Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207151) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Én most ültem le a gép elé. Indítottam a COD Warzone-t és simán megy.

Szerk: gyorsan ki is vágott.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207152) st3v3np3t3r válasza l.skywalker (#207144) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

azért van pofa rendesen :DDD

Jó drágán adják a Riasztási értesítés funkciót.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#207153) l.skywalker válasza st3v3np3t3r (#207152) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Főleg, hogy a Twitterjükre értesítést kérni 0 ft

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207154) Fernet


Fernet
senior tag

Még szerencse, hogy lemezen is megvan a Witcher3 :D

(#207155) zsocy válasza Fernet (#207154) üzenetére


zsocy
őstag

A mentésed is megvan lemezen? Mert az is felhő sajnos...
Pedig én is witcherezni akartam :(

(#207156) Bird válasza Dzsuri89 (#207146) üzenetére


Bird
addikt

Baromi vicces, valóban... :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#207157) Fernet válasza zsocy (#207155) üzenetére


Fernet
senior tag

Szólt, hogy nem éri el az online mentéseket, de megvan lokálisan is, szóval nincs olyan nagy gond. Remélem azért megoldják hamar.

(#207158) RaZroX


RaZroX
addikt

Megy újra.

This is the way

(#207159) F_Peter válasza RaZroX (#207158) üzenetére


F_Peter
őstag

Jaja, itt is. Megy a Warzone is. 🙂

(#207160) Beniii06 válasza Def26 (#207134) üzenetére


Beniii06
őstag

Most, hogy mindenki rászabadult, egész Európa konkrétan, nem csoda, hogy csúcsidőben az MS szerverek sem bírják.

"Got any other secret weapons?"

(#207161) l.skywalker válasza Beniii06 (#207160) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Miért pont vasárnap este 9-kor lenne csúcsidő?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207162) Beniii06 válasza l.skywalker (#207161) üzenetére


Beniii06
őstag

Mert utána a gyerekeknek menni kell lefeküdni, még akkor is ha nincs iskola. :DDD

Viccet félretéve, talán mert mindenki ekkor ér rá?
Igaz nem láttam még nyilvános MS szerver terheltségi statisztikát, de én az este 20-22 óra körüli/közötti időszakot hívnám csúcsidőnek.

"Got any other secret weapons?"

(#207163) l.skywalker válasza Beniii06 (#207162) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De ez globális outage volt. Máshol nem este volt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207164) Wesder


Wesder
félisten

HALP MI! Túl sok a fény :(((

Dö Teknik:
[Infinájt Lájt]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207165) Beniii06 válasza l.skywalker (#207163) üzenetére


Beniii06
őstag

Ha pl Európa felől este megjelenik a túlterhelés, értsd az eddigi játékos számhoz képest megjelenik 10-szer annyi felhasználó(10-100 milliós nagyságrendekkel), akkor lényegtelen, hogy milyen napszak volt a világ többi részén, 'egy' szerverről működik az egész és azért volt globális kihatása.

Szerk.: Az is tény, hogy egy dinamikusan, automatikusan skálázódó rendszer esetén nem kellene ilyesminek megtörténnie.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#207166) AMD Power válasza Beniii06 (#207165) üzenetére


AMD Power
titán

A fél világ otthon ül és játszani akar. Szóval sajnos most ehhez egy ideig hozzá kell szoknunk! :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#207167) persil válasza AMD Power (#207166) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor en mar megint a vilag szar felen vagyok, ugyanis a vilag mukodesehez letezo legkevesbe fontos munkat vegzem, megis be kell jarnom...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#207168) Fernet


Fernet
senior tag

Elővettük gyerekkel a PvZ Battle for Neighborville-t. Az mitől van, hogy összefutunk néha olyan ellenséggel a parkban aki nem sebződik hiába lövik 100-an? Valami skill vagy bug vagy mi lehet? Persze ő sebez másokat.

Ma itthon vagyok a kölökkel, suli ugye bezárt, max melóhelyre tudtam volna vinni, de a főnök azt mondta maradjak vele otthon. Most dolgozzák ki hogyan lehetne megoldani a home office-t nálunk...

(#207169) AMD Power válasza persil (#207167) üzenetére


AMD Power
titán

En nekem is mennem kell. Meg egyelore. (Westend MM).

