Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207601) Dreimus válasza ImpersonatoR (#207599) üzenetére


Dreimus
senior tag

Magyar lakcímet adtál meg, csak amerikai lakcímmel működik az amazon-ról a digitális vásárlás, magyar bank kártyát elfogad amerikai cím mellé, több éve így működik :)

edit: Nem régiót kell váltani, mert adott digitális tartalom csak adott régióban érhető el. Tehát érdemes külön amazon fiókot erre tartani, kényelmesebb és könyebb is.

[ Szerkesztve ]

(#207602) ImpersonatoR válasza l.skywalker (#207600) üzenetére

Megvettem remélem meg ma megjön koszi :U

Dreimus : akkor jól gondoltam át kéne állítanom a régiót de Twich Prime miatt nem akarok belenyúlni de azért koszi.

[ Szerkesztve ]

(#207603) Busaboy válasza vacs (#207572) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Nincs mit! :) :)

(#207604) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Jövő hétvégén ingyenesen játszható lesz a TC's Ghost Recon Breakpoint [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207605) l.skywalker válasza l.skywalker (#158722) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már több, mint egy éve, hogy megjelentek ezek a tervek az xCloud-hoz: [kép] [kép]

Most úgy néz ki már működőképes is a cucc: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207606) mcwolf79 válasza l.skywalker (#207604) üzenetére


mcwolf79
veterán

Legalább lesz mitől hányni :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#207607) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Sziasztok!

Ismerős most venne Xboxot, a kérdésem az lenne, hogy él még az a módszer, hogy betáraz goldból, aztán a 300 forintos ultimate-tel átkonvertálja?

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#207608) l.skywalker válasza PRDZsolesz (#207607) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207609) PRDZsolesz válasza l.skywalker (#207608) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Köszönöm, és új belépőknek még 1:1 a váltás, vagy a táblázat szerinti, hogy 1 év gold az 4 hónap ultimate?

(#207610) ImpersonatoR válasza l.skywalker (#207600) üzenetére

Nem kapkodják el.

Neked mennyi idő volt amíg megjött ?

(#207611) l.skywalker válasza ImpersonatoR (#207610) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mindig azonnal. Írj rájuk.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207612) l.skywalker válasza PRDZsolesz (#207609) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A konverziós váltás csak akkor van, ha aktív GPU-ra vesz valaki Gold-ot vagy sima Game Pass-t

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207613) Roland861010 válasza l.skywalker (#207612) üzenetére


Roland861010
addikt

Helló,

Van 3 hónap goldom de van aktív ultimatem van értelme aktíválni a goldot történik vele valami ?

(#207614) BT86 válasza Roland861010 (#207613) üzenetére


BT86
tag

Ahogy írta, átváltja GPU-ra.
Itt a táblázat róla:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#207615) Roland861010 válasza BT86 (#207614) üzenetére


Roland861010
addikt

Akkor ezek szerint aktív ultimatre rá töltve a Goldot átváltja még több ultimatre!?

(#207616) StLui válasza Roland861010 (#207615) üzenetére


StLui
veterán

igen de kevesebbre mint ahány hónapot beváltasz 3 hónap gold kb 50 nap GPU lesz , kb 50x lett linkelve a váltási arány

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#207617) Roland861010 válasza StLui (#207616) üzenetére


Roland861010
addikt

Olvastam!
Nem az volt a kérdés ...hanem az aktív ultimat előfizetés így szinte pici pénzből ki lehet tolni!

(#207618) AMD Power


AMD Power
titán

Kicsit elakadtam a Finaly Fantasy XV-ben. Nem találom sehol se az autót. Vége lett egy chapternek és az autó sehol sem. Egy open world játékban gyalog kicsit problémás így a közelekes. Valakinek valami ötlete? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#207619) StLui válasza Roland861010 (#207617) üzenetére


StLui
veterán

"van aktív ultimatem, van értelme aktíválni a goldot történik vele valami ?"
Ez volt a kérdésed, erre kaptál választ a pontos átváltási táblázattal, de ha szerinted nem ezt kérdezted, akkor mit szerettél volna?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#207620) AMD Power válasza AMD Power (#207618) üzenetére


AMD Power
titán

Ezekkel a rohadt madarakkal 2 nap mire A-ból B-be jutok. Az autó nem tudom hol van? 5 chapternél vagyok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#207621) Sinu válasza AMD Power (#207620) üzenetére


Sinu
senior tag

Nekem ilyen esetekben a youtube végigjátszások szoktak segíteni:)

No Future

(#207622) Ferfiu válasza AMD Power (#207620) üzenetére


Ferfiu
tag

Nekem az is segíteni szokott, ha figyelek a sztorira.

