Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47151) Wolverine válasza ígyvanferi (#47150) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerepel a legfrissebb, 5.3-as hírekben, de még nem annyira elterjedt információ.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47152) ígyvanferi válasza Wolverine (#47151) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Elolvastam nálatok. Csak vissza kéne térnem a játékba pár hónap múlva...

(#47153) Wolverine


Wolverine
félisten

Tényleg, féloff: megkérhetnék mindenkit, hogy kérdezzen körbe a guildjában, hányan olvassák a wow.hu-t és hányan nem? Az is érdekelne a "nem"-et válaszolóknál, hogy miért nem... :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47154) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Hali nem tudok valami gyors lv85-lv90 leveling guidet ?

El. Psy. Congroo.

(#47155) andko123 válasza adamkaa777 (#47154) üzenetére


andko123
tag

Hát, mivel már kb. mindent kijavítottak launch óta, így nem nagyon. Viszont van valami cookingos hülyeség, viszont az 10k goldba kerül... Questelj, LFG-zz, élvezd ki! Ha meg mindenképpen sietni akarsz mint az állat, akkor ne aludj. :D

(#47156) adamkaa777 válasza andko123 (#47155) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Dehogy élvezem csak gyors fel kellene rántani és remélem van már vmi jó kis guide :)

El. Psy. Congroo.

(#47157) andko123 válasza adamkaa777 (#47156) üzenetére


andko123
tag

Volt egy csomó, de már mind javítva van kb., egyébként ha van pár haverod akiknek van fölös idejük, úgy 6-8 óra, akkor Sha of Anger körüli kis shakat ölve groupban sok XP-t kapsz, illetve van(volt...?) még pár hely ahol így groupban gyorsan lehetett fejlődni mert a mobok spawn rateje nagyon kicsi volt és aránytalanul sok xp-t adtak, viszont nem tudom hogy a Sha-n kívül van-e még ilyen-

(#47158) andko123 válasza Wolverine (#47153) üzenetére


andko123
tag

Megkérdeztem, 14 onlineból 11 játszott, abból 7 azt írta hogy nem, a maradék 4 nem válaszolt. Azok nagy része(6 mondta, 1 tartózkodott) azt válaszolta, hogy simán nagyobb oldalakról, jobb közösséggel rendelkező oldalakról tudják meg az infókat, mert hamarabb fent vannak az infók, ráadásul angolul, ami sokkal jobb szerintük, és szerintem is. Volt aki elég keményen fejtette ki a véleményét wow.hu-ról, idézem "Nem fogok rosszul lefordított patch notesokat és híreket olvasni hülyéktől(itt erősebb szót használt...), náluk már csak a magyar community a jobb, a sok ......... 10 éves kis .......... akik a wow.hu communityt alkotják. Szerinted mégis miért nem vagyok Ragnán, vagy akármi más popular magyar lakta szerveren?". Hát, ezek voltak a reakciók. Egyébként én se olvasom, hamarabb megkapom az infokat máshonnan, és nem is szeretem a lefordított híreket, de azért nincs bajom az oldallal

(#47159) Khelben


Khelben
nagyúr

Kezdőknek melyik pandás raidet ajánljátok? Melyik a legkönnyebb? (10m normal)

(#47160) hemaka válasza Khelben (#47159) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nehézségi sorrendben:

MSV (Mogu'Shan Vaults)
HOF (Heart of Fear)
Terasz (Terrace of Endless Spring)
TOT (Throne of Thunder)

(#47161) Wolverine válasza andko123 (#47158) üzenetére


Wolverine
félisten

Az illetőtől megkérdezném, hogy mikor olvasott utoljára nálunk patch note-ot?

#47156: guide kell? Questelj, az a leggyorsabb xp-szerzési mód.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47162) Arnold2 válasza andko123 (#47158) üzenetére


Arnold2
őstag

Uh ez azért igen erős. Míg nem ment ennyire jól az angol én olvastam a WoW.hu-t és már akkor is hibátlan volt a fordítás.
S az, hogy hogyan függ össze Ragna Vér István populációja és a WoW.hu patch notes fordítása még nekem sem tiszta :)

Na de ő tudja, nem akarok én kötekedni :)

(#47163) ígyvanferi válasza andko123 (#47158) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Lefogadom, hogy 1-2 éve még ő is a sok ... 10 éves kis ... közé tartozott a ragnán. Sőt azt is lefogadom, hogy amikor kezdett wow-ozni, egy darab külföldi nagy site-ot sem ismert, ellenben a wow.hu fórumán sírt, hogy leütik a pókok az erdőben, ez vajon miért van, miközben egy rohadtnagy lándzsa van a kezében.
Nem szívlelem az ilyen arrogáns p.csöket. Egyébként a magyar wow-os közösség gerincét ilyenek alkotják sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#47164) tskó válasza Arnold2 (#47133) üzenetére


tskó
tag

Igen a horda területe. Egyébként elvakult vagy és ennyi.

