Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#208101) GEIL válasza philoxenia (#208100) üzenetére


GEIL
addikt

A Raymen Origins-t és Legends-et is végigtoltuk a fimmal párszor.....kb 2 éve :R
Egy nagy TV-n 3D-ben 3D szemüvegekkel nagy élmény...erősítővel + nagy hangfalakkal persze. :C :R :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#208102) philoxenia válasza GEIL (#208101) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nagy élmény lehet, de sikerélmény az nem nagyon volt nekem.... Persze ötvenévesen, lehet nem is nekem való volt....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#208103) oriic válasza negyven2 (#208069) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

VÉgre be lehet szerezni. :C

Live-Die-Respawn

(#208104) sugarforce válasza l.skywalker (#208095) üzenetére


sugarforce
őstag

Uuu silent hill felujitasa nalam kb akkora hirertek, mintha bejelentenek a halflife3-at.
Orulnek neki nagyon

(#208105) l.skywalker válasza vicces (#208099) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem csak rá kell érezni. Nekem több hónap telt el az első rész első elindítása és a befejezése között - első alkalommal teljesen besokkaltam tőle, ment a delete. Aztán nekiültem még egyszer, legkönnyebb fokozaton és szépen elkezdtem nyugodtan csinálni. Ráadásul a Soul Link-ekkel bárhol tudtam menteni (ez a második részben már nem így volt) és végül annyira jó érzésekkel tettem le, hogy a második részt is letudtam, de azt már Hard-on. Alig várom, hogy megkapjam érte az acsit patch után, pedig korántsem érdekelnek az achievement-ek, de ezért megküzdöttem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208106) vicces válasza l.skywalker (#208105) üzenetére


vicces
addikt

nekem a második jobban bejön. ha az elsőben elfelejtek menteni akkor elég sokat bukok. a másodiknál meg csak a mentés/checkpoint ikonra figyelek de arra sem nagyon. nekem bejön.egyébként így van ahogy mondod. ha ráérez az ember megy ez. csak most a gyerek reggel 6-tól este 8-9ig meg sem áll. alig van ideje az embernek ráhangolódni a játékra.
tegnap este már azon agyaltam, hogy rendelek egy nintendo switchet. hátha ott nincs ennyi "kihívás" :C

[ Szerkesztve ]

:)

(#208107) l.skywalker válasza vicces (#208106) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, a másodikban jó, hogy már magától ment, de volt vagy 20 alkalom amikor nyomtam hosszan az X-et, hogy rakjak le Soul Linket ott is, mert rég volt az a mentés :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208108) KD6-3.7 válasza vicces (#208099) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Na végre valaki, aki szintén agybajt kap az első résztől.
Én csak Nintendo-n kezdtem a pályafutásom, de nekem ez meredek.
Nem fikazom, mert csak csak leülök elé. :DDD

(#208109) l.skywalker válasza KD6-3.7 (#208108) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De épp ez a lényege. Az Ori első része tipikus se veled se nélküled kapcsolat :D

Elkezded, félredobod de mindig vissza akarod kapni. Aztán egyszer befejezed. A látvány pedig kárpótol :P :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208110) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

775%-al megnőtt a felhőszolgáltatások iránti igény a Microsoft-nál, ezért kisebb módosításokat vezetnek be, ahogy ők mondják: a moderálás korszerűsítése és a legjobb élmény biztosításának érdekében:
• Ideiglenesen kikapcsolják az egyéni játékosképek, klubképek és klub hátterek feltöltésének lehetőségét
• A nagyobb adatigényű folyamatokat, mint pl. a játékok frissítése - a kiadókkal együttműködve - átirányítják csúcsidőn kívülre

Mivel az igények egyszerűen túl magasak a normális működéshez, amíg a kiigazításokkal nem érik el a kívánt hatást, mindenkinek arra hívja fel a figyelmét a Microsoft, hogy főként az Xbox Live szolgáltatás működése eltérhet a normálistól. /Noticed/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208111) csuvicsuva válasza GEIL (#208101) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nekem csak az Origins van meg PC-n, de nem látok benne 3D lehetőséget. Vagy 2D-3D konvertálással játszottátok?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#208112) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Lehúzza a rolót az Official Xbox Magazine 19 év után :( :O

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208113) Wesder válasza l.skywalker (#208112) üzenetére


Wesder
félisten

Most hallok róla elöször.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208114) l.skywalker válasza Wesder (#208113) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én voltam előfizetője a digitális kiadásnak sokáig, igényes jó cucc volt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208115) Wesder válasza l.skywalker (#208114) üzenetére


Wesder
félisten

Biztos így van, csak én nem hallottam róla.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208116) Bep válasza l.skywalker (#208109) üzenetére


Bep
senior tag

Én akkor fordítva vagyok bekötve :DDD Nekem az Ori 1. része jobban bejön. Szép ez is, történet, hangulat meg az egész úgy összeségében fantasztikus, de az 1. jobban átjött nekem irányítás terén is. Nem tudom miért, de így rajzolódott ki bennem.

