Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47951) férfiállat


férfiállat
tag

Sziasztok arról szeretnék érdeklődni hogy milyen most a wowosok sorsa??
én is wowoztam és még anno madness progresznél hagytam abba. mi lett az akkori karijaimmal?? megváltoztak a szerver nevek vagy mi?? valaki világosítson fel pls.

(#47952) Wolverine válasza férfiállat (#47951) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem változtak a szerverek egyáltalán, a karaktereidnek is meg kell lenni egytől egyig - kivéve, ha feltörték és ellopták az accountod, amióta nem nézték rá.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47953) hemaka válasza Wolverine (#47950) üzenetére


hemaka
nagyúr

Aha, akkor nem tudjuk mi a probléma. Annyi még, hogy az a karakter alliból lett áthozva másik szerverről, de ott sem csinálta meg a questet. Írni fogunk szerintem egy ticketet, hogy kiderítsük miért nem működik a dolog.

(#47954) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Egy kis segítség kellene.....Herald Of The Titans-hoz készülvén felhúztam egy karit lvl80-ra. (xp kikapcsolva)

Skinning prof 600-hoz el kell(ene) jutnom Deepholme-ba és Pandáriára... Hogyan tehetem ezt meg? Csak questeléssel lehetséges ez vagy van vmi más trükk?

(#47955) rerebere válasza hemaka (#47953) üzenetére


rerebere
tag

Ha 64bites wint hasznalsz akkor torold a c:\Programdata\battlenet (rejtett) mappat es inditsd ujra. Hatha megoldja.

(#47956) parandroid válasza Skyhunter (#47954) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Próbálj meg egy mage portált, ha az nem megy, akkor kb esélytelen. Deepholmban van egy insta, nem is tudom, van-e előtte sum-kő.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#47957) rerebere válasza Skyhunter (#47954) üzenetére


rerebere
tag

Deepholmba vagy egy-ket quest utan lesz portal a fovarosbol, vagy 2 emberke odasummol az instahoz (The Stonecore) , pandaria egyszeru, mage portallal, elmesz pandaria fovarosaba. Viszont ha 80-on akarod hagyni a karit akkor pandariaba nem tudsz repulni, nagyon messze lesz minden, es instant kill lesz barmely mob-tol. Tehat szivas 80-on pandariaba.

(#47958) Healbacsi válasza Skyhunter (#47954) üzenetére


Healbacsi
őstag

Baromi egyszeru.. ha nincs ismerosod, akkor megfizetsz 1 lockot, meg 2 masik embert es megidezteted magad.

Amugy ahhoz az ocsihez nem kellenek ekkora elokeszuletek. lvl 80, megfelelo itemek, aztan siman lemegy.

[ Szerkesztve ]

(#47959) Skyhunter válasza Healbacsi (#47958) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Köszönöm a válaszokat, azt tudtam, hogy idézéssel oda lehet jutni, csak azt gondoltam, a kihagyott questline-ok miatt ez nem lehetséges.

Guildmesterünk szerint elég lesz az ilvl213 is, csak én vok ilyen hülye ráérős, hpgy maximalizálni akarom a karit.

(#47960) Cory~


Cory~
csendes tag

Sziasztok! Lehet,hogy nem ide való a postom de gondoltam itt próbálkozom vele. Adott ugye maga a játék ez mind szép és jó de a napok folyamán észrevettem egy elég bosszantó problémát amire a játékélményre igen csak rányomja a pecsétjét,mégpedig a jó öreg latency -.- . Következő lenne a problémám ahogyan tapasztaltam csak a wowban fordul elő ez a jelenség . mikor fellépek 10 percig kb semmi nem történik a latencym ugymond normális keretek között mozog 29-30. Aztán csak egyszer 200-300 ig felmegy furcsa mert elősször csak a world ms kezd nőni aztán a home . Pls valaki valami helpet nyújtson,hogy mi lehet a baj tölteni nem tötlök játék közben és semmi más nem megy a játékon kívül. Nem tudom talán a Digi ritmo csomag ilyen szar 4 megás nettel és azzal a no name modemmel amit adtak ? ha ez számít Ragnaros szeron játszom.
Előre is köszönöm a válaszotokat ! :R

Ideges ember nincs csak hülye!

