Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) slartibart válasza Vistaboy (#6100) üzenetére


slartibart
csendes tag

Remélem hogy 70-es szint előtt nem találkozunk.

Találkozhatunk, nem szoktam én bántani a kicsiket. Warriorom nekem is van, azzal is jól lehet boldogulni, csak ismerni kell. Sokféle karakterrel próbálkoztam már, most már 2-3 nap alatt bármilyet felhúzok 20-as szintre. Az első karakter az, amelyikkel a leglassabban megy a fejlődés, bármilyen kasztot is választasz, de ez természetes. Először még az irányítást is meg kell szokni, meg kell ismerkedni az interface-szel, fel kell deríteni a tájat, a különféle mobokat, NPC-ket, stb stb...

(#6102) sasa311 válasza Vistaboy (#6098) üzenetére


sasa311
veterán

később erősek lesznek a DOTjaid, nem lesz gond 2 vagy 3 mob se egyszerre. Feldotolod, szétfearel és már meg is haltak.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6103) Vistaboy válasza slartibart (#6101) üzenetére


Vistaboy
veterán

"Találkozhatunk, nem szoktam én bántani a kicsiket."

Ezzel sajnos legtöbben nem így vannak. Megértem hogy kell a honor, de akkor miért nem egy hozzá hasonló szintűvel kezd ki? Én is páholtam el 18-as karaktert 23-assal (És még engemet 22-esként is vert el egy 20-as UD rogue), de az nem ugyanaz, mint amikor egy ??-essel esnek az embernek. :(((

Egyébként hozzá kell tenni, hogy az az emlékezetes eset volt a legelső hordás karival történő találkozásom, szó szerint úgy beszartam, hogy egy percig még a gombot sem tudtam lenyomni az egéren. :P (És azért nem vettem észre, mert egy küldetésadóhoz mentem éppen, aki egy kis házban volt. Amint beléptem, akkor vettem észre, persze mire megmozdulhattam volna már lebénított, és utána már csak mint mozinéző (És káromkodó) voltam az eseményen jelen. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6104) Wolverine válasza Vistaboy (#6098) üzenetére


Wolverine
félisten

Dotolni többet is lehet :P (Shadow Word: Pain kezdésnek, aztán Vampiric Embrace /Vampiric Touch, közben Melt Face; akarom mondani Mind Flay :DDD ha valamit nem jól mondok, egy nálam hozzáértőbb priest javítson ki nyugodtan :) )

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6105) SzlobiG válasza sasa311 (#6095) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én erre gondoltam sok warrinál ARMS-ot látok.:U

De ma még megnézem a mostanival, hogy megy aréna azt ha nem jól, akkor kipróbálok egy armsot.

(#6106) Vistaboy válasza Wolverine (#6104) üzenetére


Vistaboy
veterán

A középső még nincsen meg, a többit sorrend szerint így szoktam csinálni (Mondjuk egy kis Mind Blast-al szoktam indítani, utána a Shadow Word és végül a Mind Flay. Ha egy kicsit lassabb a mob, akkor bedobok egy kis Holy Fire-t is.

Mod: Ha meg nagyon fogy a mana, akkor ott a wand. :D

Amúgy mevan már mit tanulok(tam) meg: Herbalism, Alchemy. Ezzel egész jól elvagyok. Csak előbb kellett volna dönteni, most mehetek vissza a low-level területekre bogyókat szedni. :O

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6107) slartibart válasza Wolverine (#6104) üzenetére


slartibart
csendes tag

Valahogy így, bár én a vampiric touch-csal szoktam nyitni, mert a többi , VE, SW: P instant. Aztán Mind Flay-jel lassítom, mikor a közelembe ér, akkor fear. Elitek ellen pedig a feldotolás, mind control, megvárom, míg a dotok lecsengenek, közben elvezetem messzire a mobot, majd új kör.

[ Szerkesztve ]

(#6108) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, indulok, szorítsatok! :DDD :B

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6109) slartibart válasza Vistaboy (#6108) üzenetére


slartibart
csendes tag

Megnéztem wowarmory-n a talentkiosztásodat. Ha elfogadsz egy jó tanácsot: Wand spec-re szvsz ne rakjál több talentet, nem éri meg.

