Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207051) tom120514 válasza WinZol (#207048) üzenetére


tom120514
őstag

Most lett egy TMX-em, pont olyan mint az aprón most is van még egy :) Nekem pont elég, jó móka, abszolút szórakoztató és már a Forza is élvezetesebb mint kontrollerrel. Hacsak nem versenyző a kisfiú, szerintem hallgass GalaHU kollégára.

Never go full retard.

(#207052) useless


useless
aktív tag

Valaki meg tudná nekem venni a MK XL-t 8 dolcsiért? :B

-۞- -۞-

(#207053) oriic válasza bulikavagyok (#207049) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg nem lesz halasztás.

Live-Die-Respawn

(#207054) Roland861010


Roland861010
addikt

Hali meg vettem a CoD MW normál verziót egész éjszaka töltött meg telepített .. erre most meg az írja telepítsem a multit ... mondom mi van ! :W :W :W
Most el kezd leszedni még 18Gb-ot.. úgy hogy elvileg minden ki van pipálva..
Kész vicc :W

Nem gond mert Gigabites netem van de legalább akkor ki is használná.. de épp csak csorog lefelé!

[ Szerkesztve ]

(#207055) twi452 válasza tom120514 (#207051) üzenetére


twi452
senior tag

Nem mondtam, hogy rossz a tmx 😄 én is elvagyok vele csak az alap pedálszettel nem voltam kibékülve mert nagyon puha és így nehezen adagolható volt a fék de én falábú vagyok😄
Raktam a kialakított helyre egy erősebb spirál rugót de az sem lett elég.
Utána próbálkoztam mindenféle szivacsos dolgokkal aztán végül egy gumidugó lett a megoldás a pedál mögé ahogy a többinél is működnek ezek a kiegészítő gumi cuccok gyárilag.
Mondjuk állítási lehetőség nem sok van mert a keménységét csak az határozza meg, hogy mekkora lyukat fúrok a közepébe mert alapból túl kemény 😄
Viszont rálépek és mindig ugyanott fog felkeményedni amit nagyon könnyű megszokni és nekem segített🙂

(#207056) WinZol válasza twi452 (#207050) üzenetére


WinZol
aktív tag

Ha már említetted a tmx-et, akkor kérdés, hogy az miben kevesebb?
A pedálnál írtad hogy ua. mint a kétpedálos.
A kormánynál mi a helyzet?
(Csak, mert kezdő set lenne)

Köszi

(#207057) tom120514 válasza twi452 (#207055) üzenetére


tom120514
őstag

Kicsit sem gondoltam beszólni neked :) természetesen előfordul hogy valami gyári nem pont jó valakinek. Bírom az ilyen megoldásokat, a lényeg hogy működik :C Majd figyelem és ha úgy érzem hogy nekem is jobb lenne, átveszem :K

Never go full retard.

(#207058) tom120514 válasza WinZol (#207056) üzenetére


tom120514
őstag

Nem próbáltam de itt egy jó összehasonlítás, pont az általad kinézett Italia is szóba kerül [link]

Nem akarlak semmire rábeszélni mert nem vagyok szakértő, de én pl. azért vettem használtan egy TMX-em mert tudni akartam, mennyire jó móka a force feedbackes vezetés. Hát, nagyon bejön, de ha mégsem, eladom kb. ugyanannyiért. Megvehetném bármelyiket de próbának ez hibátlan, felette szerintem is overkill, hogy a kollégát idézzem :))

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#207059) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Tegnap végeztem az Ori sztori részével. Vagy én nem értem vagy bugos, de miután letudtam a végső boss-t végig néztem a záró cinematic részt, lement a stáb lista, kilépett a játék a fő menübe - majd miután vissza mentem a mentésembe, ugyanonnan kezdi előről, a végső boss fight előtti állásra.

Jól van mondom. Lenyomtam még egyszer a bosst, lehet az volt a gond, hogy kinyomtam a stáb listát.

De nem. Megint lement minden és ugyanoda rakott vissza.

Ekkor jutott eszembe, hogy ez lehet hogy direkt van, de a Complete the game acsikat nem adta be...

30 óra után úgy érzem még lesz vele mit csinálni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207060) Wesder


Wesder
félisten

Mi van akkor, ha az Ori WotW màr SX-re készült, és azért vannak vele technikai gondok? S-en példàul van hogy beesik az fps 30-ra.
A Blind Forest-et meg ugye még a FATOne-ra írtàk.
Ha jól tudom SX-en a WotW 120fps-sel fog szaladni. Legalàbbis volt ilyen poszt róla, vagy szavazàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207061) AMD Power válasza KardosAttila (#207047) üzenetére


AMD Power
titán

Meg egy eselyt adok neki delutan. De egyelore nem fogott meg.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#207062) twi452 válasza WinZol (#207056) üzenetére


twi452
senior tag

Az alapja más a tx-nek. Abban erősebb motor van és teljesen szíjas hajtással van megcsinálva ezért gyorsabb és pontosabb a ffb.
A tmx-ben fogaskerekes szíjas hibrid megoldás van. Érezni is lehet ahogy egymásba kapnak a fogaskerekek.
Nyilván ez nem tragédia a technika ezt tudja és simán lehet vele jókat menni.
A tx vajsima de megkérik az árát is.
A kormánykerék a tmx-nél műanyag az egész, a tx-ekhez kapható perecek minősegibbek bár nekem az a Ferrari replika pl nem tetszik inkább a hagyományos műbőr versenykormány amit a másikhoz adnak.