(#47961) Beri válasza Cory~ (#47960) üzenetére


Beri
addikt

Ha ITT megkeresed a battlegroupodat és megpingeled azt az IP-t, mi történik?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#47962) Cory~ válasza Beri (#47961) üzenetére


Cory~
csendes tag

étvonalk”vet‚s (c‚l: Gab-PC.pool.hdsnet.hu [92.249.168.229])
legfeljebb 30 ugr son kereszt�l:
0 Gab-PC.pool.hdsnet.hu [92.249.168.229]
1 Gab-PC.pool.hdsnet.hu [92.249.168.229]

25 m sodperces statisztika sz mˇt sa...
A forr st˘l id ig Ez a csom˘pont/kapcsolat
Ugr s RTT Elveszett/k�ld”tt = % Elveszett/k�ld”tt = % Cˇm
0 Gab-PC.pool.hdsnet.hu [92.249.168.229]
0/ 100 = 0% |
1 0 ms 0/ 100 = 0% 0/ 100 = 0% Gab-PC.pool.hdsnet.hu [92.249.168.229]

Az Łtvonalk”vet‚s elk‚sz�lt.

Ezt írja bocs az ékezetekért :B

Ideges ember nincs csak hülye!

(#47963) rerebere válasza Cory~ (#47962) üzenetére


rerebere
tag

próbálkozz meg egy ilyennel : [link]
(nekem sokat segített)

[ Szerkesztve ]

(#47964) Healbacsi válasza Skyhunter (#47959) üzenetére


Healbacsi
őstag

Sok sloton lehet 226 ilvl is ( ez a normal u25-os loot), mivel u10 hard modokbol esnek 226-os itemek is.. ha gondolod nezz utana a loottablaban mely slotokra mehet az erosebb item.

(#47965) Beri válasza Cory~ (#47962) üzenetére


Beri
addikt

Mondom pingeld.

ping <IPcím> -t

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#47966) dfdfdf


dfdfdf
őstag

valakinek egy kell egy pandás pet gf 650hez kaptam cserébe dota 2es itemeket is elfogadok
csak régi phsoknak
elöre küldöm a kódot :)

[ Szerkesztve ]

(#47967) férfiállat


férfiállat
tag

Melyik szerveren és melyik frakcióban van most a legtöbb magyar?,

(#47968) rerebere válasza férfiállat (#47967) üzenetére


rerebere
tag

Hát szerintem Arathor-on, azon belül is Alliance-n . Sok hordás jött most át Alli oldalra, hogy nincs ember raidelni.

(#47969) arpi6k válasza férfiállat (#47967) üzenetére


arpi6k
addikt

Szerintem Ragna horda. Itt tudsz nézelődni Amikor legutóbb néztem Arathot kb egy kísértet szerver volt, a progreszt elnézve meg pláne. :U

[ Szerkesztve ]

Intel & ATI

(#47970) rerebere válasza arpi6k (#47969) üzenetére


rerebere
tag

Akkor most jól megkavartuk, hogy melyiken vannak sokan. :D
De legalább van bőség zavara.

(#47971) Khelben válasza rerebere (#47970) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ragna allin is sokan vannak.

(#47972) Cathfaern válasza rerebere (#47968) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Arathor felejtős, folyamatosan mennek el az emberek, utánpótlás meg nincs. Csak akkor ajánlom, ha valaki mindenképp ragaszkodik a magyar PvE realmhez, egyébként Ragnaros (vagy Twisting Nether horda) jobb választás. Mondjuk ragnán is fogyóban az alli...

