Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207301) banderasz77 válasza Sinu (#207300) üzenetére


banderasz77
addikt

és oda hogy utazunk?

(#207302) banderasz77


banderasz77
addikt

Minden store-ban duplázódott az akciós ára, ha beléptek. :U

(#207303) modflow


modflow
veterán

Nem játszottam az Ori első részével, de most belekezdtem az újba.

Valaki tudna adni valami tippet, hogy hogyan lehet itt előre haladni?
Mert eljutottam egy pontra és innen nem tudok mit kezdeni, csak rohangálok össze vissza az óriási térképen, ami idegesítő.....és egyáltalán nem szórakoztató....

Mire kellene figyelnem, hogy tudjam merre kell menni?

Most ilyen a térképen és nem tudom merre menjek. Ami szürke, arra nem tudok menni..

[ Szerkesztve ]

(#207304) Wesder válasza modflow (#207303) üzenetére


Wesder
félisten

Kwolok keletre van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207305) modflow válasza Wesder (#207304) üzenetére


modflow
veterán

De hogy menjek arra?
Nincs út arra...

(#207306) Wesder válasza modflow (#207305) üzenetére


Wesder
félisten

De van. A jàték úgy van megtervezve hogy csak arra tudsz haladni, amerre kell. Ha arra mész, amerre még nem kellene, akkor falba fogsz ütközni mint most.
Amúgy a térkép északkeleti részén làtszik hogy folytatódik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207307) l.skywalker válasza modflow (#207303) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Keresned kell képességeket. Vannak olyan határai a játéknak, amiken csak akkor tudsz átmenni, ha megvan hozzá egy speciális képességed, mint pl. a dash, dupla ugrás stb. Próbálj meg a legtöbb szürke részre ellátogatni. De pl ott ahol most vagy onnan balra csak akkor tudsz menni, ha már tudsz a fényes dolgokon (lámpa, enemy-k lövedéke) feljebb ugrani az LB-vel.

Itt van, hogy melyik képesség hol található: http://www.gamersheroes.com/game-guides/ori-and-the-will-of-the-wisps-powers-location-guide/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207308) luckyboi82


luckyboi82
tag

Mindig csodálattal tölt el, hogy ezeket a walktrough, knowhow oldalakat, leírásokat, térképeket, összes achivement youtoube videókat hogy az istenbe' hozzák össze pár nappal a megjelenés után. Elképesztő néhany szerencsés ember, semmi mással nem kell foglalkozniuk, "csak" játszani :D

(#207309) l.skywalker válasza luckyboi82 (#207308) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Korai hozzáféréssel. Sokan akár napokkkal hamarabb megkapják a játékot, hogy "teszteljék". Stream-erek, újságírók, influencer-ek stb.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207310) 3L1T3 válasza luckyboi82 (#207308) üzenetére


3L1T3
addikt

Ne hidd, hogy sok esetben ez szerencse. Főleg ha 3-4 héttel előbb kapod meg a játékot és te úgy viszed végig, hogy hiányzik hozzá 3-4 day one-ra szánt patch! :D Elég idegőrlő tud lenni. ;)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#207311) csucsu52 válasza FollowTheORI (#207274) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Szia!

HA az első routeren átrakom switch módba akkor arról a routerről csak továbbítani tudok 1db kábellel a tényleges routerbe, vagy rá tudok még csatlakozni kábelesen pc-vel?

(#207312) oriic válasza 3L1T3 (#207310) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Főleg ha az a patch fontos dolgokat javít, de az ember már elkönyveli egy-egy dologról, hogy az hiba a játékban. (Tapasztalat. :DDD)

Live-Die-Respawn

(#207313) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Achievement-ek teljesen be.sz.rtak. Tegnap este LEGO Marvel Superheroes-t játszottam a kisfiammal és bent ragadt az összes. Napközben még párat megkaptam a Far Cry első, 360-as címénél, de egy idő után már nem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207314) oriic válasza l.skywalker (#207313) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Yup, központi gubanc van. [link]

Live-Die-Respawn

(#207315) l.skywalker válasza oriic (#207314) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Há' ne legyen. Karanténra az acsi a legjobb gyógyír :D

Amúgy kitaláltuk, hogy minden este másik gyerekkel játszunk, ha a többiek elaludtak.