Ha később fejlesztenéd akkor a tmx-hez és a tx-hez is lehet használni a gyártó drágább pedálszettjeit és a H váltóját is.
A tx-nél még ugye leszedhető a perec így azok is cserélhetőek de nem olcsók ezek a kiegészítők sajnos 🙂

Szerk:
Közben a linken ott van minden fontos info összeszedve 😅

[ Szerkesztve ]

(#207063) Wesder


Wesder
félisten

Este volt a system update, és az Ori-t onnan tudtam folytatni, ahol abbahagytam. Ezt abból gondolom hogy volt, mert beraktam 2 jàtékot letöltésbe, viszont a queue-ban meg utoljàta telepítettnek System appokat mutat. A jàtékok is telelültek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207064) Roland861010


Roland861010
addikt

Mekkora királyság már hogy rendesen bill egér kombóval lehet tolni a codot x-en!
Remélem több játékot is találók amit lehet így tolni !

(#207065) hombre[EU] válasza Wesder (#207060) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A framerate a legkisebb problémája, ezt még fōzni kellett volna pár hónapot

Life, Uh, Finds A Way

(#207066) l.skywalker válasza Wesder (#207063) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem volt rendszer frissítés egyik ringen sem. Valószínűleg csak appok frissültek. De szerintem az az utoljára telepített lista nem mindig jó

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207067) l.skywalker válasza hombre[EU] (#207065) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én gyűjtöttem a hibákat. Volt sok sajnos.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207068) hombre[EU] válasza l.skywalker (#207067) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Semmi javíthatatlan, 2-3hét múlva már lehet jó lesz...kevés volt a playtest/QA

Life, Uh, Finds A Way

(#207069) Wesder válasza l.skywalker (#207066) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, az lehet a màsik.:D
Akkor én szerencsés vagyok, mert nekem eddig csak framerate gondjaim voltak. Esetleg nem vettem észre màst. Jó meg itt-ott néha megakadt, mikor mentett a jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207070) icemad válasza Wesder (#207069) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én a Rage 2-t kezdtem el pár napja. Abban is vannak még ordas nagy bugok, pedig nem mai játék.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#207071) birorichard válasza TaRka94 (#206942) üzenetére


birorichard
őstag

Az attol fugg, h milyen routered van, de roviden fix ip a boxnak, a routerben pedig tovabbitani arra a cimre a szukseges portokat.

(#207072) Roland861010


Roland861010
addikt

Ha a gépet középen meg fogom ropan egyet olyan mintha nem lenne rendesen össze patintva.
0 perces... Elvileg!
Mármint hivatalos helyről vettem !

[ Szerkesztve ]

(#207073) WinZol válasza tom120514 (#207058) üzenetére


WinZol
aktív tag

Köszi a linket.
Ez tényleg használható.

Az a baj, hogy TX-et használtan nem nagyon látni.
Egyet találtam 80-ért, de sokallom, ha az új 94.

Ti hogyan használjátok?
Mire és hogyan rögzítitek?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#207074) tom120514 válasza WinZol (#207073) üzenetére


tom120514
őstag

TMX-et javasoltam, de nem akarlak rávenni, vagy lebeszélni, tudom milyen amikor beakad valami :K Titkos tipp :DD HARDVERAPRO főoldal Thrustmaster keresőszó és van 70-ért egy TX, nagy múltú pluszos kolléga :))

Nekem még új, egyelőre a TV alatt van egy TV állvány lapján (TV a falon), annak az alsó polcára bemegy mélyen a pedál és így használható.

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#207075) Siffredi válasza Roland861010 (#207072) üzenetére


Siffredi
senior tag

Nem kell fogdosni :DDD

(#207076) bulikavagyok válasza oriic (#207053) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Úgy legyen! :R

(#207077) twi452 válasza WinZol (#207073) üzenetére


twi452
senior tag

Az én tmx-em egy wheel stand pro-n van mert anno jó áron hozzá tudtam jutni egyhez. Összecsukva a nappaliban elfér aztán ha kell akkor csak odateszem magam elé és odahúzom az 55-ös tv-t is közel ha már kerekes állványra tettem és mehet is 😄
Előtte íróasztalnál játszottam ott mindig előszed - felrak aztán leszed - elcsomagol mókuskerék...😄

(#207078) banderasz77


banderasz77
addikt

A mostani BC akcióban valaki össze tudná foglalni az érdemleges címeket? Sok jó áras van...pl. Battlefront II, Unleashed I-II stb.
Miket kötelező bezsákolni ilyen áron?