(#6110) Nevar válasza SzlobiG (#6105) üzenetére


Nevar
aktív tag

35/23/3, nekem ez vált be legjobban. Van még 33/28/0 is, jó dmg, de az nagyon igénytelen build, nincs TM, kb csak annyira vagy jó hogy harmstring+ms.. nincs instant reflect sem, könnyebben megölnek.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#6111) -conrad-


-conrad-
addikt

Megnézi valaki a Xavius szerveren Boszi talentezését, hogy rendben van-e? Szintezésre kell, mindig együtt megyünk, én egy frostmage-vel vagyok, aoe-grind/questelés megy. (Blinker a karim neve) Insta nincs tervben, ahogy pvp sincs 70ig..

Mod: nem megy itt az armory, de az aláírásomból megpróbálom megcsinálni a linket.

[ Szerkesztve ]

(#6112) ciao válasza Vistaboy (#6096) üzenetére


ciao
senior tag

csak én vagyok az az állat aki 1-70 csak holy/disc talenten fejlődött? igaz egyedül nem is nagyon csináltam semmit

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#6113) slartibart válasza ciao (#6112) üzenetére


slartibart
csendes tag

Én is szólóztam holy/disc talenten, szerintem nem olyan vészes.

(#6114) Luos válasza -conrad- (#6111) üzenetére


Luos
tag

Szerintem rendben van, de lehet több pont kéne fel concentrationhoz hogy ne üssék vissza a kasztot

(#6115) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

Sziasztok!

Még mindig ugyanaz a problémám! Arról lenne szó hogy feltettem ugyanazokat a patcheket, csak most egyesével. Sikerült, nagy öröm > wow indítása. Hát megint tölteni akar lefelé... Megint ezt a 103 megás filet "Data/enUS/expansion-speeech-enGB.MPQ". De a tracker egyszerűen nem képes letölteni. Irtm korábban hogy le van tiltva egy két dolog. Ma volt kinn a szolgáltató és minden portot engedélyezett, mindent beállított, elvileg mennie kéne. Próbáltam elindítani a wow.exe-vel és connecting, és kész, unable to connect. Keresgéltem a neten, és láttam hogy más is hasonló problémával küzd:
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=3417083221&sid=1

Próbáltam tracert paranccsal megnézni hogy hol akad el, és kimegy magyarországról, szóval nem a szolgáltató és nem a gépemmel van a gond.
Annyi lenne a kérdésem hogy hogy tudnám a blizzard supportot elérni, mivel fórumra ha írni akarok akkor kell karakter is, legalábbis ezt írja, namármost én nem tudok ezekszerint kapcsolatba lépni velük?

Kérlek valaki aki hasonló problémával küzd, vagy tud rá megoldást, vagy csak tudna segíteni abban hogy elérjem a supportot az írjon ide vagy pü-et. Nagyon szeretném már én is élvezni ezt a remek játékot :DD
Hálás köszönet :R :R :R :R :R

(#6116) Viktor77 válasza Donnie_Darko (#6115) üzenetére


Viktor77
titán

Le is írtad a hibát. Milyen verziód van? Mert ahogy írtad enUS patchet akar letölteni, az meg bajos lesz, mivel mi itt európában az enGB verzióval játszunk.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6117) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

Sorry csak másoltam a másik oldalról, természetesen európai (ENGB) verziójú a wow-om, és engb patchet akar tölteni. Nem enus-t. Szóval akkor mit tegyek? Tanácstalan vagyok :( :( :( :(

(#6118) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html;jsessionid=774BB19BCFFB7AFBB67680900D91B0D8?topicId=2967987024&sid=1

Itt is hasonló problémáról írnak...

(#6119) Viktor77 válasza Donnie_Darko (#6118) üzenetére


Viktor77
titán

Hát, akkor nem marad más, mint megnézed melyik patchet akarja letölteni, és innen ([link]) leszeded azt amit épp szeretne.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6120) slartibart válasza Donnie_Darko (#6118) üzenetére


slartibart
csendes tag

Próbáltad már a launcher.exe helyett a wow.exe-t indítani?

(#6121) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

Az elöbb próbálgattam belépni, és a sok unable to connect között kidobott egy ilyet hogy AUTHENTICATING... persze tovább nem akart menni :(

(#6122) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

Az a baj hogy ez nem egy patch, mert nem írja ki hogy 2.* vagy 2.3.* Hanem egy filet akar tölteni, de nem tud, mert nem csatlakozik :( Wow.exe-vel próbáltam indítani, unable to connect

(#6123) slartibart válasza Donnie_Darko (#6122) üzenetére


slartibart
csendes tag

Ez a file úgy tűnik, a játék része. Esetleg próbálad a repair programot? a Wow könyvtárában van.

Vistán vagy XP-n próbálod?

