Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47701) Wolverine válasza tskó (#47698) üzenetére


Wolverine
félisten

A nép nagy része puggal végigverte hetente a 10-es normál raideket. A 25-ös normál raiderek is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47702) laceszgamer válasza tskó (#47698) üzenetére


laceszgamer
addikt

De még mindig sokkal jobb volt, szvsz. annál rosszabb nem történhetett a WoW-al, hogy kiegyenlítették a 10 és 25 ben eső loot okat, msot már lehetetlen 25-fős klánt találni, mert mindenki a 10 est nyoamtja, bár nem tom mit lehet benne annyira szeretni, meg sem üti a 25 ös hangulatát.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#47703) Wolverine válasza laceszgamer (#47702) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyszerűbb a megszervezése.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47704) H.O.D. válasza laceszgamer (#47702) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Kevesebb lesz a slacker, bár az a normális raider guildekben nem jellemző, A 25 fős raidek nehezebbek és senki nem nehezíti a saját életét feleslegesen. A cél nyilván igyanazon hozam elérése a minimális energia-ráfordítással.

Más: nagyon érdekes, tegnap nyomtam pár BG-t. Pár hete nem játszottam és most a playerek nagy része nem is PvP cuccban tolja. Ennyire kasztrálva lett a PvP?

Where do you want to go today?

(#47705) func93 válasza H.O.D. (#47704) üzenetére


func93
senior tag

gondolom ezért.
"minden karakter alap Resilience-e 65%-ra nő."

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#47706) laceszgamer válasza H.O.D. (#47704) üzenetére


laceszgamer
addikt

Csak kérdés hogy mi a fontosabb... Engem sosem az hajtott, hogy holmi listán előrébb legyek a minél több boss killel, hanem a hangulat, ami raidek közben volt, ez sajna nem igen van meg 10-esben.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#47707) laceszgamer válasza func93 (#47705) üzenetére


laceszgamer
addikt

Viszont PvP power nélkül meg azért észrevehetően alig lehet valakit elkalapálni, nem tudom más classnál mennyire érezni, de warrinál kegyetlenül, 520 as PvE gear, vs az átlag 480 as PvP, de utóbbiban mégis jobban lehet aprítani.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#47708) hemaka válasza laceszgamer (#47707) üzenetére


hemaka
nagyúr

kb 32-35% pvp power kell, a többi mehet prio statra. Warrinál, ha arms, akkor str+crit tört gem + full crit gem.

[ Szerkesztve ]

(#47709) tskó válasza laceszgamer (#47707) üzenetére


tskó
tag

A szetbónusz miatt lehet ilyen max.

(#47710) tskó válasza H.O.D. (#47704) üzenetére


tskó
tag

Bg-n meg arénában még mindig jobb a tyranical pvp gear, kivéve a trinket-eket, mert azért 1250 statikus leskálázva talán 900 int, agi,str csak jobb, mint ugyanannyi pvp power. Különösen amiatt is, hogy az agi meg az int crit-et is ad.

Kint a mezőn, meg az nyer akinek magasabb ilevel-je van. Egyszerűen nincs értelmes magyarázat erre a resilence-et mindekinek és nerf pvp power dolognak.

A másik dolog ami kiakaszt, az az ész nelküli nerfelgetés. Pl a chasos bolt 400k-t sebez mob-okba az 501-es ilevel-es destro lock-ommal szólóztam 10-es módban Lord Rhyolith-ot. Arénéban meg 3 sec-ig kasztolom és kell hozzá "üzemanyagot" termelni, 40..70k-t sebez ugyanakkor a Conflagrate ami instant meg van amikor 80k-t...

Vagy bejön egy rog és 3 sec alatt beléd tol 800k-t.

(#47711) Lirion válasza tskó (#47710) üzenetére


Lirion
addikt

Vagy bejön egy rog és 3 sec alatt beléd tol 800k-t.

Ezt azért megnézném...
Érdekes, hogy mennyire megragadt az emberekben a vanilla rugo abszurd erőssége. Ha a rugo képes lenne 3 sec alatt 800k-t kitolni pvp-ben, akkor a 2/3/5 rugo felállás lenne minden ladderen az első tízben. Egy 540-es ilvl-ü rugo kb. 600-650k nettó sebzést tud kitolni 3 sec alatt ideális körülmények között, amiből még lejön az armor és a resilience meg egyéb sebzéscsökkentők, ha vannak. Végeredményben olyan ~150-200k sebzés az, ami reális 3 sec alatt egy rugotól pvp-ben, ami egy picit elmarad az általad vizionált 800k-tól.

(#47712) Healbacsi válasza Lirion (#47711) üzenetére


Healbacsi
őstag

"Végeredményben olyan ~150-200k sebzés az, ami reális 3 sec alatt egy rugotól pvp-ben"

Azaz egy stun alatt megol egy kozel full hp-s embert. Ezert vizionaljak be annyira a rugo imbasagat.

