Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) Polacheck válasza Wolverine (#6350) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Milyen variációkat tudsz a Wardrobe helyett? Valamiért bebugolt és nem enged új profilokat felvenni...

less qq more pewpew!

(#6352) Wolverine válasza Polacheck (#6351) üzenetére


Wolverine
félisten

ClosetGnome, ItemRack (utóbbiról nem tudom, van-e perpill. működő verziója...).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6353) Petie válasza Wolverine (#6352) üzenetére


Petie
veterán

itemrack-et ne, bugos még mindig.

outfitter legjobb én arra tértem át itemrack után

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#6354) SzlobiG válasza Luos (#6349) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem rossz, de nekem kicsit ez is televan pakolva jó persze raidelni kellenek a cuccok, de nekem BG-re ennyi nem.:) Nekem amúgy most így néz ki.

Találkoztam már velük szerencsére csak SW-be.:D

(#6355) -conrad- válasza Polacheck (#6351) üzenetére


-conrad-
addikt

Closetgnome? nekem bejött és még vicces szövegeket is kiir :)

(#6356) Wolverine válasza SzlobiG (#6354) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne viccelj, ezen semmi sincs :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6357) SzlobiG válasza Wolverine (#6356) üzenetére


SzlobiG
félisten

Persze mert kivannak kapcsolva.:D Nekem ennyi bőven elég.:)

(#6358) Wolverine válasza SzlobiG (#6357) üzenetére


Wolverine
félisten

Próbálj egyszer tankolni vagy healelni :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6359) SzlobiG válasza Wolverine (#6358) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tankoltam már sokat és nem volt gond, Omen elég volt nekem.:)

(#6360) sasa311 válasza Wolverine (#6358) üzenetére


sasa311
veterán

Mert?
Az addonok a gyengék fegyverei :DDD
Mikor tankoltam 1 db addont használtam, az Oment.
Mikor healeltem akkor is 1-et, azt, ami mutatta, hogy kire kitől és milyen heal megy. (csak elfelejtettem a nevét). Jó a blizz raid interface szar volt, de palával MT healhez elég.

Emellé max egy bossmod kell. Újabban, mióta nem kell macro hozzá quartzot is használok, de ennyi. :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6361) Wolverine válasza sasa311 (#6360) üzenetére


Wolverine
félisten

Engem speciel az alap interface-től már a hideg ráz, a sajátommal szeretek játszani :U Igaz, ahhoz, hogy normálisan elférjek, kéne egy wide monitor... :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6362) SzlobiG válasza Wolverine (#6361) üzenetére


SzlobiG
félisten

Többek közt én ezért nem pakolom tele addonal mert nem látnék már szinte semmit, de ahogy mondtad egy wide moncsival nem lenne ilyen gond főleg egy 22-el, megnézem majd a TV-n milyen.:D

(#6363) szepi79 válasza SzlobiG (#6362) üzenetére


szepi79
őstag

elrendezés kérdése az egész. én is sikitógörcsöt kapok már az alap UI-tól. ha raidben vagyok, szeretem kirakni az egész csapatot, az meg az alappal.... hát minden, csak nem helytakarékos. egy grid azonban nagyon jól megoldja a problémát. lényeg a lényegben, tökjól kilátok a rakat addon ellenére is.

van működő, bugtalan verziója az itemrack-nek, jelenleg én azt használom. de sokan emlegetitek ezt a closetgnome-ot, lehet megnézzük, mit tud :)

két screenshotot is linkelek, az elsőn be van kapcsolva a karakterlap (ami alatt egyébként csak az omen van), de egyébként tökjól látszik a targetem, meg a totemek CD-i, meg egyáltalán minden, a második meg egy békésebb kor, amint épp a bloodelfek fővárosában egy padon ülve kólát kortyolgatunk, mert nem akartak jönni a hordás pléjerek megvédeni a várost.

