Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46701) Wolverine válasza andko123 (#46700) üzenetére


Wolverine
félisten

Vehetsz egy mountot, és lesz egy quest is exalteden. A végén egy gyűrűt kapsz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46702) ígyvanferi válasza andko123 (#46700) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Egy skorpió mount lesz még elérhető exalteden [link].

[ Szerkesztve ]

(#46703) Cathfaern válasza andko123 (#46700) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Klaxxi végén egy gyűrű a jutalom 489-as ilvl, szóval megéri exaltedra. Más frakciónál amúgy nincs már gear jutalom exaltedért, csak ennél a kettőnél.

(#46704) andko123 válasza Cathfaern (#46703) üzenetére


andko123
tag

Tehát ha nem vagyok ráb*zulva a land mountokra meg tabardokra, achikra, akkor kb. fölösleges exaltedre vinnem?

(#46705) Wolverine válasza andko123 (#46704) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha a lore érdekel, akkor cseppet sem felesleges... mert igencsak érdekes mondanivaló és látvány vár a végén.
Az exalted fegyverek egyébként Transmogrificationre lettek kitalálva.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46706) lapuli


lapuli
tag

JP pontból tudok venni a mamuton kívül más állatot vagy bármit vagy csak úgy van mert már semmit nem tudok venni? A fegyverreket már kinőttem.

Jaaa spricce dóze maximum

(#46707) lapuli


lapuli
tag

Meg egy kérdés aztán leállok ;-) a TK The eyet heroicban kell megcsinálni h szerezhessek főnixet vagy elég a simában.

Jaaa spricce dóze maximum

(#46708) -conrad- válasza lapuli (#46707) üzenetére


-conrad-
addikt

JP-ből tudsz venni heirloomot, ha nem kell akkor profession alapanyagot, ha az sem kell átválthatod honorra, ha gear nem kell vannak honoros mountok.
Justice-ből lehet a heroicos kék geart upgrade-elni is.

BC-s raideknek nincs heroic fokozata.

(#46709) Arnold2 válasza lapuli (#46707) üzenetére


Arnold2
őstag

Ha Ashes of Al'ar-ra gondolsz, akkor valóban a The Eye-be kell menned és az utolsó boss dobhatja 0,x százalékkal.
Akkor még nem volt hc módja az instának (a maga idejében Kael nem kicsit volt kihívás), szóval bemész és ölsz. Sok sikert! (manapság nem jártam arra lockommal, szóval nem vagyok benne biztos, de egy healre is képes második ember lehet hogy elférne még majd melletted).

(#46705) Wolverine Lehet tudni, hogy folytatják e a történetszálat, vagy úgy ahogy van a Klaxxi utolsó questjének csattanójának vonalát úgy ahogy van most elfelejthetjük egy időre? Mert nem kicsit lepődtem meg hogy mi van az utolsó teremben, néha néha még vissza is járok hozzájuk :)

[ Szerkesztve ]

(#46710) Cathfaern válasza Arnold2 (#46709) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

495 koruli hunterrel nekem nem okozott gondot TK.

Klaxxi: szerintem a kiegben meg talalkozunk veluk :)

(#46711) lakisoft válasza Arnold2 (#46709) üzenetére


lakisoft
veterán

2% a drop rate.

(#46712) lapuli válasza -conrad- (#46708) üzenetére


lapuli
tag

Honorra hol tudom átváltani ? A heroicot azért kérdeztem mert ki lehet választani h 10-25 fős heroic vagy sima, de ha a sima 10 elég az jó lenne a heroic 25ös megszivatott a végén.

[ Szerkesztve ]

Jaaa spricce dóze maximum

(#46713) Cathfaern válasza lapuli (#46712) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tk idejeben meg minden raid 25 fos volt, es nem volt kulon heroic. Szoval twljesen mindegy mit valasztasz ki, ugyanazt a raidet (nehezseget) kapod

(#46714) lapuli


lapuli
tag

Jaj kimaradtam a szerkesztesbol nem justice kell nekem hanem valor úgyhogy nem kell átváltás.

[ Szerkesztve ]

Jaaa spricce dóze maximum

(#46715) Wolverine válasza Arnold2 (#46709) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard nem szokott ilyesmiket elfelejteni :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46716) tskó


tskó
tag

Ölembe hullott egy lvl25-ös guild, az inaktivakat kirúgva +inveltem is, most 230tagja van. Láttam a trade-en, hogy szoktak ilyesmit árulni. Mennyit érhet? Outland horda oldolon van, mindent guildbank tab megvan.

(#46717) tskó válasza Beri (#46665) üzenetére


tskó
tag

"Crusader? 15 agi? Low level enchantokból próbálsz megélni?"

Mivel a heirloomra felmegy van rá kereslet és ezért drága.

(#46718) aclandiae


aclandiae
senior tag

Ezt a questet kaptam. Meddig lesznek a fertőzött katonák a városban? Olyan mintha külön fázisban lennék mint a többi player.