"A készítők megpróbálnak mind a két fél kedvére tenni, de ha félreteszem az ally fanboyságom, te meg a hordásat, akkor objektíven is látható, hogy a horda még sosem volt ilyen szar helyzetben, "

Theramore-ról hallotál? Csak úgy kérdem... :DD

(#47165) Wolverine válasza tskó (#47164) üzenetére


Wolverine
félisten

És? Az egyetlen városállam volt, még ha a Horde letarolta Southern Barrensben is a kapcsolódó erődöket Fort Triumphtól Northwatch Holdig. Ráadásul Jaina túlélte, és bepöccent. Csakhogy az Alliance többi része egységesebb, mint a WoW indulása óta bármikor: a gnómok összeszedték magukat, a night elfek aktívak, a draeneiok megjavították Exodart és teljes erejükkel támogatják a pandariai hadjáratot, a törpék ellentétei 300 éve nem szorultak ennyire a háttérbe, és Varian összefogja az egészet. Lásd még a Wolfheart című könyvet, amiből kiderül, hogy Ashenvale-ben mindent bebukott Garrosh: a night elfek worgen erősítéssel a partba gyalulták Zoram'gart, visszafoglalták a játékban hordássá vált Silverwing Refuge-t és épp ostromolják Splintertree Postot is.

A Hordán belül meg polgárháború kezdődik. Lor'themar és Vol'jin nyíltan Garrosh ellen fordult, Sylvanas ugyan nem tette meg, de bármikor hátba szúrná Garrosht, és Baine is Vol'jinnal tart, mihelyt kihozta az utolsó taurent is Orgrimmarból... vagyis Garroshnak maradnak az orkok - mínusz azok, akik Thrallt követik -, és a goblinok, akik zsoldosként oda állnak, ahol nagyobb a profit. Bár Gazlowe Ratchetben tett már ingyen szívességet Baine-nek nem túl régen...

Még valami. Nemcsak Eastern Kingdoms déli része tartozik az Alliance-hoz: az északi oldalon ott van Aerie Peak és a Wildhammer törpék, valamint elfeledkezel arról, hogy Kalimdor északi részén a night elfekhez semmivel sincs közelebb Garrosh, mint korábban: Teldrassil, Darkshore és Felwood is a kaldoreieké, plusz Ashenvale-ből is kitakarították gyakorlatilag a Hordát.
Ráadásul megfeledkezel azokról a területekről, amelyeket eddig nem említettünk, és egyértelműen nem hordás területek: Silithus, Un'goro, Gadgetzan, Thousand Needles, Desolace... Stonetalon még harctér, ez igaz, de Feralasban is inkább a night elfek vannak otthon. Plusz Western Plaguelands és Eastern Plaguelands sem Sylvanasé, hanem inkább a semleges Argent Crusade ellenőrzi Tirionnal az élen. Márpedig Tirionnal háborút kezdeni nem okos dolog.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47166) ígyvanferi válasza tskó (#47164) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Rossz helyen kezdtél lore ügyben okoskodni.

Kösz Wolvi a helyzetjelentést. Az utóbbi időben hajlamos voltam csak azt nézni, hogy hozz 10 lizard farkat, meg keresd meg a pajzsomat, és már mentem is tovább. De jó tudni, mi is zajlik most a nagyvilágban.

[ Szerkesztve ]

(#47167) Arnold2 válasza tskó (#47164) üzenetére


Arnold2
őstag

Azt hiszem Wolvi megválaszolta a kérdést.

És Theramora elfüstölésével hosszú távon bukott a horda mert Jaina végre oldalt választott, és azért ő sem egy falusi mutatványos képességeivel bír..

Na mindegy, te tudod, én csak egy elvakult allys vagyok.

(#47168) lapuli válasza Lirion (#47111) üzenetére


lapuli
tag

Na így tényleg jó hcban tesztelve 70 ezer körül lett a boss fight

Jaaa spricce dóze maximum

(#47169) kenwood válasza Wolverine (#47153) üzenetére


kenwood
veterán

1: a wow.hu egy ures oldal
2: a http://www.worldofwarcraft.hu/ hibai :

- 90%-ban mmo championos hirek forditasa,ami megtalalhato a frostshockon is.
- szinte semmi web 2,kozossegi jellege nincs az oldalnak
- sztem a fekete hatter miatt nagy rossz a design,de ez egyeni velemeny,kinezetre a frostshock is ugyanolyan (fos)
- lasd elso pont : egy kis sajat,egyeni melo kellene ,ha egy jo peldat szeretnel,akkor ott az icy-veins.com.
az egy valoban hasznos,infokkal teli oldal.a het videoja es 1-2 lore forditasa nagyon karcsu plusz az mmo champ forditasok melle.

