Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) mobal válasza arpi6k (#6249) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

sok instába ugy mehetsz be ha van "kulcsod". pl hc -k ha erre gondoltál.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6252) arpi6k válasza mobal (#6250) üzenetére


arpi6k
addikt

Jó de ezeket meg kell szerezni. Egymagamba elég esélytelen vagyok. Gondolom senki sem úgy született hogy ezek a dolgok megvannak neki. Ezért keresnék egy olyan guid-ot ahol, ez a közös az ott levőkben. Most is van Guidom, de már unom hogy 4aktív ember van, és az igazán jó mókákból meg kimaradunk..:(

Intel & ATI

(#6253) (Kolombusz) válasza Wolverine (#6244) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Traceroute? :F
Nem tudom mi az.

Steveetm: dehogy teszem.

(#6254) SzlobiG válasza arpi6k (#6252) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igazán jó móka 70-en lesz, most sztem arra koncentrálj, hogy meglegyen a 70, járj sima instákba 70-ig azt majd utána keress egy jó guildot és mehet karazhan.

(#6255) whitezo88 válasza mobal (#6251) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hyjal kulcsra gondltam amihez vashj és kael'thas kill kell.

(#6256) arpi6k válasza SzlobiG (#6254) üzenetére


arpi6k
addikt

:R

Intel & ATI

(#6257) (Kolombusz) válasza arpi6k (#6256) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Keresd Mosquint, ő az Anath Akhan klán feje, rendes csávó és jó kis közösség van náluk.
Én is ott voltam a papommal annak idején.

(#6258) -conrad- válasza LucifeI2 (#6164) üzenetére


-conrad-
addikt

A fair pvp-ről..
Levittem a párom kiskariját SM:lib-be, miközben futottunk el Undercity előtt, egy pillanatra megálltam a gnome kosztümös gépnél. :) Persze az őrök rámjöttek de nem vertem le őket, mentem tovább..hopp egy lock dot is rámkerült "valahogy" :U
Na mindegy mentem mert a páromat mounton követte egy 44es priest és gyanús volt. 50% hp-m volt az őrök meg a dot után, és nem akartam kiváltani shadow formból, mert féltem hogy eltűnik a kosztüm. :B A pap persze betámadta a 14 szinttel kisebb karit, én meg egy instant SW: D-vel segítettem a problémán.. és kaptam egy DC-t. Mikor visszalogolok, tickelnek rajtam a dot-ok, nézem mi van?! Senki nem volt körülöttem mikor kidobott. Egy 70es lock meg 3-4 30as kari ütött éppen.. 50% hp-ról indultam. :( A lol, hogy a lockot szétkaptam mint foxi a lábtörlőt,(shield, dispel, racial heal, renew, flash heal, silence, fear majd nuke :) ) aztán a kicsik elkezdtek futni ezer felé, egy dottal ajándékoztam meg mindegyiküket. :)

Beérve SM-be 4-5 70es s3 as fegyós illető verte szét a kicsiket... aztán mikor egyiküket majdnem megöltem befutott egy instába.. majd ki... :U

(#6259) Nevar válasza -conrad- (#6258) üzenetére


Nevar
aktív tag

Bárcsak velem is történne ilyen, de nálunk nagyon döglött a pvp, még egy valamire való ganket se kaptam már nagyon régóta ... valamelyik este mondom megnézem Loch Modan-t, van-e nálunk seasonal outdoor pvp, de nem volt senki. Aztán elmentem IF elé, hálistennek volt pár ally, aztán dueleztünk vagy 1 órát :D

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#6260) -conrad-


-conrad-
addikt

Sajnos nem megy az első hsz.ban lévő link a tagokra nekem, de tudnátok mondani pár szót a ragna alli oldaláról? Valszeg átmennénk oda páran, csak alig ismerem az ottani viszonyokat. Érdemes? Van "alapanyag"? Nálunk eléggé pangott az élet, új tagokat meg nem lehetett felvenni mert nem jelentkezett senki. :(

(#6261) slartibart válasza Nevar (#6259) üzenetére


slartibart
csendes tag

Ragnaroson horda Hillsbrad környéke elég rossz, van egy 32-es palladinom, de egyszerűen nem telik el fél óra, hogy ne szedne le valami ??-es.