[ Szerkesztve ]

(#6124) sasa311 válasza Vistaboy (#6103) üzenetére


sasa311
veterán

9 szint differencia +nál nem jár Honor a megölt ellenséges frakcióért, ahogy XP sem jár nálad 9 szintel kisebb mobért.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6125) Ptech


Ptech
őstag

Lag csökkentő, FPS növelő a WMP: FS! hír

És tényleg működik :Y

(#6126) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

Xp-n próbálom, és tegnap és ma is lefuttattam a repairt. Mindent rendben talált. Arra tudok asszociálni hogy én a Battle Chest-et vettem meg és az már alapból fel volt patchelve 2.1-ig ha jól emlékszem. És szerintem kihagytak belőle egy filet. Vagy nem tudom :S

(#6127) Ptech válasza Donnie_Darko (#6126) üzenetére


Ptech
őstag

Felraktad a Burning Crusade-et is?

(#6128) slartibart válasza Donnie_Darko (#6126) üzenetére


slartibart
csendes tag

Ez a file

expansion-speech-enGB.MPQ

ott van valamelyik könyvtárjában a wownak?

A mininován letölthető wow torrent file listájában ott a fájl, és 103MB méretű.

[ Szerkesztve ]

(#6129) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

Igen ez az e file, és 103 megás...
Ha megkérek valakit nem tenné fel valami megosztó helyre, nem igazán jó itt a torrent sajna (lejjebb írtam miért) :C :R

(#6130) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

E:\World of Warcraft\Data\enGB

Itt megtaláltam ezt a filet, igaz ez bizony sajna 349 megabyte.

(#6131) Vistaboy válasza slartibart (#6109) üzenetére


Vistaboy
veterán

Csak egyet raktam, és nem áll szándékomban többet rakni. De mivel elég sűrűn használtam az elején a wand-ot, azért raktam rá egy pontot. :DDD

Amúgy a többit milyennek találod? Mármint egy olyasvalaki szemével, aki szintén priest-el van. Melyiket érdemes inkább fejleszteni?

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6132) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

látom :) ez a sima wow speech-je, nekem pedig az expansion hiányzik.

(#6133) Vistaboy válasza ciao (#6112) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát ha egyedül nem sokat voltál, akkor nem is csoda. Én is először így akartam, hogy majd főleg heal-elek, de a mob-ok ellen egyedül nehezebb shadow nélkül.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6134) Vistaboy válasza sasa311 (#6124) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akkor miért vadásznak rám állandóan a ??-os hordások? És ezek nem őrök egy ellenséges létesítményben, hanem játékosok. És némelyiknek egy halálfej van a ?? helyén. Itt már szerintem több van mint 9 szint különbség. :K

Mod: Donnie_Darko: Ismerős helyzet. Először én is az US verziót szedtem le, és csodálkoztam hogy nem indul a játék (Regisztráltam az Európain). Végül már az mentett meg, hogy megtaláltam a GameStar-ban egyszer mellékelt WoW-ot, és azt raktam fel és ő leszedte magának a patch-eket.

Ui.: Ha megvetted a játékot, akkor csak fel kell tenni, és amint elindítod, leszedi a patch-eket. Nekem elsőre sikerült, az eredeti lemez nem is kellett... :D

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6135) slartibart válasza Donnie_Darko (#6132) üzenetére


slartibart
csendes tag

Feltelepítetted az Expansiont?

(#6136) slartibart válasza Vistaboy (#6131) üzenetére


slartibart
csendes tag

Nagyjából jó. Ha shadow ágra gyúrsz rá, akkor a Vampiric embrace-t és a shadowform-ot elsőként rakd ki, amit lesz elég talentpont.

(#6137) szepi79 válasza Vistaboy (#6134) üzenetére


szepi79
őstag

Akkor miért vadásznak rám állandóan a ??-os hordások?

hát ennek több oka is lehet
-RPG fanok, és már csak a frakicójuk miatti elkötelezettségük miatt is lecapnak mindenkit, akivel találkoznak (ebből van kevesebb)
-erre áll nekik fel. nincs mit tenni velük, sajnos ezekből van több.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#6138) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Valaki bitorolja a nevemet... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6139) slartibart válasza Vistaboy (#6134) üzenetére


slartibart
csendes tag

Ha nagyon zavar, hogy állandóan pvp-zni kell küldetéscsinálás közben, két dolgot tehetsz, átmész PVE szerverre, vagy pedig olyan kasztot indítasz, amelyik el tud rejtőzni (ez sem garancia, de jóval kisebb az esély, hogy meglátnak), tehát rogue-ot vagy druidát.

