer ekkora is lehetne meg 60x erősebb nincs game mi eladja.

Next PC Upgrade: 2022

(#1307) Wesder válasza Crytek (#1306) üzenetére


Wesder
félisten

Van egy pàr jàték, ami nem fut PS-en, ha fejen àllva pörögsz, akkor sem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1308) mike1334 válasza Wesder (#1307) üzenetére


mike1334
veterán

De pécén ingyen igen!!4!!nééégy!!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#1309) Wesder válasza mike1334 (#1308) üzenetére


Wesder
félisten

Aha, és a "PéCé"-d Hackintos, vagy Linux?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1310) mike1334 válasza Wesder (#1309) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem dincs pécém ám :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#1311) Wesder válasza mike1334 (#1310) üzenetére


Wesder
félisten

Na de neki gondolom a kettő közül valamelyik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1312) AMD Power válasza Crytek (#1306) üzenetére


AMD Power
titán

Neked nem mind1? Ugysem veszel jatekot. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1313) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A mai legújabb "hivatalos" hátsó rész: [link]



- 2 USB-A
- ethernet
- power
- 1 db HDMI
- optical audio

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1314) Wesder válasza l.skywalker (#1313) üzenetére


Wesder
félisten

Ez màr így jobban teccik:K

A HDMI és Audio között azmiaz?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1315) l.skywalker válasza Wesder (#1314) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De ez vajon mi?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1316) icemad válasza bandi0000 (#1293) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is gondolkodtam rajta, hogy oldják meg a hdd ssd dolgot. Ötletem sincs.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1317) Wesder válasza l.skywalker (#1315) üzenetére


Wesder
félisten

Oda tolod be az extra SSD-t.
Vagy floppy;]

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1318) mike1334 válasza l.skywalker (#1315) üzenetére


mike1334
veterán

Piros hatos :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#1319) Wesder válasza mike1334 (#1318) üzenetére


Wesder
félisten

Ezen kiégtem:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1320) l.skywalker válasza Wesder (#1317) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Compact flash kártya foglalat :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1321) icemad válasza l.skywalker (#1315) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Cl+ foglalat a tv adáshoz, hogy ne kelljen még egy hdmi a set top boxhoz. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1322) mike1334 válasza Wesder (#1319) üzenetére


mike1334
veterán

Jóóó, csak vicceltem. Tudom, hogy az egy új fajta netkábel csatlakozó azoknak, akiknek digi 100000 van, és a nagyobb sávszélhez kell a szélesebb csatlakozó, hogy beférjen az a sok bit.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#1323) l.skywalker válasza icemad (#1321) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez jó lenne. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1324) eL Geri


eL Geri
őstag

Most nem fogtok velem egyet érteni, de szerintem még nagyon korai, hogy már a kész chip ott virit teljes valójában!
Mostantól egy évig már nem fejlesztenek semmit a cuccon? Ez szerintem kihagyott ziccer.
Tudom, a maradék majd egy évben lehet összelöni a tömeggyártást, logisztikát... de akkor is. Nekem túl korai.

(#1325) Wesder válasza eL Geri (#1324) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, Októberig reszelik, és 1-2 hónap alatt megoldjàk a tömeggyàrtàst szerinted? Logisztika miegyebek?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1326) Madoc válasza Wesder (#1325) üzenetére


Madoc
veterán

Nem beszélve arról hogy a chipen mit kéne még reszelni? Az alaplapon oké, a dashboardon oké de a chipen?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1327) l.skywalker válasza eL Geri (#1324) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

E3-on legkésőbb már kész terméket szoktak bemutatni. Gondolom akkor indul a gyártás is. Ráadásul a tervezési folyamat ami inkább hosszú, és az egész alapja ez a lapka.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1328) Wesder válasza Madoc (#1326) üzenetére


Wesder
félisten

A mostani új Dash tetszik. Maradhatna.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1329) hombre[EU] válasza pzstm (#1302) üzenetére


hombre[EU]
veterán

~10%-kal nagyobb,mint a one x viszont a zen magok sokkal nagyobbak (a zen1 kb 11x),mint az ultra light jaguarok voltak, értsd a cpu clusterek több helyet foglalnak. Még mindig tartom,hogy egy 5700 széria paramétereibōl készült gpu van benne. Az is kérdés,hogy az rt dedikált gyorsítót kapott-e?! Konzolnak pont elég egyébként