(#6262) Vistaboy válasza -conrad- (#6260) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én a Ragnaros-on vagyok, és bár én már benne vagyok egy klánban, de szerintem lesznek még bőven jelentkezők, hiszen a klán, amibe beléptem, alig egy pár nap alatt tíz új taggal gyarapodott. Mondjuk szinthatár nélküli klán, lehet hogy ez a dolog magyarázata. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6263) Wolverine válasza -conrad- (#6260) üzenetére


Wolverine
félisten

Mi a célotok? SSC/TK szintű klán 2-3 van minimum, BT/Hyjal szintű 3, a kisebbeket és altklánokat nem számolom, annyi van :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6264) Bencus88 válasza Vistaboy (#6262) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Felvehetsz majd ismerősnek 1 hét és megyek ragnarosra:)

(#6265) RexpecT


RexpecT
addikt

Sziasztok!
Arra gondoltam hogy karácsonyra meglepem magam egy wow-os fali poszterrel.Nézegettem googleban de nem nagyon találok 1600×1200 - nél nagyobb képet ami tetszik is.
Kérdés: - valaki találkozott már ettől nagyobb felbontású képpel
- kell-e egyáltalán ettől nagyobb :F
Előre is Köszi!

(#6266) -conrad- válasza Wolverine (#6263) üzenetére


-conrad-
addikt

Köszi az infókat. :)
Jó hír, hogy van jópár magyar és aktív játékos.
Egyenlőre majd kiderül a "cél", a gear elsősorban SSC-TK-t tesz lehetővé, aztán majd meglátjuk. :)

Vistaboy: Köszi az infót, de másféle guild érdekel. :)

(#6267) Polacheck válasza -conrad- (#6266) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Lassan az egész PH! a ragnán lesz fellelhető :)

Egyébként van rengeteg magyar játékos, de újat és skilleset nagyon nehéz lesz behúznotok, ugyanis ally oldalon a legtöbb ember a három nagy magyar guildben van: EG, OOW és HnG. Esetleg a Cherubium Mortist lenne érdemes megkeresnetek, ők most SSC/TK progressnél járnak és ha jól tudom emberhiánnyal küzdenek.

less qq more pewpew!

(#6268) -conrad- válasza Polacheck (#6267) üzenetére


-conrad-
addikt

Majd meglátjuk hogyan alakul, páran átmennénk, aztán majd lesz valami. :)
Igazából még a GM érdeklődött nézelődött, jó lenne együtt maradni ha lehet, szóval majd oda csoportosulunk a párommal amit ők ajánlanak. :B

[ Szerkesztve ]

(#6269) bobace


bobace
őstag

Tényleg Arathorrol valakinek van valami tapasztalata, karija, stb? Múlt héten néztem FS!-en hogy top3 magyar szeróban van,de sose halottam róla semmit :S

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6270) Viktor77 válasza -conrad- (#6268) üzenetére


Viktor77
titán

Te nem Power of Friendship-es vagy?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6271) -conrad- válasza Viktor77 (#6270) üzenetére


-conrad-
addikt

De igen.
Jah, hogy nálatok van pár tag nem?
BS-t is meg Ragnát is nézték a GM-officerek.

[ Szerkesztve ]

(#6272) Vistaboy válasza Bencus88 (#6264) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ha megjössz, whisper-eljél rám. A karim nevét már tudod. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6273) Bencus88 válasza Vistaboy (#6272) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Rendben van!
Vistaboy? :F

(#6274) Viktor77 válasza -conrad- (#6271) üzenetére


Viktor77
titán

Ezért kérdeztem. :)

Mi vagyunk az egyik kiszemelt klán. Fungie tegnap már vezette az SSC raidünket. :)

Masquerade-nek pedig ha minden igaz ma ér át a karija.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6275) sasa311 válasza Polacheck (#6267) üzenetére


sasa311
veterán

újat és skilleset nagyon nehéz lesz behúznotok?

