Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207201) Wesder válasza EmThor (#207200) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor viszont tiszta neked is. Mert ez a helyzet. Egyébként nem kell 40 jàtékot tàrolni a gépen, és elég az 1TB + külsőre meg úgyis mehet minden màs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207202) Beniii06 válasza frigoo (#207197) üzenetére


Beniii06
őstag

Biztos lejárt a promóciós időszak, illetve megugrott a kereslet rá, hirtelen mindenkinek több lett a szabadideje.

"Got any other secret weapons?"

(#207203) Beniii06 válasza l.skywalker (#207161) üzenetére


Beniii06
őstag

"Az Xbox Live forgalma szinten megugrott. Itt konkrét számokról és rekordról nem beszéltek, de Phil Spencer egy felhasználói kérdésre úgy reagált, hogy "szinte mindennél megnőtt a használat." A Microsoft Xbox-részlegének vezetője háláját fejezte ki az összes cég operációs és IT-s csapatának irányába, akik keményen dolgoznak azért, hogy a dolgok simán működjenek annak ellenére is, hogy "mi minden zajlik körülöttük." Spencer egy másik posztban pedig arról írt, hogy örömmel látja, hogy az emberek a játékokon keresztül kapcsolatban tudnak maradni."

Forrás: [link]

"Got any other secret weapons?"

(#207204) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Megvettem a FarCry Primalt, megvan PCn is, kíváncsi voltam szebb lesz e Boxon. Hát nem, az árnyékok sokkal gyengébbek, a táj messziről kopárabb.A többi hasonlóan kidolgozott.Újabb játékoknál szinte fej-fej mellett van a konzol és a PC, itt még voltak elmaradások.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#207205) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Publisher Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207206) icemad válasza Wesder (#207199) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Remélem ezen reszelnek még, vagy lesz 2tb verzió is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#207207) l.skywalker válasza icemad (#207206) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Így, hogy saját egyedi cartridge lesz hozzá, biztos, hogy nem lesz. Egyfelől 2TB SSD-vel már húzósabb ára is lehet a gépnek, másrészt akkor senk nem venné meg a bővíthető cuccokat. Van ebben egy kis árazási dolog és persze marketing.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207208) Wesder válasza l.skywalker (#207205) üzenetére


Wesder
félisten

Shadow of the Tomb Raider DE 6k.
Lehet behúzom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207209) rdt89


rdt89
addikt

Egy kis segítséget szeretnék kérni, mert 1 hete kínlódok és feladtam minden ötletemet. Adott egy Xbox One Fat instant on módba. Adott az xbox alkalmazás pc-re, ami tökéletesen rátalál a box-ra ha azonos neten vannak, amint más nethálózatról akarok a box ip címének beírása alapján rácsatlakozni, kezdődnek a gondok, azaz nem tud rácsatlakozni. pedig beállítottam, hogy minden streamelést elfogadjon az xbox app-nál még se akar sikerülni. Bárkinek, bármilyen apró ötlete/tanácsa van nagyon szívesen fogadom. :R :R :R

(#207210) bandi0000 válasza rdt89 (#207209) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem vagyok épp egy háló szaki, de a box ip címe csak az adott hálózaton belül létezik, kifele már nem

Xbox One: bandymnc

(#207211) rdt89 válasza bandi0000 (#207210) üzenetére


rdt89
addikt

De valahogy csak meglehet oldani, ha már engedi az IP Címes hozzárendelést /gondolom én/

(#207212) Wesder válasza rdt89 (#207211) üzenetére


Wesder
félisten

Én úgy tudom azt a kiskaput kiszedték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207213) Beniii06 válasza rdt89 (#207209) üzenetére


Beniii06
őstag

Próbálkozhatsz portforward-al(nem javasolt) vagy *** (már majdnem elfelejtettem, hogy itt tilos leírni ezt a három betűs rövidítést), de a kérdésed alapján ezt nem lesz könnyű kivitelezned, viszont a neten sok leírás található(Open***), hogy otthonra biztonságosan be tudj jelentkezni és elérd az otthoni fájlaidat távolról. ;)

"Got any other secret weapons?"