3: tul gyakran reklamozod (neha ilyen indirekt modon,mint ez a kerdes) a siteodat ebben a topicban.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47170) Lirion válasza lapuli (#47168) üzenetére


Lirion
addikt

RF-ben teszteld. :) Ott egy átlag 80k dps-t ki kéne hozni :) Hc nem annyira jó mérce, mert ott rövid egy boss fight es emiatt csalóka az eredmény is.

(#47171) lapuli válasza Lirion (#47170) üzenetére


lapuli
tag

A 6 perces babucsapkodas az pedig 49 ezret hozott ki minden buff nélkül

[ Szerkesztve ]

Jaaa spricce dóze maximum

(#47172) Fandango válasza lapuli (#47171) üzenetére


Fandango
veterán

Training dummyn nem lehet dpst merni, az arra jo, hogy a rotadat gyakorold semmi tobbre.

(#47173) Wolverine válasza kenwood (#47169) üzenetére


Wolverine
félisten

1. A wow.hu egy rövidítés, amit 2005 óta használnak a legtöbben a worldofwarcraft.hu helyett, és nem valós domain.
2. 4 skinnel érhető el a site jelenleg, 2 sötét, 2 meg világos. Lehet válogatni.
3. A Kék tenger rovat ugyanúgy a blue posztokat foglalja össze, mint sok MMO-Championos hír - nem tőlük fordítunk, hanem ugyanabból a forrásból dolgozunk - más-más eredménnyel. Az egyéni munka nem lrossz gondolat, de Faceless nem játszik, saját élményekre nem alapozhat; én meg közismerten láma vagyok, és ezért nem akarok tanácsokat osztogatni end-game téren. Annak meg semmi értelme, hogy lefordítsuk a Noxxic/Icy Veins/Elitist jerks guide-okat, amik folyamatosan változnak, viszont rengeteg meg nem térülő plusz munkát jelentene.
Emlékeim szerint a FS nem fordít, hanem copypaste-eli az angol szöveget. Ez lényeges különbséget jelent szerintem.
4. Ez nem reklám, egyszerűen érdekel a dolog, hogy miért nem olvas minket, aki játszik. Az perfekt válasz, hogy azért, mert angolul olvas híreket - nekik egyszerű copypaste átvenni azt, amit nekünk fordítani kell 1-2 órás munkával (mivel nem kapjuk meg előre az infókat a Blizzardtól, hogy ne késsünk).
szerk: egyébként az oldal nem az enyém, én csak fórumadmin vagyok és egy-két hírt írok néha.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47174) Telda válasza kenwood (#47169) üzenetére


Telda
addikt

"- 90%-ban mmo championos hirek forditasa,ami megtalalhato a frostshockon is"

Legakább Ők veszik a fáradtásgot és lefordítják, nem csak szimpla ctrl+c ctrl-v mint a fo*sok.
Illetve az oda látogató társaság is jóval kultúráltabb, amit a másikról nem igazán lehet elmondani.

(#47175) Teki1986


Teki1986
tag

Hello!

Arathor horda oldalon vagyok hunter, szeretném leváltani mostmár a miningomat egy olyanra ami agility-s bónuszt ad. Kérdés hogy szerintetek melyiket a legolcsóbb felhúzni tekintve hogy nincsenek farmoló karaktereim így mindent AH-ból kell megvennem.
A másikom BS, ezt nem szeretném bántani.

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#47176) birno válasza Telda (#47174) üzenetére


birno
addikt

FS-en is általában kimoderálják azokat akik már túlzásba viszik s tény, hogy copy paste az angol szöveg, de előtte azért mindig van egy kis bevezető/összefoglaló a témáról, ami szerintem tök jó, mivel engem pl. sokszor nem érdekel a bő lére eresztett angol szöveg, csak a lényeg.
Plusz ami miatt én jobban bírom az FS-t, hogy elég sűrűn belevisznek valami kis poénkodást, ami bőven a jó ízlés határain belül szokott lenni, emiatt nem annyira szárazak a hírek.

(#47177) ígyvanferi válasza birno (#47176) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azt azért vegyük figyelembe, hogy az FS! egy klánblog, a wow.hu meg egy official WoW híroldal.

