Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47851) Wolverine válasza lovag05 (#47850) üzenetére


Wolverine
félisten

Elvileg igen. Sokan szereztek így mountot a fő accountjukra :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47852) Blizz


Blizz
őstag

Fejlődéshez melyik rúnát ajánljátok a dknak?

No mistakes, just happy little accidents

(#47853) Fandango válasza Blizz (#47852) üzenetére


Fandango
veterán

Nem ertem a kerdest. :F

Arra gondolsz, hogy frost, unholy vagy blood?

(#47854) ígyvanferi válasza Fandango (#47853) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Szerintem a Runeforge rúnákra gondol.

Ha dual-wield frost vagy, akkor jobb kéz Rune of Razorice, bal kéz Rune of the Fallen Crusade, kétkezessel unholy-n is meg jó lesz a Fallen Crusade.

(#47855) Fandango válasza ígyvanferi (#47854) üzenetére


Fandango
veterán

Hopp ez eszembe se jutott :B (jo hogy LK megjelenes ota DK-val jatszom :DDD )

(#47856) Blizz válasza ígyvanferi (#47854) üzenetére


Blizz
őstag

Igen runeforegra gondoltam, köszönöm.

No mistakes, just happy little accidents

(#47857) func93 válasza Fandango (#47855) üzenetére


func93
senior tag

ups... :DD

#: olvasgattam ma reggel az 5.4 után. elég baba lesz. :K

[ Szerkesztve ]

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#47858) tskó válasza Wolverine (#47845) üzenetére


tskó
tag

A blizzard szabályai szerint nem vehetsz, viszont gyakorlatilag nulla az esélye hogy kiderül. Pl adtam kölcsön a havernak 10k goldot és ennyi.

(#47859) dilipok válasza tskó (#47858) üzenetére


dilipok
veterán

mindenki csak azt mondja, h utanna nem kell csodalkozni, ha kiraknak. Nem azt mondtuk, hogy ez tuti ki is derul. De ha igen, akkor lesz szankcio. Ertsd mar meg vegre. Hiaba kotod az ebet a karohoz, ha szabalytalan, akkor szabalytalan.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47860) Wolverine válasza tskó (#47858) üzenetére


Wolverine
félisten

Volt már arra példa, hogy buktak ezzel az emberek játékidőt, és a traderek accountot. Nem is egyszer.

szerk: tulajdonképpen biciklit is lophatsz nyugodtan, aligha fognak elkapni :U

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47861) MmoShop4You válasza func93 (#47848) üzenetére


MmoShop4You
csendes tag

A RAF-ért nem jár semmilyen büntetés. Akinek töröltek raffot nagy valószínűséggel küldtek emailt és abban ez le is van írva, idézem "... Please note that this is not a penalty for your account...".
A társad valószínű más, illegális tevékenység miatt kapott bant, de erről nyilván kapott értesítést.

Blizzard, Steam, Origin, Uplay és egyéb játékok

(#47862) tskó válasza dilipok (#47859) üzenetére


tskó
tag

na akkor:

Október környékén volt egy raf mizéria, elveszik, account froesen. A dealer adott nyitó kódot, acc kinyitva új raf grátiszba, 2 nap múlva megint elveszik, account froesen -> új nyitó kód -> új raf. Ez kb két héten keresztül. Ezután account locked, bla bla activity, a sok nyitó kód miatt. Küldtem személyi másolatot, stb acc nyitva 10 percen belül és ennyi, és még a legutolsó raf is megmaradt. Ne használj nyitó kódod és akkor nem lesz gond.

(#47863) tskó válasza Wolverine (#47860) üzenetére


tskó
tag

Ha küldözgetsz vagy trade-elsz gold-ot nagyobb mennyiségben valakivel előbb-utóbb a bannolják a forrást den nem a fogadót. Tegyük hozzá teljesen jogtalanul. Ártatlanság vélelme stb...

(#47864) dilipok válasza tskó (#47862) üzenetére


dilipok
veterán

ertem, te viszont novemberben vettel jatekot. Akkor mirol is beszelsz? :F [link] :U

Nem a kifogasokat kell keresni, hanem nem kell a kiskapukat es a nem megengedett modszereket hasznalni es nincs itt semmi gond. Mar vagy 7 eves az accountom, de az egvilagon semmi bajom nem volt meg soha... :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47865) dilipok válasza dilipok (#47864) üzenetére


dilipok
veterán

bar jobban elolvasva lehet neked volt accountod, csak a tesodnak nem. Lenyegtelen, a masodik resze a hsznek akkor is all... :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47866) Blizz


Blizz
őstag

Más is tapasztalt már fps laggot (vagy én nem is tudom milyen lagg, ha egyáltalán az)? A gépigényem megüti a minimálisat, sőt recommendeddel is high-ra tesz mindent,de akkor is akadozik a játék. Teljesen új a windowsom is 2 napja tettem fel, legújabb drivert használja a videokártyám. Elég idegesítő

Főleg ha csapatban vagyok akkor érzékelem.

