Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) sasa311 válasza Viktor77 (#6647) üzenetére


sasa311
veterán

fear futás
bubiHS
sheepblinkfutás
intercept hamstring futás
ciklon travel ooc prowl
fagyitrap, cheetah futás
earthbind futás

azért, mert a faszladinon kívül kb minden kaszt kevésbé röhejes módon meg tud ficcenni a meleg helyzetből ne legyél morcos ;]
bár tegnap repentance-val futot be a városba a pala, kár, hogy agyonverték a kis okost az őrök :DDD

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6652) Nevar válasza SzlobiG (#6648) üzenetére


Nevar
aktív tag

Két warri sehol sem jó felállás.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#6653) Viktor77 válasza sasa311 (#6651) üzenetére


Viktor77
titán

Amelyik kaszt kikerül combatból és úgy emberkedik, azt kb. körberöhögöm.

A bubi+hs meg csak urban legend, én a játék alatt egyetlenegyszer! használtam, akkor is léghajóval mentünk valami hordás városba és magamra vontam a hordások figyelmét, amíg a társaim elmennek (ekkor még nem lehetett leszedni). Hordás palánál sem láttam soha, pedig estünk neki már jópárnak.

MOD: ja, és már mondtam, a faszladinozást itt nem tűröm, tartogassátok az FS!-ra.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6654) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Oksa, akkor nem megyek azzal a teammal 3v3-azni.

(#6655) sasa311 válasza Viktor77 (#6653) üzenetére


sasa311
veterán

Fejtsd már ki nekem légy oly kedves, hogy mit jelent az "emberkedik"...

Amíg játszom 70es holypalát, addig had faszladinozzak. Sőt, retricsicskázok is, pedig egyszer még retrin is raideltem a palával! Meg lolockozok meg cloak of skillezek. Részemről ez önkritika. Szívem joga egészen addig, amíg én is játszom a classt.

Amúgy én már bubiHSeztem rengetegszer, meglehetősen vicces ;]

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6656) whitezo88 válasza sasa311 (#6655) üzenetére


whitezo88
nagyúr

erről eszembe jut egy kis történet, amelyen Nevar kolléga is ottvolt, mikor IF-t raideltük kb 30an (igaz elég késői órában :D ) és a gnome király után a törpét akartuk leverni, de befutott valami 70es guild, aztán mivel ők hátulról szórakoztattak minket nem bírtuk leverni a királyt sajnos (talán 40%ra vittük le, sajnos lock is kevés volt az őrökre). viszont még heccelni akartuk őket, ezért Nevarra egyik pala DI-t rakott. a raid többi része persze kihalt, a tömérdek allis meg ott rogangált körülöttük mint egy rakás szerencsétlenség, aztán mikor lejárt a DI, egyik pala gyorsan rakott még1et rá (miután volt rajta SS és feléledt gyorsan), és azt is kivártuk majd Nevar (aki egyben a raid vezetője volt) sok sok /kiss és /bye mellett szépen elfogadta a Sathratth-i idézésünket, sztm jó móka volt :) utána még gyorsan elbúcsúztunk Tyrande-től is, Exodarra viszont nem jutott már elég ember.

[ Szerkesztve ]

(#6657) Viktor77 válasza sasa311 (#6655) üzenetére


Viktor77
titán

Hajlamosak elfelejteni a rugók, hogy a healup egyben spelldamage-et is jelent és nekem jönnek mobozás közben. Én persze full heal gearben, 800+-os spelluppal, aztán meg rohannak mikor bajban vannak. Na, ezt jelenti az emberkedik.

Retripala: Azt meg még több klán hajlamos elfelejteni, hogy mekkora support egy raiden a retripala. Fenntartja az összes judgementet a bosson (light, wisdom, 3% crit mindenkinek). És emellett megfelelő gearben nem rossz dps. Csak hát ugye a régi beidegződések...

