Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173501) chipesz válasza icemad (#173500) üzenetére


chipesz
őstag

Teljesen egyértelmű. Ugyanis írtam hogy igényeltem a fizikai kártyát, de mivel a kártya adatai rögtön látszódnak az appban így használható is, nem kell megvárni míg megérkezik.

icemad: szándékosan nem olvasol vissza, kb 2-vel feletted van hogy a Standard (ingyenes) kártyát. Igen, régió függő is lehet, ahogy olvastam a Revolut fórumát.

De ez már tényleg nagyon off, Xbox off topikban legyen inkább.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#173502) icemad válasza chipesz (#173501) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De melyiket? Van 3 féle.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#173503) Beniii06 válasza szimszonos (#173496) üzenetére


Beniii06
őstag

Igaz, úgy értettem, hogy közvetlenül forintért töltöd fel a TW-s kártyát, minimális költségért és ott szintén olcsóbban váltod át euróra(vagy bármi másra), utána pedig feltöltöd a Revolut-os kártyádat 0 költségért adott pénznemben. Ez kb. 3-4 %-al is olcsóbb, mintha saját bankkártyával fizetve töltenéd közvetlenül a Revolutot(és sokkal olcsóbb nemzetközi utalástól), hiszen olyankor a bankod vált és nyilván úgy vált, hogy ő is jól járjon. Ja és a Revo, TW, középárfolyammal dolgoznak, ez benne a jó.

"Got any other secret weapons?"

(#173504) Crytek


Crytek
veterán

Akinek már sikerült és müködik a dolog nem vásárolna másnak is Giftként + 1-200ft plusszért? (És akkor nem kell mindenkinek "végigszenvedni" ezt az egész procedúrát + mindenféle kártyákat fiókokat csinálni plusszba.

Next PC Upgrade: 2022

(#173505) béke


béke
aktív tag

Sziasztok egy Xbox One tápegység javításán ügyködöm és az lenne a kérdésem hátha tud segíteni valaki:
Megpróbálom képekben is leírni, hogy a tápegységnek a kábele le lett vágva szülői szigor vagy egyéb nem tom... :)
A lényeg hogy nem találtam sehol se hibásat kábel véget stb. minden konzol boltot végig jártam belvárosban...

Aztán jött egy ötlet hogy veszek egy ilyen tápegység adaptert kimérem a helyes bekötési módszert és így le tudom próbálni a boxot.

A bekötéshez ezt a képet leírást vadásztam:

A kérdésem az lenne hogy a tápegységen adottak a színek és hogy jó e így a bekötés illetve hogy a sárga drót 12V-kettő van azt a bekötésnél kimérésnél mind két oldalra el kell juttatni ugye?!

Remélem nagyából érteni amit leírtam :)
Köszönöm előre is a válaszokat.

Alá írás :)

(#173506) szimszonos válasza Beniii06 (#173503) üzenetére


szimszonos
őstag

Így már értem,jó ez a TW kártya,mert ha ft-al is feltölthető akkor sok banki költséget meg lehet takarítani vele.

(#173507) szimszonos válasza Crytek (#173504) üzenetére


szimszonos
őstag

Ez nem rossz ötlet 😀.

(#173508) oriic válasza Crytek (#173504) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem fog menni, az ilyen giftek valamiert nem valthatoak be, hibat fog kiirni.

Live-Die-Respawn

(#173509) Crytek válasza oriic (#173508) üzenetére


Crytek
veterán

Milyen giftek? Akkor minek van a ms storeba gift opció? Ha megvetted mert engedte akkor nem értem miért nem engedi aktiválni..

Next PC Upgrade: 2022

(#173510) oriic válasza Crytek (#173509) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Parszor mar probaltuk anno. Giftet csak ugyanabbol a regiobol ugyanabba a regioba lehet. Persze erdemes kiprobalni, hatha azota mar engedik. De en ketlem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#173511) szimszonos válasza oriic (#173508) üzenetére


szimszonos
őstag

Itt annyiban lehet más a helyzet,hogy lehet amelyik országban vásárolták a játékot,arra kell átállítani a régiót és ott kell beváltani,de utána visszaállítva a régiót magyarra a játéknak indulnia kell.Vagy akkor mind a két gépen a régiót arra kell állítani ahol meg lett véve giftként a jaték.

