Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#208451) AMD Power válasza oriic (#208450) üzenetére


AMD Power
titán

Semmit nem látok. És már lassan minden cuccom elfogy. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#208452) AMD Power válasza oriic (#208450) üzenetére


AMD Power
titán

3db ??? van felette. Ütöm vágom már vagy 10 perce. :U

Meglett!! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#208453) tiborv


tiborv
aktív tag

Erről a bless unleashedrol van már valakinek valami tapasztalata milyen free Mmo?
Telefonon keresztül ranyomtam a telepítésére de majd csak holnap fogok tudni játszani vele.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#208454) AMD Power válasza oriic (#208450) üzenetére


AMD Power
titán

Továbbjutottam ahhoz a másik döghöz. Viszont ott már semmi potion nincsen így patthelyzet van. Nem tudok továbbmenni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#208455) vfeco


vfeco
aktív tag

Sziasztok,

Próbálom a fiam PC Epic accountjához hozzárendelni az XBOX accountját, de ezt a hibaüzenetet kapom:

Ha jól emlékszem az xboxra már korábban telepítve volt a Fortnite.
Az xbox acc. szülői felügyelt. (11 éves a gyerek)
PC-re később hoztunk létre egy Epic Accountot, ezeket szeretném összekapcsolni, de nem sikerül. Pontosabban egyszer letöröltem a játékot xboxról, hátha úgy sikerül, de akkor meg a felnőtt (az én) xbox fiókomhoz kapcsota. Miután újra feltelepítettem neki a játékot, akkor láttam, hogy nem szinkronizálta a PC-vel. Ismét letöröltem xboxról, de PC-n, böngészőből már nem sikerül a linkelés. A fenti hibaüzenetet kapom.
Mit csinálok rosszul?

(#208456) persil válasza tiborv (#208453) üzenetére


persil
nagyúr

Engedd el.

Ugy vartam, mint a messiast, mert anno pc-n a bless online is bejott valamennyire a benasagai miatt es ugy voltam vele, hogy mivel allitolag ott csiszoltak, ahol kell, ezert ez tuti kiraly lesz.

Hat nem. Egy igazi szar. Igenytelen, nem tudok ra jobb szot. Atgondolatlan benasagokkal van tele az egesz jatek.
Mondjuk a mount-ok miatt megeri letolteni, mert ennyire rossz iranyitassal meg garantaltan nem talalkoztal eletedben sem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#208458) sith7 válasza oriic (#208457) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y na ezt kipróbáljuk, Warzone már letöltve

(#208459) BT86 válasza sith7 (#208458) üzenetére


BT86
tag

Hogy pár hozzászólással visszábbról idézzek:
"Engedd el."
Így nem lesz idő a Divisionre :DD
Holnap este? Bejelöltelek.

(#208460) Siffredi válasza Tomi0703 (#208448) üzenetére


Siffredi
senior tag

Így mindjárt más, tehát nem vagy akkora kocka, mint mi, de hát mindenki magából indul ki ugye... :)
Nyugodtan csináld úgy, ahogy írtad. Ha meg a későbbiekben megmaradna a gép, legfeljebb csinálsz egy másik acc-ot, és arra újra eljátszod ezt az átváltósdit (feltéve, ha akkor még lesz ilyen lehetőség).

(#208461) EmThor


EmThor
addikt

Gyerekek, tavaly április második hetében volt, de állítólag kezdenek a tavaszi nagy leárazás árai életbe lépni a store-on :) viszlát pénztárca

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#208462) Wesder válasza EmThor (#208461) üzenetére


Wesder
félisten

Egyedül egy Control 80-asnak tudnék örülni, màst megvetetni velem màr nem tudnànak. Ebben a generàcióban màr csak egy Cyberpunk meg Dying Light 2 maradt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208463) fabokf válasza yuing (#208439) üzenetére


fabokf
tag

Hányszor haltál meg előtte, míg eljutottál odáig? Összeszedtél minden fellelhető HP töltőt? Nekem is kb 45 percig tartott de a boss nem volt annyira vészes (igazából a cséphadaró karjai jelentenek gondot az elején, de ha azokon átjutsz, utána már kvázi gyerekjáték lerendezni...mondjuk en is meglepődtem rajta, hogy sikerült, mert még nem áll kézre az irányítás :) )

(#208464) raziel01 válasza yuing (#208439) üzenetére


raziel01
veterán

Igen az egy elég idiótaság. Én is meghaltam ott tavaly. Aztán végül végigvittem a játékot egyszer (3-szor kell végigvinni hogy mindent láss).
Számomra nem sokat nyújtott. Abszolút felejthető.

