Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#208351) GoSleep válasza KD6-3.7 (#208349) üzenetére


GoSleep
kezdő

G2A-t ne ajánlgasd mar please...

(#208352) raziel01 válasza KD6-3.7 (#208349) üzenetére


raziel01
veterán

Egyrészt G2A hulladék, másrészt csak a DLC-t linkelted.
Requires the game Farming Simulator 19 to run (sold separately)

[ Szerkesztve ]

(#208353) Zeki


Zeki
nagyúr

Sajnos nem lemezes a gép. Marad a Store.
Azért köszönöm!

(#208354) KD6-3.7 válasza l.skywalker (#208350) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Tudtam, hogy ez lesz.
Munka közben meg ne próbáljátok segiteni, mert csak hülyeséget linkeltek.

[ Szerkesztve ]

(#208355) Adonimus válasza NyMRooD (#208334) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Hát nem is a ps a lényeg ez csak kölcsönben van nálam. Az xbox all digitalra hol tudom letoltrni pl. A Fortnitot ha már ingyenes? Azon a Gold valamin ingyenes játékokat is kapok és vásárolni is tudok? Még egy kérdés: ha már nem fizetem akkor a meglévő digitális játékaimat továbbra is elérem és singleplayerezni tudok?

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#208356) icemad válasza Adonimus (#208355) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

-A marketplacen tudsz letölteni mindent.
-gold előfizetéssel kapsz 4 ingyen játékot. Kettőt xbox onera, kettőt xbox 360-ra. A két 360-as játék is működik one-on. Viszont! Ezek közül a játékok közül csak a 360-as játékokkal tudsz játszani, ha lejárt az előfizetésed. Vásárolni tudsz gold nélkül is.
-bármilyen játék, amit megvettél, és nincs előfizetésed, működik single player módban.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#208357) Cönde válasza useless (#208338) üzenetére


Cönde
csendes tag

Nem az! Nekem 119 óra van benne,és még nem vagyok a végén! :)

(#208358) icemad válasza icemad (#208356) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Javítom, mert hülyeséget írtam... Havonta kapsz 4 játékot a goldhoz. A többi stimmel.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#208359) akva válasza bLaCkDoGoNe (#208325) üzenetére


akva
tag

Köszi, bele is kezdtem, de szerintem ez hosszú játék lesz. :)

Nekem a Half Life 2 ugrott be, egyrészt ezek miatt a polipszerű szarok miatt, másrészt meg hogy nincsenek átvezetők, minden "előtted történik". Hangulatra nagyon ott van a cucc, de a framerate (XOX), meg a "harcrendszer" elég gyengécske.

Usbridge -> iFi Nano -> Tabla -> Metrum Octave DAC / Chord Mojo -> Pointe 672SE / tmp Ant -> Vandersteen 2ci / Amiron Home / RHA T20 / AudioQuest kábelek, iFi tápok

(#208360) l.skywalker válasza icemad (#208356) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Store a neve.

A Marketplace a 360-as áruház neve :D

https://marketplace.xbox.com/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208361) Gaben360


Gaben360
senior tag

A barátaimtól kaptam szülinapomra egy Elite 2 kontrollert, és az lenne a kérdésem,hogy a töltést Ti hogy intézitek, Pc-ről, vagy mehet telefontöltőről is?
Nagyon tetszik a cucc, szerintem jobb mint az 1.Ami elsőre feltűnt,hogy kicsivel kisebb,a pedálok feszesebbek,és súlyra könnyebb lett.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#208362) icemad válasza l.skywalker (#208360) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Francnak variálnak ezzel is állandóan... :DDD Az új generációnál mi lesz a neve? Lehel téri piac?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#208363) AMD Power


AMD Power
titán

Lassan végzek a FF XV-el. Utolsó chapternél vagyok. Érdekes ,hogy amióta nem az open word részt elhagytam már annyira nem "jó" a játék. Sajnos pár mellékküldtetést "otthagytam". De így is sokat megcsináltam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#208364) Wesder válasza icemad (#208362) üzenetére


Wesder
félisten

Store.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208365) bulikavagyok válasza Gaben360 (#208361) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azzal ami éppen kéznél van. Én legtöbbször magáról a boxról töltöm, de lehet telefontöltővel is.