WTF még szomszéd szerverekről is özönlenek :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#6276) mobal válasza Polacheck (#6267) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

azé vagyunk páran BS -en is :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6277) Polacheck válasza sasa311 (#6275) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Özönlenek? Ketten jöttetek :)

less qq more pewpew!

(#6278) -conrad- válasza Viktor77 (#6274) üzenetére


-conrad-
addikt

Értem. :)
Bár lehet, hogy kicsit HC lenne nekünk (csak a páromról meg magamról beszélek) a guildetek, meg nem tudom, hogy mennyire van felvétel minden kasztból. Pl. általában healer tuti kelendő, de egy dps warri már nem annyira..

(#6279) Wolverine válasza Polacheck (#6267) üzenetére


Wolverine
félisten

Tranquility is ott tart, a Sasok pontos progressében nem vagyok biztos; talán még csak T4 instákba járnak. A többi magyar guildből a Protectors of Gaia szintén elkezdte már a T4-eseket, a Szent Fény Lovagjai eltűntek a süllyesztőben (bár tegnapelőtt láttam egy embert tőlük...), a még kisebbeket meg tartsa számon egy GM :DDD

szerk: #6269: az Arathor PvE szerver, talán ezért nincs annyira szem előtt :) A Reckless Mortals múlt héten a magyar guildek közül 6.-ként ölt Illidant, és van még jópár raidelő klán mindkét oldalon, tisztén magyar és vegyes egyaránt (ally oldalon az Isten Ostorai, a Vérengző Nyulak, hordások közül az Artum Inferniti jutott hirtelen eszembe...)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6280) nierthen válasza bobace (#6269) üzenetére


nierthen
tag

én például arathoron nyomom, erre a szerverre nincs semmi panaszom. több mint háromnegyed éves tapasztalatom szerint mármint. alli oldalon nyomom. felhúztam egy pappt, van mellette négy kiskarim, egyszer váltottam guildet is. a hetvenessel mármint. 70-ig voltam az elsőben, ez egy kis guild volt a Hungarian Heroes nevezetű, jó, mondhatni fun közösséggel, nem céljuk HC-instába járni, csak fejlődgetni. en is csak eddig voltam ott, míg rájöttem, hogy nem fejlődhetek ott tovább. akkor átcsábítottak a Kontraszt nevezetűbe, ez már karazhan szintű guild (kétszer-háromszor heti szinten lemegyünk), bár most úgy érzem elakadtunk valahogy. nem vagyok officer, ezért csak sejtem: valami harc mehet a háttérben, a régi guildtagok között. sok mostanság a kilépés, a helyükre viszont nehezen jön pótlás.

na de arathor egy mondatban: itt is van több olyan guild, akik már a milyenknél is "mélyebb" instákba járnak

Nierthen#2767

(#6281) bobace válasza nierthen (#6280) üzenetére


bobace
őstag

Ugye PVP-ről PVE-re lehet migrálni? Ha igen valószínű odamegyek majd :) A world pvp nem vonz, inkább zavar, BG-k meg ott is vannak :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6282) Wolverine válasza bobace (#6281) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, a PvP -> PvE engedélyezett, fordítva nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6283) nierthen válasza bobace (#6281) üzenetére


nierthen
tag

gyere nyugodtan, remélem nem fogsz csalódni, ha jól tudom a szerver medium még mindig, tehát van bőven hely :-D. ezen a néven vagyok ingame is. többnyire

Nierthen#2767

(#6284) Vistaboy válasza Bencus88 (#6273) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jaja. Felismersz majd. Egy szőke, nagy mellű és kerek fenekű playboy-nyuszit keressél. ;)
Esetleg a fülem egy picit hosszabb az ideálisnál, de amúgy tuti kiscsaj vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6285) Bencus88 válasza Vistaboy (#6284) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Okés első dolgom lesz felvenni ismerősnek üdv!Remélem majd helpelsz eliteket ölni:D

