Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141551) IntelKiller7 válasza x360elite (#141527) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hosszan nyomtad a boxon a gombot?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#141552) x360elite válasza IntelKiller7 (#141551) üzenetére


x360elite
őstag

Mindent megpróbáltam. Még a teljes estémet is feláldoztam emiatt, mert factory reset is volt. De úgy sem lett jó. Így most is éppen húzom a játékokat. Ez van, nem sikerülhet minden.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#141553) IntelKiller7 válasza x360elite (#141552) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát akkor az tényleg kukás lehet. Nem garis?

Más.

Hogyhogy még mindig játszható a Wildlands?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#141554) x360elite válasza IntelKiller7 (#141553) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, rossz. Sajnos nem garis. Mindegy, azért kösz a tippet.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#141555) EmThor


EmThor
addikt

Megvettem a skyrim-et X-re de már a fomenuig se jut el, kidobott a dash-re. Sztem nem a home console az x, az lehet a baja, offline módban el se indul. Megpróbálom Xbox s-en hátha. Szomorú.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#141556) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Felkészültem a telepítés indítására...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#141557) Ti Bo válasza x360elite (#141521) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Legtöbbször javítható a hiba, kimozdul a két alaplap közötti csatlakozó a helyéről. Most csináltam egy elite kontrollert, pont ez volt a hibája. Más okból akkor szokta ezt csinálni, ha frissíted a kontrollert és nem megy végig a frissítés.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#141558) Bingooo


Bingooo
csendes tag

Dwg

(#141559) Dreimus válasza mockosgyerek (#141550) üzenetére


Dreimus
senior tag

Magyar regios a profil? Magyar bankkartya van jelenleg hozzakotve?
Barmelyikre is nem a valasz okozhat ilyen hibat xbox 360 jatek beszerzesenel mivel az meg a regi szigoru rendszert hasznalja ami mindent megnezett.

(#141560) EmThor válasza Bogyi007 (#141556) üzenetére


EmThor
addikt

Ma este 18 óra felé lesznek elérhetőek állítólag.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#141561) csabamigo válasza Bingooo (#141558) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Köszi

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#141562) btf válasza EmThor (#141560) üzenetére


btf
aktív tag

Köszi. :R (P.D. Orta + Conker betárazva, 1k nagyon jó ár értük, főleg ha megnézzük dobozosan néha már-már horror ára van némelyik játéknak)

A Blinxel várok egy kicsit, állítólag túl nehéz az utolsó pár pálya. (de valószínű úgyis megveszem :D )

Azt lehet tudni mitől függ az, hogy melyik XBOX Classic játékot lehet megvenni a 360 storeban?

USA-ban kb. mindegyik elérhető. (nálunk a tavalyi merítésből csak pár, ebből a mostaniból csak a Breakdown nem, ami érdekelne)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#141563) Bingooo


Bingooo
csendes tag

Szeretnék mindenkit megkérni hogy ne sértegessen privátban sem meg nyíltan sem a Majornelson Dwg lista kirakása vagy akár egy hozzászólásom miatt. Nem fogom többet kitenni igérem. Részt szerettem volna venni a fórumban, de csak támadást, meg sértegetéseket kapok. Szánalmasok vagytok (tisztelet a kivételnek).

(#141564) AMD Power


AMD Power
titán

Lehet,hogy nem uj jatek MOF Airborne de iszonyatosan jo a hangulata. Szenzacios egy jatek!! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#141565) mockosgyerek válasza Dreimus (#141559) üzenetére


mockosgyerek
csendes újonc

Igen, magyar bankártya van hozzá rendelve és a profil is magyar, legalábbis a konzol üzembe helyezésénél azt adtam meg.

(#141566) sugarforce válasza AMD Power (#141564) üzenetére


sugarforce
őstag

Egyetértek.

(#141567) Csapoati válasza AMD Power (#141564) üzenetére


Csapoati
nagyúr

2007-ben az volt. :P Kivéve a szupernácikat, az valami ritka kretén egy ötlet volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#141568) Erdei88


Erdei88
veterán

Valaki futott már olyan problémába hogy az MS oldala össze-vissza mutatja a gari idejét?

1 hónapja beszéltem a supporttal, mert zörgött a ventije a box-nak és a kértem a javítását. Akkor már jeleztem, hogy nem jól mutatja, mert 2018. december-t mutatott, úgy, hogy 2017. novemberében vásároltam. A support megnyugtatott, minden rendben javítják 2019. decemberre.
Visszaért a box, nézem a honlapot, a garancia lejárt. Kértem őket, hogy javítsák, de mivel nem tudom igazolni számlával a vásárlás napját, így nem tették meg.
Most megkértem a tesóm, hogy regelje be, ismét van rá több hónap garancia, de még mindig édes kevés.