(#47713) tskó válasza Lirion (#47711) üzenetére


tskó
tag

Nem nagyon arénázol ugye?

http://www.youtube.com/watch?v=BpW4HX6sg1c

[ Szerkesztve ]

(#47714) H.O.D. válasza Lirion (#47711) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Ami annyit jelent, hogy leszedte a HP-d 60-70%-át. Ekkor kezdődhetne a foght, ha nem kapnád a következő stunt és akkor ott a vége. Engem ha egy rogue betalál, akkor simán hátradőlök és megvárom, amíg végez, úgysem lehet vele mit csinálni, legalábbis bg-n senki nem jön oda leszedni, arénában más a szitu.

Where do you want to go today?

(#47715) kenwood


kenwood
veterán

van egy burstje,amit ketszer el tud sutni.ha tuleled,kb. annyit er a damage,mint egy discpapnak.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47716) Beri


Beri
addikt

Healbacsi H.O.D.
150-200k kevesebb mint 50% hp. Ha nem akarjátok bekapni, toljatok el rá valamit. Ö sem csak cd-k nélkül nyomkodja a pve rotáját (mint egy DK), hogy ezt meg tudja csinálni.

tskó
Ismered azt a rugót, vagy csak úgy találtad a videót? Fogadnék vele mondjuk 300k goldban, hogy nem szúr rajtam 300k-t.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#47717) Wolverine válasza tskó (#47713) üzenetére


Wolverine
félisten

És vajon erre minden rogue képes? Mert kiragadni egy esetet mondjuk 1000 harcból... az még mindig nem bizonyítja, hogy általános lenne az, hogy "jön egy rugó és 3 s alatt üt 800k-t PvP-ben" :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47718) tskó válasza Beri (#47716) üzenetére


tskó
tag

Beirtam a gugliba, hogy one shot rogue macro. Minden valamire való rog ez tolja arénában. Lock-al meg huntard-al relative könnyű kivédeni blood fear és deterence. De a disco-t meg a holly palát úgy leszedi mint a nyulat.

(#47719) tskó válasza Wolverine (#47717) üzenetére


tskó
tag

Ha van gear-je igen.

(#47720) Lenry


Lenry
félisten

van ingyé' egy Pandaren Monk pet kódom, ha valaki igényt tart rá, szóljon

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#47721) DieHard válasza Lenry (#47720) üzenetére


DieHard
senior tag

szia!
ha még megvan, megköszönöm :)

(#47722) tPedro_ válasza Lenry (#47720) üzenetére


tPedro_
őstag

Bahh, errol lecsusztam. :O

(#47723) Lenry válasza DieHard (#47721) üzenetére


Lenry
félisten

ok, tiéd, nemsokára küldöm

tPedro: van még pár ugyailyen VGA-nk, körülnézek, lehet, hogy van még ilyen kód valamelyik dobozban

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#47724) tPedro_ válasza Lenry (#47723) üzenetére


tPedro_
őstag

Azt nagyon megkoszonnem. :R

(#47725) Amarth válasza Lenry (#47723) üzenetére


Amarth
aktív tag

Énis-énis! :P

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#47726) JenciHUN válasza Lenry (#47723) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Ha esetleg lenne még egy én is elfogadnám! :R

[ Szerkesztve ]

(#47727) Lirion válasza tskó (#47718) üzenetére


Lirion
addikt

Elképesztő... komolyan azt akarod bemagyarázni, hogy az az általános, hogy egy rugo mindig critel és még ráadásul olyan videóval akarsz bizonyítani, ahol a rugo bg-s berserking buff-ot használ? Szerinted hány arénában van ilyen buff?

Ha feltételezzük, hogy minden speckó critel, akkor egy ambush-evis-mod-evis kombo auto attackkal együtt is plafon 300-350k sebzést tud kitolni 3 sec alatt egy védtelen clothos ellenfélbe. De ez baromi ritka, már az is jó, ha a 3ból 1 crit lesz és akkor ott vagyunk a 200k körüli burtsnél, amit írtam. Kirívó eseteket bármelyik karakterről lehet nézni...

(#47712) Healbacsi
Elég gyengén felszerelt az a karakter, akinek 200k hp majdnem a teljes élete. 475-480-as ilvl-nél már kb. 370k hp-ja kell, hogy legyen bármilyen kasztnak.

[ Szerkesztve ]

(#47728) Healbacsi válasza Lirion (#47727) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nalad es Berinel is nehez az ertelmezes.

Egy szoval se mondtam, hogy 200k elete lenne valakinek, de azt se, hogy 3 sec alatt vegzi ki. En stun alatt 6 secre gondolok. (el ne kezdjetek, hogy a rugonal 1 stun sincs 6 sec hosszu, mert sikitani fogok).

