Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207451) Roland861010 válasza FollowTheORI (#207446) üzenetére


Roland861010
addikt

Megy már lehet az volt a baja hogy csak utólagosan kapcsoltam be és előbb a gépet.

(#207452) icemad válasza Roland861010 (#207431) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kábellel is ilyen?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#207453) FollowTheORI válasza Roland861010 (#207451) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jahm... az lehet... én még sose kapcsoltam be a gépet előbb... mindig a kontrollerrel kapcsolom be. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#207454) Roland861010 válasza FollowTheORI (#207453) üzenetére


Roland861010
addikt

Kipróbáltam újra!
Tuti ez volt a baj :D

(#207455) Busaboy


Busaboy
aktív tag

Lenne egy kérdésem, normàlis az, hogy a kikapcsolt one x teteje langyos? Ki van kapcsolva jóideje, de a teteje langyos, sőt mintha menne olyan meleg. Azt tudom, hogy tàpnàl miért ciripel, one s is csinàlta, de az nem volt meleg a tàpjànàl kikapcsolàs utàn. Leàllt és lehült. Egyébként nem instant on-on van hanem energy savingen. Tehàt elvileg teljesen kikapcsolva kéne lennie. Attól a kis àrammennyiségtől ami ilyenkor van a tàpban nem hinném,hogy ilyen melegnek kéne lennie. Elképzelhető hogy teljes kikapcsolàs mellett is magàtol töltöget, vagy frissít?

[ Szerkesztve ]

(#207456) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Ori 2-ben melyik képességgel lehet a levegőből vagy felugrás után lecsapodva betörni bizonyos falakat vagy ezt fából lehet tanulni?

(#207457) Wesder válasza Szilágyi84 (#207456) üzenetére


Wesder
félisten

Kalapàccsal. Meg kell venni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207458) Szilágyi84 válasza Wesder (#207457) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Hol kitől és mennyiért? 70%-nál járok de ez valahogy kimaradt nálam nem tünt fel vagy nem vettem észre. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#207459) Wesder válasza Szilágyi84 (#207458) üzenetére


Wesder
félisten

Amikor a legelső képességedet tudod venni a majomnàl, aminek nem emlékszem a nevére. Ott vannak új "fegyverek". A tisztàson megtalàlod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207460) l.skywalker válasza Szilágyi84 (#207458) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Wellspring Glades-ben a központi helyen tudod megvenni, tőle:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207461) modflow


modflow
veterán

Sose volt még ilyen, de az új Ori már kétszer is eljátszotta azt, hogy elindítom, majd tölt és kikapcsol a box.... :F

Ez mi ez?

Szerk.
Na most megint kikapcsolt...

[ Szerkesztve ]

(#207462) Madoc válasza modflow (#207461) üzenetére


Madoc
veterán

Csinálj cache törlést! A bekapcsoló gombot tartsd nyomva olyan 20mp-ig.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#207463) EmThor válasza modflow (#207461) üzenetére


EmThor
addikt

Szia ugyanez történt velem , futott a figura a betolteskor és lekapcsolt a box. Kikapcsolt allapotban kihúztam fél percre az áramból a gépet ÉS letöröltem majd újra letöltöttem a játékot, azóta jó.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#207464) modflow válasza EmThor (#207463) üzenetére


modflow
veterán

Igen, nekem is fut a figura és akkor kapcsol ki....
Kihúztam konnektorból, aztán elindult.
Kipróbálom ezt a cache törlést, hadd nem segít letörlöm...
De a mentéseim hogyan tudom megtartani???

(#207465) Wesder válasza modflow (#207464) üzenetére


Wesder
félisten

Felhőbe menti, nem kell törődnöd vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207466) modflow válasza Wesder (#207465) üzenetére


modflow
veterán

Köszi!
Remélem akkor megmarad, mert megőrülök, ha nem.... :Y

(#207467) Szilágyi84 válasza l.skywalker (#207460) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Köszi és a lilás falakat mivel lehet? 12-ból 11 támadás van meg de egyikkel se lehet és az árusnál nincs újabb csak valamelyiknek az erősebb változata viszont az LT menüben van még egy hely. Luna tavaknál nem tudok tovább jutni a lilás faltól. Már csak az van mert a sivatagban a Szélfútta puszta tetején nem enged be mivel hiányzik az az utolsó 1 szikra a többi már megvan.