Ködösek az emlékeim a pontos fejezet számok alapján, de nem foglalták le a birodalmiak?

Ha a térképről nem működik a Tow, akkor biztos az lesz a helyzet.
Csináld tovább a fő küldetéseket, és vissza fogod kapni.

Kárpótlásul utána lesz olyan is, hogy nem csak az utakon közlekedhetsz a járgányoddal. ;)

(#207623) Sinu


Sinu
senior tag

Miután végeztem az elsővel, elkezdtem az Ori második részét. Bár hiányolom az első epizód azon egyszerűséget, hogy nem kellett skillekkel variálnom, de az élettel teli erdő, izgalmas újítások bőven kárpótolnak. Nálam mindkettő 10/10

Csak nekem hiányzik belőle egy jó kis off/on-line coop mód?

No Future

(#207624) AMD Power válasza Ferfiu (#207622) üzenetére


AMD Power
titán

Ez lett jó megoldás. Birodalmiak lefoglalták. De én visszaszereztem. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#207625) persil


persil
nagyúr

Wesder uzeni, hogy barki barmi fontosat szeretne tole/vele, akkor xboxon fogja elerni, mert itt ph-n nem tud a privatokra sem valaszolni, amig tiltva van.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#207626) csuvicsuva válasza persil (#207625) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Jogos, azt tegnap elfelejtettem beírni az off topikba.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#207627) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok, egy gyors kérdésem lenne. Teljesen hülye vagyok a boxhoz, de ha nekem nincs live előfozum, de ezt a játékot innen a link alol megveszem a kapott kóddal letudom tölteni és tudok vele játszani?
[link]

(#207628) elder troll válasza persil (#207625) üzenetére


elder troll
senior tag

Akkor elnézést kérek a félrevezető információért.
Anno amikor bevezetésre került a prémium funkció, valamiért derengett ez a lehetőség, vagy csak szó volt róla.

[ Szerkesztve ]

(#207629) persil válasza elder troll (#207628) üzenetére


persil
nagyúr

Nem sajna, annak ellenere sem megy, most irt ram egy oraja kb boxon.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#207630) Def26 válasza persil (#207625) üzenetére


Def26
félisten

na akkor elmarad a világvége. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#207631) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Atlas szerintetek várható GamePassbe? Megvan valakinek? Hogy fut? Kezdünk nagyon rákapni haverokkal a survival + kalóz cuccokra jó crossover lenne.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#207632) Sakab válasza Sakab (#207627) üzenetére


Sakab
senior tag

erre valaki? :F

(#207633) csucsu52 válasza Sakab (#207632) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Röviden nem.
Azért nem, mert pc-s kódot linkeltél.
xboxra xbox játékot lehet beváltani, pc-re meg pc-set.
Ha veszel xbox játék kódot, akár g2a-ról is, az persze beváltod, játszol, örülsz :)

(#207634) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Valakinek nincs kedve tolni a Sea of Thieveset? Egyedül vagyok, 3-an már egész jó buli lenne, unalmas már mindig az FPS-t tolni :D

Xbox One: bandymnc

(#207635) Sakab válasza csucsu52 (#207633) üzenetére


Sakab
senior tag

Uh köszi, nem tűnt fel, hogy pont PC-set sikerült linkelnem.
Ez?

[link]
Itt kivan írva, hogy Live, de ezt letudom tölteni live nélkül?

