Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Carlos Padre válasza FollowTheORI (#1483) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mint alternatíva az elszállt PC árak mellett. Nem ok nélkül hozzák közel egymáshoz őket.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1502) Madoc válasza bulikavagyok (#1497) üzenetére


Madoc
veterán

1 hónap szabi volt. Nem vagy egyedül. :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1503) Wesder válasza oriic (#1499) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem eddig a PS5 logó felvezetése volt az év vicce.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1504) Carlos Padre válasza Moby (#1486) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Meglátjuk.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1505) bulikavagyok válasza Madoc (#1502) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

B+ és erről pont lemaradtam! :W :DDD A switcheseket sajnálom azért...

wesder: Igaz. És az ráadásul nem egy pletyka volt. De szerintem fognak itt még viccesebb dolgok is történni idén. :)

[ Szerkesztve ]

(#1506) oriic válasza Wesder (#1503) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó az meg a PS részéről volt fail de nagyon. Még én is gondolkodtam rajta, hogy nem fekszem le, hogy egyből írhassak róla...Aztán reggel volt pofára esés. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1507) Crytek válasza oriic (#1499) üzenetére


Crytek
veterán

Nem , hanem egy generációt is megnyerhető brutáljó opció... De mivel a MS erről nagyon régóta letett soha nem lesz ilyen remek ötletük. :W
Pedig dobnám a pc-t a vérbe nem is kéne semmit vennem soha csak játszani 2k db game 30 életre elég :C

Next PC Upgrade: 2022

(#1508) NyMRooD válasza Crytek (#1507) üzenetére


NyMRooD
őstag

Azzal is nyerhetne az MS, hogy ha ingyen adná a konzolt és szerintem nem is okozna nagyobb veszteséget nekik mint ez az ötlet :D

szerintem

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1509) mike1334 válasza bulikavagyok (#1497) üzenetére


mike1334
veterán

Nem vagy vele egyedül :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#1510) elder troll válasza oriic (#1499) üzenetére


elder troll
senior tag

Azonnal lecserélném a pc-met, ha dual boot-os lenne a gép. A kínaiak megoldották, ms ezzel csak nyerhetne. Az otthoni júzerek amúgy sem a legális windows-ról híresek, így oprendszer eladáson kisebb bukta lenne, mint amennyivel többen térnének át másik platformokról.
Mivel nagyjából megegyezik a jelenlegi gépem a köv gen ms konzollal (cpu -1 gen), így hátrány sem érne, és még passzolna a xiaomi légszűrő mellé mini dárt wödör edisönként ;]
Hatalmas ziccert hagyna ki a picipuha a dual boot mellőzésével.

[ Szerkesztve ]

(#1511) Carlos Padre válasza elder troll (#1510) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az majd a következő lépés lesz, ahogy az is, hogy kiszállnak a konzolgyártásból és csak platformdizájnt terveznek amire az oemek építenek géped, az MS meg csak az xbox certified logót adja meg rá. Feltéve ha bejön a GP elképzelés.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1513) l.skywalker válasza oriic (#1512) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Miközben a PS5 exc címek nem fognak megjelenni PS4-re. Mennyire épp ellentétesen működik a két márka

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1514) FollowTheORI válasza bulikavagyok (#1488) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mondjuk én ezt már vagy két éve írtam, hogy jó ötlet lenne... :D

Ezzel lehetne igazán rávenni a PC-t drágálló népet a váltásra.
Ha azt mondanád neki, hé tudsz játszani szinte az összes meglévő játékoddal PC-ről is... hát az kb killer feature lenne. Szerintem...

Kb akkor énse tartanék PC-t a régi játékoknak, max egy notebookot...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1515) FollowTheORI válasza l.skywalker (#1513) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ők majd játszanak vele Now-on keresztül, mint ahogy valszeg a One tulajok is tudnak majd játszani az X series játékokkal cloudból. ;)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1516) l.skywalker válasza FollowTheORI (#1515) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És tényleg. Ha így értette Búti akkor savazni fogják :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1517) FollowTheORI válasza Carlos Padre (#1501) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem őket ez nem érdekli... pont azért nyitottak szerintem, hogy mindegy legyen melyik van a usernél... nekik az számít hogy vegyed a játékokat meg a szolgáltatásokat... főleg az utóbbit mostanában inkább, mert az előfizetéses modell tarol mindenben.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1518) bandi0000 válasza l.skywalker (#1516) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Valahogy nem tudom elhinni, hogy prev genre is majd optimalizálnak :D mert akkor màr 3 konzolra kellene egyszerre fejleszteni

Xbox One: bandymnc

(#1519) l.skywalker válasza bandi0000 (#1518) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Valszeg ez az xCloud lesz csak így jobban hangzik a marketing :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1520) vonSux válasza l.skywalker (#1513) üzenetére


vonSux
őstag

Mondjuk azt pont nem bánom ha a ps5-re fejlesztett játékok nem futnak majd ps4-en. Maxoljanak a fejlesztők az aktuális generációra, ha már.