(#47973) lakisoft válasza Cathfaern (#47972) üzenetére


lakisoft
veterán

A virtual realm meghozza a megoldás az elnéptelenedésre szerintetek?

(#47974) Khelben válasza lakisoft (#47973) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem hiszem, max csökkenti a kihalási tempót. Valami nagyot kellene alakítania a blizzardnak, mert különben itt a vége, fuss el véle...

(#47975) lakisoft válasza Khelben (#47974) üzenetére


lakisoft
veterán

Hááát igen. Valahogy úgy. :K

(#47976) Arnold2 válasza Khelben (#47974) üzenetére


Arnold2
őstag

Megmondom őszintén én ettől még azért annyira nem tartok.
Véleményem szerint az elégedetlenségüknek akár jogosan, vagy sértődöttségből hangot adó tábor még mindig csak a torta nagyon kis szelete azokéhoz képest, akik vagy így vagy úgy de még mindig élvezik a WoW-ot.

És most lehet jönni a 8 millióra leesett játékos számmal persze. De én majd személy szerint akkor kezdek el egy kicsit aggódni, ha az a szám 5 millió alá esik...
(Azért egy picit szájbarágósan: az a 8 millió nem sokkal kevesebb mint Magyarország teljes lakossága! :) )

Szóval én azért annyira nem félek, hogy a kis warlockom nem érné el a lvl 110-et vagy akár 120-at (már ha marad ez a fejlődési rendszer :) )

(#47977) tPedro_ válasza Arnold2 (#47976) üzenetére


tPedro_
őstag

A jatekosszam esese allitolag elsosorban a tavolkeleti regio jatekosainak elpartolasa miatt van.
USA/EU nem nyomott annyit a latba.

Amit en nem ertek, hogy miert kellenek ezek a virtualis realmok, miert nem lehet siman osszevonni oket.
Kerdeztem is twitteren, talan Ghostcrawlertol, de nem kaptam ra valaszt.

Gondolom valami technologiai/programozasi korlatja lehet, hogy igy oldjak meg.
Esetleg mert ez a virtualis megoldas barmikor visszacsinalhato.

(#47978) Khelben válasza Arnold2 (#47976) üzenetére


Khelben
nagyúr

"akkor kezdek el egy kicsit aggódni, ha az a szám 5 millió alá esik"

Szerintem kezdheted az aggódást. Az a 8 millió valamikor 2 hónapja volt, azóta csak gyorsult az embervesztés. Minden fórumon azt olvasni, hogy nincs elég ember a raidekre, mindenki abbahagyja, stb. Nyilván én nem látom a hivatalos adatokat, de a blizzard lépései is folyamatosan azt mutatják, hogy drasztikusan csökken a játékosszám (lásd most például ezt a realmösszevonást).
És a legrosszabb: semmi kósza pletyka nincs arról, hogy valami nagy durranás készül, amivel majd feltámasztják a játékot. Pedig valami gyökeres változás kell, mert szerintem az emberek unják már ezt az xp-gear-repu farmolást, amiről az utolsó 2 kieg szólt. Megcsinálták pandariát azért, hogy mindenki 90-re szintezze magát, aztán amikor ez megvan, akkor állnak az emberek sw-ben és nyomkodják a dungeon/raid findert. Nincs semmi élet (talán halfhill az egyetlen az új főzés/kertészkedés cuccal). Én nem vagyok hardcore játékos, hetente 2-3 órára ülök le a wow elé, de már nekem is minden frakció exalted, 500-as gearem van 2 specre, gyakorlatilag kevesebb, mint 1 év alatt végignyomtam a pandát (oké, csak raid finderrel, mert nincsenek már ismerőseim, mindenki abbahagyta). A pet battle roppant érdekes volt, kb. 1 hétig. Utána meguntam.
És most várok egy gyökeres változást, nem egy új raidet 600-as gearrel, hanem valami tényleg gyökereset, mert különben abbahagyom én is, visszamegyek taurizni, ott nem dobom ki a pénzt, ha épp egy hónapig nem lépek be.

