Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#208301) TaRka94 válasza F_Peter (#208299) üzenetére


TaRka94
senior tag

Csak korlátozás, kib*szhatja a zasszony nyugodtan :DDD :D

(#208302) Roland861010 válasza icemad (#208298) üzenetére


Roland861010
addikt

Hát házas élet mellett kell néha a szórakozás is.
Főleg, hogy én még mindig melózok!
Az agyam 0-án van már a sok hülyétöl!

(#208303) Wesder válasza Roland861010 (#208297) üzenetére


Wesder
félisten

Én egy nadràgot javasolnék, és nem àrtana hordani sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208304) philoxenia válasza Wesder (#208303) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#208305) F_Peter válasza Wesder (#208303) üzenetére


F_Peter
őstag

Szerintem van és hordják is. De ki? ;]

(#208306) Wesder válasza F_Peter (#208305) üzenetére


Wesder
félisten

Neki javasoltam a nadràgot, így vélhetőleg màs hordja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208307) csuvicsuva válasza Wesder (#208306) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Megin' gonosz vagy-e.

Húb****g, 5 perc alatt letöltötte a 11 gigás gears 5 update-et a pocsék magyar net.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#208308) Wesder válasza csuvicsuva (#208307) üzenetére


Wesder
félisten

Örülj neki, a friccnet csak 30-as.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208309) csuvicsuva válasza Wesder (#208308) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az a baj, hogy én csak letöltök, de nem játszok.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#208310) Beniii06 válasza mike1334 (#208300) üzenetére


Beniii06
őstag

:DDD

"Got any other secret weapons?"

(#208311) Roland861010 válasza Wesder (#208303) üzenetére


Roland861010
addikt

Hát van nadrágom csak túl szűk lehet az a baj ! :D

Amúgy meg tudok túl nagy kocka is lenni ha arról van szó!
Itt inkább az volt a kérdés melyiket érdemes többet játszani...
A CoD-ért fizettem + megvettem a BP-t is így célszerű a maximumot kihozni belőle.

Amúgy s3- ban újra kell mindent farmolni!?

(#208312) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Game Pass

Egy áprilisi bekerülő már van:

Totally Reliable Delivery Service

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208313) akooos válasza l.skywalker (#208312) üzenetére


akooos
veterán

Hát ez rohadt funnak néz ki :D

(#208314) l.skywalker válasza akooos (#208313) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én Insider-ként megkaptam a Bétát, gyerekek játszottak vele, elég jól el lehetett vele tölteni az időt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208315) akva válasza l.skywalker (#208312) üzenetére


akva
tag

Kivonul viszont a Prey. Érdemes belevágni? Vélemények?

Usbridge -> iFi Nano -> Tabla -> Metrum Octave DAC / Chord Mojo -> Pointe 672SE / tmp Ant -> Vandersteen 2ci / Amiron Home / RHA T20 / AudioQuest kábelek, iFi tápok

(#208316) sith7


sith7
nagyúr

Mikor szokott lenni a tavaszi leárazás ?
Húsvét körül ?

(#208317) Wesder válasza sith7 (#208316) üzenetére


Wesder
félisten

Màsik két platformon most indul, úgyhogy itt is lesz hamarosan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208318) sith7 válasza Wesder (#208317) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, köszi :R

(#208319) l.skywalker válasza sith7 (#208316) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Vagy most csütörtökön vagy jövő héten hétfőn indul. Egy év kivételével mindig húsvét vasárnapot megelőző hétfőn indult.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208320) sith7 válasza l.skywalker (#208319) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, Neked is köszönöm a választ. :R

(#208321) sugarforce válasza F_Peter (#208299) üzenetére


sugarforce
őstag

korlátozás van, lehetsz utcán is.