Mit tudok tenni ilyen esetben?

(#141569) AMD Power válasza Csapoati (#141567) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem a korahoz kepest egy nagyszeru jatek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#141570) hati válasza Bingooo (#141563) üzenetére


hati
addikt

Sajnálom, pedig nekem jól jött az infó.

(#141571) sugarforce válasza Erdei88 (#141568) üzenetére


sugarforce
őstag

de mivel nem tudom igazolni számlával a vásárlás napját

Így semmit.

[ Szerkesztve ]

(#141572) turikoczka válasza hati (#141570) üzenetére


turikoczka
aktív tag

En se vagom mi volt vele a baj.

(#141573) StLui válasza Bingooo (#141563) üzenetére


StLui
veterán

Van néhány szánalmas lelki nyomorék, aki előveszi a másod, harmad profiljait ilyen célra, ne törődj velük. Csak gyáva férgek, még a véleményüket sem merik a rendes profiljukról megírni. Ráadásul legtöbbször azt sem érteni mitől kattannak be :D

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#141574) l.skywalker válasza Bingooo (#141558) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszönjük a listát!

Azért az Outlast 997.- (vagy bundle-ben 1.247.-ért) ill. az Outlast 2. 1.976.- HUF-ért elég kemény :D

De a Rise of the Tomb Raider Season Pass is kecsegtető 9k helyett 3,2-ért. (mondjuk GamePass mellé felesleges)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#141575) s7evcsenko válasza StLui (#141573) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Egyetértek, de arra sem tenném rá a nyakam, hogy a kolléga nem másodreg. :)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#141576) hati válasza s7evcsenko (#141575) üzenetére


hati
addikt

És ha az, akkor a link megosztásával, milyen bűnt követett el?

(#141577) EmThor válasza btf (#141562) üzenetére


EmThor
addikt

Remélem minél több játék felkerül. Mert a Ninja Gaiden Black nem elérhető nálunk a mai napig...

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#141578) zsocy válasza mockosgyerek (#141565) üzenetére


zsocy
őstag

Volt akinél ugyanez volt a gond (magyar profil, magyar bankkártya, nem működött), ott egy magyar-magyar migrálás megoldotta. Az ügyfélszolgálat biztos tud segíteni hogy azt hogyan is kell, vagy olvass vissza itt.

(#141579) Edgar2621 válasza Bingooo (#141563) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ez komoly? Privátban sértegetnek, mert kiraktál egy linket, ami ráadásul segítség, könnyebbség, emlékeztető? Néha azért ledöbben az ember, hogy kik élnek körülötte :(

XO: Gollami26

(#141580) sugarforce válasza hati (#141576) üzenetére


sugarforce
őstag

feltéve, hogy igaz a sztori, semmilyet.

(#141581) s7evcsenko válasza hati (#141576) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Írtam bármi ilyesmit?
Azt is elolvastad, hogy mire reagáltam?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#141582) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

ENGEDJÜK EL EZT A TÉMÁT, KÖSZÖNÖM!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#141583) Akelaus válasza Bingooo (#141563) üzenetére


Akelaus
senior tag

Én köszönöm a listát, nem kell külön keresnem.

[ Szerkesztve ]

(#141584) S e t h válasza Bingooo (#141563) üzenetére


S e t h
nagyúr

Értetlenkedve olvasom a soraidat, mert elképzelni sem tudom miért támadná meg vki a másikat ilyen miatt.
Irigység? Mert nem ő linkelte? Próbálom megérteni, de nem megy, mert olyat támadnak aki segít.
Például nekem és ezt köszönöm, szóval ne add fel és folytasd, ne foglalkozz azzal, vagy azokkal akik privátban fröcsögnek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#141585) hackeeeee válasza l.skywalker (#141574) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem GP mellé még mehet a Season pass nyugodtan. :)

Mivel GP-ben az alapverzió van csak.

Véleményem szubjektív...

(#141587) l.skywalker válasza hackeeeee (#141585) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Tényleg. A GP akciók zavartak össze, azt hittem elsőre, hogy azok is benne vannak :) Köszi!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#141588) Def26 válasza sugarforce (#141586) üzenetére


Def26
félisten

Tudom nem ez volt a húzó címük, de egy Pandemonium remake -nek nagyon örülnék. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#141589) hackeeeee válasza l.skywalker (#141587) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:R

Véleményem szubjektív...