beteszem offba, mert hosszú és unalmas lett :)

(#47979) Arnold2 válasza Khelben (#47978) üzenetére


Arnold2
őstag

Én ezt megértem és tiszteletben is tartom, csak kérlek te meg azt fogadd el, hogy nem mindenki van ezzel mint te.
Én ha tehetem napi 2-3 órát játszom és nem szenvedek emiatt egyáltalán :). És bevallom, hogy ez főleg annak köszönhető, hogy majdnem mindig, van valakivel elmenni valahova valamit csinálni (legyen az régi raid, HC scen/dungen, PVP, kutyámmajom) és a raidelésről nem is beszéltem.

És jelenleg szerintem többen vagyunk így ezzel, mint ellenkezőleg.
S az hogy tele vannak a fórumok hogy így rossz meg úgy rossz? Hány emberről is beszélünk?
Nem akarok itt én ironizálgatni, de én még mindig azt gondolom hogy azért nem olyan rossz itt a helyzet.
És igen is még nem fogok aggódni, ha majd a Q3-as jelentésnél azt látom hogy a játékos szám 5 misi alatt van akkor igen :)

(#47980) Cathfaern válasza lakisoft (#47973) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Két dolgot el kell különíteni:
1. Általános wow népesség csökkenés. Ez annyira nem drasztikus, mint a számok is mutatják, részben azért, mert inkább keleti régióban hagyták abba, részben meg azért, mert ha jó realmet választ az ember, akkor ott úgyis tömeg lesz. Megjegyzem, ezen jelentős mértékben fog javítani a virtual realm.
2. Magyar népesség eloszlása. Ez azért drasztikus, mert nem csak a játékot abbahagyó emberekkel kell számolni, hanem az elvándorlással is. Arathoron lényegében mind horda, mind alli oldalon 1-1 guild maradt amelyik (magyarokhoz nézve) komolyabb progresst fel tud mutatni. Ráadásul a horda oldal igazából csak ebben a kiegben jött fel. Szóval aki Cata alatt, vagy most MoP-ban valamiért nem akar ezen két guildbe bekerülni, akkor transferelni fog, illetve transferelt. Ebből fakadóan a HC réteg nagyon szűk Arathoron, ami magával vonzza, hogy a többi ember is hagyja el a szervert, illetve nem is transferel ide senki (hisz ha nem jön be neki a guild, akkor nincs hova mennie). Ugyanez történt a Bloodscalppal (mára teljesen kihalt), illetve folyamatban Ragnaros Alli oldalon is. Nyilván az egész elindítója az előfizetés szám csökkenés volt, de alapvetően már nem csak az határozza meg ezt a folyamatot. Viszont ezen a virtual realm semmit nem fog segíteni. Bár nem jelentették be az összevonások hogy fognak zajlani, de gyanítom PvE realmet PvP-vel nem fognak összevonni. Tehát Arathort hiába vonják össze bármivel, a magyarok száma nem fog nőni (sőt az aránya csökkenni fog). Ragna Allin ugyancsak nem fog segíteni, mivel TN-en (ahol sok magyar van még) az alli oldal lényegében nem létező dolog.

Khelben:
WoW-ban kár gyökeres változást várni, két okból:
1. Túl nagy költség lenne, és mindenképp maradnának elavult részei a játéknak. Akkor már érdemesebb ezt a pénzt egy új MMO-ba beletolni
2. Ha drasztikusan belenyúlnak a dolgokba, és nem jön be az emebreknek, akkor nem szép lassú csökkenés lesz, hanem mindenki gyakorlatilag azonnal abbahagyja (lásd Star Wars Galaxies, ha még emlékszik valaki rá). Nem kockáztathatják meg, hogy egy lassú (és ami még fontosabb: kiszámítható) csökkenés helyett egy hirtelen zuhanás következzen be (üzleti életben a kiszámíthatóság szinte fontosabb, mint a csökkenés / növekedés)