(#1521) l.skywalker válasza vonSux (#1520) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ahogy egy játékhoz utólag készül egy Pro vagy egy X patch, szerintem ugyanúgy tudnak elkészülés után "butítani" is rajta. Ez szerintem erőforrás kérdése, ha rámegy a fő fejlesztési folyamatok kárára, akkor már alapból rossz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1522) vonSux válasza l.skywalker (#1521) üzenetére


vonSux
őstag

Jó, csak nehogy az az alosztály legyen felelős a nyolcká hatvan fps-ért is. ;]

(#1523) Madoc válasza l.skywalker (#1521) üzenetére


Madoc
veterán

De butítani szerintem nehezebb mint feljavítani valamit.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1524) icemad válasza Madoc (#1523) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem csak szerinted, ez tény.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1525) l.skywalker válasza Madoc (#1523) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Attól függ. Én könnyebben vagyok hülyébb mint okosabb :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1526) Def26 válasza l.skywalker (#1525) üzenetére


Def26
félisten

ha gyerekek már lefeküdtek, hogy már megittad az esti rosét? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1527) l.skywalker válasza Def26 (#1526) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak simán felkelek és kész :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1528) Carlos Padre válasza bandi0000 (#1518) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Így van, annyi változott, hogy korábban az volt a cél, hogy PS helyett vegyél xboxot, most meg az, hogy a ps mellé PC helyett.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1529) pzstm


pzstm
titán

[XBOX BOSS PHIL SPENCER ON THE FUTURE OF GAMING: ‘THE BUSINESS ISN’T HOW MANY CONSOLES YOU SELL’]

“I don’t need to sell any specific version of the console in order for us to reach our business goals,”

NEm friss, de emlékeztetőnek, akik azt gondolják, hogy a darabszám a fontos ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1530) Wesder válasza pzstm (#1529) üzenetére


Wesder
félisten

Főleg hogy nekik rajtnàl ott lesz az a pàrmillió PC felhasznàló, míg a Sony-nak el kell adnia pàr PS5-öt, hogy mondjuk egy HZD2-ből pénzt làsson.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1531) Wesder


Wesder
félisten

Màr most toljàk a nincs jàték SX-re bullshitet, mert ugye egy ideig One-ra is lesz, meg ugye ott a PC.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1532) Carlos Padre válasza Wesder (#1530) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A kettő eladja egymást :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1533) AMD Power válasza Wesder (#1531) üzenetére


AMD Power
titán

Baromi unalmas mar ez PS-s monolog mindenhol. Kozben meg otthon az ideg veri szet oket,hogy mi havi 300Ft jatszunk 250db jatekkal. ;]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1534) bandi0000 válasza AMD Power (#1533) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Azért megnézném majd az arcotokat, ha a kövi gen jobban sikerül a boxnak, és nem lesz 300 Ft-os GP hanem csak az évi 30-40K-s csomagokat lehet venni

Nyilván most a hülyének is megéri, de nekem már éves szinten a 30k nem érné meg, akkor inkább megvenném lemezesen a játékokat

Xbox One: bandymnc

(#1535) icemad válasza bandi0000 (#1534) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Aki akart, 3 évre előre megvehette az ultimatet. Szerintem 30k-35k körül kilehetett hozni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1536) vonSux válasza Wesder (#1531) üzenetére


vonSux
őstag

Ki tolja? Mert én ezt a hülyeséget javarészt Xbox topikban olvasom, leginkább az Xbox felé hajló érzelműektől. Az az érzésem, hogy az arány valami olyasmi, hogy egy valaki ezt mondja, majd felel rá egy kórus :D

(#1537) bandi0000 válasza icemad (#1535) üzenetére


bandi0000
nagyúr

De ez nem érv mellette, aki akart bevásárolhatta magát az Xbox részvényekre, és ingyen játszhat :D (Na jó ez marhaság)

Nyilván igazad van, de nem sok ember érzi annyira biztosnak a gen váltást, hogy beleverjen ennyi pénzt

Xbox One: bandymnc

(#1538) Def26 válasza icemad (#1535) üzenetére


Def26
félisten

nem ez volt a mondandójának a lényege.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1539) AMD Power válasza bandi0000 (#1534) üzenetére