Faszladin: te lehet, hogy az vagy, én biztos nem. Világéletemben holy voltam (persze amikor 60 vagy 70 voltam, lettem), megbecsült tagja minden guildemnek. Mitől lennék én fasz? Te esetleg... (Ha már önkritikát írtál.)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6658) sasa311 válasza Viktor77 (#6657) üzenetére


sasa311
veterán

Holy palát már akkor se tudott megölni rugó, mikor a healup nem adott spelldamot. Előbb adta fel vagy döglött meg a retri aurától.

Látom ezt a faszladint nagyon a szívedre vetted. A nemi szervre való utalás szerintem nem a játékost minősíti. Bár lehet csak az én lelkem nem érzékeny ennyire az ilyesmire.

A retri raiden történet meg már vagy 100 oldalas, és fene se tudja követni, hogy most 20an kiszámolták, és 10 szerint megéri, másik 10 szerint meg nem éri meg. Tök lelkesen raidelek majd együtt retripalával abban a pillanatban, ha world TOP5 guild PROGRESS raidjén retri palát látok. Bár örülni nem fogok neki. És nem azért, mert nem szeretem a palát, hanem mert blizzard minden kasztnál 2 raidképes talentfát készített.
Egyetlen kivétel a sámán (dehát istenem, Ner'zhul is sámán volt) de ott legalább gyakorlatban is 2 funkciót tölt be a sámán. Heal és DPS, csak bosstól való távolság kérdése a többi :)
Ahogy a pala most healer meg tank. Ha csak 50G-n múlna, hogy mikor tank, healer vagy DPS valaki, az nem biztos, hogy fair play lenne.

ps.: soha nem támadtam még meg outdoor senkit ;) úgyhogy így 200 days played körül nevezhetem magamnak nem annyira emberkedőnek szerintem :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6659) Bencus88


Bencus88
nagyúr

level 19 nem is rossz 2 napból több mint 1 napot játszottam:)
Tegnap fél 10-től hajnali 4-ig:DDe közbe kaja fürdés egyebek.Amúgy már 4-szer voltam dm-be vagy 3-szor:S És most wsg-zek jó sokat:)
Amúgy hallottam van valami set amit honorér tudok megvenni és még jó is nekem ezt ashenvalve-ba tom megvenni?

(#6660) sasa311 válasza Bencus88 (#6659) üzenetére


sasa311
veterán

19es szintre fegyvert tudsz leginkább venni (honor + wsg token).
Szetek 60ra és 70re vannak leginkább.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6661) Luos válasza Bencus88 (#6659) üzenetére


Luos
tag

jaja, de szerintem csak 40-50 körül éri meg megvenni, azt tudom hogy en a druidamnak megvettem a forest stalkert 40es szintre, és nem cseréltem le (nem emlékszem talán még most sem , 65ös most), bár lehet van már nála jobb, szal 40re simán megéri ezt kivenni.

(ugylattam druidat kezdtel azért irtam ezt, de a többi kasztnak is megéri, kisebb szinten szerintem gyorsabban fejlődik a kari minthogy megérje kivenni:)

(#6662) Bencus88


Bencus88
nagyúr

hú köszi akkor max kiveszek egy fegyvert vagy semmit:D Gyűjtök mountra akarok venni egy szép tigrist majd:)

(#6663) Luos válasza Bencus88 (#6662) üzenetére


Luos
tag

az 30-30-30 token mindböl, 60ra, de vehetsz pénzér is 90 gold, a ridinget meg amugy is meg kell venni az meg 540 asszem.En mondjuk kifarmoltam, már megjelent a bc de nem volt meg, kifarmoltam a cicát, meg a gm spellbladet (22k honor) , meg is látszik, a playedem 60on 9 nap, kb nem csinaltam mast :) persze sok időt elbasztam városban álldogállással :)

(#6664) sasa311 válasza Luos (#6661) üzenetére


sasa311
veterán

a fegyókön kívül 70 alatt nem annyira érdemes kivenni semit.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6665) Nevar válasza sasa311 (#6655) üzenetére


Nevar
aktív tag

Huntardod hogyhogy nincs még ?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#6666) anulu válasza sasa311 (#6658) üzenetére


anulu
félisten

retripalahoz annyit, hogy brutalisan eros gear kell ahhoz, hogy komoly DPS-t tudjon tolni.