(#207468) Wesder válasza modflow (#207466) üzenetére


Wesder
félisten

Megmarad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207469) Szilágyi84 válasza modflow (#207466) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Megmarad én is töröltem 6 óra után de most is akadozik még de fagyás nincs már.

(#207470) l.skywalker válasza Szilágyi84 (#207467) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azokat csak úgy lehet ha egy lény lövedékét irányítod rá Bash-el.https://www.youtube.com/watch?v=BBdZb4Ve7gU

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207471) Szilágyi84 válasza l.skywalker (#207470) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Köszi sikerült jó messziről kellett csalogatni a vízből.

(#207472) banderasz77


banderasz77
addikt

Hmm...hát, van olyan, akinek a Warzone is dög unalom gyerekek... 😃

[ Szerkesztve ]

(#207473) AMD Power válasza draco31 (#207402) üzenetére


AMD Power
titán

En mentes utan sehova nem lepek ki. Konti sokaig nyomja es off. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#207474) Busaboy


Busaboy
aktív tag

Tök jò, nem reagàl a 3 kontrollerem közül egyikre sem a gépem. Vezetékesen sem, xbox elején a pàrosítógombal sem...erre eltelik pàr perc és megjavul. Amugy vezetékesen sem működött....érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#207475) Busaboy válasza Busaboy (#207474) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Most újraindítottam, bekapcsoltam kontrollerrel. A kontroller csak villog, az xbox elején megint nem működik a pàrosító gomb. Eskű mindjàrt előveszem a S-t. Ez így igencsak kiàbràndítò. 10percet nem hasznàltam még és màr ilyenek történnek. Valami ötlet, h miért csinàlja?

:(

(#207476) l.skywalker válasza Busaboy (#207475) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Valami zavarja a jelet. Külső tárhely? WiFi? Túl közeli egyéb eszköz?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207477) FollowTheORI válasza Busaboy (#207475) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valami 2.4GHz-es interferencia lehet hogy zavarhatja... amúgy meg újra párosítás segíthet.

A gépen és a kontrolleren is elindítottad a párosítást, kellő ideig nyomva a gombot?

(vagy az elem/akku van kimerülve)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#207478) Micsurin válasza Benoe77 (#207442) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen kilépek. Dashon idle is megy a venti csak nem fél / full gőzzel. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#207479) FNZ válasza Busaboy (#207449) üzenetére


FNZ
őstag

ha jól értem, akkor pl veszek 1 éves live gold-ot és ráaktiválok egy 3 hónapos gpu-t és boldogság lesz?
a live gold-ot mikor kell aktiválni, a lejárat napját követő napon vagy akár most is lehet?

(#207480) Busaboy válasza FollowTheORI (#207477) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Minden úgy van ahogy a One S is mukodott két évig hibàtlan. Nyomtam sokaig mindkettőn a gombot, kontin és a boxon is. Egyik sem kezdett el villogni. A 3. kontit vezetekkel dugtam rà, azt sem ismerte fel, be se kapcsolt. Billentyűzetet is ràdugtam, azt sem ismerte fel. Aztàn eltelik egy kis idő és minden elkezd műkődni. Ma egész nap ment a gép kelisebb nagyob megszakitasokkal. Letoltogettem, stb. De minden mukodott frankon egész nap. Am külső vinyo van, de a gép alatt a szekrényben, one s-nél is így volt. Router a gép mellett egy méterre szekrény van köztük. Meg ugye a One S sem sírt emiatt. Most lefrissitettem az új kontrollert, de a másik kettő màr updatelt volt és azok sem működtek. Most restartoltam a rendszert. Kivàncsian vàrom mi lesz.

(#207481) sith7 válasza banderasz77 (#207472) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :C :C

(#207482) Busaboy válasza FNZ (#207479) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Egy éves gold, ràaktivàlod pl az egy hónapos gpu-t és lesz több mint egy év ultimated. Azaz bódogsàg. Ez akkor baba mikor az ultimate 300 forint. Akàrmikor aktivàlhatod a goldot, akàr rà a meglévőre és utànna a gpu. De ne fordítva.

A kontis téma: 2x újraindítottam a gépet, mindkétszer elkellett telnie a main menüben vagy egy percnek, hogy a konti működjön. Új elem van benne, plusz kipróbàltam akksival is és kàbellel is. Mint említettem. Vicces, hogy tényleg egésznap működőtt most meg elkezdi a hülyeséget.