[ Szerkesztve ]

(#173512) l.skywalker válasza Crytek (#173509) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azonos régióban be tudod váltani. Tehát ha Magyarországon élsz és egy Magyarországon vásárolt gift-et kapsz ajándékba az menni fog. Külföldi gift csak az adott régióban váltható be.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#173513) kresz2


kresz2
tag

Játékot nem lehet egyenesen ajándékozni?
Ki lehetne próbálni valami olcsó játékkal azonos régión.
Child of light 50 ars körül van.

(#173514) szimszonos válasza l.skywalker (#173512) üzenetére


szimszonos
őstag

Az a legkevesebb hogy átállítja az ember a régiót,az 1 perc.Lényeg hogy megoldható,beváltható.Többi már csak formalitás. Beváltás után visszaallítható a régió magyarra,és játék működni fog.Anno a Black játékot is USA régióban töltöttem le,majd utána visszaállítva magyarra ugyanúgy tudtam játszani.Szerintem itt sem lehet gond ha máshol váltjuk be.

[ Szerkesztve ]

(#173515) l.skywalker válasza szimszonos (#173514) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem ez nem az a fajta régiós gond. Ez IP alapú. If you know what I mean.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#173516) szimszonos válasza l.skywalker (#173515) üzenetére


szimszonos
őstag

Akkor ez is kilőve,túl egyszerű lett volna,pedig már kezdtem örülni.

[ Szerkesztve ]

(#173517) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na a fizikai kártya adatait visszaköpte a MS Store. Így tudtam fizetni, hogy csináltam egy virtuális kártyát, azzal már tudtam Argentínában fizetni közvetlenül :C

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#173518) icemad válasza béke (#173505) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem jó lesz úgy, ahogy gondoltad. Arra figyelj nagyon, hogy csak egyféleképpen megy be a csatlakozó. Magyarul... A kéket és a pirosat többször is ellenőrizd le, ne cseréld fel! Nézd meg jól a képet is,amelyiken a feliratok vannak. Pontosan úgy kösd be. Ha van otthon wago-d használd azt, és multiméterrel mérd ki, mielőtt boxra kötöd.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#173519) kresz2 válasza mcwolf79 (#173517) üzenetére


kresz2
tag

Elmondanád pontosan hogyan kell csinálni ezt a virtuális kártyát?

(#173520) icemad válasza béke (#173505) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt értem wago alatt:
[link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#173521) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata Xbox játékok refundjával?
Tegnap véletlen meg lett vásárolva egy játék, amit a mai napon az Xbox Chaten keresztül refundoltak számomra, kb. 1 órája történt, de nem látom sehol a visszautalt összeget. Azt írták, hogy visszakerült a pénz az accountomra, így gondolom Xbox balance lett belőle, de még mindig 0 Ft-ot ír mindenhol.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#173522) l.skywalker válasza kazuma921 (#173521) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Oda kerül vissza, amivel vásároltad a játékot.

Ha bankkártyával akkor a kártyára (ez több nap is lehet)
Ha belső egyenleggel, akkor oda (ez azonnal megy)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#173523) mcwolf79 válasza kresz2 (#173519) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hoppsz, privi akart lenni.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#173524) kazuma921 válasza l.skywalker (#173522) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Igen? Mert konkrétan így fogalmaztak: "You should see 16 990,00 HUF credited to your account soon."
A chaten is azt írták, hogy my Xbox account.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#173525) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ezzel a Division 2 bètával nem tudtam még játszani. Hol kidob induláskor, hol meg csak nem elèrhető a szerver.
Ja, thx az infót :R

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#173526) Bird válasza mcwolf79 (#173525) üzenetére


Bird
addikt

Karbantartas van 9 ota. Deltol indul, ha minden igaz...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#173527) béke válasza icemad (#173518) üzenetére


béke
aktív tag

Igen igen arra figyelek mindenképp, köszönöm a megerősítést, remélem minden siker...

Alá írás :)

(#173528) icemad válasza béke (#173527) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem nem lesz gond. De tényleg figyelj oda. Inkább egy pár ezres táp menjen tönkre, mint a 30 ezres gép. Remélem sikerül megcsinálni. Ha sikerül, akkor írj, akár privátban is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#173529) szimszonos


szimszonos
őstag

Nekem a Revolut kártyánál mikor felakarom tölteni a lenyíló fülnél ott van a forint is amivel így elvileg közvetlenül fel lehetne tölteni.A kérdés az lenne,érdemes forinttal feltölteni és nem euróval mert így az átváltási költség nem lenn?Tudnék fizetni a forinttal feltöltött Revolut kártyaval,vagy inkább maradjak az eurónál amit alapból felkínál regisztrálásnál?Saját bankkártya hozzárendelése Revolut kártyához veszélyes lehet?