(#47981) kenwood


kenwood
veterán

8 eve temetik a wowot,eddig mindig nevettem rajta,de most kezdem en is igy gondolni.
az a baj,h a mop baromi jo lett,megis keves.
azert nem lehet gyokeres valtozast hozni a jatekba,mert szinte mindent kisajtoltak mar belole.
valszeg nem lesz mar 1nel tobb kieg,es velhetoen az is max 2-3 honapig lesz nepszeru.
teljesen uj alapokra kell helyezni mindent,lassan 10eves a cucc.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47982) Wolverine válasza kenwood (#47981) üzenetére


Wolverine
félisten

Ennek ellenére a) ma is vannak több, mint 10 éves működő MMO-k; b) a nyugati MMO-k közül még mindig a WoW a legnagyobb, a freemium játékok egyike sem közelíti meg létszámban (és nem nagyon maradt más előfizetéses játék talpon), az újak közül sem.

Szóval a WoW-nak igazából csak egy problémája van: a lemorzsolódást már nem fedezi az új játékosok beérkezése. A fiatalokat nem tudja megfogni a Blizzard.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47983) Cathfaern válasza Wolverine (#47982) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem lesz egy drasztikus csökkenés, aztán olyan 3 millió környékén belassul és elkezd stagnálni (ennyi azok száma, akik azért WoW-oznak mert WoW rajongók, és nem azért mert jelenleg ez a legjobb/legnépszerűbb/legmenőbb MMO). Aztán ezen a szinten van egy jó 5-10 éve még :)

(#47984) tskó válasza kenwood (#47981) üzenetére


tskó
tag

"8 eve temetik a wowot,eddig mindig nevettem rajta,de most kezdem en is igy gondolni.
az a baj,h a mop baromi jo lett,megis keves."

fanboy.... a mop a wow kiherélése volt olyan szintre hogy a buta kinai is tudjon játszani vele és ennyi.

A blizzard a tözsdén van, az értéke a előfizetők számától függ. Ezek a 8-12M stb játékos számok soha nem voltak valós adatok a részvényeseknek szólnak. Virtuális realm meg azért nem volt eddig, mert a wow szerver és klies oldalon annyira gány módra van megirva, hogy ha csak 80-100 ember irogat /s egy helyen bedől az egész realm.

A 10 év még elég messze van és nem is a 10 évvel van a baj. Inkább a mindent uraló pénzéhségel, a játékosok igényeinek magasról leszarásával és az "én szarom spanyolviaszt" ghostcrawler-el..

(#47985) lakisoft válasza tskó (#47984) üzenetére


lakisoft
veterán

Etetlek picit.

Te kék vagy? Lenyűgöz a szakértelmed. :Y

(#47986) Wolverine válasza tskó (#47984) üzenetére


Wolverine
félisten

Biztosíthatlak róla, hogy a te igényeid szerint megtervezett WoW számomra játszhatatlan lenne és évekkel ezelőtt abbahagytam volna...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47987) Lirion válasza kenwood (#47981) üzenetére


Lirion
addikt

Amelyik vállalat nem bővül, az haldoklik. A stagnálás is egyfajta haldoklás, a játékosszám csökkenés pedig már évek óta zajlik, úgyhogy akik évek óta temetik a wowot, annyira nem mondtak/mondanak hülyeséget.
Csodálatos feltámadás viszont bármikor jöhet, a jövőt senki se tudja.

(#47988) Arnold2 válasza Lirion (#47987) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem kell nagy látnoknak lenni, hogy a WoW is egyszer le fog csengeni.. :)

(#47984) tskó:

A Blizzard a tőzsdén van, az értéke a előfizetők számától függ. Ezek a 8-12M stb játékos számok soha nem voltak valós adatok a részvényeseknek szólnak.

troll... Mindezt gondolom igazolni is tudod, különben feltételezem tudod mennyit ér az ide vetett e-szemeted...