(#208117) Medocsabi válasza Roland861010 (#208060) üzenetére


Medocsabi
addikt

Pedig Witcher 3 nál pont van olyan free kieg. amit ha letöltesz minden cuccod marad az újra játszásnál :K pont tegnap töltöttem le minden free kiegészítőt. Akkor vetten észre h van ilyen.

(#208118) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

game passt hol tudna venni DE/AT-ben élő ismerősöm jó áron? ebay-en kívül (mondjuk ott a sok értékeléses eladó csak nem gond)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#208119) 3L1T3 válasza Mr.Csizmás (#208118) üzenetére


3L1T3
addikt

Igazából bárhol, mivel nincs régiózár. :) Ide-oda tud ugrálni bármilyen régióban a felhasználó.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#208120) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Német MM elég durva X csomagokat adott ki:

Xbox One X – 1 TB – Star Wars Jedi Bundle + GTA 5 + RDR 2 + DOOM Eternal für 289,- Euro
Xbox One X – 1 TB – Forza Bundle + GTA 5 + RDR 2 + DOOM Eternal für 289,- Euro

Ezek még a jelen HUF-EUR árfolyamon is brutálisan jó árak...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208121) CptAdamica válasza l.skywalker (#208120) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem majd egy új Hellblade-es kell év végén! :D

Megyen!

(#208122) Wesder válasza l.skywalker (#208120) üzenetére


Wesder
félisten

Az MS nem szarozik, kiszorja az X-eket.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208123) 3L1T3 válasza Wesder (#208122) üzenetére


3L1T3
addikt

Egyre valószínűbb , hogy tényleg lefogják állítani a gyártását. :K

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#208124) Madoc


Madoc
veterán

Továbbra is elem foglalattal jön a series x kontroller. Örülünk Vincent? :C

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#208125) raziel01 válasza l.skywalker (#208120) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem ezzel is azt akarják elérni, hogy minél több ember vegyen aki majd előfizet game passra. Ha meg már van game passod 1-2 évre akkor valszeg nem PS5-öt fogsz venni hanem új Xbox series X-et.

(#208126) Wesder válasza Madoc (#208124) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, rakhatom bele a P&C Kitet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208127) Roland861010 válasza Medocsabi (#208117) üzenetére


Roland861010
addikt

Anno ps4-en toltam végig akkor még biztos nem volt ez kb. a meg jelenése után kicsivel volt !

(#208128) 3L1T3 válasza Madoc (#208124) üzenetére


3L1T3
addikt

Naná, hogy örülünk. Eddig se volt ezzel semmi problémám. :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#208129) vicces válasza l.skywalker (#208120) üzenetére


vicces
addikt

így a generáció végén nem nagy akció ez. meg voltak már talán picit olcsóbbak is.
jah meg a mediamarkt most zárva van és csak online lehet rendelni. gondolom alig van forgalmuk is.
én is akartam egy új kontrollert venni, de le van zárva a bolt ilyen piros szalagokkal, hirdetmény felragasztva, hogy mi ez... már csak a skarlátbetű hiányzik róla. :C

:)

(#208130) Madoc válasza 3L1T3 (#208128) üzenetére


Madoc
veterán

:K

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#208131) l.skywalker válasza vicces (#208129) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

az a +3 játék pl. az első csomag esetén is ha csak a legolcsóbb helyről szerzed be is 85€, tehát a Jedi csomagot kb. 200€-ért kapod névlegesen.

Azt meg már meg sem nézem, hogy mennyi ez a 3 játék a hivatalos német store-ban, mert kiderül, hogy a 289€-nak kevesebb mint a fele a konzolcsomag ára...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208132) akooos válasza l.skywalker (#208120) üzenetére


akooos
veterán

Itthon is lehetne valami akció X-re :)

(#208133) GoSleep válasza vicces (#208129) üzenetére


GoSleep
kezdő

Nem nagy akcio azokkal a jatekokkal?? Ugye csak vicceltel...