[ Szerkesztve ]

(#6140) Vistaboy válasza slartibart (#6139) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem zavar, amennyiben fair a küzdelem. Pl. amikor az a 20-as UD Rogue lecsapott egymás után kétszer is - Bár érthető okokból nem esett jól - , de az más helyzet volt.

Még most is kiver néha a víz, pl. amikor egy küldetés Duskwood-ba küldött, és átmentem a hordás területre. De az más, az ilyen kilátástalan helyzeteket útálom. És pláne az olyanokat, akik még ki is röhögnek utána.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6141) slartibart válasza Vistaboy (#6140) üzenetére


slartibart
csendes tag

Az outdoor pvp ritkán fair. Pl. a rogue vagy druida meg tudja várni, míg lesebződsz valami mobtól, és akkor támad, és az említett jelenség, miszerint a magasabb szintűek is lecsapnak mindenkit, ez is elterjedt szokás pvp szervereken. Sajnos a pvp helyzet egyre sűrűbb lesz, ahogy mész át egyre magasabb körzetekbe, ez tudatosan van így alakítva. Hidd el, az elterjedt nézet, miszerint a hordások ilyenek, nem igazán állja meg a helyét, az én priestemet is szedték már le kismilliószor questezés közben. Azt tudom mondani, hogy a rogue-om nagyságrendekkel kevesebbszer került ilyen helyzetbe, könnyedén el lehet vele osonni az ellenség mellett.

[ Szerkesztve ]

(#6142) Vistaboy válasza slartibart (#6141) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem szidtam én a hordásokat, szerintem mindkét oldalon ugyanúgy vannak szenvedő és nemnormális alakok egyaránt. Csak azokat útálom, akik pusztán szórakozásból - Hiszen ahogy írták előttem is, nem kapnak honort - , alacsonyabb szintű szerencsétlenekre vadásznak.

Mondjuk egyszer az ilyen bandával kib*sztunk: Csalit játszottam, rámharaptak, a nagyok meg lecsapták őket. :DDD Az fun volt. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6143) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

Nem értitek. Nekem GB verziójú a wow-om. Csak amerikai fórum olvastam hogy náluk is hasonló problémák vannak. A patchek is Gb verziójúak. Egyszerűen kimaradt ez a file innen. Nem tudom hogy hogyan lehetett. Valaki fel tudná tenni pl Rapidshare-re? Előre is köszönöm! :C :R

(#6144) slartibart válasza Donnie_Darko (#6143) üzenetére


slartibart
csendes tag

Ez a file valószínűleg az install része, tehát ha nincs fenn, akkor valami gubanc már az install során történt, szerintem. Nem tudom feltenni Rapidshare-re, mert nem otthonról írok.

Egyébként feltetted az Expansiont vagy sem?

[ Szerkesztve ]

(#6145) Vistaboy válasza Donnie_Darko (#6143) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mondom, mit csinálj: Megvan az eredeti WoW, nem? Azon rajta van az install. Tehát: Uninstalláld le az egészet, amit eddig feltettél, és tedd fel a lemezről a játékot. Azután indítsd el, és logolj be. Ekkor automatikusan le kell hogy szedje a patch-et. Lehet hogy sokáig tart, de ez a biztos. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6146) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

Ezt csináltam legelöször is és utána is! Megvan a legújabb patch (a 800 megás) és leszedtem darabokban is! Mind2 alkalommal az eredetiről tettem fel! És nem megy... És nincs ott a file a WOW mappájában!

(#6147) slartibart válasza Donnie_Darko (#6146) üzenetére


slartibart
csendes tag

Feltelepítetted az Expansiont az alapjáték telepítése után?

[ Szerkesztve ]

(#6148) Donnie_Darko


Donnie_Darko
csendes tag

Igen, természetesen! Mind2 megvolt.

(#6149) Vistaboy válasza Donnie_Darko (#6148) üzenetére


Vistaboy
veterán

Csak egy ötlet: Próbáld meg úgy hogy csak az alapjátékot rakod fel, patch-eld fel és utána telepítsd a BC-t.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6150) slartibart válasza Donnie_Darko (#6148) üzenetére


slartibart
csendes tag

Kezdek kifogyni az ötletekből, ennyit találtam most hirtelen.

[link]

Ami talán megoldás, az a hetes bejegyzésben van.

Persze lehet, hogy ez egész más problémára megoldás...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.