Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207501) AMD Power


AMD Power
titán

Final Fantasy XV. Meg mindig a 3-ik chapternel vagyok. Iszonyat mennyisegu mellekuldetes van a jatekban. Igazi ido rablo, de jo mert mindegyik mas. :) Arrol nem is beszelve,hogy barmerre megyek a jatekban a taj+grafika nagyon egyben van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#207502) hombre[EU] válasza AMD Power (#207501) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az a legjobb része a játéknak :) nyugi a végére (7-8.) eléggé begyorsul...szóval addig kipróbálhatsz mindent amit szeretnél. Ezt egy ~100 órás játéknak tervezték

Life, Uh, Finds A Way

(#207503) AxBattler válasza F_Peter (#207499) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor csak az zavart meg, hogy miért az Xbox topikba linkelte, mikor van témába vágó topik is?

Szerk.: más már megtette.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#207504) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Spotify-on kívül, hogy lehet még zenét hallgatni boxon játék közben? :B

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#207505) zsocy válasza zsolti72837 (#207504) üzenetére


zsocy
őstag

Groove music nem tud ilyet? Mintha az tudná az offline zenelejátszást.

(#207506) AMD Power válasza hombre[EU] (#207502) üzenetére


AMD Power
titán

Ami viszont katasztrofa meg 10 ora utan is az a kezelhetoseg! :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#207507) zsolti72837 válasza zsocy (#207505) üzenetére


zsolti72837
őstag

Próbáltam, de nem nagyon jön össze. :(

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#207508) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Az F1 hivatalos oldala jelentette be, hogy 1 hónapig ingyen játszható az F1 2019 Xbox One-on és Playstation 4-en:

Letöltés:
Xbox One
Playstation 4

(a demót kell leszedni, ami 1 hónapig a teljes játékot jelenti)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207509) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ezek a játékok még mindig ingyenesek:
Crackdown
Crackdown 2
Too Human

Xbox One-on is játszhatóak a visszafelé kompatibilitás jegyében

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207510) adrian94


adrian94
őstag

Sziasztok. Jelenleg hol tudok venni legolcsóbban 3 havi Xbox Live Goldot? Volt mostanában 300 ft-os live akció, vagy esetleg várható?

Vagy jobban megérné az Game Pass Ultimate? :)

(#207511) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ingyenes Pirates of First Star kód:

TY64V-227KD-YRDFD-HJJ96-VGKPZ

A kód korlátlan számban beváltható, de csak US régión!

Beváltás menete:
• Xbox mobil alkalmazás megnyitása
• Settings
• Language
• Location: átállítás United States-re
• Microsoft Store megnyitása, még mindig az app-on belül
• Redeem a code

A Final Star játék is ugyanígy ingyenes, de ott belefutottak valami fejlesztői limitbe a készítők, így ez jelenleg nem beváltható, de itt a kód, hátha később megjavul:

6YYCY-794Y4-W22C3-47GJ7-H97CZ

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207512) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Szeretnék venni egy Project Scorpio X et de használtat. Van az X eknek úgy általában valami hibájuk vagy bízhatok benne hogy el szórakoztat egy ideig? Köszönöm. :)

(#207513) Def26


Def26
félisten

van egy ilyen játék, Frozen Free Fall: Snowball Fight [link]

Tudtok még ilyen típusú játékokat boxon?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#207514) Prowler válasza l.skywalker (#207509) üzenetére


Prowler
senior tag

Kösz szépen, be is húztam őket :R

Veremivadék Undorkutya

(#207515) pzstm válasza l.skywalker (#207511) üzenetére


pzstm
titán

Pirates of first star already redeemed feliratot dob

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#207516) l.skywalker válasza pzstm (#207515) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akkor az is betelt... majd a fejlesztő fog jelezni ez ügyben

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207517) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Nekem nem szabad ezzel az Ori-val játszanom, mert üvöltözök és anyázok.
Semmi más játék nem idegesít fel ennyire csak ez. Easy-n tolom. :F szomorú.
Állandóan neki veselkedek, de üvöltözök a végén :DDD

(#207518) Wesder válasza KD6-3.7 (#207517) üzenetére


Wesder
félisten

Ez màr a 2. része? Folytatni akartam az egyet a kettő utàn, de nagyon nem ment, úgyhogy le is töröltem.

Màs
Az miért van hogy megvan minden zöld meg kék orb, de achinàl 97%-ot mutat mindkettőre? Ez is javítva lesz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207519) BT86 válasza Def26 (#207513) üzenetére


BT86
tag

Bejeweled 3, Gems of war. Bár nem biztos, hogy megfelelnek, de ha mástnem storeban a hasonló játékokban találsz jót.