[ Szerkesztve ]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#6364) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

ILLIDAN DOWN

hahaahaa

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#6365) Vistaboy válasza sasa311 (#6341) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nézd, nem a pöcsölés miatt, de ugye én elsősorban Shadow priest vagyok, ergo, több manát fogyasztanak a Heal-jaim (Ha jól tudom). Ha már mindhárom társamat egy-egy Heal-lal meg kell nyomnom, nem marad magamra semmi. Bár én ritkán kerülök ilyen helyzetbe, de néha előfordul hogy csak egy gyors Power Word - Shield ment meg.

Arról meg nem is beszélve, hogy ha kidől(nek) a harcosok, akkor már mi nem sokat tudunk csinálni (Még resurrect-olni sem tudom őket ha tele van mobokkal a hely). Meg aztán ilyenkor kapom a "Hol a healer?" meg a "Támassz fel, pap" üzeneteket.
Ha meg én dőlök ki, akkor általában mindnyájan kint találkozunk öt perc múlva. :DDD

És ugye, utána még a buff-okat is rájuk kell tenni ismét, szóval... :o

Szóval én csak azt mondom, hogy ésszel kell csinálni. Tudja mindenki hogy hol a határ. És ne akarjon előrerohanni mindig, hiszen úgy még gyógyítan sem lehet őket, ha nem látom a célt. Én meg nem megyek a harc közepébe, ezt gondolom meg lehet érteni. :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6366) Polacheck válasza Wolverine (#6352) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Thx, closetgnome lett.

less qq more pewpew!

(#6367) Polacheck válasza MCGaiwer (#6364) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

gz!

melyik guild?

less qq more pewpew!

(#6368) Wolverine válasza Vistaboy (#6365) üzenetére


Wolverine
félisten

Pedig a dolog azon is áll, hogy szerezz egy healert, ha már te magad DD vagy :DDD (mondjuk ez sosem volt egyszerű)

szerk: Pola, tippre a Whatever Xaviuson, róluk hallottam, hogy frissen ölték.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6369) bobace válasza sasa311 (#6360) üzenetére


bobace
őstag

Hála Wolverine kollégának (is) én addon függő lettem. Majd az összes általa tanácsolt addon fent van + pár egyéni igényekre szabva = ~140 Mb. Annyira nem tűnik zsúfoltnak nekem :D
Ráadsul aszerint milyen talenten vagyok fent van tankos, dpses és healelős UI is egyszerre :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6370) SzlobiG válasza szepi79 (#6363) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ebből tényleg egészjól kilehet látni, jól elrendezted, majd ha odakerül a sor, hogy raidelni megyek, akkor én is telepakolok, de mivel dd warri vagyok és nem tank ez nem mostanába fog bekövetkezni mert sehova nem kell dd warri pvp kivételével.:D

(#6371) Wolverine válasza bobace (#6369) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha az ingame memóriafogyasztás 140 MB... az rengeteg :Y Abból faragni illene valamit. (ha az addonmappa mérete... istenem, előfordul :DDD pláne, he nem önálló librarykkel használja az ember az Interface-t...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6372) Polacheck válasza Wolverine (#6368) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ha jól sejtem, ők nemzetközi guild, ugye?

less qq more pewpew!

(#6373) bobace válasza Wolverine (#6371) üzenetére


bobace
őstag

Á nyugi az csak a mappa mérete. Bár mostanában kétségkívűl sok benne a mindenféle Lib-bel kezdődő dolog...
Ingame olyan 50mb körül van

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6374) Ptech válasza bobace (#6373) üzenetére


Ptech
őstag

Én mostanában pont hogy fordítva csinálom, és minden olyan addon ami nem kell igazán az megy a levesbe. Ami csak grafikai pluszt ad az repült már az első körben is, és szép lassan 50 megáról 10-re tudtam szorítani a memóriafogyasztásukat. Nem is a memória amit megeszik számít igazán, hanem hogy mennyivel lassítja a játékot pont raiden, amikor a legjobban kellene az FPS.

Így fennmaradt: oRA2, Omen, OmniCC, NECB, Grid, Quartz, Skinner, DBM, SimpleMinimap és MoveAnything.
Blizz unitframe-ek nekem tökéletesen megfelelnek, csak nekem rossz helyen vannak, MoveAnything-el meg át lehet rakosgatni szinte mindent.
Szeretem a minimalista megoldásokat, csak a lényeges és tényleg használatban lévő dolgok vannak fenn :)

(#6375) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ezt most kaptam, virul is a fejem rendesen :C :)) :DD

Congratulations!