[ Szerkesztve ]

(#47729) Wolverine válasza tskó (#47719) üzenetére


Wolverine
félisten

Felmerült bennem egy kérdés: vajon te milyen speccel és kaszttal játszol? Vajon arra találnánk-e one-shot makrós videót a YouTubeon? ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47730) DieHard válasza Lenry (#47723) üzenetére


DieHard
senior tag

:R

(#47731) Lenry válasza DieHard (#47730) üzenetére


Lenry
félisten

neked elküldtem, a többiek meg... srácok, ezt VGA-hoz adják, max 1 lesz még, mert úgy emlékszem, hogy 4 ilyen GTX650-et vettünk, két haverom kapta a korábbiakat, most egyet DieHard kolléga, ha megtalálom az utolsót, azon összeverekedhettek, ha akartok, de több nincsen :N

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#47732) kenwood válasza Lenry (#47731) üzenetére


kenwood
veterán

talalj ki valami jatekot ra :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47733) Lenry válasza kenwood (#47732) üzenetére


Lenry
félisten

várjál, az se biztos, hogy kódom van egyáltalán :DDD

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#47734) func93 válasza kenwood (#47732) üzenetére


func93
senior tag

Rolloljunk! :DDD

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#47738) Fandango


Fandango
veterán

Milyen jo amikor az emberek a jatek leg semmire valobb, legszarabb reszerol, a PVP-rol vitatkoznak. ;]

[ Szerkesztve ]

(#47739) Healbacsi válasza Fandango (#47738) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nezopont kerdese.

Vegyuk a kartyajatekokat. A passians meccseket nem sokat kozvetitik, ambar a pokert annal inkabb.. :)

(#47740) Fandango válasza Healbacsi (#47739) üzenetére


Fandango
veterán

Az a baj, hogy a Blizzard is belatja, hogy egy vakvagany a pvp, de kivenni ugye nem tudjak, viszont nem tudnak mit kezdeni vele, mert sose jo. Csak vegig kell nezni mit muveltek a pvp-vel az elmult 8 ev alatt.
Aki ezt nem latja be az vak vagy hulye, mar bocsanat de tenyleg igy van.

En leirtam a velemenyem, a tovabbiakban nem fogok semmilyen erre a posztra reagalo hsz-re valaszolni, mert ebbol flamewar lesz, az meg mint tudjuk nem vezet sehova.

[ Szerkesztve ]

(#47744) tskó válasza Fandango (#47738) üzenetére


tskó
tag

Szerintem a pvp-n kívűl már semmi sincs ebben a játékban.

(#47746) Wolverine válasza tskó (#47744) üzenetére


Wolverine
félisten

Sosem érdekelt a PvP, és a mai napig remekül elvagyok a játékban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47747) Beri válasza Healbacsi (#47728) üzenetére


Beri
addikt

Ezzel meg csak az a baj, hogy a rugó nem így működik. Ha 3 sec 200k, az nem jelenti azt, hogy 6 sec 400k. 66k dps-t megtartani playerbe még ő sem tud.

Fandango
Csak pvp nélkül nem lenne ennyire sikeres a játék (legalábbis szerintem). Én speciel még így is tudom élvezni, gearem is van (kifejezetten örülök is neki, hogy 5.3-ban nem kell újra farmolni egy másik szettet), RBG teamet is tudok keríteni (igaz, másik realmről), néha kiakad 1-2 értelmes 2v2 partner is. Az egyetlen nagy fájdalmam az, hogy a ragnaroson nem tudok olyan 3v3 teamet találni, amelyik komolyan venné a dolgot.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#47748) Arnold2


Arnold2
őstag

Ha már úgy tobzódunk itt a sok PvP szakértőben :) :

-Full honor set-ben vagyok, megtűzdelve egy Conq chest, sword és off-hand-del, mint destro warlock.

-Maradjak az +int +3% Crit metagemnél a sisakban, vagy ha megvan rá a lehetőségem tegyek be egy legendary (PvE) gemet?

-Van olyan oldal ahol class-ra lebontva utána tudok nézni, hogy mire érdemes reforge-olni, gemelni? Noxxic-ot nézem mostanság, de nem tudom mennyire kóser.

-PvP resire ha jól láttam akkor már abszolút nem éri meg se gemelni se enchantolni? Inkább PvP Power vagy int?

(#47749) Wolverine válasza Arnold2 (#47748) üzenetére


Wolverine
félisten

IcyVeins? Bár nem tudom, foglalkoznak-e PvP-vel...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47750) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni macro témában.
Szeretnék létrehozni egy castsequence makrót.
Gyakorlatilag működik is rendesen.
Csak nem tudom megfelelően resetelni.
Azt szeretném be állítani hogy mindig amikor megnyomom az adott gombot és lejárt a legelső spell cd-je akkor a legelső spell-t csinálja meg.

pl.: /castsequence [nomodifier] reset=10 spell1, spell 2
Így ha nem használom a makrót 10 másodpercig akkor a spell1 et csinálja meg.

Én ezt az első spell cd-jére szeretném beállítani (ami 2 perc), de ha meg adom neki a 120 sec-et akkor nem működik valamiért a makró. :F .
Meg lehet ezt adni neki valahogy másképp is?
Innen bogarásztam ki ezeket a dolgokat de erre nem találtam megoldást.
Segítséget előre is köszi! :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.