(#207520) KD6-3.7 válasza Wesder (#207518) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Ah még csak az első, ezert is haladók ilyen lassan vele. Tönkre teszi az idegrendszerem.
Érdekes, hogy PvP játékokban bf,cod kinyirnak semmi bajom, tök higgadtan tudom azokat játszani.

(#207521) icemad válasza Def26 (#207513) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Valami rémlik, hogy ea accessben is vannak ilyenek.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#207522) Micsurin válasza Wesder (#207518) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mit művelt? :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#207523) l.skywalker válasza KD6-3.7 (#207517) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én elsőre ugyanígy voltam. 10 hónap múlva újra nekiestem és sikerült easy-n. A második részt már egyből Hard-on toltam le. Csak rá kell érezni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207524) l.skywalker válasza icemad (#207521) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Talán a Zuma az ilyen onnan

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207525) Szilágyi84 válasza KD6-3.7 (#207520) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Egyénileg változó én pl a Sekirot úgy szenvedtem végig hogy nem idegesített fel pedig volt rengeteg halál és több órás boss is hihetetlen volt számomra is meglepődtem magamon viszont van ami engem is kikészít hamar mostanában Apex Rankedbe de én mégse anyázom végig üvőltve a menetet ha nem úgy sikerül és nem tudom visszahozni sokat kitiltanék mert némelyik hihetetlen mit enged meg felnőtt létére undorítóan idegölő főleg ha még írogat is utána. skywalker ahogy írja rá kell érezni ha tetszik és ráhangolódsz aztán jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#207526) zsolti72837 válasza zsolti72837 (#207504) üzenetére


zsolti72837
őstag

Tipp esetleg, hogy Groove music alkalmazással, hogy tudok lejátszani zenét?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#207527) chipesz


chipesz
őstag

Most végeztem az Ori and the Blind Forest-tel. Itt annyian írtátok hogy nagyon jó, így elkezdtem. Valóban egyik legjobb játék amivel valaha játszottam és nagyon nehezen is tudtam letenni. 12 óra 50 perc a játékidő (1064 halál), a sztorinak vége, sajnos két képességet nem találtam, illetve a skillfáról is hiányoznak dolgok, így a progress 73%.

Baromi nehéz volt, pedig csak Normal fokozaton játszottam. A hangulat, a zene, a látványvilág szuper. Hibákkal sem találkoztam, egyedül a végső harcnál, amikor sikerült legalább 100 halál után megcsinálni, kilépett a játék és kezdhettem újra, de szerencsére ekkor már másodjára sikerült. Pedig akkor majdnem otthagytam, hogy "oké, elég volt". :D

Tényleg, aki teheti adjon neki egy esélyt! (Érdekes, mert ha jól rémlik korábban GwG-vel kaptam meg, és ki is próbáltam, de fél óra után bezártam, és csak múlt hétvégén vettem elő. Szóval lehet, hogy ennél több kell, hogy beszippantson.) Jöhet a második rész!

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#207528) Beniii06 válasza zsolti72837 (#207526) üzenetére


Beniii06
őstag

[link]

"Got any other secret weapons?"

(#207529) zsolti72837 válasza Beniii06 (#207528) üzenetére


zsolti72837
őstag

Megnézem, köszönöm! :R :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#207530) dussy


dussy
őstag

Gond nélkül megérkezett az 'egyedi' kontroller a németországi store-ból (Design Lab)? Kell valamit trükközni?

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#207531) Roland861010


Roland861010
addikt

Hali,
Van valami elfogadható minőségű optikai csatlakozós headset ami ajánlott esetleg?
Ja és megfizethető a jelenlegi tényállást figyelembe véve! :O

(#207532) bandi0000 válasza Roland861010 (#207531) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Mért pont optikai? Ha olcsót akarsz akkor gondolom nem a hangzás miatt kell, akkor miért nem jó egy vez nélküli, vagy 3.5 jack?

Xbox One: bandymnc

(#207533) Bence01


Bence01
tag

Sziasztok,

Most elvileg megint 300ft a game pass ultimate, de mikor megnyitom már a normál árat mutatja, ilyenkor mi van melyik az igaz? Jelenleg nincs előfizetésem, de korábban volt.

Köszi!

Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

(#207534) GalaHU válasza Roland861010 (#207531) üzenetére


GalaHU
őstag

A megfizethető relatív fogalom, de a Turtle Beach környékén nézz szét. Nekem 800-as van, nagyon bevállt.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#207535) V.Stryker válasza chipesz (#207527) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Éppen ma kezdtem újra harmadjára, de most már Easy fokozaton. Azt hittem párszor, hogy szétb...om. :)

Rocksmith-et használ valaki esetleg?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#207536) csuvicsuva válasza V.Stryker (#207535) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Igen, wesder kolléga, de rá sajnos várnod kell pár napot.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#207537) Roland861010 válasza bandi0000 (#207532) üzenetére


Roland861010
addikt

Kinek mi az olcsó :)
3.5 feles van most is de nem az igazi kontrollerre kötve!
Optika csak azért jó mert az a gépbe van dugva.
Főleg billentyűzetet és egeret használok.

(#207538) bandi0000 válasza Roland861010 (#207537) üzenetére


bandi0000
nagyúr

legegyszerűbb ha beírod a gugliba és megveszed azt amelyikre van pénzed, mert sztem kevesen használnak itt optikásat

Xbox One: bandymnc

(#207539) sith7 válasza csuvicsuva (#207536) üzenetére


sith7
nagyúr

de miért ?
mi történt ? :F

(#207540) AMD Power válasza V.Stryker (#207535) üzenetére


AMD Power
titán

Sokat olvasom,hogy eleg idegrombolo jatek ez az Ori. Szerintem en ezt inkabb el sem kezdem! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#207541) JamesHun


JamesHun
addikt

elfogyott az xbox x usb je
1 be van a kinect
1 be van a külső HDD
1 be van az USB-s ventilátor szett és kéne 1 még ha tölteném a kontrollert

használ valaki USB HUB ot xboxhoz? mennyire szereti?
Bármilyen jó hozzá (persze usb 3-asból)
Az XBOX elején lévőt nem használnám ki és akkor előrébb tudnám húzni a szekrénybe az xboxot

SeriesX: JamesSHun

(#207542) V.Stryker válasza AMD Power (#207540) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Easy módban egész jó most, jól lehet haladni nagyon. Amúgy szerintem nem érdemes kihagyni. Annyira cuki és jól megcsinált.

csuvicsuva : karantén? :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#207543) bandi0000 válasza JamesHun (#207541) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Dobd ki a ventilátort, semmit nem jelent, problem solved

Xbox One: bandymnc

(#207544) elder troll válasza V.Stryker (#207542) üzenetére


elder troll
senior tag

Egy hetes pihenőt kapott, ps5 topikban sem tudják az okát.
Elvileg prémium előfizetéssel lehet privátot olvasni/írni.

[ Szerkesztve ]

(#207545) Throme válasza Def26 (#207513) üzenetére


Throme
veterán

Nem tudom elindul XO-on (de már lehet X360-on sem) a Puzzle Quest 1 és 2.
Az első rész még kisebb stratégia elemeket is tartalmaz. A 2 rész bevisz a dungeon-be...
Nekem még látszik a telepíthető játékok közt XO-n. Este megpróbálom telepíteni.
Amúgy mobilon találkoztam vele először és PC-n is toltam az 1-et. Végigvittem mindkettőt, mert nagyon szerettem.
Sajnálnám, ha xbox-on befejezte volna a pályafutását.

[link]

(sajnos mobilon se találom hirtelen... :( )

(#207546) icemad válasza JamesHun (#207541) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ventilátor minek? Nincs még annyira meleg.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#207547) kIsDe`


kIsDe`
tag

Napokban kérdeztem, hogy milyen az AC Odyssey az Originshez hasonlítva. Lenyomtam az Originst amolyan kötelesség tudatból, úgyhogy el is kezdtem az Odysseyt. Azt gondolom sok dologban előnyére fejlődött, nekem sokkal bejön mint az elődje. Rengeteg apróságot adtak hozzá, ami miatt nem válik monotonná már 15 óra játék után. Erre sokkal inkább mondom, hogy megéri megvenni.

(#207548) AMD Power válasza V.Stryker (#207542) üzenetére


AMD Power
titán

Ha vége a Final Fantasy XV akkor majd lehet ,hogy megnézem. De ez a FF XV-el még nagyon sokáig elleszek! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#207549) EmThor válasza kIsDe` (#207547) üzenetére


EmThor
addikt

Köszi, letoltam az összeset eddig most az Origins-t játszom kb a felénél lehetek de nem annyira izgi.
Első rész meg az Ezio trilogia a kedvencem.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#207550) Alföldi Peti


Alföldi Peti
tag

Miért nem kapcsol le egyből (3 villogás után) az Xbox hanem 10 percig csak villog olyan mintha valamit még csinálna a rendszer a háttérben. Nem jövök rá mi lehet és a Support se hallot még erről a hibáról ők is kiváncsiak. Nem értem miért mindig 10 perc?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.