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#47867) Fandango


Fandango
veterán

Tegnap normal ToT, Twin consorts alatt amikor a jade serpentet aktivaltak iszonyat modon elkezdett akadni a jatek, ahogy lejart a buff minden ment normalisan tovabb, mi a fene lehet ami miatt ennel a buffnal igy szaggat a jatek? Sejtem, hogy a masodpercenkenti heal es mana toltes miatt lehet, de nem ertem miert.

(#47868) Wolverine válasza Blizz (#47866) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha szerverlagba futottál bele, azzal nem sokat tudsz kezdeni.

#47867: azért, mert a combat logod parse-olja a teljes raidről befutó plusz hp-t és manát; és ha használsz valamilyen dps-mérőt (pl. Recount), akkor az is mérni fogja a buff healjét, ami szintén fogja a géped. Ugyanez igaz a raidframe-edre, ha van benne olyan funkció, hogy a heal castjakor előre jelezze, mennyire fog felmenni a raidtagok hp-ja.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47869) Blizz válasza Wolverine (#47868) üzenetére


Blizz
őstag

Kb mindig ez van, nem hiszem, hogy szerverlag, bár kitudja..

No mistakes, just happy little accidents

(#47870) Wolverine válasza Blizz (#47869) üzenetére


Wolverine
félisten

Lehet, hogy addon okozza, ezt sosem lehet kizárni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47871) Blizz válasza Wolverine (#47870) üzenetére


Blizz
őstag

Deadly boss,atlasloot,cd mérő, titan panel, ennyit használok.

No mistakes, just happy little accidents

(#47872) Blizz válasza Wolverine (#47870) üzenetére


Blizz
őstag

Annyi, hogy a cd mérő out of date. Számíthat?

No mistakes, just happy little accidents

(#47873) Wolverine válasza Blizz (#47872) üzenetére


Wolverine
félisten

A saját cooldownjaidat méri, vagy a raidtagokét is?
Egyébként a DBM szinkronizál, ezért foghatja a gépet; de nem állítom, hogy az a ludas. Az Atlasloot simán csak sok erőforrást igényel. A Titan Panel egy dolog - az a kérdés, milyen pluginek vannak rajta...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47874) Blizz válasza Wolverine (#47873) üzenetére


Blizz
őstag

A cd sztem csak az én spelleimet méri, többiekéről nem tudok semmit. Raidelni még nem voltam ezzel a karival,mert csak 66 vagyok. Titan panelen belül pedig xp/hour, gold,durability,bags és location.

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#47875) Fandango válasza Wolverine (#47868) üzenetére


Fandango
veterán

Skadat hasznalok, de az csak a damaget meri semmi mast, a raid framere nincs beallitva a heal elore jelzes.

(#47876) Wolverine válasza Fandango (#47875) üzenetére


Wolverine
félisten

Ki is kapcsoltad a healer modult, vagy csak nem nézed aktívan a Skada ablakában?

#47874: a helyedben megnézném az addon beállításait, hogy nézi-e mások cooldownjait is. Esetleg ha van két monitorod, akkor érdekes lehet a 2.-ra kitenni egy Feladatkezelőt vagy analóg programot, ami mutatja, hogy mi történik, amikor megakadsz...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47877) Fandango válasza Wolverine (#47876) üzenetére


Fandango
veterán

Skadanal csak a damage modul van bekapcsolva, semmi mas.

(#47878) Blizz válasza Wolverine (#47876) üzenetére


Blizz
őstag

Inkább letörlöm.

No mistakes, just happy little accidents

(#47879) Blizz válasza Wolverine (#47876) üzenetére


Blizz
őstag

Nem a cooldown a hibás,mert kikapcsoltam és ugyanúgy akad.

No mistakes, just happy little accidents

(#47880) Wolverine válasza Blizz (#47879) üzenetére


Wolverine
félisten

És ha minden addonod letiltod?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47881) Blizz válasza Wolverine (#47880) üzenetére


Blizz
őstag

Akkor is.

No mistakes, just happy little accidents

(#47882) Wolverine válasza Blizz (#47881) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor vagy egy háttérben futó programod a hibás, ami periodikusan megfogja a WoW-ot, vagy szerverlag. Inkább az előbbi lesz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47883) Blizz válasza Wolverine (#47882) üzenetére


Blizz
őstag

Lehet a chrome az,mert kb mindig megy.

No mistakes, just happy little accidents

(#47884) Wolverine válasza Blizz (#47883) üzenetére


Wolverine
félisten

Lehetséges. Vagy egy folyamatos scant végző antimalware program is lehet. Ki tudja...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47885) Fandango válasza Fandango (#47877) üzenetére


Fandango
veterán

Eros a gyanum, hogya DBM a ludas a dologban, ma LFR-ben nem akadozott, es tegnap ota csak a DBM frissult.