(#207214) rdt89 válasza Beniii06 (#207213) üzenetére


rdt89
addikt

+ wesder:

Köszönöm a segítségeteket, azt hittem van még rá olyan megoldás ami "törvényes". Ez elég szomorú, mert pl más hálózatról elérem a telefonos app-on keresztül a játékaimat, így gondoltam ez kivitelezhető pc-n is. :( Még egyszer köszi srácok! :R

(#207215) l.skywalker válasza rdt89 (#207214) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az xCloud Console Streaming funkciója pont ez lesz és hamarosan jön Win10-re is

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207216) FollowTheORI válasza Gaboman (#207204) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez alapvetően csak One X-en és a One X Enhanced címeknél van. :)

Régi játékok nem lesznek szépek/szebbek sajnos.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#207217) rdt89 válasza l.skywalker (#207215) üzenetére


rdt89
addikt

Remek hír! Köszönöm szépen, akkor megvárom, mondjuk mást úgy se tudok csinálni! :) :C

(#207218) fabokf


fabokf
tag

Sziasztok,
kontrollerhez milyen akksit, vagy újratölthető elemet ajánlotok, ami elég hosszú életű? Vasárnap kimúlt a konzol mellé kapott 2db normál ceruzaelem (karácsony óta ritkán volt időm 1 óránál többet játszani folyamatosan, ezért is bírta idáig :) ), előkotortam a múlt évtizedből megmaradt Varta töltőmet és 4db hozzá való elememet de úgy fest, az idő megrágta őket kissé és max 5-6 órát bírnak egyhuzamban, ráadásul már teljesen fel se lehet őket tölteni (12 órát ültek a töltőbölcsőben, a kontroller diagnosztika mégis mediumra ítélte őket és annak is a fele elpárolgott tegnap egy 3 órás játszadozás alatt). Ésszerű anyagi keretek között (ez úgy max. 20ezer forintot jelent :D ) nyitott vagyok bármilyen megoldásra, ami nektek bevált...

(#207219) r.levente75 válasza fabokf (#207218) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha van lehetőséged Ikea Ladda.

(#207220) l.skywalker válasza fabokf (#207218) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én IKEA Ladda és LIDL saját márkás újratölthető ceruza akksikat használok egy LIDL-s töltővel. Sok van itthon, szóval ha véletlen hamar le is merülnek, nem gond. De a legjobb minőségű talán amit itt sokan emlegetnek az az Eneloop

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207221) icemad válasza fabokf (#207218) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Esetleg venom dokkoló, 2 aksival.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#207222) FollowTheORI válasza l.skywalker (#207220) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jaja... én Eneloop Pro 2500 mAh akkukat vettem és fantasztikusan jó használni őket... nagyon sokáig bírják és a kisülés is tényleg szinte zéró... volt hogy hetekig/hónapig nem használtam a kontrollert, és szinte semmit nem vesztett a töltöttségéből.

Énis ezt ajánlom legjobban... napokig lehet vele játszani folyamatosan, sőt hetekig is akár.
Még ha drágább is, bőven megéri a beruházást.

Amúgy egy kritikus pont ezeknél az akkuknál a töltés is... ha lehet érdemes lassan tölteni őket. Olyan módban/töltővel ami 10-12+ órán át tölti fel őket. Azzal sokat lehet segíteni az élettartamukon, illetve azonnal fel kell tölteni és töltve kell tárolni őket.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#207223) Zsadi válasza FollowTheORI (#207222) üzenetére


Zsadi
őstag

Csatlakozom. Régóta megvan gyári töltővel, bőven megéri a felárat.

(#207224) Bird válasza fabokf (#207218) üzenetére


Bird
addikt

Csak ikeas ladda.. Annal lejjebb ne add. 😉

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#207225) #53667584


#53667584
törölt tag

Gyerekkoromban mindig mario fan voltam, soha nem értettem, hogy igazából mi akar lenni a sonic. Most így 30+ év elteltével letöltöttem, kipróbáltam a sonic generationst, és ugyanaz az érzés. Van ember a világon aki tudja követni ennek a játéknak a sebességét? Vagy csak “rosszul fogom” és ez a játék nem is akar egy jó kis platformer lenni?

(#207226) fabokf


fabokf
tag

az IKEA Ladda alatt ezt a példányt értitek? [link] mert a honlapjuk alapján kb. 1 perc volt kideríteni h az örs vezér tériben kapható (a 8 helyes töltő szintén) és mivel nagyjából egy jó erős köpésnyire lakom onnan, gyerekjáték lesz beszerezni :) mondjuk az árán picit meglepődtem...olyan "túl olcsó, hogy igaz legyen"-effektus volt :D

(#207227) l.skywalker válasza fabokf (#207226) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen ez. Ezzel az árral.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207228) banderasz77 válasza fabokf (#207226) üzenetére


banderasz77
addikt

Van 4-es töltő is 2500-ért azt hiszem, nekem az van, tökéletes. AA és AAA-t fogad.

(#207229) GEIL


GEIL
addikt

sziasztok !