[ Szerkesztve ]

(#173530) chipesz válasza szimszonos (#173529) üzenetére


chipesz
őstag

Nincs közvetlen forint alapú feltöltéses számla. Köztes devizára váltja a forintodat, s ez árfolyamköltségekkel jár.

A devizakonverzió nélküli forintfeltöltési opció majd talán jön egyszer. De ez itt nagyon-nagyon off már...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#173531) szimszonos


szimszonos
őstag

Sajat bankkártyánk megadása veszélyes a Revolut kártya feltöltése esetén?Visszaélhetnek vele?Csak a Microsoftnal van megadva hogy tudjak a Store-ban vasarolni de azt megbízhatónak tartom.Itt a Revolutnal tapasztalt valaki visszaélést?Érdemes esetleg valami mást közbeiktatni?

[ Szerkesztve ]

(#173532) ranlomadi


ranlomadi
tag

Sziasztok!

Már jó pár üzenetváltás a más storekban való vásárlásokról szól..
Lehet olvasni Transferwise és Revolut kártyákról.. lehetne egy hiteles infó, akinek sikerült is, akár jöhet privátban is egy step by step, vagy topik összefoglalóba.. hogy ne egyesével kérdezgessük meg.
Melyik jobb, milyen költségekkel jár és mennyire legális, biztonságos.. neh a space módszeres sorsra jussunk..

(#173533) #22718208 válasza ranlomadi (#173532) üzenetére


#22718208
törölt tag

Összefoglalóba kell , mert még 100x fel fog merülni a kérdés.

Legalább 2x tőlem is

:-)

(#173534) chipesz válasza ranlomadi (#173532) üzenetére


chipesz
őstag

Szerintem már minden szükséges információ le lett írva, aki ezek alapján nem tudja megcsinálni, az inkább bele se kezdjen. (Nyilván előfordulhat hogy a végén nem fogadja el a kártyát mégsem, de a folyamatban addig eljutni max 10 perc, egyáltalán nem atomfizika.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#173535) KoNZoLik@ válasza chipesz (#173534) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1
Ennyi,tegnap KB 5 perc alatt megcsináltam a regisztrációt és kártya igénylést úgy, hogy fingom sem volt az egészről, most várom szeretettel, hogy küldjék! Teljesen egyértelműen végigvezet mindenen az applikáció, nagyon jól megvan csinálva! A virtuális kártyával pedig hétfőn megpróbálom a vásárlást, mivel csak akkor tudom sajnos feltölteni nagyobb összeggel...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 820 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#173536) ranlomadi válasza chipesz (#173534) üzenetére


ranlomadi
tag

Szerintem meg már mindenki írt fűt-fát, ezért tiszta lenne neki egy külön post. Nem mindegy melyik folyamattal indul el az ember..
Mindenesetre köszönjük az építő jellegű kritikát!

(#173537) icemad válasza chipesz (#173534) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, minden le lett írva... Kb 5 féle különböző módon. Azért kellene egy tuti módszer. Mert úgy látszik a Revolut is válogat ország szerint.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#173538) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hello

Nagyon noob kérdés: egy németországban vásárolt Xbox one x-et itthon gondtalanul üzembe tudok helyezni és használni? Garit hogyan tudom ilyenkor intézni ha szükséges?

Köszönöm!

(#173539) r3ccardo válasza szimszonos (#173495) üzenetére


r3ccardo
tag

Standard kártyát választottam és még is ott van a 6 euro. Ez lenne az első kártyám.