We have heard that you recently won a competition which was organised by
our official fan-site, http://mooo.sytes.net/.

As part of our agreement with these official fan-sites, we are giving
out in-game Murloc suits to the winners of these contests.

You will find below a unique code which you can use to redeem your new
item. In order to claim your item, you will need to visit this site:
http://www.worldofwarcraft.com/misc/promotion.html

Please note that the site default region is set to the United States so
be sure to follow all of the instructions and steps carefully; your code
can only be used once.

So without further ado, here is your code:
xxx

Go forth, and Murloc!

Regards,
The Blizzard Europe Community Team

[ Szerkesztve ]

less qq more pewpew!

(#6376) #PeTeY#


#PeTeY#
tag

Sziasztok!
Technikai jellegű segítséget kérnék. Röviden a sztori: monitorvásárlás előtt állunk egy olyan géphez, amin nagyrészt netezés, filmnézés ill. wowozás megy természetesen. A gép már nem mai, egy 9550-es ati vga van benne. A kérdés pedig konkrétan az lenne, hogy elbírja-e ez a videókártya a játékot 1280*1024 vagy wide monitor esetén 1440x9xx felbontásban. Ja, és egyáltalán a wide (16:9) üzemmód támogatott-e játékon belül.
Tudom, hogy a wow nem igazán vga igényes (anno egy gf3 ti200-on játszottam 1024-ben), de most szeretnék kicsit biztosra menni, mert ciki, ha egy karácsonyi ajándék "használhatatlan". Köszi előre is a válaszokat.

(#6377) Vistaboy válasza Polacheck (#6372) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hupsz, sorry, rossz helyre ment. :DDD

Wolverine-nek akartam írni, hogy ma reggel felültettek rendesen. Úgy volt, hogy megyünk egy instába (A nevét nem tudom már, ironforge mellett van), nekem pedig indulás előtt el kellett ugranom wc-re. Mondtam hogy várjanak meg, 15 perc múlva jövök. Mondják, ok, np, ofc, stb. Erre meg mire visszaérek, már lementek és egyedül árválkodik a karakterem a Meeting Stone-nál. Na szép. Ma már megint nem jutok le sehová. Lassan már egy napja nem voltam instában. :O

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6378) steveetm válasza Polacheck (#6375) üzenetére


steveetm
őstag

lol gz.
lehet inditok majd ragnás karit, erre kiváncsi vagyok ingame^^
Üdv.: steveetm

(#6379) Nevar válasza #PeTeY# (#6376) üzenetére


Nevar
aktív tag

Nálunk van a családban egy ilyen gép amin wowoznak is (P4 3Ghz, 1GB Ram, 9550) de 1024*768ban medium beállításokkal is nagyon döcögős, nagy felbontáson szerintem játszhatatlan lenne.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#6380) Polacheck válasza Vistaboy (#6377) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

gnomeregan

btw normál, 5 fős instában csaknem három hónapja nem voltam

[ Szerkesztve ]

less qq more pewpew!

(#6381) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ha kiváltok kettő ilyen gyűrűt, akkor lehet mind2 használni, vagy csak egyet enged?

(#6382) fastervótam válasza Polacheck (#6380) üzenetére


fastervótam
tag

I'm too sexy for this group, too sexy for his group, group's going to leave me. :D

(#6383) Apophis válasza SzlobiG (#6381) üzenetére


Apophis
őstag

Unique, tehát csak egyet. Vedd meg mellé a Veteran változatot.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#6384) MCGaiwer válasza Polacheck (#6372) üzenetére


MCGaiwer
addikt

igen, nemzetközi. a külömbség anyi hogy mi heti 3 raidet tolunk

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#6385) SzlobiG válasza Apophis (#6383) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jah akkor a veterán lesz a másik.:)

(#6386) Vistaboy válasza fastervótam (#6382) üzenetére


Vistaboy
veterán

Most hogy mondod, lehet benne valami. Legközelebb Ork-kal megyek. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6387) Wolverine válasza Vistaboy (#6377) üzenetére