Lidl-ben vettem "Tronic" márkájú AA (2.400 mA) akkukat 16 db-ot. Jó árban voltak és tényleg jól bírják.
Faliórákban is 1 évet tuti mennek :D ;]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#207230) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Igazatok lett, Tomb Raider 1125 Ft most akciósan, én meg 6000-ért vettem pár hete. :(

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#207231) FollowTheORI válasza Gaboman (#207230) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ne foglalkozz ilyenekkel, ha élvezed a játékot, akkor megért "minden" pénzt amit adtál érte. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#207232) Gaboman válasza FollowTheORI (#207231) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Szuper játék :K

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#207233) Micsurin válasza Gaboman (#207230) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Figyelj én a Destiny2-öt anno az ingyen beszerezhetősége előtt vettem, Anthemet akció előtt full áron, Red Dead 2-t szintén akció előtt egy héttel és még annyit tudnék sorolni ha élvezed ne foglalkozz ezzel. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#207234) Roland861010


Roland861010
addikt

Még csak most figyeltem az 1Tb-oson csak 750GB hely van gyárilag... mire kell neki 250GB ? :D

(#207235) Gaboman válasza Micsurin (#207233) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Igazatok van! :R

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#207236) Wesder válasza Roland861010 (#207234) üzenetére


Wesder
félisten

Minden màsra, ami nem jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207237) l.skywalker válasza Gaboman (#207230) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez nem tudom melyik játék, de anno én a Shadow of the Tomb Raidert előrendeltem. a Croft Edition-t. Azóta sem indítottam el :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207238) FollowTheORI válasza l.skywalker (#207237) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nagy hiba... az egy kiváló játék. :K :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#207239) l.skywalker válasza FollowTheORI (#207238) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jaja, tudom. Elkezdtem a TR szériát előröl. Kitoltam két játékot a 360-asok közül és itt megállta a dolog. Tervben van, de mivel megvan és single így nem hajt a tatár.

Mostanság inkább a Game Pass-ból szemezgetek ami nincs meg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207240) vg válasza l.skywalker (#207237) üzenetére


vg
addikt

Én is megvettem a coft verziót 17ezerért, nem életem legjobb vásárlása volt...

(#207241) Beniii06 válasza Gaboman (#207230) üzenetére


Beniii06
őstag

Ha még ezekkel nem játszottál és nincsenek meg, jó vételek ezek is(ebben a sorrendben):
Tomb Raider: Definitive Edition 1 195,00 HUF
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration 1 350,00 HUF /ez elvileg még GP-s, de ennyit talán megér/
Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition 5 940,00 HUF /ha nem sürgős, később még olcsóbb is lehet/

"Got any other secret weapons?"

(#207242) Beniii06 válasza vg (#207240) üzenetére


Beniii06
őstag

Pedig most akciós hozzá a Deifintion Upgrade ~2000-ért, így lenne teljes az "élmény". :DDD

"Got any other secret weapons?"

(#207243) Roland861010


Roland861010
addikt

Hali,
Van olyan oldal ahol meg tudom nézni melyik játékok támogatják a billentyűzet egér kombinációt!?

(#207244) Beniii06 válasza Roland861010 (#207243) üzenetére


Beniii06
őstag

(#162916)

"Got any other secret weapons?"

(#207245) Roland861010 válasza Beniii06 (#207244) üzenetére


Roland861010
addikt

Valami frissebbre gondoltam.
Ugye az új cod is tudja már!
Pubg esetleg?

(#207246) Beniii06 válasza Roland861010 (#207245) üzenetére


Beniii06
őstag

Egyben mindenes listáról nem tudok, csak ami apránként került be a topikba: (#168163), de ha rákeresel "egér támogatás"-ra a topikban, lehet többet is találsz.

"Got any other secret weapons?"

(#207247) icemad válasza Roland861010 (#207243) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

[link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#207248) Beniii06 válasza Beniii06 (#207246) üzenetére


Beniii06
őstag

Biztosra csak azt mondanám, amit az első linkelt hsz.-en belül van, amit most icemad is linkelt, írja is felül, hogy 4 Feb 2020 -én volt frissítve a lista . A PUBG az kérdéses, ha nincs rajta a listán, akkor inkább azt mondanám nem támogatott, lehet hogy a többiek segédeszközökkel játszanak úgy, tehát nem próbáltam még így ki.

"Got any other secret weapons?"

(#207249) oriic válasza FollowTheORI (#207238) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Több helyen olvasom hogy mennyire nem tetszik a népnek. Én imádtam.

Live-Die-Respawn

(#207250) F_Peter válasza Roland861010 (#207245) üzenetére


F_Peter
őstag

Pubg-ban nincs és nem is lesz, esetleg egy Pubg 2 szerűségben.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.