Life, Uh, Finds A Way

(#1330) Carlos Padre válasza Wesder (#1328) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ezen most el kellett gondolkodnom.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1331) Wesder válasza Carlos Padre (#1330) üzenetére


Wesder
félisten

Miért?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1332) sugarforce válasza AMD Power (#1280) üzenetére


sugarforce
őstag

Nemtom engem pl irrital ha magyar a jatek, neha olyan gyonyoru felreforditasok vannak, hogy legszivesebben kivagnam az ablakon.
Sorozatokat es filmeket is az esetek 95%-ban feliratosan nezzuk, sokszor angollal, (bar ott azert vannak megbizhato jo feliratokat keszitok) ott is kizokkent es idegesit a rossz felirat.

(#1333) sugarforce válasza RudY (#1287) üzenetére


sugarforce
őstag

Aramszunet?? Multkor por kerult az elszivo rendszerukbe, ennyire nem lehetnek amatorok, leginkabb kamu az egész, csak indokot krealnak, megse mondhatjak, hogy kapzsi g**ik vagyunk, arat emelunk.

(#1334) sugarforce válasza l.skywalker (#1315) üzenetére


sugarforce
őstag

Sd kartya nyilas ;]

[ Szerkesztve ]

(#1335) Benoe77 válasza l.skywalker (#1315) üzenetére


Benoe77
őstag

Benne van a cikkben:

"There is also another port on the back that may be used for debugging but there wasn’t an agreement on the nature of its functionality."

(#1336) Gabesz84 válasza l.skywalker (#1315) üzenetére


Gabesz84
őstag

kinect port ;]

(#1337) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

DF videó a chip-ről [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1338) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

December ha ez igaz:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1339) HunChris válasza bandi0000 (#1293) üzenetére


HunChris
senior tag

A programozók a program indításakor/telepítésekor nem tudják megoldani, hogy feldob egy figyelmeztetést, hogy nem optimális lesz a teljesítmény, ha usb-re telepítesz? :F (de)

(#1340) NoOne1976 válasza l.skywalker (#1338) üzenetére


NoOne1976
őstag

Az még nagyon messze van :O

(#1341) bulikavagyok válasza l.skywalker (#1338) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kicsit nem késő a december? Szerintem a novemberi start sokkal ideálisabb lenne.
Amúgy jöhetne ebből is Ultimate Edition - mint a legtöbb játékból. Aki azt választja, egy hónappal korábban megkapja! :D

[ Szerkesztve ]

(#1342) l.skywalker válasza bulikavagyok (#1341) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Holiday-t mondtak előre, szóval ez december első fele lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1343) bulikavagyok válasza l.skywalker (#1342) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Őszintén nem értem, h miért húzzák addig?! Abszolút nem ideáli időpont - hacsak nem technikai okai vannak. Mindegy, megvárjuk. :B

[ Szerkesztve ]

(#1344) oriic válasza l.skywalker (#1338) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Votma. ;]

[link]

De amugy elvileg placeholder ez is, mar karacsony elotti hetekben is ott volt allitolag a decemeberi kiiras.

Live-Die-Respawn

(#1345) l.skywalker válasza oriic (#1344) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Tényleg, thx. :R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1346) FollowTheORI válasza l.skywalker (#1315) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha tényleg ilyen lesz, akkor szerintem is külső nvme SSD-nek a helye lesz/lenne az.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1347) oriic válasza FollowTheORI (#1346) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SSD slot? Nem is rossz otlet.

Live-Die-Respawn

(#1348) l.skywalker válasza FollowTheORI (#1346) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Welcome. A Sony-nál is volt hasonló patent az 5 esetében, az a megoldás is tetszik

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1349) HunChris válasza FollowTheORI (#1346) üzenetére


HunChris
senior tag

És plug and play?
Mert egyébként csak úgy hullani fog az eszköz/csatoló, nem?
Pl: Fordítva dugná bele a user...
Én is erre tippeltem elsőre, csak hát különböző hosszokban elérhető. (max kilóg jobban az egyik... meg a chipek vastagsága sem mindegy, a vastag hűtőbordás tuti nem megy bele, 2 oldalas chipes vastagsága sem mindegy, stb, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#1350) l.skywalker válasza HunChris (#1349) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Konzolról beszélünk, biztosak lehetünk benne, hogy csak saját gyártásúval fog menni :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.