protladin mellett joparszor voltam mar instaban DD warriorommal, es nagyon keves olyan eset volt, amikor aggrot rantottam volna (salvat nem kertem, helyette johet might ;)).

holyladinnal pedig jelentosen elfogult vagyok, tekintve, hogy a mainem az :)

samlinak 3 raidkepes talentje van. legalabbis nalunk stabilan van resto, encha es elemental shammy is.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6667) whitezo88 válasza anulu (#6666) üzenetére


whitezo88
nagyúr

protladin tényleg jó aggrotartó, mellette simán lehet aoezni is instában :) csak úgy vettem észre hogy ha nem erős a gearje, nagyon papír (még t4 szinten is talán, felette már van sok hpja meg miegyebe, ha jól emléxem t4ben talán úgy 12k hpja volt (ha jól emléxem), de a mostani protos ladinunknak 17-18k van.)

[ Szerkesztve ]

(#6668) sasa311 válasza Nevar (#6665) üzenetére


sasa311
veterán

:DDD

Sajnálom, a hunter és a druida az a 2 class, ami kimaradt az életemből :K

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6669) szepi79 válasza Viktor77 (#6657) üzenetére


szepi79
őstag

szerintem te félreértetted sasát. amikor azt irta, hogy saját magát, meg többieket had faszladinozza má le, nem arra gondolt ő ám, hogy minden pala fasz lenne, hanem belsősként használt egy gúnynevet, amit ha külsős ember használna, az inkább sértő lenne. mint amikor két afro-amerikai fiatalember egymást lazán leniggerezi, de ugyanezt egy fehér csókától már nem tűrné el.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#6670) anulu válasza whitezo88 (#6667) üzenetére


anulu
félisten

a legjobb Black Morassban volt, ahol 1v1-ben kellett tartania mobot. neha-neha aggrot teptem, olyankor def stance, pajzs, shield block, amig vissza nem vette :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6671) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

A lehetőség, hogy mostmár a questekért több XP jár (így gyorsabban lehet felhúzni karaktert) trial accon nem elérhető ?
Most trial accon vagyok és nekem nem tűnik úgy, hogy több XP járna ... :( Mondjuk érthető is lenne, hisz ha ezen is több XP járna, akkor 10 napból már 2 nap alatt el lehetne érni a max 20-as szintet :DDD

(#6672) nak0n válasza Darth_Revan (#6671) üzenetére


nak0n
aktív tag

Lvl20 (vagy30?) feletti questekért jár több XP, az meg trialon nem érhető el.

(#6673) steveetm válasza szepi79 (#6669) üzenetére


steveetm
őstag

hozzá akartam szólni, de ez a faszladin-nigger párhuzam engem nagyon megviselt, inkább eltávolítom magam a géptől. Sztem hülyeség, de ne vedd nagyon magadra:)
Üdv.: steveetm

(#6674) anulu válasza Darth_Revan (#6671) üzenetére


anulu
félisten

trialon lvl20-ig mehetsz, es 20 es 60 kozott noveltek meg az xp taken-t. amugymeg buy back tehened es tessek jonni raidni!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6675) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Tegnapelőtt megvettük a mountot a barátommal, most pedig összedobtuk a pénzt nekem egy epic mail chestre, csak 59 arany volt, vétek volt otthagyni.

Sosem volt még epic cuccom, kivéve az epic mountot, annak idején a pappal.
Sajnálom már, hogy eladtam azt a karaktert.