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#207170) r.levente75 válasza Fernet (#207168) üzenetére


r.levente75
addikt

A második részben van olyan, hogy a kertben kint nyomsz egy gombkombinációt és halhatatlan leszel. Így lehet farmolni az xp-ket és azzal a karakterek szintjét is.
A mostani részben még nem tudok ilyenről...

(#207171) zbundy válasza Wesder (#207107) üzenetére


zbundy
aktív tag

Nem is figyeltem, hogy van ilyen acsi, de megnéztem és megkaptam én is. Viszont jelenleg a játékosok 10,47%a győzte le a békát és 10,46% 2 perc alatt. Szóval a játékosok 0,01%át kivéve aki legyőzte a békát az mind 2 perc alatt tette. Így már nem is hangzik akkora cuccnak :D egyébként eddig a pókkal való bossfigth tetszett a legjobban. Nagyon epic volt :)

(#207172) l.skywalker válasza zbundy (#207171) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Bugos az acsi rendszer, nem mindent dob ki mindenkinek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207173) Wesder válasza zbundy (#207171) üzenetére


Wesder
félisten

Azzal szívtam a legtöbbet, de jó volt. :K

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207174) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

GwG második eresztése zsákolható!
2020/ Március
(a store linkért kattints a képre)

Március 1-től március 31-ig:

Március 16-tól április 15-ig:

Március 16-tól március 31-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207175) Czimby válasza l.skywalker (#207174) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi, hogy gondoltál a lustákra! :R :C

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#207176) meke


meke
csendes tag

Sziasztok!
Segítsetek nekem, kicsit későn ért el a játék mizéria (50+ :) )
Leginkább FPS (COD, Battlefiled) játékokkal játszom multiban. Az a helyzet, hogy álltalában az utolsó 1/3 ban végzek mindíg, az első helyezettekhez képest olyan 20-25% on. Főleg a célzásokkal, gyorsasággal van baj, nyilván e kettő a legfontosabb :). Véleményt szeretnék kérni, ezen tud segíteni egy Elite kontroller? Mennyivel jobb, könyebb/pontosabb azzal célozni, mozogni, forogni? Vagy inkább a gyakorlás ami előrébb visz? Vagy törödjek bele, hogy ennyit tudok és élvezzem ezen a szinten a játékokat?

(#207177) persil válasza meke (#207176) üzenetére


persil
nagyúr

"Vagy inkább a gyakorlás ami előrébb visz?"

Ennyi.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#207178) Wesder válasza meke (#207176) üzenetére


Wesder
félisten

Gyakorlàs kell, nem Elite Controller.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207179) KD6-3.7 válasza meke (#207176) üzenetére


KD6-3.7
őstag

A beállításokkal is lehet játszani!
Én sokat olvastam, néztem videókat ki mit ajánl és miért, aztán állítgattam az érzékenységen ide-oda és rá éreztem!
Battlefield-el gyűlt meg a bajom, màra már erősen az élmezőnyben vagyok!
Aztán persze a gyakorlás! Nem sok időm van játszani, sokaig is tartott mire nem b*sztam fel magam idegileg minden egyes meccsen. :DDD

(#207180) Throme válasza meke (#207176) üzenetére


Throme
veterán

.... vagy billentyű + egér, esetleg kontroller joystick hosszabbító.... bár nem tudom ez mennyire számít itt wareznak.... ;]

(#207182) l.skywalker válasza bulikavagyok (#207181) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Simán. További információk: Series X Topik

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207183) meke


meke
csendes tag

Köszönöm mindenkinek!
Akkor belehúzok :)

(#207184) Medocsabi válasza meke (#207176) üzenetére


Medocsabi
addikt

Én a saját példámat tudom neked megosztani. Régen még a 360 érában mindig top3 voltam Battlefield4-ben. Manapság már az új Cod vagy Bf széria multija olyan gyors nekem,hogy spawn után szinte azonnal meghalok. Viszont régen ahány kontrollert eltörtem anyázva,most ezt annyira lesz@rom :DDD Most se vagyok szar,de messze vagyok az elejétől. Szimplan csak élvezem a kockulást :)

(#207185) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Resident Evil 3 DEMÓ

"A demó Xbox One-on 2020. március 19. 5:00-tól, PlayStation 4-en és PC-n pedig 2020. március 19. 18:00-tól lesz elérhető, a teljesítéséért pedig egy exkluzív előzetes lesz a játékosok jutalma."