(#47178) birno válasza ígyvanferi (#47177) üzenetére


birno
addikt

És az kizár egy kis poénkodást?
Nem hinném, hogy emiatt jelentenék őket a Blizznél.

(#47179) hemaka válasza Teki1986 (#47175) üzenetére


hemaka
nagyúr

Engi use boost, vagy encsa 2x gyűrű fix stat.
De mivel mininged van, azzal szedd össze az alapanyagot és utána meg felhúzod az engit. Én legalábbis ezt tenném.

(#47180) andko123 válasza Teki1986 (#47175) üzenetére


andko123
tag

Hát ha miningal kiszeded előre a JC-hez a materialokat, akkor az semmibe nem fog kerülni, és abból lehet agilityd.

(#47181) Healbacsi válasza Telda (#47174) üzenetére


Healbacsi
őstag

En a kommenteloket kicsit maskent latom. A wow.hu kommenteloi barmely komoly hir kapcsan sirnak, elen Delfi fovezerrel, de mondhatnek mas notorius sirot is. A Blackravensen ezzel szemben megfordulnak komolyabb jatekosok is, es a sok siras-rivas kozott megbujik nehany okos komment is.
Szoval annak megitelese, hogy melyik oldal kommentelesi lehetosege a jobb csak izles kerdese.

(#47182) kenwood válasza Healbacsi (#47181) üzenetére


kenwood
veterán

wow.hu-t nem olvasom,de az fsen nagyon-nAGyon sok a retard komment.
van az elitist jerks szabalyzataban egy pont,aminek a megszegese azonnali bant jelent :

"4. Whining in any form is forbidden.
Blizzard is not incompetent or stupid and they are not intentionally screwing you over and neither is anyone else. If all you're going to do is complain, don't bother posting."

ha ezt a szabalyt bevezetnek az fsen,eltunne a kommentek jelentos hanyada,illetve 1-2 szerkesztotol is meg kellene valniuk.

akarmelyik klaszhoz hozzanyulnak,azonnal jon par okostojas,aki jobban ert a jatekhoz,mint maguk a keszitok.
minden karakter op,amibol neki nincs 90es ,es mind hasznalhatatlan,amivel o akutualisan raidel,vagy arenazik.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47183) Wolverine válasza kenwood (#47182) üzenetére


Wolverine
félisten

Ennek bevezetése nálunk is rostálna jelentősen, az biztos :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47184) Healbacsi válasza kenwood (#47182) üzenetére


Healbacsi
őstag

Hidd el, a wow.hu kommentelionek 90%-a isntant bant kapna az adott szabaly utan.

Ha igazan tragar kommentekre kivancsi valaki, akkor menjen fel az sg.hu wow forumara.

[ Szerkesztve ]

(#47185) Telda válasza birno (#47176) üzenetére


Telda
addikt

"FS-en is általában kimoderálják azokat akik már túlzásba viszik"

Inkább ezt úgy fogalmaznám, hogy kimoderálják = ban azokat akiknek nem egyezik a véleménye a sajátjukkkal :DDD . Még csak kúltúráltan sem tudsz véleményt nyilvánítani, mert úgy is törölve lesz.

[ Szerkesztve ]

(#47186) CactuS válasza Telda (#47185) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Panda kieg óta szerintem ez a tendencia már csak rosszabbodik. Személy szerint már nem játszom a Wowval, de a híreket követtem/követem róla. Azóta kénytelen vagyok más forrást választani, mert a kommentelőktől átvették ezt a stílust a szerkesztők is - napellenző fel, egy vélemény van, az szerkesztőké, amúgy meg ha nem Wow, akkor minden szar, mert savanyú a szőlő -.

Wow.hu-nál meg inkább csak a design-nal/ elrendezéssel van baj, egyszerűen képtelen vagyok megbarátkozni vele. (Bocs, Wolvi)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47187) Lirion válasza Telda (#47185) üzenetére


Lirion
addikt

Ez szerintem is elég visszataszító, ezért nem is olvasom már azt a szart. Önbíráskodó majmok vezetik, hancuval az élen..

Mondjuk wow.hut sem olvasok, de azzal semmi bajom nincs, csak simán nem hiányzik.:) Ami érdekel, azt az emo-championről elolvasom, ott könnyű szűrni, mivel minden szinezve van. :)

(#47188) lapuli


lapuli
tag

Van valami amivel rugoval le tom szedni a rám tett feart vagy ne is almodjak róla?