[ Szerkesztve ]

(#207483) FNZ válasza Busaboy (#207482) üzenetére


FNZ
őstag

köszi. 1 hétig még a 300 ft-os GPU-m van. ha aktiválnám a gold-ot most, akkor azt nem konvertálja vissza 1 évről?

[ Szerkesztve ]

(#207484) Busaboy válasza FNZ (#207483) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Vàrd meg még lejàr. Akkor vegyél 1 éves goldot és upgradeld egy egy hónapos ultimate-el.

(#207485) FNZ válasza Busaboy (#207484) üzenetére


FNZ
őstag

köszi, körülnézek hol lehet jó áron kapni egy 1 évest.

(#207486) Busaboy


Busaboy
aktív tag

Kontrollerrel vàltozatlan a helyzet. Bekapcsolja a konzolt, de azonnal el is kezd villogni, bebootol a konzol és akkor is csak villog. Mindkettőn nyomom a pàrosítàst és semmi. Majd 1 perc múlva abbahagyja a villogást és működik. ;(

(#207487) losangeles


losangeles
csendes tag

Sziasztok, most venném életem első Xbox konzolját, egy használt Xbox One X-et. A sorozatszám alapján 2020.12.21-ig garanciális a Microsoft weboldala alapján, de az eladónak már nincs meg a számlája. Megvehetem így vagy rizikós, inkább engedjem el. Köszönöm a segítségeteket és bocs a láma kérdésért, nem találtam a topiknyitó szövegben erre a választ.

[ Szerkesztve ]

(#207488) oriic válasza losangeles (#207487) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell számla garanciához.

Live-Die-Respawn

(#207489) Busaboy


Busaboy
aktív tag

Valami a hàttértàrral lehet, azaz a külső vinyóval. Ujrainditàs utàn most làttam, hogy nem észleli a gép a külső vinyót. Kihúztam, majd visszadugtam. Újraindítottam a gépet és a konti is azonnal működött. Most teljes shutdownal is megpróbàlom. Amúgy a külső vinyó elég új, szóval. Lehet csak rosszul érintkezett. Letesztelem.

Update!!!!!
Most működik azonnal a kotroller, az előző inditàsnàl ki-be húzott külső vinyó valahogy megoldotta a dolgoty csak nem értem mi köze van a kettőnek egymásho, de làthatóan ez volt a probléma. Talàn lesz itt aki olvassa és tudja a miértjét, mert ha a jövőben ez ilyen lesz akkor a kapcsolatom a konzolommal viharos lesz xD
Ui: a One S még a szekrényben xD

[ Szerkesztve ]

(#207490) losangeles válasza oriic (#207488) üzenetére


losangeles
csendes tag

köszönöm szépen!

(#207491) persil


persil
nagyúr

Ha valaki nem tudja ertekelni, akkor ezer bocs, de en percek ota ezen sirok! :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#207492) Wesder válasza persil (#207491) üzenetére


Wesder
félisten

Hülye! :DDD :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207493) Busaboy


Busaboy
aktív tag

Most, hogy végre elkezdtem jàtszani, normàlis venti működés, hogy hallom hogy felpörög a venti, majd lelassus és ezt csinàlja màsodpercenként? Meg valami nagyon halknkerregés is hallatszik. Szakaszosan, mintha valami gözmozdony lenne xD. Nem hangos amúgy, de pl az S folyamatosan fújta a levegőt ez meg szakaszosan. :W

(#207494) Busaboy


Busaboy
aktív tag

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/xbox-one-x-pulsating-fans/ba576564-e014-4e10-b80a-5de9cf1bf485

Nem csak én tartottam furcsànak, de akkor ez normàlis. :R

(#207495) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Elindult az xCloud Win10-es belsős tesztelése: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207496) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Pár napon belül jön a javítás az Ori új részéhez: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207497) AxBattler válasza persil (#207491) üzenetére


AxBattler
félisten

Csak én nem értem? :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#207498) nak0n válasza AxBattler (#207497) üzenetére


nak0n
aktív tag

Nem, legalább ketten nem értjük.

(#207499) F_Peter válasza nak0n (#207498) üzenetére


F_Peter
őstag

Jackas= önveszélyes dolgokat csináltak egy műsorban.

Jolán : nyugdíjasként az utcán sétálgat koronavírus idején.

(#207500) persil válasza F_Peter (#207499) üzenetére


persil
nagyúr

:K

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.