[ Szerkesztve ]

(#208366) Beniii06 válasza Gaben360 (#208361) üzenetére


Beniii06
őstag

Telefon töltőt mellőzném, mert ha quick charge-os, elromik és nagyobb feszt kapcsol rá, akkor dobhatod is ki a kontrollert. :U

"Got any other secret weapons?"

(#208367) F_Peter válasza Gaben360 (#208361) üzenetére


F_Peter
őstag

PC-ről vagy boxról ajánlják tölteni.

(#208368) Gaben360 válasza F_Peter (#208367) üzenetére


Gaben360
senior tag

Okés,akkor Pc-ről fogom tölteni!
Köszönöm Mindenkinek a segítséget!

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#208369) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Insider tagok jelentkezhetnek Gta VI tesztre bármelyik régióból, csak aktív gold előfizetés kell hozzá. [link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#208370) parandroid válasza icemad (#208369) üzenetére


parandroid
nagyúr

Noice... Be is regeltem, hogy lássam, saját fejlesztői akció-e, vagy valami 3rd party, de látom, original cucc. :C

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#208371) Wesder válasza parandroid (#208370) üzenetére


Wesder
félisten

Bezony. Alig vàrom hogy kipróbàlhassam.:K

Màs
Megjelentek a filmek a magyar Store-ban. Kattinthatóak, de hibàra fut. Jó lenne ha otthon is elérhető lenne végre a movies kínàlata, legalàbb angolul.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208372) l.skywalker válasza icemad (#208369) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én is regisztráltam! :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208373) mike1334 válasza icemad (#208369) üzenetére


mike1334
veterán

Állítólag annyival nagyobb map lesz a következő gta-ban, hogy a VI-ot átugorják, és egyből GTA VII lesz.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#208374) zsocy válasza mike1334 (#208373) üzenetére


zsocy
őstag

Ez igaz, óriási térkép lesz, ezt én is olvastam, de azt is hogy nem lehet majd mozogni a térképen, mert ez a rész napjainkban játszódik majd, COVID-19 járvány lesz benne, és mindenki karanténban lesz.
A rendőrök és a katonaság külön kerget majd ha a kijárásit megszeged, nem is kell bűnözni. :Y :C :DDD

(#208375) Trenew válasza icemad (#208369) üzenetére


Trenew
tag

:C :))
Király! :R

Gamertag: Trenew24HUN

(#208376) Farkassacred válasza icemad (#208369) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ha lesz is valaha hatodik rész.. valószínűleg három évig egy játék se fogja majd megközelíteni azt a szintet :C

(#208377) sugarforce válasza Farkassacred (#208376) üzenetére


sugarforce
őstag

Es utána 10 evig nem is lesz uj resz

(#208378) Busaboy


Busaboy
aktív tag

A következő a szitu. Soha nem vettem pre-orderben semmit. Ergo nem tudom màsként működik-e mint mikor a megjelent gamet veszem meg. A szitu hogy megvettem a CoD MW2 remastered-et, ugye tölthető de nem jàtszható. El is kezdte telepíteni, az order history-ban ott van, hogy fizetve.
Telóval fizettem, mert bank karin màr nincs pénz. Viszont nem vonta le az àràt...most ilyenkor wtf. van? Majd akkor vonja le, amint jàtszható a game vagy valami anomàliàba cseppentem? XD Szeretem az ingyen gamet de ilyen formàban azért nem és nem is vagyok fillérbas*ó.
Kb. 30 gamet fizettem ilyen formàban és mindig azonnal megtörtént a levonàs.

[ Szerkesztve ]

(#208379) Beniii06 válasza Farkassacred (#208376) üzenetére


Beniii06
őstag

Ilyeneket ne írj, mert mindig baj lesz belőle. :DDD

Az V sem közelítette meg a IV-et mondjuk sztory-ra és kidolgozottságra, a VI egyenesen visszafelé fejlődés lesz, de nem SA (pozitív) értelemben. :U

"Got any other secret weapons?"