Amúgy én a mellett vagyok, hogy minél többet írj ide. Reggelente olyan jó néha ide jönni és a sok fanboy közt találni egy igazi gyöngyszemet!

[ Szerkesztve ]

(#47989) dilipok válasza Arnold2 (#47988) üzenetére


dilipok
veterán

jaja, nekem is megcsinalta a napomat (mar megint :DDD ). Koszonjuk meg a polihisztorunknak, hogy ellat minket ilyen vicces hozzaszolasokkal :C

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47990) rerebere


rerebere
tag

Szerintetek, a Shadowmourne questet ( a vámpír királynőtől) meg lehet csinálni lvl90 paladinnal solo-ba?

(#47991) Cathfaern válasza Lirion (#47987) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

WoW előfizetésszáma bővülése =|= Blizzard bővülése

(#47992) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Sziasztok,

Egy retro kérdésem lenne. Mivel sosem jártam Karazhanban, a napokban visszanéztem, kiváncsi voltam, meg lehet-e mageval csinálni az egészet. Volt egy-két érdekes foght (Opera event, Netherspite), de ahol elakadtam, az a Chess Event. Az elv megvan, csak eddig nem sikerülr a kivitelezés. Itt jön a kérdés, tidja-e valaki, hogy a bábukba való beüléskor megjelenő action bar elemei (Control Piece, Cancel) bindelhetőek valahogy?

Köszi előre is!

Where do you want to go today?

(#47993) Lirion válasza Cathfaern (#47991) üzenetére


Lirion
addikt

Ez igaz, viszont a wow előfizetésszám csökkenése = wow hanyatlása. A játék maga is egy vállalkozás, és arra ugyanúgy igaz, hogy ha nem bővül, akkor hanyatlik.

(#47994) Fandango válasza rerebere (#47990) üzenetére


Fandango
veterán

Elvileg nem lehet megcsinalni, mert az aggro elsot nem harapja meg, bar nem tudom ezen valtoztattak e.

(#47995) Cathfaern válasza Lirion (#47993) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ehm a WoW az nem egy vállalkozás, hanem termék. Márpedig minden terméknek meg van a maga életciklusa, aminek szükségszerűen része a hanyatlás. Menedzsment elmélet alapjai :) Tudom, te is hanyatlást írtál, csak egy vállalkozás hanyatlása és egy termék hanyatlása között drasztikus különbségek vannak. Előbbi mindig probléma, utóbbi csak akkor nem készültek rá. Márpedig Blizz saját bevallása szerint számolt már a csökkenéssel.

(#47996) Beri válasza Lirion (#47993) üzenetére


Beri
addikt

ha nem bővül, akkor hanyatlik
Ha én nyitok egy lángosost és minden nap csak 5 millió darabot adok el, nem növekszik tovább a kereslet, akkor hanyatlik az üzlet? Nem hinném.
Ez a "ha nem bővül, akkor hanyatlik" dolog csak a tőzsdén létezik.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#47997) lovag05 válasza Fandango (#47994) üzenetére


lovag05
aktív tag

Megharap az, csak nincs kit tovább harapnia és wipe.

So many demons, so little time...

(#47998) rerebere válasza lovag05 (#47997) üzenetére


rerebere
tag

És ha leütöm addig amíg még nem kell harapnom? megkapom az itemet?

(#47999) lovag05 válasza rerebere (#47998) üzenetére


lovag05
aktív tag

Szerintem nem, mivel nem teszel eleget a quest követelményeinek.

So many demons, so little time...

(#48000) Arnold2 válasza rerebere (#47998) üzenetére


Arnold2
őstag

Azt hiszem harapnod kell neked is, legalább 3 embert. Ami azt jelenti, hogy legalább 8 ember kell hogy legyen a raidben azért a questért.
(Illetve kicsit olvasva elég 6 is, de akkor akiket megharaptál mennek az MC lecsóba)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.