(#208322) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Game Pass

Hamarosan kivonuló játékok:
• The Book of Unwritten Tales 2
• Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
• MX vs ATV Reflex
• Prey
• Samurai Shodown II

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208323) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Free Play Days

április 6-12: Gears5

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208324) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Sziasztok. Segítséget kérnék kezdő konzolosként. Tudom olvasni kellene, olvastam már ezer felé, továbbra sem tudok néhány dolgot. Jelenleg van nálam egy ps4, elvagyok vele, netre nem tudok vele menni de a singleplayer sem rosz. Szeretnék egy konzolt ami az én igényeimhez van igazítva. Az ára miatt egy Xbox One S All Digital lett kinézve + van hozzá elvileg 3 játék. Kérdésem az lenne, hogy ami ehhez jár Minecraft és Fortnite, ezek teljes értékű játékok? Mert néhol csak azt említik, hogy valami Fortnite kiegészítő? Ha ezeket telepítem akkor tudok Minecraftban singleben és mulyiban is játszani? De kikkel és mit? :) továbbá meluik online szolgáltatást érdemes váladztani? Szoktak lenni akciók? Mennyibe kerül egy ilyen konzol üzemeltetése havonta? Köszike

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#208325) bLaCkDoGoNe válasza akva (#208315) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha szeretted a System Shock / Dishonored / Bioshock vonalat, bejön a sci-fi környezet, hajlandó vagy lore-t olvasni/hallgatni, akkor szerintem mindenképpen!

Nekem nagyon tetszett.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#208326) Wesder válasza Adonimus (#208324) üzenetére


Wesder
félisten

Mi baja a PS-nek hogy nem tudsz vele multizni?

A boxhoz kapott Minecraft teljes értékű, a Fortnite csak egy skin + ingame pénz.
Kelleni fog Gold, vagy GamePass Ultimate előfizetés, ha online szeretnél jàtszani.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208327) l.skywalker válasza Wesder (#208326) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Lévén a Fortnite alapból ingyenes játék :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208328) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Április 2-án frissítés keretében couch coop játékmódot kap az Indivisible (Game Pass)

https://www.xboxachievements.com/news/news-35305-Indivisible-Getting-New-Game-Plus---Couch-Co-Op-in-Free-Update-Later-This-Week.html

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208329) Wesder válasza l.skywalker (#208327) üzenetére


Wesder
félisten

Battle Royale része ingyenes.
Nem is értem, miért nem a Save The World jàr a gép mellé.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208330) NyMRooD válasza Wesder (#208326) üzenetére


NyMRooD
őstag

"Mi baja a PS-nek hogy nem tudsz vele multizni?"

Nekem van egy tippem :))

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#208331) Wesder válasza NyMRooD (#208330) üzenetére


Wesder
félisten

Biztos csak az integràlt hàlókàrtya ment tönkre, és nincs kedve szervizeltetni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208332) csuvicsuva válasza NyMRooD (#208330) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nincs rajta PS+ előfizu? :DDD

(Tudom, mire gondoltál)

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#208333) l.skywalker válasza Wesder (#208329) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak kötekedek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208334) NyMRooD válasza Adonimus (#208324) üzenetére


NyMRooD
őstag

Egy firmware frissítés után szerintem tudnál multizni a ps4-en is, ott az ingyenes játékokhoz mint a fortnite nem kell ps+-sem.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#208335) Beniii06 válasza Wesder (#208329) üzenetére


Beniii06
őstag

"Nem is értem, miért nem a Save The World jàr a gép mellé."

Mert akkor ingyen lehetne ingame pénzt farmolni és egyszerűbb rászokatni az embereket a kényelmesebb módra, hogy utána fizessenek folyamatosan(Pass-t vagy akármit), mintha ingyen megkapnának mindent. :U

Ahhoz képest, hogy mennyire free to play játék, ha jól tudom milliárdokat kaszált az Epic vele eddig és persze nem forintban. :C

"Got any other secret weapons?"