(#6286) Vistaboy válasza Bencus88 (#6285) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az tuti! Engem már annyiszor öltek meg PvP-ben (Meg elite mobok), hogy jó lenne már visszavágni. A legjobb az lenne hogy ha tudnál segíteni quest-elni és néha instázni (Vagy gyakran instázni, ha lesz jelentkező). ;]

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6287) Bencus88 válasza Vistaboy (#6286) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nyugi questekbe jó vagyok meg instákba is nem lesz gond csak húzz az elején kicsit :R

(#6288) mobal válasza bobace (#6281) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

pvp a keményeknek való :D :)) :D pláne olyan szerveren ahol cca 60 - 40 a Horda - Alli arány :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6289) LordX válasza mobal (#6288) üzenetére


LordX
veterán

Voltam 1 éve Trollbane-en, alli-horda arány kb. 85%-15% volt.. Tauren sámán... Volt olyan hordás, aki STV-ben akart questelni. Szerintem az ilyen 2 hét után öngyilkos lett...

(#6290) Ptech válasza LordX (#6289) üzenetére


Ptech
őstag

Új szervereken ugyanez van, csak fordítva. 70%-a szervernek Blood Elf. Az egyetlen indok amiért nem hordára rerolloltam megint az a Blood Elfek voltak :K

(#6291) RexpecT válasza RexpecT (#6265) üzenetére


RexpecT
addikt

Áhh nagyon zsír 260ft egy fotóminőségű A/3 as kép.Nagyon durva :).

(#6292) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Egy kis segitseget szeretnek kerni a nagyoktol. Szeretnek HC instazni, de valami miatt a bossok hamar lecsapnak.A tank gearemre gondoltam azt hogy nem eleg, mas azt mondja hogy böven jo. Armory Tudom hogy 1-2cucc nem a legjobb :B , trinket most dpsre van bent.(nem tudom, mert nem frissitette)
Ha tenyleg a gear nem eleg, megköszönem, ha mondanatok par helyet ahol tank cuccok esnek, vagy repuert lehet kivaltani. Cenarion Expedition-on tudom hogy van egy eleg jo tank maca (Earthwarden). <- Erre hajtok most. :K

Ja igen, es Kara-t mostanaban kezdtem.... :)

[ Szerkesztve ]

"Later Nerd!"

(#6293) nak0n válasza Wolverine (#6279) üzenetére


nak0n
aktív tag

Megmelengeti kis szívemet, hogy a Nyulak így kapásból beugrott. :D

(#6294) Ptech válasza RexpecT (#6291) üzenetére


Ptech
őstag

260Ft?! Hol?

(#6295) tyutyu1983 válasza Dr.Burn (#6292) üzenetére


tyutyu1983
tag

Hali!
Badge-ért van pl. ezek:[link],[link]
,[link].
meg még ez sem rossz:[link]

Lenovo IdeaPad Y580

(#6296) tyutyu1983 válasza Dr.Burn (#6292) üzenetére


tyutyu1983
tag

Még egy két hasznos link ami lemaradt:[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Lenovo IdeaPad Y580

(#6297) RexpecT válasza Ptech (#6294) üzenetére


RexpecT
addikt

Hajdúböszörményben :D .

(#6298) Dr.Burn válasza tyutyu1983 (#6296) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Köszi. :R

Badge kellene a cuccokert. Az is HC instabol esik,karabol van csak nekem par db.
Az utobbi hszböl a linkek nagyon jok. Meg1x köszi. :K

"Later Nerd!"

(#6299) whitezo88


whitezo88
nagyúr

azgalor trash kezd az idegeinkre menni, hagyján hogy marha nehéz és hosszú, de még epix is alig esik belőle... többször wipeoltunk ma trashen mint a bosson (3x jutottunk el csak hozzá - 78-51-80 voltak)

(#6300) Wolverine válasza nak0n (#6293) üzenetére


Wolverine
félisten

Én meg örülök, hogy senki sem pöccent be pl. a Death Wishből vagy az Insomniacból... na meg annak, hogy majomka ide nem jár :DDD

szerk: csontváz, a könnyebbnek tartott heroicokkal kellene kezdeni (talán Slave Penst és Mechanart emlegetik ilyennek ;))

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.