(#208380) Wesder válasza Busaboy (#208378) üzenetére


Wesder
félisten

Megjelenés elötti 10 napban fogja megterhelni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208381) Busaboy válasza Wesder (#208380) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Ok. Köszi. Mindig megvàrom a megjelenést vagy az akciót, szóval a fene gondolta... Köszönöm szépen. :))

(#208382) Farkassacred válasza sugarforce (#208377) üzenetére


Farkassacred
őstag

Probléma egy szál sem. Addigra lesz majd nekünk RDR3, mire kijön a hét.. :D

(#208383) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Machinarium - április 16

Live-Die-Respawn

(#208384) Serpiko válasza oriic (#208383) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez király köszi!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#208385) AMD Power válasza sugarforce (#208377) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt akartam en is pont irni. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#208386) HunChris válasza l.skywalker (#208312) üzenetére


HunChris
senior tag

Akinek van PC-je, annak Epic Store-ból ingyen tölthető ez a játék egy hétig. (Totally Reliable Delivery Service)

(#208387) l.skywalker válasza HunChris (#208386) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszi! :R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208388) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Szerintem kezdik a spring sale-re átárazni a játékokat.
link
Itt még 13 nap van hátra az akcióból.

(#208389) lolo1976


lolo1976
friss újonc

Sziasztok ! Egy kis segítség kellene xbox one -hoz keresek headset megoldást a lányomnak..... Mi kell hozzá? több pc -s fülessel próbáltam jack átalakítóval de az nem mükszik, Telefonos headsettel úgy hogy a kontrollerbe dugom néha jó néha nem....

(#208390) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass

Mától elérhető:


NieR:Automata™ BECOME AS GODS Edition

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208391) l.skywalker válasza NoOne1976 (#208388) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, jönnek az új akciók: https://xbox-store-checker.com/en/price-changes?page=1

De még nem sok "nagy" cím van :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208392) BT86 válasza lolo1976 (#208389) üzenetére


BT86
tag

Sima jack átalakító vagy headset-jack átalakító? Lehet más a neve, a lényeg, hogy a 2 csatlakozóján jelölve van melyik a mikrofoné, melyik a fülesé (általában színnel is). Illetve a jack dugón 3 "fekete csík" van, nem 2. Olyannal próbáltad?
A néha jó, néha nem az mondjuk érdekes, ha egyébként nincs baja a telefonos headsetnek.

(#208393) l.skywalker válasza BT86 (#208392) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

CTIA szabványú dugasz kell:
https://beta.support.xbox.com/help/hardware-network/accessories/connect-compatible-headset

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208394) icemad válasza Busaboy (#208381) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Arra figyelj még, hogy 10 nappal megjelenés előtt legyen a kártyán elég pénz.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#208395) lolo1976 válasza BT86 (#208392) üzenetére


lolo1976
friss újonc

Igen 3 fekete csík van az átalakíton két fülessel próbáltam azzal nem megy telón működnek a fülesek átalakítóval.... a telos kis fülbedugos headsetek )3 is) van hogy újra kell inditani van hogy random jó vagy nem.... Nekem még új világ egy hete vettem a gyereknek és nem tudtam hogy kell e adapter vagy nem

(#208396) Wesder válasza icemad (#208394) üzenetére


Wesder
félisten

Telenorra vette, ezzel így max akkor lehet gond, ha az előző telszàmla nincs kiegyenlítve, mert addig nem nullàzódik a havi 20.000-es keret.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208397) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Sziasztok.
Elő akarok fizetni erre:
[link]
Van Onedrive előfizum a bankkártya ezért fel van regisztrálva a Microsoftnál,de ha a Xbox Live Goldot akarom erre a funkcióra előfizetni kéri hogy adjam meg a bankkártyám meg is teszem rámegyek a mentés gombra és nem történik semmi,úgyanúgy kérné a kártyadataim.
Valaki tudja a megoldást rá?

Tiszta hülye aki nem normális

(#208398) l.skywalker válasza LaciMc82 (#208397) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Magyar kártya?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208399) l.skywalker válasza NoOne1976 (#208388) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most nézem, hogy ez a Crash játék meg pár órára akciós csak ma:
Crash™ Team Racing Nitro-Fueled 7.190,00 HUF 11.990,00 HUF
Crash™ Team Racing Nitro-Fueled - Nitros Oxide Edition 10.790,00 HUF 17.990,00 HUF

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208400) Busaboy válasza Wesder (#208396) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Feltöltős, csak emiatt van fenntartva. Mondjuk, ha a 30-asomon lenne ilyen opció, ott lenne szép havi szàmla. :DD Győzhetném keresni a lóvét.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.