(#208465) Busaboy válasza Wesder (#208402) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Erről a havi limitről nem tudtam, viszont sokszor fura volt, hogy bizonyos gameket nem tudtam megvenni(mint most kiderült a limit miatt), egyszerűen ott volt a fizetési opció, de nem engedte választani...
Egyébként elég rosszul érintett pár napja, hogy tettem a karira 18-at. Nézegettem a Red Dead 2-t,(nem tudva a limitről) láttam, hogy azt sajnos nem tudom megvenni sehogysem...
Viszont most, hogy megvilágosodtam és éppen akciós a Red Dead 2, így amint letölt, lóra pattanok és lehet csak a karantén végén leszek elérhető újra! :D

(#208466) Madoc válasza vfeco (#208455) üzenetére


Madoc
veterán

Sajnos ha egyszer hozzákapcsoltad egy fiókhoz akkor hiába törlöd az összekapcsolást, soha többet nem engedi máshoz csatolni. (tapasztalat) Az egyik fiamnak minden platformon(pc-xbox-playstation - switch) ugyanaz a karaktere de a másik nagynak pl. külön van xbox meg a többi platform mert anno az én fiokomhoz csatoltam véletlenül a boxos karakterét.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#208467) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Elkezdődött a tavaszi leárazás:

Spring Saving Sale

Április 13-ig

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208468) MunezXBK válasza l.skywalker (#208467) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Agony-t hova árazták még le? :D

(#208469) akooos válasza l.skywalker (#208467) üzenetére


akooos
veterán

RDR2 Ultimatet be is húztam. Már csak egy Xbox kéne újból és minden fasza lenne :)

(#208470) AMD Power


AMD Power
titán

Vége lett a Final Fantasy XV-nek. Az elején az open word rész nagyon bejött. Gyönyörű tájék, szép grafika nagyon hangulatos volt az autókázás a srácokkal. A kezelhetőséget közel a végére tudtam megszokni igazán. Ahogy haladtam előre a chapterek-el és "elhagytam" azt a részt utána azok a részek annyira nem jöttek be. A játék vége szerintem kimondottam ütős és jó lett. Aki még nem próbálta a játékot annak ajánlom figyelmébe. :R A

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#208471) l.skywalker válasza MunezXBK (#208468) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

GP-be sem merik berakni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208472) hyppo!


hyppo!
tag

https://www.konzolvilag.hu/xboxone/game-pass-ultimate-3-honapos-elofizetes-digitalis-kod

Ez ma találtam, kis segítség

(#208473) sith7 válasza BT86 (#208459) üzenetére


sith7
nagyúr

Azért belepillantok :R

Fiam mondta, hogy valaki jelölt, csak meg se néztem, bocs, a tegnapi napom egy kicsit keményre sikerült :(((
Ma este lehet róla szó :K

Ha napközben azt látod be vagyok lépve, és nem a Divison megy, akkor 99,99 %, hogy a fiam játszik.

(#208474) useless válasza l.skywalker (#208467) üzenetére


useless
aktív tag

Gondoltam megveszem majd a spring sale alatt:

- Call of Duty: Modern Warfare - Digital Standard Edition - NEM AKCIÓS
- Prey (mivel GP-ből kivonul és utána leárazzák úgyis) - NEM AKCIÓS
- Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Gold Edition: 11.340,- PS Store: 8.990,-
- Portal 2 (hátha egyszer..., a régi szép idők kedvéért) - SOHA NEM AKCIÓS

Ezek után már nem is nézelődtem tovább, mert elment a kedvem tőle .. :W

-۞- -۞-

(#208475) akooos válasza useless (#208474) üzenetére


akooos
veterán

Portal 2 kemény 2990 forintba kerül, hova akciózzák még? :D

(#208476) Beniii06


Beniii06
őstag

Dél-Korea GWG: [link]

"Got any other secret weapons?"

(#208477) KardosAttila válasza useless (#208474) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Én csak a forza 4 fortune island dlc-t kerestem, de az sem kapott most leárazást, meg nem is jellemző.

(#208478) Corpuscle válasza useless (#208474) üzenetére


Corpuscle
őstag

COD IW Digital Deluxe is akciós. Ez tartalmazza az MW1-et. Még így is olcsóbb, mint az MW1, és kapsz mellé IW-t is. [link]

(#208479) yuing


yuing
őstag

[link] A magyar store-ban ezt a verziót nem tudom megvásárolni vagy csak én vagyok a béna amiért nem találom? Köszi!

(#208480) useless válasza Corpuscle (#208478) üzenetére


useless
aktív tag

Köszi, de nem ugyanarról a játékról beszélünk :U

[ Szerkesztve ]

-۞- -۞-

(#208481) yuing válasza fabokf (#208463) üzenetére


yuing
őstag

Az volt a probléma, hogy bekerültem a darálóba, rossz irányba dodge-oltam, de még egyszer nekifutok szerintem, nem adom fel. Alapvetően tetszett a játékmenet, a nézetek váltakozása eddig a részig.

(#208482) IntelKiller7 válasza yuing (#208479) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Van olyan csomag ami otthon nem elérhető. Vedd meg USA-ból.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#208483) Corpuscle válasza useless (#208480) üzenetére


Corpuscle
őstag

Jah! :D Az új az utóbbi hetekben volt akciós, az várható volt, hogy újra nem fogják berakni.