Tegnapelőtt 2 órát bolyongtam a virtuális Disneyland-ben, tegnap meg 2 órát LEGO Marvel-eztem :D

Haláli :D

Szerk: amúgy ilyenkor ha "megjavul" a dolog, akkor magától megadja a Zacsikat vagy be kell lépni a játékokba egyesével?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207316) oriic válasza l.skywalker (#207315) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg magától adja majd. Régebben volt ilyen már, akkor 3 hónap után ugrottak fel, hogy hopp nesze itt egy acsi. :D

_______

Tales from Borderlands REDUX leaked trailer

Live-Die-Respawn

(#207317) Gaboman válasza l.skywalker (#207315) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nálunk a Lego Harry Potter a nyerő, besz@rás a játék, hangulata mint a filmnek! :R

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#207318) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok Animal Crossing féleség ami hasonló van Xboxra ismer valaki valamit? Köszi

(#207319) l.skywalker válasza oriic (#207316) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most telko alatt nyomtam egy kis Far Cry Classic-ot, most megint beadott egyet :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207320) modflow válasza Wesder (#207306) üzenetére


modflow
veterán

Igen, de ott mégse tudok tovább jutni....nem tudok felmászni...

(#207321) modflow válasza l.skywalker (#207307) üzenetére


modflow
veterán

No ilyen képességem még nincs.

Köszi szépen a segítséget!

(#207322) rdt89


rdt89
addikt

A CD Keys oldalán most fél év Gamepass Ultimate 29dollár. Régióhoz Brazilia van írva, akkor érvényes csak vagyis úgy tudom beváltani ezek szerint ha régióban kirándulok?

Köszönöm a válaszaitokat előre is! :R

(#207323) Wesder válasza modflow (#207321) üzenetére


Wesder
félisten

Mindig van egy fa arrafelé, amerre menni kell, ami azt a képességet adja hogy tovàbb tudj haladni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207324) FollowTheORI válasza rdt89 (#207322) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Értelemszerűen igen... és elég nagy macera lehet. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#207325) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Új Ori-ban mindent kiszedtem, minden location 100%. Ez nagyon jó kis játék volt. Remélem lesz folytatása.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207326) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass Ultimate előfizetőknek érkezik az Xbox Game Pass Perks, amivel minden hónapban különböző játékokhoz kapunk előnyöket, mint DLC-k vagy játékbeli tartalom. Ebben a hónapban a következő Perk-ek állnak GPU tagok rendelkezésére:

Phantasy Star Online 2: különleges csomag, amely egyedi emote-okat, játékbeli kozmetikai cuccot (köztük egy Xbox dzsekit), egy Mission Pass-t és játékbeli valutát, azaz Meseta kristályt tartalmaz. (Ez csak US és Canada-ban elérhető)

World of Tanks: Mercenaries: 3 ingyenes tank és még több!

Sea of Thieves: Ori témájú ősi vitorla, hajó orr dísz, hajótest és zászló jár a hajóhoz

Smite: 5 Isten, egyedi karakter skinek és hang csomagok

A jövőben az Xbox Game Pass katalógus tartalmazni fogja a Perk-eket is

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207327) icemad válasza l.skywalker (#207326) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És ezek megmaradnak? Pl a sea of Thievesben, ha a hajóra felrakom ezt a vitorlát, akkor rajta marad, vagy 1 hónap után visszaáll az előzőre?
Gondolom ez csak arra a profilra használható, aminek van előfizetése. Ilyen esetben nem játszik a home-olás.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#207328) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass tartalma

Elérhető játékok listája

Hamarosan bekerülő játékok:

2020. március 19.

2020. március 24.

2020. március 26.

Hamarosan kivonuló játékok:

2020. április 01.

• Borderlands: The Handsome Collection
• Cities: Skylines
• The Golf Club 2
• LEGO Worlds
• Operencia: The Stolen Sun
• Vampyr

Kiegészítők információk / frissítések:
-

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207329) pzstm válasza l.skywalker (#207326) üzenetére


pzstm
titán

ez nagyon jó ötlet. :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#207330) l.skywalker válasza l.skywalker (#207328) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Surge 2 közvetlen folytatás az első résznek? Csak mert az első megvan... :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207331) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Game Pass mellé Gold is kell? :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#207332) Wesder válasza zsolti72837 (#207331) üzenetére


Wesder
félisten

Ha multizni akarsz, akkor igen. Esetleg vehetsz Ultimate-et, az GamePass+Gold+PC egyben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207333) KardosAttila válasza l.skywalker (#207328) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Köszi!
Vampyrnak akkor neki is kéne állni mielőtt kikerül.