(#208336) Wesder válasza Beniii06 (#208335) üzenetére


Wesder
félisten

Free to play, mert csak skineket vehetsz. Az màs kérdés hogy ugye a kivagyisàg miatt ebben rengeteg pénz van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208337) Beniii06 válasza Wesder (#208336) üzenetére


Beniii06
őstag

"Az màs kérdés hogy ugye a kivagyisàg miatt ebben rengeteg pénz van."

Nem is baj, ha valaki fizetni akar nekik, legalább az Epic Store-ban minden hétre jut egy vagy kettő ingyenes játék - tavalyi indulásuk óta. Úgy is tekinthetjük, hogy kifizetik helyettünk a játékokat, hadd vegyék továbbra is, több ingyen játék lesz "*nekünk" (másik platformon). :K

;]

Szerk.: Azért azt is hozzá kell tenni, hogy nem noname játékokat osztogatnak, volt jó pár, amiért ki kellett volna fizetni 20-30 eur-t is, de írhattam volna Ubi-s játékokat is, az Epic Store-ban olcsóbbak az Ubi-s játékok(kuponnal), mint magában az Ubi-s store-ban.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#208338) useless


useless
aktív tag

Az ciki, ha a temérdek lehúzás ellenére a Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint eddigi pár óra játék után bejön? :F

-۞- -۞-

(#208339) Wesder válasza Beniii06 (#208337) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs PC-m, így nem érint.

useless
Nem gàz. Én letoltam a tutorial-t, aztàn töröltem. Nem volt vele bajom, csak nincs kedvem egy újabb 100h-s kalandhoz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208340) GoSleep válasza useless (#208338) üzenetére


GoSleep
kezdő

Nekem is bejött!sőt a grafika is tetszik es bugokkal se találkoztam még,se szaggatással.

(#208341) bulikavagyok válasza useless (#208338) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Adj neki egy kis időt! ;] Nekem első napos vétel volt, beletettettem kb 10 órát, és csak utána "utáltam" meg. Ja! Nem a bugok miatt!
Pár hete újra elővettem, de akkor sem győzött meg, h folytatnom kéne.

[ Szerkesztve ]

(#208342) GoSleep válasza bulikavagyok (#208341) üzenetére


GoSleep
kezdő

Nem vagyunk egyformák.Nekem az első par ora volt nehezkes de vmiert beszippantott utana es vegigtoltam.

(#208343) Madoc válasza useless (#208338) üzenetére


Madoc
veterán

Van benne olyan 250órám :B

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#208344) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

4chan, szóval csak módjával fogadjátok el, de azt mondják ezt egy profilnál látták, aki valszeg épp tesztelte az új Assassin's Creed-et:

[kép]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208345) akooos válasza l.skywalker (#208344) üzenetére


akooos
veterán

No hotlink, kérnénk szépen direktben az oldalt :)

[link] Megvan

[ Szerkesztve ]

(#208346) csuvicsuva válasza l.skywalker (#208344) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Gondolom április elseje. Remélem, hogy idén kimaradnak a trollkodások és inkább kapunk ingyen egy Forza Horizon 4 Ultimate kiadást.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#208347) icemad válasza l.skywalker (#208344) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Bár az odyssey tényleg egy jó játék, azért egy új far cry-nak jobban örülnék. :DDD
Egyébként meg nem értem ezt az ubisoft utálatot sok helyen. Én nagyon szívesen játszok a játékaikkal. Far cry, AC, Wildlands, Division remek játékok mind. Régen a Bullfroggal és a Lionhead studios-al voltam még így asztali gépen.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#208348) Zeki


Zeki
nagyúr

Fiamnak hétvégén lesz a szülinapja. Farming simulator 19-et szeretne. Ez most hol a legolcsóbb?

(#208349) KD6-3.7 válasza Zeki (#208348) üzenetére


KD6-3.7
őstag

[link]
Dobozosan 15-16ezer, Microsoft Store-ban 12ezer.

(#208350) l.skywalker válasza KD6-3.7 (#208349) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

G2A :( :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.