(#208484) yuing válasza IntelKiller7 (#208482) üzenetére


yuing
őstag

Kér tőlem amerikai címet. :) Ezzel kell valamit mókolni vagy keressek egy random címet?Akár nem létező is megfelel?
Esetleg más akad, amit tudnom kellene?

(#208485) akooos válasza yuing (#208484) üzenetére


akooos
veterán

Add meg a hotel címét ahol épp megszállsz ;)

(#208486) Roland861010 válasza Busaboy (#208465) üzenetére


Roland861010
addikt

De jó hogy írtad :) Be is zsákolom!

(#208487) BT86 válasza sith7 (#208473) üzenetére


BT86
tag

Oké :)
Sejtettem amúgy, miután írtad, hogy a fiad választotta a nevet.
Ma meg holnap este szerintem sokáig leszek, majd jelzel ha online vagy!

(#208488) yuing válasza akooos (#208485) üzenetére


yuing
őstag

Okés, értem. :)

(#208489) GoSleep válasza BT86 (#208487) üzenetére


GoSleep
kezdő

Div1 vagy Div2?

(#208490) sith7 válasza BT86 (#208487) üzenetére


sith7
nagyúr

okay :R

GoSleep

Div 2

(#208491) Roland861010 válasza l.skywalker (#208467) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem értem a váltást...
Ha az angol oldalon maradok akkor 12,49 $ mondjuk egy játék ha magyar oldalra váltok akkor közel 15$ lesz átszámítva ...???

Ez hogy működik, hogy a tényleges akciós árat kapjam meg ?

(#208492) l.skywalker válasza Roland861010 (#208491) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Régiónként eltérő árak vannak. Én is örülnék, ha mindenhol argentin árak lennének :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208493) Roland861010 válasza l.skywalker (#208492) üzenetére


Roland861010
addikt

Hogy tudok akkor a legjobban ki jönni ?

Milyen régió váltást érdemes nézni ?
Egyedül a Witcher 3 GoTy érdekes csak magyarul... a többibe legyen angol és kész :D
De pl a Witchert 3-at 44.9 -ról mutatja 39.9-re meg nyitóm és 14.9 lesz belőle ..

Ezek érdekelnének :
The Elder Scroll Online : Elsweyr
Rayman Legends
Red Dead Redemption 2
Assassin's Creed® Origins

Ha angol régión hagyom akkor 64.96 $ ami kb 21ezer Ft!

[ Szerkesztve ]

(#208494) l.skywalker válasza Roland861010 (#208493) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van pár régió ahol lehet fizetni gift card-al, páran csináltuk/csináljuk ezt, de megvan a maga macerája.
Magyar fizetőeszközzel hivatalosan csak a magyar store-ban tudsz fizetni. Ill. talán még pár EU-s országban, de ezek jellemzően nem olcsóbbak.

Ha olcsóbb régióban akarsz vásárolni, oda kell az adott régióba érvényes fizetőeszköz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208495) Wesder válasza Busaboy (#208465) üzenetére


Wesder
félisten

Feltöltősnél nem tudtam hogy ott is van limit. Azt tudom hogy egyszerre 15k-nàl nagyobb levonàst nem enged a rendszer.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208496) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Segítsetek pls. Konzolvilágban akciós ez a 3 headset:
Turtle Beach Ear Force X42 Headset - 14.890.- HF
Turtle Beach Ear Force XP400 Headset - 19.890.- HUF
Turtle Beach XP510 Headset - 29.890.-

Érdemes bármelyiket megvenni? És ha igen, akkor ár/érték arányban melyiket?
Az XP400 vagy az XP510 valóban jobb, mintha az X42-t veszem?
Ill. ez utóbbinál mi a kompromisszum a másik kettőhöz képest?

Előre is köszi, ha megosztjátok velem a tapasztalataitokat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208497) icemad válasza l.skywalker (#208467) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na de jó... Összeszámoltam, hogy miket kellene megvenni, 120$ fölött abbahagytam... :)
Tomb Raider részeket viszont tuti megveszem...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#208498) Wesder válasza l.skywalker (#208467) üzenetére


Wesder
félisten

Megvettem az Ori-t, meg a Man of Medan-t. A Control csak 35%-ot kapott.:(
Viszont ismét akcijós az összes TR.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208499) zsocy válasza l.skywalker (#208496) üzenetére


zsocy
őstag

Ezeknél a műanyag cuccoknál egy HyperX Cloud sokkal jobban szól, plusz az anyagminősége is jobb. Tudom hogy nem ez volt a kérdés, de azért érdemes azokat is megnézni, akár használtban is egy Cloud 1-et ha találsz.

(#208500) l.skywalker válasza zsocy (#208499) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:R egyáltalán nem vagyok jártas a fülesek között.

• Pontosan melyik az a Cloud 1?
• Fülest használtan biztos nem vennék, maximum ismerőstől..
• Ezekben a vezeték nélküliség tetszik leginkább

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.