(#141590) dunc válasza Bingooo (#141563) üzenetére


dunc
nagyúr

Jelentsd, én már elég sok másod reges férget töröltettem!

(#141568) Erdei88 igen hívtam az mst, ők azt mondták úgyis a vásárlást igazoló számla dőnt. (rövidebb volt a gar. idő)

Más, vajon miért lett ekkora leárazás ami az X et érintettem? A God of war miatt, vagy egyszerűen a konzolvilág akciózott?

[ Szerkesztve ]

(#141591) Bogyi007 válasza s7evcsenko (#141575) üzenetére


Bogyi007
veterán

Már a múlt héten is leírtam hogy nincs második regisztrációm, ha esetleg erre akarnál célozni. Egyébként kifejezetten jót aludtam reggel. És ahogy Bingoo hozzászólását olvasom erre kedden reggelente törekedni is fogok. Részemről ugyanis nem tervezem hogy folytassam a listák kikeresését, bár jól esett hogy múlt héten is volt aki keresett ez miatt és a másik oldalon is hiányolták ma reggel is a listát, de köszönöm az elhatározásom végleges.

Akinek kell friss lista Googleban beirja hogy Reddit GreatXboxDeals és meg is van Major Nelson frissítése előtt a listája...

Ha még valaki esetleg reggelente linkelgetni akár itt van még két fejléc is.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#141592) Corpuscle válasza dunc (#141590) üzenetére


Corpuscle
őstag

MM is akciózik.

(#141593) Ragnar95 válasza Bingooo (#141558) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszi a linket, magamtól mindig elfelejtem hogy kedd reggel van, tehát új akciók :R Cserébe Tomb Raider: Definitive Editiont asszem itt az ideje bezsákolni, 1200Ft-ért hülyeség lenne kihagyni :D

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#141594) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Aki az Xbox Classic címek közül a Jade Empire-t szeretné itthonról beszerezni az sajnos nem fog sikerülni:

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#141595) x360elite válasza Ti Bo (#141557) üzenetére


x360elite
őstag

Szétszedtem (atomjaira), kitakarítottam, összeraktam, működik :Y :D

Esélyes, hogy valami érintkezési hiba volt. Na most akkor van egy plusz kontrollerem.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#141596) dunc válasza Corpuscle (#141592) üzenetére


dunc
nagyúr

Nagyon stabil jó kis szerkezet. Pár hete vettem én is a konzolvilágnál a 5 játékos packot. (most próbálok a játékoktól megszabadulni :D ) Egyedül a God Of War hiányzik, de lehet veszek gyors egy ps4 et és kijátszom.

[ Szerkesztve ]

(#141597) hackeeeee válasza Bogyi007 (#141594) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kár, hogy a Prey sem kapható itthon, pedig, azt tuti, hogy bezsákolnám. :(

Véleményem szubjektív...

(#141598) maszekember válasza bulikavagyok (#141289) üzenetére


maszekember
aktív tag

Read only módban követem a topikot, de azért ez a mondat "De ha már lesz Nálad egy PS, szerintem szánj még 15-20 órát az elmúlt bő 4 év arra érdemes exkluzívjaira is (Uncharted 4 és The Last of Us)." eléggé megalapozatlan. Ha csak a legnagyobb címeket nézem (Bloodborne, UC4, Lost Legacy, HZD, Persona 5, Yakuza 0 stb. ) az indie, remastered illetve a 2018. évi megjelenéseket nem számolva is 12 játéknál járok valamint (howlongtobeat átlagolt időit nézve) 410 óránál. Ez egy éven keresztül napi cca. 1,2 óra játék (sok esetben pedig replay value is magas) , ráadásul nem a bugos, copy paste Ubi, EA stb. cash grab termékkel múlatod az időt. Az általam most összeszámolt játékok mindegyike kivétel nélkül kritikai- és közönségsiker, többet közülük Game of the Year díjra is jelöltek.

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#141599) l.skywalker válasza maszekember (#141598) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, ez a téma sokszor felmerül, de mindenképp embere válogatja. Én ismerem magam, tudom, hogy a PS Exkluzív játékok többsége nálam abszolút betalálna. Ezért sem merek még PS-t venni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#141600) EmThor válasza Bogyi007 (#141594) üzenetére


EmThor
addikt

Hát ez nagyszerű. UK-ban sincs fenn digitálisan.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.