(#46719) andko123 válasza tskó (#46716) üzenetére


andko123
tag

Ez több dologtól is függ, perkek, guild achik, etc.

(#46720) Wolverine válasza aclandiae (#46718) üzenetére


Wolverine
félisten

Addig lesznek ott, amíg nem teljesíted. Valóban más fázisban vannak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46721) aclandiae válasza Wolverine (#46720) üzenetére


aclandiae
senior tag

Megmentettem az NPC-ket, továbbra is vannak a városban még megmentésre várók. Valamint a portáloknál ugyanúgy ott állnak a vezérek.

(#46722) Wolverine válasza aclandiae (#46721) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem fejezted be a questchaint, vagy ha igen, akkor nem távoztál a városból azóta. Sokszor akkor vált egy-egy fázis, amikor elhagyod a helyet.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46723) -conrad- válasza tskó (#46716) üzenetére


-conrad-
addikt

Tartsd meg, spammeld az invet valami macroval mikor városban afkolsz aztán vedd ki gbankból a befolyt pénzt. :)

Ragnaros allin 75k-ért árultak most egy ilyen guildet.

[ Szerkesztve ]

(#46724) Wolverine válasza tskó (#46716) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért azt csendben megjegyezném, hogy a tagság feje felett eladni egy guildet ordenáré parasztság.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46725) tskó válasza Wolverine (#46724) üzenetére


tskó
tag

Már miért lenne az? Sima social guild.

(#46726) tskó válasza -conrad- (#46723) üzenetére


tskó
tag

Hát az kevés, volt a guildbankban 150k :DDD, az tuti nem a heti 1000-1500 5%-os perk-ből jött össze.

Szerintem valami goldfarmer guildje lehetett, mert a leader és az összes officer pontosan 2 hónapja nem lépett be ( bannolhatták) és a bank tele van nehezen farmolható cuccokkal, pl 12stack sha kristály, living steel is van vagy 50.

Csak annyi a gond, hogy nincs más karim az outland-on és nem is tervezem. Monk szegényke, de annyira unalmas, hogy nem birom 70 felé húzni.

[ Szerkesztve ]

(#46727) Wolverine válasza tskó (#46725) üzenetére


Wolverine
félisten

Pont ezért. Hátha valaki a tagok közül szeretné működtetni, social guildként; a vevő meg mondjuk átalakítaná és a mostani tagokat kidobná/elüldözné.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46728) Khelben válasza Wolverine (#46727) üzenetére


Khelben
nagyúr

Sokakat nem érdekel ez. A mi guildünken én is úgy vettem 13-as szintű korában, hogy azóta sem lépett be egy régi tag se. 120 tag van, abból hárman vagyunk aktívak, így húztuk fel 23-as szintre.

(#46729) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Valaki megmondja nekem, mi értelme guildet venni?

(#46730) Wolverine válasza ígyvanferi (#46729) üzenetére


Wolverine
félisten

Azonnal megvannak a guild perkek, és nem kell felhúzni lvl1-ről.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46731) tskó válasza Wolverine (#46727) üzenetére


tskó
tag

470 tagja volt a guildnek első körben kirúgtam mindenkit aki 2 honapja nem volt bent, igy maradt 110 ebből 3 volt aki 1 héten belül bent volt, közöttük én. Inveltem hozzá embereket most van 290 akitv, tag. Nem hinném hogy bárkinek is köze van hozzá. hogy mit csinálok a guildemmel. De 50-70k-ért nem adom el mert annyit kitermel kb 2-3hónap alatt.

(#46732) ígyvanferi válasza Wolverine (#46730) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Miért kéne felhúzni egy guildet? Belépni egy meglévőbe nem alternatíva? Millió meg egy már lvl 25-ös között lehet választani.

(#46733) Khelben válasza ígyvanferi (#46732) üzenetére


Khelben
nagyúr

Mi szerettünk volna egy sajátot, ennyi. Akkoriban még 8-10-en voltunk állandó játékosok. Aztán kb. egyidőben azzal, hogy megvettem a guildet, elmaradoztak, abbahagyták, így maradtunk ketten. Most meg már csakazértis felhúzzuk 25-re. Hogy utána mi lesz vele, nem tudom, valószínűleg én is eladom és belépek egy nagyobba. Vagy megtartom egy alttal, hátha egyszer még felvirágzik a wow nálunk is, bár erre kicsi az esély.

(#46734) Healbacsi válasza ígyvanferi (#46732) üzenetére


Healbacsi
őstag

Tok egyszeru a valasz. A guildben, ahol komolyabban jatszol a maineddel nem feltetlen spammeli tele az ember a 30. nimand altjaval. Erre tokeletes egy ismerosokkel kozosen felhuzott 25-os guild. A main tehat a komoly guildben, az altok az altguildben, Ekkor a guildbankba nyogodtan betehetsz dolgokat, nem kell felni, hogy lenyuljak oket. Ha egyutt guild groupban jatszol, akkor nemi penzjutalom is jar erte, ami teged es a haverjaidat illeti. Nem utolso szempontbol, egy random social lvl25-os guild jo sok olyan embert tartalmaz(hat), akit egyebbkent megutnel, igy oket se kell elviselned.