(#207636) Def26 válasza bandi0000 (#207634) üzenetére


Def26
félisten

korán van még. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#207637) bandi0000 válasza Def26 (#207636) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem azt mondtam, hogy most rögtön, hanem valamikor :D

Xbox One: bandymnc

(#207638) parandroid válasza Sakab (#207635) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ha can xboxod, akkor van xbox live accountod is. Azzal jelentkezel be. Ennek a fizetős változata az xbox live gold. A válasz tehát igen. Megveszed a játékot az xbox live accountodról (arról az accounttól, amivel bejelentkezel az xboxra), és az a tiéd lesz, rákerül az accountodra, mindig játszhatsz vele, ha bejelentkezel. A játék árán kívül nem kell fizetned sose semmit.

Szerk.: Ja, hogy ez mtc game, nem ms store. Akkor annyi a különbség, hogy nem kapod meg azonnal a játékot, hanem egy kódot, azt kell beváltanod az xbox live accountoddal bejelentkezve (lásd fentebb).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#207639) Sakab válasza parandroid (#207638) üzenetére


Sakab
senior tag

Szuper köszönöm a kimerítő választ :R

(#207640) StLui válasza Sakab (#207635) üzenetére


StLui
veterán

ezt nehogy megvedd ennyiért, eleve olcsóbb akció nélkül is MS store-ban, vagy EA access előfizzetéssel játszhatsz ezzel és csomó mással, ennyiért egy éves előfizut kapsz
[link]

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#207641) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Ma előfordult többször is, hogy minden előzmény nélkül megszakadt a live-al a kapcsolat és vissza se tudtam jelentkezni, csak ha újraindítottam a boxot.
Olyan mintha a netkapcsolat(wifi) halt volna le, pedig minden más wifin lógó eszközön ment a net gond nélkül.
Van valami tipp hogy ez mi lehet?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#207642) kerlac


kerlac
őstag

Sziasztok!

Így a bezártságban végre eljutottam odáig, hogy egy külső 2,5-es merevlemezt csatlakoztatnék az xbox one-hoz. Sajnos nem usb 3.0-ás, ami eredményezheti, hogy nem kompatibilis? Illetve írja, hogy előtte "xbox formátumra" formázzam... Azt miképpen lehet?

köszönöm a segítséget!

(#207643) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Vettem egy új gépet, One S full csomag, ajándék kártyákal, stb.
Mikor aktiválni akartam a GamePass-t, kiírja a rendszer, hogy a megadott kód nem ajándékkártyáról való, keressek másik utat a fizetéshez. Ilyenkor most mi van?
Válaszokat előre is köszönöm

But who is watching the guardians?

(#207644) FollowTheORI válasza Mr. Y (#207643) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem nem jó helyen akarod beváltani.

Vagy valamelyik karaktert elütötted.

(esetleg lejárt a kód)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#207645) l.skywalker válasza Gaborz1 (#207641) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

2 tippem van:
1. Elmúlik a koronavírusos dolog és kevesebben használják ki a rendelkezésre álló infrastruktúrát
2. Bővíti a szerverei kapacitását az MS

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207646) l.skywalker válasza kerlac (#207642) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

https://beta.support.xbox.com/help/Hardware-Network/storage/manage-storage

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207647) l.skywalker válasza Mr. Y (#207643) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Te Gift Card-al akarsz fizetni, nem jó helyen akarod beváltani.

Ha a konzolon szeretnéd, akkor a Store alatta a Redeem code résznél, ha böngészőben, akkor itt:

https://redeem.microsoft.com/enter?ref=xboxcom

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207648) Gaborz1 válasza l.skywalker (#207645) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Köszi a tippeket!
A mai napig ilyen egyszer sem fordult elő, ma meg legalább 3szor.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#207649) l.skywalker válasza Gaborz1 (#207648) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ilyen ez a show business. A Netflix, Facebook és a YouTube az Európai Unió hatására csökkenti tartalmainak hálózatigényes részét, így a 4K és az egyéb nagyobb adatforgalmat generáló funkciókat kikapcsolják. Komoly terhelésnek van kitéve az EU internet hálózata, örülj ha csak meg-megszakad és nem szűnik meg teljesen.

Xbox360-on még rosszabb a helyzet.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207650) Mr. Y válasza l.skywalker (#207647) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog (1)

Akkor jó helyen próbáltam. Weben elfogadta másodszorra, csak utána kér egy kártyát is. Ezt kötelező megadni, vagy már aktív?

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.