(#208134) vicces válasza l.skywalker (#208131) üzenetére


vicces
addikt

én is csak pilláztam mikor megláttam a kommentet, de nálam csak 1 játékkal adja az ajánlatokat. :Y
mert úgy azért durva lenne!

:)

(#208135) l.skywalker válasza vicces (#208134) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208136) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A Call Of Duty: Modern Warfare 2 Remaster Has Leaked And It’s Releasing Tomorrow

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208137) vicces válasza l.skywalker (#208135) üzenetére


vicces
addikt

már látom, külön kell bedobálni a kosárba. a plus játékokat már nem engedi berakni a kosárba. a sw-os bundle is elfogyott.
de bolti elvitelre lehet kérni 4.hó 24-től :F
szerintem ezt az akciót is szétkapkodták :Y

:)

(#208138) raziel01 válasza l.skywalker (#208136) üzenetére


raziel01
veterán

Attól félek nem lesz jó ára. Akcióban majd megvesszük, mert a single-t szerettem PC-n. Ott kb 4-szer vittem végig.

(#208139) Roland861010


Roland861010
addikt

Hali,
Tudom hülye kérdés de a Witcheren kívül meg az Orin van még magyar felíratós játék ?

(#208140) l.skywalker válasza Roland861010 (#208139) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Eddig ezeket szedtük össze:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1b_DYVZ7UfVKFxyqL5nYec3ARSMoIfni4a_fQQ0tydp0/edit?usp=sharing

Ide is kigyűjtöttem:
https://gamepod.hu/tema/xbox_one_altalanos_tudnivalok_aktualitasok_segitse/hsz_33-33.html

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208141) scream


scream
veterán

Hali!

Egy olyan kérdésem volna, hogy a nemrég vásárolt XOX, és asszony oldaláról is felmerült, hogy szeretne játszani, amikor én esetleg még dolgozom, vagy nem vagyok itthon vagy csak nincsen kedvem játszani.

Idáig az én monitoromra volt kötve a box, de az lenne a kérdésem, hogy megoldható-e, hogy egyszerre mind a 2 monitor rá legyen kötve, de egyszerre csak az egyik legyen aktív? Feleségem monitora FHD+, enyém 4K, box is 4K-ban megy és jó lenne, ha egyrészt nem kéne mindig ki/be húzni a HDMI kábeleket a box hátuljában, illetve nem kéne mindig át majd vissza váltogatni FHD és 4K között a box beállításaiban.

Egyszerre nem szeretném/nénk használni a két monitorral.

(#208142) l.skywalker válasza scream (#208141) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak HDMI Switch-el [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208143) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

CI Games is working on Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208144) csƵ válasza csƵ (#207979) üzenetére


csƵ
őstag

Erre van valaki?

(#208145) l.skywalker válasza csƵ (#208144) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Saját rész alatt mit értesz?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208146) DonThomasino válasza DonThomasino (#207955) üzenetére


DonThomasino
veterán

Nálam továbbra is elérhető a BF1,
és nem tudom honnan, mert csak BF5 öt vettem.
Valami historyból nem kereshető ez vissza ?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#208147) csƵ válasza l.skywalker (#208145) üzenetére


csƵ
őstag

CoD MW-t játszunk ketten. Felül ő van TV hanggal, alul én vagyok kontrollerbe dugott fejhallgatóval. Mindketten halljuk a TV-n és a fejhallgatón keresztül egymás játékhangját.

(#208148) Wesder válasza DonThomasino (#208146) üzenetére


Wesder
félisten

microsoft.com oldalon a profilod alatt az order history-ban làtszik az összes bevàltott jàték/giftcard/stb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208149) l.skywalker válasza DonThomasino (#208146) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Vásárlási előzmények: https://account.microsoft.com/billing/orders/
Saját játékok: https://account.xbox.com/hu-HU/MyGames

Ha az utóbbiban szerepel, tuti megvan neked. Ha nem, akkor több fiók van a gépeden és valamelyiknek megvan.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208150) l.skywalker válasza csƵ (#208147) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Elképzelni sem tudom ez milyen lehet. Szóval az új COD-ot játszátok közösen? És nem ugyanott vagytok? A TV-ből és a fülesből nem ugyanaz a hang jön?

Ez local coop? Vagy online?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.