(#47886) Wolverine válasza Fandango (#47885) üzenetére


Wolverine
félisten

Ennek mindig megvan az esélye. A bossmodok komoly adatforgalmat tudnak generálni a tryok alatt. Egy nem kellően optimalizált modul érezhető hatással lesz a géped teljesítményére...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47887) kenwood válasza Blizz (#47883) üzenetére


kenwood
veterán

Chrome onmagaban nem zavar sok vizet.ha sok taben bongeszel es tobb koztuk a flashes (pl youtube) olldal,akkor viszont siman be tud zabalni 1 giga ramot,is a hatterben.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47888) Blizz válasza kenwood (#47887) üzenetére


Blizz
őstag

Esetleg nod32 bezavarhat?

No mistakes, just happy little accidents

(#47889) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Üdv, wowwerek, talán értékelni fogjátok öcsémék kimittudos előadását! :) Félig ő írta, félig én, erősen alapozva a WarCraft világára (a "barbároktól" eltekintve), szóval aki akar egyet röhögni, az nézze meg, hátha. (Bocs a rossz minőségért és a halk hangért, telefonnal vette fel valaki, aki sosem lesz operatőr. :D)


(Katt a képre)

[ Szerkesztve ]

(#47890) Fandango válasza Crystalheart (#47889) üzenetére


Fandango
veterán

Ez jo volt :C
Errol Gimli jutott eszembe a Gyuruk Urabol. :))

(#47891) Crystalheart válasza Fandango (#47890) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ezek a fantasy-szálak szövevényesek ám. :D De hát igen, Tolkien bácsi mindennek az eredője.

[ Szerkesztve ]

(#47892) #57919488


#57919488
törölt tag

Pont par napja oldottam fel az account zarolast erre mar jott a mail, hogy 2 karakter at lett koltoztetve masik realmre es az account fel van toltve 30 napra. Authenticator nelkul vagyok most, SMS protect eleg mint vedelem? Vagy elobb meg irjak valamit mielott barmibe most belekezdenek? (sry az ekezetek hianya miatt :B ).

(#47893) func93 válasza #57919488 (#47892) üzenetére


func93
senior tag

Ismerősnek sokáig SMS Protect volt, de én jobban preferálom az authenticatort. Kérdés, hogy van-e olyan telefonod amin olyan OS van, hogy lehet rá letölteni Blizz Authenticatort.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#47894) tskó válasza #57919488 (#47892) üzenetére


tskó
tag

Egyik se ér semmit, mert szerver oldalról törnek. Heti jelszóváltás ami némi biztonságot ad.

Másnak is feltünt, hogy a 5.3 patch óta, ha kilépsz a wow-ból akkor sunyiban tovább fut és tekeri a gépet, akár 30% load-ot is csinál. Megnéztem mi a fenét művel, sorba szekenneli a meghajtókat és csinál egy elég nagy titkositott file-t amit feltölt amikor online vagy. Na irtam egy progit ami nem engedi ki a wow mappából + a file-t irásvédetté tetem, erre meg játék közben ledob a battle.netről majd pár sec múlva visszamegy dc nincs szóval leszarom kategória, de azért érdekes. Ok, hogy warden de a k.anyját a blizzardnak, ha azt hiszi hagyom, hogy pc-met szkennelje. (nem érdekel mi van az elua-ban az tuti nincs, hogy küldözget adatokat rólam)

(#47895) func93 válasza tskó (#47894) üzenetére


func93
senior tag

az érdekes... :U

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#47896) dilipok válasza tskó (#47894) üzenetére


dilipok
veterán

hat nekem nem... de irjal arra is egy programot, aztan jo lesz... :C

Amugy meg benne van az EULA-ban, mar joparszor linkeltuk neked, de meg ugy latszik egyszer sem olvastad el ;]

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47897) Wolverine válasza #57919488 (#47892) üzenetére


Wolverine
félisten

Az SMS Protect is egy réteg védelem, az Authenticator meg egy másik. Szerintem azonnal írj a Supportnak, hogy feltörtek, ha még nem tetted volna meg.

#47894: mit érsz a jelszóváltással, ha a szervert törik? :U Semmit. A pánikkeltésben amúgy egész jól haladsz, csak épp baromságokat mondasz.
A Warden mindig is szkennelni fog, mivel vírusokat, keyloggereket keres a gépeden - és ha talál, akkor megakadályozza, hogy elinduljon a WoW (és megnehezíti, hogy belefuss a késbe). Kémprogram? Igen, az - egy biztonsági kémprogram. Kvázi maga is víruskereső...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47898) tskó válasza dilipok (#47896) üzenetére


tskó
tag

Nagy az isten állatkertje és alacsony a kerités...

Ja egyébként 2 nap alatt cc 50 példányt adtam el a programból 10$-ért :)

(#47899) ígyvanferi válasza tskó (#47898) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Adsz egy linket hozzá? Nekem is jól jönne.

(#47900) Blizz válasza Wolverine (#47897) üzenetére


Blizz
őstag

Erre tudsz mondani valamit?

No mistakes, just happy little accidents

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.