Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47009) tskó válasza aclandiae (#46996) üzenetére


tskó
tag

Viszont a bérleti/használati jogot igen, akármit is mond a blizzard. Azért vicces ez a PH! egy olyan szerződés alapján töröl hozzászólást, ami magyarországon gyakorlatilag érvénytelen, mivel nincs lefordítva magyar nyelvre és több helyen is a ptk-ba ütközik. A magyar törvények szerint eladhatod az accountodat, az persze már más kérdés, hogy a blizzard nem fogja-e törölni, ha kiderül.

Én is úgy "kaptam" az account-omat, hogy más nevén volt az acc, és 3-4 ticket váltás után átírattam a saját nevemre, mivel megvolt a cd kulcs meg pár régi feltöltö kártya kódja és azt mondtam hogy az eredeti név egy kevésbé ismert irodalmi személyiség és szeretném a sajátomra íratni. Egy fényképet kértek a jogsimról (ami már önmagában is törvénytelen) és átírták. És még az angliai cim is megmaradt igy nagyon olcsón játszom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.