(#207079) tom120514 válasza twi452 (#207077) üzenetére


tom120514
őstag

Álmodoztam én is de nem férek el, pedig ez a tuti megoldás :K

Never go full retard.

(#207080) Szilágyi84 válasza l.skywalker (#207059) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Gratula 👍 végülis milyen fokozaton ?

(#207081) l.skywalker válasza Szilágyi84 (#207080) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hard-on

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207082) Szilágyi84 válasza l.skywalker (#207081) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Ja tényleg még írtad is korábban csak azt hittem viccelődsz.

[ Szerkesztve ]

(#207083) AMD Power


AMD Power
titán

Neki este ma Final Fantasy XV-nek. A grafika valami szenzációs ezen a One X + 4K TV kombón. Ami a kezelhetőséget illeti az már viszont nem valami jó. Finoman szólva is elég *zar lett. Lehet ,hogy csak szoknom kell. De még közel 2 óra után is eléggé problémás. Mind1. Nekem mondjuk kicsit átláthatatlan skillek kiosztása. Ez főleg az angoltudásom hiányára róható fel.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#207084) nyozo


nyozo
aktív tag

Üdv! Ismerősöm kapott egy fejhallgatót, amit rácsatlakoztatott az xbox one kontrollerre, de valamiért a discord nem érzékeli, viszont ha pl simán game chat-be használja akkor működik a mikrofon. Ez mitől lehet?

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#207085) Wesder válasza AMD Power (#207083) üzenetére


Wesder
félisten

Na és hol marad az Ori? :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207086) AMD Power válasza Wesder (#207085) üzenetére


AMD Power
titán

Youtube megnéztem. Egyelőre hanyagolom! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#207087) WinZol válasza twi452 (#207077) üzenetére


WinZol
aktív tag

Én is egy wheel stand pro v2-vel szemezek.
Kicsit sokallok a 32-t érte.
Hardverapron most adatak el egy tmx-et wheel pro-val 59-ér.
De jó lett volna. :(

Szerk.
Mennyire stabil?

[ Szerkesztve ]

(#207088) twi452 válasza WinZol (#207087) üzenetére


twi452
senior tag

Elég masszív és nehéz cucc plusz rendesen meg lehet húzni a rögzítő csavarokat úgyhogy eléggé egyben van.
Problémám még nem volt vele. Szép ára van nem semmi.

[ Szerkesztve ]

(#207089) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ori vége hivatalos hogy bugos. Most láttam egy végigjátszást YT-on és a végén feljött a Game Completed acsi. De nekem semmi.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207090) csuvicsuva válasza l.skywalker (#207089) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Forza Horizon 4-ben még máig vannak beragadó acsik. Mentés törlése gépről, cache törlés, majd felhőből szinkronizálás nem oldja meg?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#207091) l.skywalker válasza csuvicsuva (#207090) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ennyit nekem nem ér. De ahogy olvastam nem is segít. Jövő héten lesz patch.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#207092) Alföldi Peti válasza Alföldi Peti (#206714) üzenetére


Alföldi Peti
tag

Esetleg valakinél jelentkezett a korábban feltett probléma? Vagy lett valami megoldás rá?

(#207093) Roland861010


Roland861010
addikt

Hali,
Van valami optimális be állítás x-hez?
Amitől gyorsabban indul meg hasonlók?
Vagy a fő oldal teste szabása!?
Mit érdemes kint hagyni!?

Témázni nem lehet csak fekete fehér!?

Mekkora előnyt jelent szerintetek ha 1440p vagy 1080p 120Hzen használom a Tv-t 4k hoz képest?

(#207094) Wesder válasza Roland861010 (#207093) üzenetére


Wesder
félisten

Instant On-ban gyorsabban indul. Azt hagysz kint, amit akarsz.
Nincsenek témàk, max a profilodnak vàlaszthatsz színt, meg tehetsz be custom hàtteret. Kimeneti felbontàs àllítàsa nem ad semmilyen elönyt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207095) Roland861010 válasza Wesder (#207094) üzenetére


Roland861010
addikt

A kimenteni felbontás csak azért gondoltam hogy lényeges mert nem mindegy hogy 120 vagy 60Hz-es a képfrissítés.
120Hz-et bír a tv panelja.

Játékmódban a Motion Plus inkább legyen kikapcsolva nem ?

(#207096) NoOne1976 válasza Roland861010 (#207095) üzenetére


NoOne1976
őstag

Játék módban a tv-k mindent ki szoktak kapcsolni. Ha nálad mégsem így van, akkor tedd meg te. Semmilyen képjavításra nincs szükséged.

(#207097) Serpiko


Serpiko
addikt

Division 2 hol lehet mostanában jó áron beszerezni?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#207098) Def26 válasza Serpiko (#207097) üzenetére


Def26
félisten

[link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#207099) Serpiko válasza Def26 (#207098) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#207100) HartgeH3-2.8 válasza twi452 (#207055) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Ezért van a TMX Pro, amiben egy profibb pedálszett van ;)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.