AMD Power
titán

Eves szinten 30-40k allando uj jatekokkal. Semmi problema nem lenne. Ugyan igy megvennem azt is. Nekem amugy 300Ft GP nincs 2 eve kb.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1540) bandi0000 válasza AMD Power (#1539) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nyilván aki kihasználja, én magamon vettem észre, hogy a Forzákon kívül semmivel nem játszok, vagyis letöltök minden szart de nem tart ott huzamosabb ideig :D Tényleg fasza hogy ilyen sok játék van benne de 10-20%-a esetleg ami tényleg AAA cím és jó is, a többivel is lehet játszani de azok vagy szarok(optimalizáltság, vagy maga a játék kuka), vagy pedig indie játékok

icemad: Nem fikázásból, de mennyi normális! excluzív cím volt erre a genre MS-re, amit Day0 érdemes volt játszani? Forza7, Horizon 4, Gears 5, Halo 5, Quantum break és kb ki is fújt nem?

Persze voltak még, de azok nem lettek egy nagy sikersztorik, lásd State of Decay 2, vagy nem jut az eszembe a neve horror játék

Vannak még jó exc játékok de azok már bagóért mennek, szal pl egy Forza esetében több mint 1 évet játszanak vele, akkor megérheti megvenni olcsób a játékot

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#1541) icemad válasza Def26 (#1538) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha úgy számolod, hogy fix 30000 egy évre, még akkor is megérheti. Persze ez már tényleg sok lehet, ha valaki ritkán játszik. Szerintem a legjobban azoknak éri meg, akik day1 akarnak játszani az exkluzív címekkel, vagy családoknak. Ha van kivel homeolni, akkor még olcsóbb. Meglátjuk, hogy mit változtatnak a következő generációnál.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1542) Def26 válasza bandi0000 (#1540) üzenetére


Def26
félisten

nekem a ryse nagy kedvencem volt, nem értem miért jön belőle folytatás. Simán elviselném minden fontosabb történelmi korban. Akár egy Egri vár /Mohácsi csatában is. :DD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1543) icemad válasza bandi0000 (#1540) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálunk is főleg Horizon 4 és Sea of Thieves megy. De az indie címeket sem érdemes lehúzni. Graveyard Keeper bitang jó játék, 2019 év játéka nálam a My friend Pedro, szóval érdemes azokat is megnézni. Indie cím nem egyenlő a szar játékkal. Ori vagy a Brothers is baromi jó játékok. Nekem ez a jó a gamepassban, hogy olyan címeket is kipróbálok, ami más helyzetben eszembe se jutna, mert sajnálnám a pénzt rá, vagy csak képek alapján húznám le. Mondhatnám úgy is, hogy a gamepassal kinyílt a világ. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1544) Madoc válasza bandi0000 (#1534) üzenetére


Madoc
veterán

Arcunkat nézhetted 2 évvel ezelőtt is mert akkor jött be a gamepass. Vagy szerinted előtte itt mindenki péeses volt? :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1545) Wesder válasza vonSux (#1536) üzenetére


Wesder
félisten

Xboxos mondja hogy xboxra nincs jàték? Akkor minek van xboxa? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1546) vonSux válasza Wesder (#1545) üzenetére


vonSux
őstag

Dehogy, Xbox konzoltulaj emlegeti fel, hogy csúnya-rossz kommentelők azt mondják, hogy nincs játék Xboxra. Közben én úgy látom, nincs annyi csúnya-rossz kommentelő, csak túlérzékenység a témában :) Lásd még Ps oldalon az exkluzív játékok a legjobbak vs. nem is olyan jók meddő és értelmetlen kommentfolyam.

(#1547) Madoc válasza vonSux (#1546) üzenetére


Madoc
veterán

Olvasd már el bármilyen gamer lap, oldal xboxos cikkjei alá mik vannak kommentelve? Vagy a faszbukon, de bárhol a neten. Magyarokat főleg.. És bármilyen cikk alá amiben az xbox szó szerepel. :)

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1548) AMD Power válasza bandi0000 (#1540) üzenetére


AMD Power
titán

En kihasznalom! Evi kb 30 jatekot vegigtolok. Ebbol legalabb fele GP-s.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1549) Crytek válasza AMD Power (#1533) üzenetére


Crytek
veterán

Ők meg havi 9.99$-ért ~800db-al....

Next PC Upgrade: 2022

(#1550) Madoc válasza Crytek (#1549) üzenetére


Madoc
veterán

Á akkor ezért zárnak azok a konzolboltok! :D

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.