Jaaa spricce dóze maximum

(#47189) Healbacsi válasza Telda (#47185) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem tudom te miket olvasol, de nem vagy objektiv. Ha valaki olyat ir, ami nem odaillo (akar nem egyezik a szerzok velemenyevel), akkor eloszor kimoderaljak, vagy felhivjak a figyelmet, hogy ezt nem kellene, Ha tovabb eroskodik, akkor jon a ->"privi.hu" megjegyzes, majd 1-2-vel kesobb esetleg a ban.
Tehat ha vki 3-4 kommentbol se ert meg vmit, azzal nem lehet mit kezdeni.
Nekem is moderaltak mar ki kommentet a Blackravensen, utolag abszolut igazuk volt, meg ha akkor nem is igy gondoltam.

Hancuekkal ellentetes velemenyt ha valaki normalisan megfogalmazza, akkor ott hagyjak, nem bantjak, mert jo vita indito. Sok cikkel ez is a celjuk, hogy egy "ertelmes" vita alakuljon ki, ami az esetek tobbsegeben sajnos ideje koran elverzik.

(#47190) DieHard


DieHard
senior tag

Fire mage-nek mennyi crit kell? 494es ilvl-em van. 31.5 critem . armorral, és buffal. Most álltam ár fire-ra, még nincsen use-olós trinketem. Eléggé nem jól szerepelek a raideken. Crit miatt lenne?

(#47191) Telda válasza lapuli (#47188) üzenetére


Telda
addikt

Régen játszottam már rogue-val, hát ha undead vagy ember akkor ott a racial, ha nem, akkor meg trinket.
Vagy a cloak of shadow, bár az nem szed ki belőle, csak ha jó az időzítés, akkor nagy eséllyes immunis leszel rá.

Healbacsi: Van saját tapasztalatom, normál véleménynyilvánításért már kaptam instant ban-t, de szerintem hagyjuk is az oldalak "szapulását" valakinek az egyik, valakinek a másik, vagy egyik sem jön be ;) .

(#47192) Wolverine válasza Healbacsi (#47189) üzenetére


Wolverine
félisten

A wow.hu-s szerkesztőket izomból moderálták sokszor, mondanivalótól függetlenül. Engem nem, mert azelőtt leszoktam a kommentelésről náluk, hogy ezt bevezették volna... de meglepne, ha most tudnék írni hozzájuk :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47193) hemaka válasza DieHard (#47190) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ahogy mostanában láttam a top firemage-ek mastery vagy crit-re vannak ráállva, szóval jónak kellene lennie.
Mennyit tolsz tot-ba?

[ Szerkesztve ]

(#47194) DieHard válasza hemaka (#47193) üzenetére


DieHard
senior tag

Guilddel ott még nem járunk, igazából nem is néztem számokat. Első két raiden voltunk tegnap, de elégy szánalmas volt a dd-m. Többiekhez képest. lock, rugó, dk, akármi. Masterym nem sok van. ez igaz.15.9.
Noxxic, Icy, utolsónak irja.
Askmrobot alapján állitottam össze, mert annyira pro nem vagyok :S

(#47195) DieHard válasza DieHard (#47194) üzenetére


DieHard
senior tag

Esetleg aki vágja a témát, és Arathor szerveren játszik, ránézhete a gearemre.

(#47196) andko123


andko123
tag

off, de sürgős: kellene nekem olyan oldal ahonnan lehet venni 1 hónap gametimeot PayPalről(!!!) mert a blizzard storeban jelenleg nem lehet paypalről venni. Vagy ha esetleg itt valaki lenne olyan kedves, hogy venne nekem egy 1 hónapos gamecardot blizzard storeból, én meg elküldeném neki PayPalon az árát, azt nagyon megköszönném!

(#47197) Khelben válasza andko123 (#47196) üzenetére


Khelben
nagyúr

Sima magyar banki átutalás nem jó? Iceakosnál úgy tudsz vásárolni és jóval olcsóbb, mint a blizzard storeban.

(#47198) birno válasza Khelben (#47197) üzenetére


birno
addikt

Iceakosnál is lehet Paypallal fizetni, csak nem hirdeti különösebben.
Én tőle vettem, szintén Paypalon keresztüli fizetéssel, ezt találtam legolcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#47199) andko123 válasza Khelben (#47197) üzenetére


andko123
tag

köszönöm, már megoldottam. :)

(#47200) andko123 válasza andko123 (#47199) üzenetére


andko123
tag

Feladom, én nem tudok Hyjalba fejlődni. Aki kitalálta ezt az egész cross realm baromságot, annak az....... 65%-on vagyok és 37-szer haltam meg... :) És még nincs meg az ilvl az instázáshoz. Vicc.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.