Wolverine
félisten

Előfordul; én se járok instába egy karakteremmel sem, valahogy egy normális csapatra sem emlékszem :(((

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6388) Luos válasza Wolverine (#6387) üzenetére


Luos
tag

A jót könnyebben elfelejti az ember :) Amugy enis mikor jatszottam, mindig mentünk pár haverral instába, es volt hogy csakugy fikázták amit a külsős csinált (ventrin), amikor kb full rendben volt :) lehet nagyobb a türéshatárom ;]

(#6389) Wolverine válasza Luos (#6388) üzenetére


Wolverine
félisten

Kb. egy kezemen meg tudom számolni a normális csapatokat, amikhez instában szerencsém volt. (az is igaz, hogy kizárólag PuG-gal mennék, ha mennék)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6390) szepi79 válasza Luos (#6388) üzenetére


szepi79
őstag

ezt egyébként én is megfigyeltem, amikor guildtársakkal megyünk valahova, de van 1-2 pug emberke is, általában mindent szarul csinálnak, még akkor is, ha nincs belőle baj... lehet, hogy a megszokás miatt, hogyha gtársakkal megyek, akkor alapból fentebb a mérce, meg ugye ismerjük egymást, meg ilyenek...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#6391) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Warri mellé 3v3-ba milyen kasztok a jók? 2v2-be feral druiddal vagyok.

(#6392) Vistaboy válasza Wolverine (#6387) üzenetére


Vistaboy
veterán

Azért csak lejutottam ma Gnomeregan-ba! :C

Bár nem tudtuk végigvinni, mert megint lelépett az egyik tag - a törpe. Lehet hogy egy kicsit pipa lett, mert le kellett tolni őt egy picit. Ugyanis nem egyszer húzott ránk vagy tíz mobot is egyszerre. Ugyanaz a sztori. Megsértődik, hogy nem heal-eljük, miközben menekülünk a mobok elől.

Mindegy, nem sikerülhet minden egyszerre.

De legalább már tudom, hogy hogyan kell csapatot összeverbuválni. :U
(Még ha nem is a legjobbat)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6393) SzlobiG válasza Vistaboy (#6392) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez az egyik insta amit nagyon utáltam.:D

(#6394) Vistaboy válasza SzlobiG (#6393) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én azokat az idióta robotmadarakat rühelltem nagyon. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6395) mobal válasza SzlobiG (#6391) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

rugó druid :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6396) SzlobiG válasza mobal (#6395) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kössz, már csak teamot kéne keresnem.:D

(#6397) Devastator


Devastator
tag

Hy. Tettem egy nagy hibát. A Realmlist fájlban kitöröltem a patches részt, és nemtudom visszahozni. Valaki betudná másolni az egész cuccot? :F :F

(#6398) Luos válasza Devastator (#6397) üzenetére


Luos
tag

set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com

íme :)

amúgy azthiszem ha törlöd a filet a wow automatikusan csinál egy újat, legalábbis az alapértelmezett urleken próbál mindent, tapasztaltam mikor még magán szervereken játszottam :)

Gnomeregan: hú de utáltam, amelyik altomnak kellett az 500 hastes kalapács sose esett, a magemet amikor valakit húztam 3 sec alatt felzabálták a robotcsirkék:) a legjobb mikor holypala húzott, behúzta a kicsi izéket boss körül, azok meg addig ütötték míg 3 cucca piros lett :)

[ Szerkesztve ]

(#6399) Petie válasza mobal (#6395) üzenetére


Petie
veterán

az hogy mi ilyen felállásban vagyunk az egy dolog.
nagyon sok kombináció über lehet.
disc pap, resto shami, resto druid healnek
warlock, frost mage, bm hunti dpsnek. vagy akármi más.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#6400) nak0n


nak0n
aktív tag

Ekkora halat fogtam. :D

[link]

Ahhoz képest, hogy milyen rohadt egyszerű fight, jó sokat tököltünk rajta. :F
Nehézségben mi lenne a következő? Morogrim, Hydross, Solarian, Magtheridon (Illidan :) )?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.