Live-Die-Respawn

(#207186) BT86 válasza meke (#207183) üzenetére


BT86
tag

Én is csak ősszel vettem konzolt, előtte kb fél évente fifáztunk rajta haverokkal. Szóval én is tapasztalatlan voltam/vagyok :D
Most úgy fél év után fogott meg először egy fps kontrollerrel (Division 2). De multikban valószínűleg továbbra is önkéntes véradó lennék :DDD
Eleinte csak olyan játékokkal játszottam jókat, amik nem a klasszikus fps-ek voltak (pl Dying light, Witcher 3, Red Dead Redemption 2). Az általad említett játékok szerintem kezdetnek elég nehéznek számítanak, főleg multiban és ráadásul azt hiszem azok támogatják az egér+billentyűzetet is (de lehet csak a COD?), ami még egy hátrány a kontrolleres játékosnak.
Úgyhogy kitartás, gyakorlás!

(#207187) icemad válasza BT86 (#207186) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Division 2-ben van fps mód? :F

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#207188) BT86 válasza icemad (#207187) üzenetére


BT86
tag

Jogos, volt egy kis fogalomzavar a hozzászólásban :DDD
Arra gondoltam, hogy a többihez képest ebben a játékmenet már közelebb áll a klasszikus fps-hez, mint a többi felsorolt. Pl a Dying light fps, mégsem a shooter rész dominált.

(#207189) icemad válasza BT86 (#207188) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, így világos.
Nekem egyébként a 2016-os Doom segített sokat a kontrolleres irányításban. Valamiért abban hamar ráéreztem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#207190) AMD Power válasza l.skywalker (#207174) üzenetére


AMD Power
titán

Be is zsakolom oket! Most milyen "jo",hogy ennyi jatekom van amivel tudok jatszani ha be leszunk "zarva". :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#207191) sith7 válasza AMD Power (#207190) üzenetére


sith7
nagyúr

csak pozitívan ... mindig csak pozitívan ... "ha a lélek beteg, a test kezd el először jajgatni"

(#207192) Wesder


Wesder
félisten

Injustice 2 Ulti megér 7k-t?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207193) D1Rect válasza Wesder (#207192) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha nem nekem kell kifizetni, akkor mindenképp. :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#207194) philoxenia válasza Wesder (#207192) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Van ultis játék boxra? :Y

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#207195) Wesder válasza philoxenia (#207194) üzenetére


Wesder
félisten

Van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207196) philoxenia válasza Wesder (#207195) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hogyan osztja a paklikat?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#207197) frigoo


frigoo
aktív tag

Azért szépen csendben visszakúsztak a konzolárak elég rendesen!!!! Szép!

(#207198) EmThor


EmThor
addikt

Tetszenek az új konzol jól megtervezett részletei, a specifikációk, de a tárhely nem tiszta. Az ok hogy pár terányi külső vinyónyi játékomat áthozom X1-et, 360at és classic-ot, de hogy 1tb belső tárhelyre egy tucat Series X jatek fog elferni , es azt írták ha ki akarom használni a fejlettebb gép adottságait akkor azok usb vinyorol nem is futnak(?) vagy nem tudom kihasználni az extra dolgokat, vagy megy majd a Ray tracing es minden csak lassabban tölt be? Tehát új genre rá vagyok szoritkozva 1tb helyre 7-8 évig + aranyáron még 1tb bővítő kártya? Én all digital mentem ebben a genben és elégedett vagyok de így hogy epitsek digitális gyűjtit? Vagy majd csak az a pár játék lesz a gépen amivel játszok max újra letöltöm amíg megy a bolt az xboxnak?

Szal ez nem tiszta.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#207199) Wesder válasza EmThor (#207198) üzenetére


Wesder
félisten

A 3.2-es külső HDD-re rakhatsz SX jàtékot, csak nem fog elindulni. Parkoltatni jó lesz max. Classic/X360/XO jàtékok a külső HDD-ről is menni fognak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207200) EmThor válasza Wesder (#207199) üzenetére


EmThor
addikt

Ugyanezt írtam én is.

Szerk: ja nem, köszönöm a kiegészítést!

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.