(#6676) anxius


anxius
aktív tag

De király volt a ma reggel:)!Vistaboyjal,meg egy 70es Hunterrel lementünk Dm-be:).Megvan életem eddigi legnagyobb összegyűjtöt összege:2arany,8ezüst,22réz

(#6677) nak0n válasza anxius (#6676) üzenetére


nak0n
aktív tag

Na még összeszedsz 3000x ennyit 70es szintre, és lesz epic griffed. :D

(#6678) bobace válasza bobace (#6650) üzenetére


bobace
őstag

Látom van egy kis FS hangulat most erre :D De azért plz ha valaki tud erre ötletet: link

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6679) Vistaboy válasza anxius (#6676) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az tényleg jó. Nekem is lett egy kevés pénzmagom. Csak kár hogy más nem... :DDD

Holnap már tényleg egy XP-t is érő instába fogok menni, mese nincs. ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6680) SzlobiG válasza nak0n (#6677) üzenetére


SzlobiG
félisten

Engem valahogy nem vonz az az epic griff pláne az ára miatt, semmi értelmét nem látom annyit kifizetni érte.:U A másik meg az, hogy azt hallaottam a kövi patchba már 2500gold lesz az 5K helyett, hogy ebből mi igaz azt nem tudom, de annyit már inkább elfogadhatónak tartok.:)

(#6681) Viktor77 válasza SzlobiG (#6680) üzenetére


Viktor77
titán

Ezt már az elöző patchnél is rebesgették, aztán látod...

Elmondanám akkor, hogy epic griffel kb. 2-3 hét 3K goldot összehozni. Napi questek, herbázás, bányászás, stb.
Ha ezt sima repülő mounton próbálnád összehozni (ami ugye lassabb mint az epic gyalog hátas), akkor az életed megunod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6682) SzlobiG válasza Viktor77 (#6681) üzenetére


SzlobiG
félisten

Bízom benne, hogy a kövi patchnél bevezetik.:D

Igen ez igaz, de ameddigre összefarmolom az 5K-t a 60-as griffel addigra is megunom az életem.:D Lassan neki kezdek mer már meglesz minden amit honorból kitudok vltani aréna mellett meg lesz időm farmolgatni meg repuzni.:)

(#6683) Ptech válasza SzlobiG (#6682) üzenetére


Ptech
őstag

Attól még nem fogják.

Egyébként meg nem is sok érte, ha nem költöd el a pénzt majomságokra, és minden questet megcsinálsz 70-en, akkor simán összejön 5k. Nemtom miért mondják sokan hogy drága, mikor WoWban olyan pofon egyszerű pénzt keresni...

(#6684) nak0n


nak0n
aktív tag

Nem tudom, én valahogy nem tartanám korrektnek azt, ha 5k-ról levinnék 2,5k-ra az epic griff árát. Van két 70es karim, mindkettőnek megvan az epic, de sokezer golddal tartozok még az árukból, mert magamtól meg sima griffel lassan jött volna össze, nagyon lassan.

(#6685) Nevar válasza bobace (#6678) üzenetére


Nevar
aktív tag

Tinytip lehet hogy tudja, de nem vagyok benne biztos :U

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#6686) steveetm válasza nak0n (#6684) üzenetére


steveetm
őstag

akkor is mekkora sírások voltak mikor a 100as epic árát vitték le, mindenki a pénzét akarta:)
Vigyék csak le és lesz végre nekem is:)
Üdv.: steveetm

(#6687) steveetm válasza Ptech (#6683) üzenetére


steveetm
őstag

tudom én vagyok a béna, de nekem én mindig nem vagyok a közelébe se, és vért hugyozok minden egyes megtartott goldért. Najó ez igy túlzás mióta vannak napiquestek én is kezdek beállni egyenesbe, mostanában nem is nagyon esek 2k alá^^
Üdv.: steveetm

(#6688) Ptech válasza steveetm (#6687) üzenetére


Ptech
őstag

Én már nem csinálok semmilyen napi questet, mer' minek :DDD Nekem a daily questem az AH ^^
10k van most nálam úgy, hogy minden létező dolgot megvettem amit lehetett, epic repülő, ritka petek, Cenarion griff (pedig még ronda is XD) Darkmoon Trinket, Spellfire és Spellstrike setek, persze amikor még jó drága volt minden cucc hozzá (100g/ Spellcloth) napi questeket már hónapok óta nem csináltam, abból még egy 10.000 gold simán bejött volna.
Most ha erre a sok xarra nem költök, meg minden daily-t megcsinálok akkor van mondjuk 30k goldom. De 30k-t meg mibe rakok?
Mondjuk a sok pénz egyvalamire jó: még többet pénzt csinálni belőle ^^

(#6689) sasa311 válasza steveetm (#6687) üzenetére


sasa311
veterán

mire költesz pénzt, mondjuk napi leosztásban? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6690) Wolverine válasza bobace (#6678) üzenetére


Wolverine
félisten

Szvsz nincs ilyen.