(#46735) andko123


andko123
tag

Ugye a Server migrate az ingyenes, és akkor egy lower popus szerverre levihetem a karakterem? Nos, nem tudom hogy hogy kéne rájönnöm, de a ragnarosnak kisebb a populationje a Stormscalenél? Mert eddig azért voltam SC-n mert itt voltak a haverok, de abbahagyták, és az egész szerveren 1 magyar guild van aki PvE-zne. Szóval ha migratelem a karakterem akkor le tudom vinni ragnára?

(#46736) #32070144 válasza andko123 (#46735) üzenetére


#32070144
törölt tag

A költözés nem ingyenes, sőt kimondottan drága :( Kivéve amikor a Blizzard kínálja fel a költözést, de olyankor megköti hogy honnan melyik szerver(ek)re lehet menni.

(#46737) Beri válasza andko123 (#46735) üzenetére


Beri
addikt

Te komolyan európa legfelkapottabb hordás pvp szerverén akarsz pve-zni? Nem túl életképes ötlet. Twisting nether egyébként szerintem jobb választás, mint a ragnaros, ha sárkányokat akarsz ölni.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#46738) andko123 válasza Beri (#46737) üzenetére


andko123
tag

Igen, ez hosszú történet, de volt itt egy pár haverom akik régen PvP-ztek nagyon, és aztán PvE-zni kezdtek, de nem akartak szervert cseréni szóval ott csináltak egy guildet, voltak is benne elegen, én is oda mentem volna ha meg van a szükséges ilvl, stb., csak ők időközben abbahagyták, és a guildjük is feloszlott, azt mondták a tagok nagy része servert changelt, szóval már újra összehozni is nehéz lenne. Szóval alapból azért jöttem ide, hogy velük játsszak.

(#46739) hemaka válasza Beri (#46737) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én is ott PVE-zek(horda), meg pvp-zek(alli) is egyszerre. :D

(#46740) func93


func93
senior tag

Most lestem meg részletesebben az 5.2 + PTR-en is jártam. Mit ne mondjak elég jóra fog sikerülni.(remélem igy is lesz)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#46741) norton2 válasza func93 (#46740) üzenetére


norton2
csendes tag

Nekem például a treasure room nagyon bejön. Főleg, hogy kicsit lehet trükközni. :)

(#46742) hemaka


hemaka
nagyúr

hordás kariról hogyan tudok allisra küldeni, vagy eljuttatni goldot? (ha egyáltalán lehetséges)

(#46743) parandroid válasza hemaka (#46742) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Legálisan sehogy, külső segítséget kell igénybe venned, és úgy is buksz 20%-ot: közös ah-ba beteszel a kisebb vagyonnal rendelkező oldalról egy szürke itemet pártjzezer goldért, a sok pénzzel rendelkező oldalon meg valaki megveszi - saját aukciót nem vásárolhatsz ki, ehhez kell másik account, vagy egy segítőkész és megbízható ismerős. Viszont az AH haszna ilyenkor 20%.

Az egyszerűbb megoldás a fraction change, viszont ez meg fizetős.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#46744) Wolverine válasza parandroid (#46743) üzenetére


Wolverine
félisten

Vagy Battle peteket kell eladni azon az oldalon, amelyen pénz kéne.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46745) hemaka válasza Wolverine (#46744) üzenetére


hemaka
nagyúr

Feltettem őket a legolcsóbb áron, de nem vagyok valami nagy pet rajongó, szóval nincsenek speckó, különleges petjeim, nem is veszi meg őket a kutya sem. :(

(#46746) Cathfaern válasza hemaka (#46745) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Wolv úgy értette, hogy ahol van pénzed, ott vegyél egy értékes petet, majd azt add el a másik oldalon :) (megjegyzem így realmek között is lehet transferelni pénzt)

[ Szerkesztve ]

(#46747) andko123


andko123
tag

Mivel nem voltam még ilyen nagyobb patch berakásnál "jelen" AH-ban, amikor berakják 5.2-t minden aukció resetelődik? Szóval minden aukció kitörlődik? Mert Stormscale EU gemmarketra igen csak ráférne már egy vérfrissítés, gyakorlatilag 2 jade gem van ami 20+ goldba kerül (Egyik 30, másik 45 de azt nem viszik, cöh...) És egy full resettel kicsit feljebb mehetnének az árak, aminek örülnék. Szóval hogy szokott ez lenni, tudna valaki segíteni? :)

(#46748) Cathfaern válasza andko123 (#46747) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Semmi nem történik az AH-val, még új kiegkor se szokott.

(#46749) andko123 válasza Cathfaern (#46748) üzenetére


andko123
tag

Hát ez szomorú, Stormscalen a JC piac szinte halott, a gemek 60%-ának a materialja többe kerül mint maga a gem..

(#46750) DjEszti


DjEszti
tag

Van valami jó bolt ahol meg tudom venni olcsóbban a pandát, az akcióról lekéstem sajna :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.