(#173540) chipesz válasza icemad (#173537) üzenetére


chipesz
őstag

De csak egy módszer van. Regisztrálsz, kártyát igényelsz (Magyarországon Mastercard, ingyenes fizikai, de valakinek működik virtuálissal is, valakinek meg fizikaival sem) feltöltöd egy tetszőleges pénzösszeggel, kiválasztod a játékot az adott Store-ban, vásárlás gombot megnyomod, kitöltöd a kártya (fizikai kártyánál bár még nem jött meg, benne lesznek az appban az adatai) és címadatokat, örülsz mert sikerült, vagy szomorkodsz mert nem sikerült a fizetés. De ahogy Cloud Strife is írta, annyira egyértelmű az appban a regisztráció, nyilván a Store-hoz kellhet a Google Translate, ha valaki nem beszél spanyolul vagy törökül, de tényleg olyan szintű leírás kellene hogy nyomd meg a kék gombot, kattints ide, kattints oda?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#173541) NoMagix válasza Rabbitf_24 (#173538) üzenetére


NoMagix
addikt

Igen, gond nélkül.
Beregisztrálod a profilodhoz, ott látod majd meddig garis a szerkezet, érvényes lesz itthon is!
Microsoft Magyarországon keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#173542) chipesz válasza r3ccardo (#173539) üzenetére


chipesz
őstag

Feltöltötted előtte a minimum 10 eurós/fontos összeggel a Revolut accountot? Mert nálam ebben az esetben 0 euró volt. (És ha ezt nem teszed meg akkor nem ingyenes tudtommal).

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#173543) Rabbitf_24 válasza NoMagix (#173541) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Köszönöm a gyors választ! Meg is vettem. :R

(#173544) Wesder


Wesder
félisten

Na szóval...
Felrakod a Revolut appot.
Onnan rendelsz egy fizikai kàrtyàt, de elötte fel kell tölteni az egyenleget.
A màr megrendelt fizika kàrtyàt elvileg màr hasznàlhatod.
Feltöltöd összeggel. Ez lehet forint vagy euró. Forintnàl àtvàlt.
Kivàlasztod a Store-t ahol vàsàrolni szeretnél.
Megadod az adatokat.
Vàsàrolsz.
Örülsz.

Giftként vàsàrolt màs régiós jàték elméletileg bevàltható, az Xbox appban mobilnettel. Kézzel kell bepötyögni, copy-paste-t nem fogadja el.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#173545) icemad válasza chipesz (#173540) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Erre voltam kíváncsi. Magyarországon Mastercard... Én már jó régen elfelejtettem Magyarországot, ezért nem volt egyértelmű. Nem kell más leírás, nem ma kezdtem a szakmát... Akkor nekem magyar regisztráció kell, ha ezt a megoldást akarom használni. (amúgy 5 nyelven beszélek, nem ez volt a kérdés...)

Wesder: írd oda, hogy melyik fizikai kártyát igényelted. Mert sokan olvassák a fórumot külföldről, nekik nem egyértelmű. Én sem tudok Mastercardot választani ingyen.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#173546) Wesder válasza icemad (#173545) üzenetére


Wesder
félisten

Amúgy német regisztràciót csinàltam és ugyanúgy volt mastercard. Én az ezüst Premium kàrtyàt hasznàlom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#173547) chipesz válasza icemad (#173545) üzenetére


chipesz
őstag

Oké, lehetsz arrogáns az 5 nyelvvel meg az elfelejtett Magyarországgal - bár ez sem lényeges - de néma gyereknek anyja se... Meg sem fordult a fejemben, hogy valaki aki ezt az országot már rég elfelejtette, itt keres segítséget, nyilván külön lehet szólni hogy nem magyar lakcímen próbálod, és akkor hamarabb kiderül hogy erre vagy kíváncsi. És nem konkrétan neked szólt a nyelv illetve egyebek.
Remélem akkor így már menni fog.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#173548) r3ccardo válasza chipesz (#173542) üzenetére


r3ccardo
tag

Köszönöm a választ, ez lesz a hiba.
Szóval akkor "ingyenes" a kártya ha befizeted a minimum összeget, de jó hogy valaki még lebassza a másikat ha beírja hogy fizetni kell a kártyáért...

(#173549) icemad válasza Wesder (#173546) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az a része tiszta. Prémium kártyát használsz, annak 8 euró a havidíja. Az nálam is működne. Engem az ingyenes megoldás érdekelne, de úgy néz ki van rá megoldás. Magyarországon kell regisztrálni...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#173550) BBS válasza r3ccardo (#173548) üzenetére


BBS
tag

Nekem is fizetni kellett a standard MC kártyáèrt pedig magyar és első ilyen.Ja és volt rajta lovè abból vonta le.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.