SzlobiG, amint említettem: instázás és komolyabb farmolás/AH-zás nélkül, csak questelésből összeszedtem a 70 elérése után 3500 g-ot a rewardokból (pénz+ha nem volt semmi hasznos item, akkor az ment vendornak - értelemszerűen a legdrágábbat vettem ki olyankor...). Ez így működik: vagy farmolsz (ha nem szeretsz questelni), vagy questelsz - ha te PvP-zni szeretsz... akkor meg mi a fenének neked a 300-as skill? :U szerk: ja igen, az tény, hogy egyetlen epicem volt eddig a játékban, a 100-as macskám...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6691) Bencus88 válasza Luos (#6663) üzenetére


Bencus88
nagyúr

nem vagyok noob tisztába vok vele 1 évig wowoztam igaz az törtön volt:)

(#6692) anxius


anxius
aktív tag

Tegnap este lementünk Dm be 5ön,mind kicsik...legnagyobb 21 lvl,legkisebb én,16 lvl.Hajóig gyönyörűen toltuk,akkor egyik elment levegőzni,utána meg stuntos boss kinyiffantott sorra :(.Remélem ma este újra csináljuk :))

(#6693) bobace válasza Wolverine (#6690) üzenetére


bobace
őstag

Én is ettől féltem. Bár csak a lustaság szülte kiíváncsiságom :D Ha PVP-ben 5-en jönnek rám, szerettem vona tudni, hogy van e értelme a küzdésnek, vagy örüljek ha a spit makrót el tudom nyomni :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6694) Luos válasza anxius (#6692) üzenetére


Luos
tag

Jah az a boss elég nehéz..föleg azoknak akik nem tudják a taktikát, mondtam nekik hogy először az addokat lőjék különben stun alatt mindenkit levág a két rugó...3szor próbáltuk, en voltam a tank, vagy engem szedtek le stun közben, vagy őket, de sose értették meg hogy az addokat lőjék, szal ott is hagytuk..persze azóta tudom ha jól hátrahuzom nincs is stun de mind1 is ez azóta:)

(#6695) Luos válasza anxius (#6692) üzenetére


Luos
tag

sikeresen bedupláztam :)
Boldog karácsonyt, kellemes ujévet mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

(#6696) Nevar válasza bobace (#6693) üzenetére


Nevar
aktív tag

Tinytip tud olyat, ha jól emlékszem, hogy a mutatja kik targetelik a targetedet, azt viszont nemtudom hogy tudja-e hogy ezt saját magadon valahogy jelezze.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#6697) bobace válasza Nevar (#6696) üzenetére


bobace
őstag

Hát nézegettem ezt a tinytip dolgot,de nőiesen bevallva noob vagyok a beállitásához :D anno csak azért raktam fel,mert jobb helyen mutatja a target infoit :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6698) steveetm válasza sasa311 (#6689) üzenetére


steveetm
őstag

flaska, poti, elixir alapanyag, néha 1-1 retalent. Ha meg esik valami új cucc, gemek és enchantok.
Üdv.: steveetm

(#6699) Nevar


Nevar
aktív tag

Mi még s2-ben árultunk aréna teameket, azzal eléggé megszedtük magunkat, annál gyorsabb és jobban jövedelmező pénzszerzés szerintem nem létezik :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#6700) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nah srácok, szereztem egy D-Link hálózati kártyát.
Először csak simán ,egpróbáltam, ugyanúgy disconnectel, ugyanúgy gyakran unknownak lát mindenkit.

Beállítottam, amit a Blizzard oldalán írnak, semmi változás.
Ekkora egy töketlen banda legyen ez. Minden tökéletesen megy, az összes online játékommal tudok játszani, sehol semmi hiba, csak a WoW szarakodik. :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.