(#207334) l.skywalker válasza l.skywalker (#207330) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most olvasom, hogy közvetlen folytatás. Akkor neki kell állnom az első részének :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207335) zsolti72837 válasza Wesder (#207332) üzenetére


zsolti72837
őstag

Oh szuper. Köszönöm az infót. :B :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#207336) Throme válasza l.skywalker (#207328) üzenetére


Throme
veterán

Ace Combat :C
Kíváncsi vagyok rá

(#207337) oriic válasza l.skywalker (#207334) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg más a főszereplő.

Live-Die-Respawn

(#207338) l.skywalker válasza oriic (#207337) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sequel-nek írja, szóval betartom a rendet :P

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207339) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

(Home-olással kapcsolatosan szeretnék segítséget kérni.
Korábban már csináltam de most kicsit katyvasz az egész :D
Eddig barátommal home-oltam. Nekem van GPU és játékok. Most barátom befejezte egy időre így nem lesz szüksége az én "szolgáltatásaimra". ) Az én profilomon az xboxon "Make this my home Xbox" szerepel, ha ez számít.)

Mivel unokatesóm most suli helyett otthon van, így vele szeretném megosztani a tartalmaim. Mi is pontosan a teendőm hogy Ő elérje a game pass ultimate-em és játékaim? A korábbi home társamnak kell valamit tennie?
Elegendő csak az én gépemen tevékenykedni vagy az övén is kell állítani valamit? :R

[ Szerkesztve ]

(#207340) hombre[EU] válasza l.skywalker (#207338) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nyugodtan kezd a másodikkal,mert az elsō része az egyik legrosszabb souls like amivel találkoztam :D a kettest nem láttam, de azt mondják sokkal jobb lett

Life, Uh, Finds A Way

(#207341) l.skywalker válasza hombre[EU] (#207340) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Stream-en pár pályán követtem a kettest, nekem nagyon tetszett így nézőként.

Még van időm addig amíg megjelenik a GP-ben a kettő, szóval addig az egyessel elbohóckodom.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207342) hombre[EU] válasza l.skywalker (#207341) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jó lesz belerázódni a harcrendszerbe...aztán,ha bejön mehetsz a DarkSouls-okra :)

Life, Uh, Finds A Way

(#207343) gorje válasza gorje (#207339) üzenetére


gorje
senior tag

Ez alapján akkor az Ő gépén bejelentkezem az én profilommal és "Make this my home Xbox" majd kijelentkezem és visszalépek az Ő profiljára és ennyi? (Én szeretném megosztani a GPU-et és játékaim)

[ Szerkesztve ]

(#207344) oriic válasza l.skywalker (#207338) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel még hátravan nekem is, csak annyit olvastam, hogy az első rész eseményei után játszódik, de teljesen új sztori és más a főhős is. :R

Live-Die-Respawn

(#207345) l.skywalker válasza hombre[EU] (#207342) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak ha olcsó lesz a DS1 Remastered. Whislisten van már egy éve és még mindig nem érte el az ingerküszöböm az ára :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207346) Plebi


Plebi
senior tag

Hétfőn olvastam, hogy akciós volt a Forza Horizon 4 ultimate. 14000 Ft volt a microsoft store-ban, viszont lemaradtam róla. Ilyen akciók mostanában várhatók, volt valami a hét elején a víruson kívül, hogy ilyen ára lett?

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#207347) gorje válasza gorje (#207343) üzenetére


gorje
senior tag

Valaki esetleg?

(#207348) icemad válasza gorje (#207343) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Pontosan úgy kell, ahogy írtad. Így eléri az összes játékodat és előfizetésed.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#207349) persil válasza l.skywalker (#207326) üzenetére


persil
nagyúr

Ez tok jol hangzik, de remelem kesobb ertekelheto jatekokhoz is lesz valami tartalom, mert a wot-ot(mondjuk azt sem szeretem, de nem szarozom le) kiveve ezek kritikan aluliak.

Ne hallgass hombre[EU]-ra, lehet neki nem jott be az elso surge, de a donto tobbseg szerint az egyik legjobb soulslike.(szerintem pedig egyenesen zsenialis, alig varom, hogy a ketto bekeruljon pass-ba)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#207350) modflow válasza Wesder (#207323) üzenetére


modflow
veterán

Sikerült túljutnom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.