Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47751) birno válasza Arnold2 (#47748) üzenetére


birno
addikt

35% PvP power felett primary statokra való gemelést szokták ajánlani.
Konkrét megbizható oldalt én se tudok, általában megnézek többet, aztán azok alapján amit a legtöbben ajánlottak kipróbálom, plusz a wowpopulart, meg az armoryt érdemes nézegetni, a ladder elsők mit használnak, általában 10-ból 7-nél kb hasonló a felállás, abból már lehet következtetni.

Pöttön: Ha 10-el működik 120-al is kell, de azt tudni kell, hogy a reset úgy működik, hogy a legutolsó használattól számol, tehát ha elnyomod az első spellt s vársz 120 secet, akkor megint az első fog élni, de ha elnyomod s 90sec múlva elnyomod a másodikat, akkor onnantól kezdve számolja a 120-at, szóval az első cd lejárta után 90sec-el áll csak vissza az első spellre.
Régebben én is sok mindent castsequence-al akartam megoldani, de rájöttem, hogy nem éri meg, nagyon macerás, inkább érdemes valahogy különbontani 2 bind-ra, sokkal jobban jársz, max akkor hasznos, ha egyszerre akarod használni a spelleket, de GCD miatt nem lehet, na akkor max jól jöhet 1 sec különbséggel lenyomni s mondjuk 5sec után reset.

[ Szerkesztve ]

(#47752) Gyick


Gyick
őstag

hi!

Találkozott vki olyannal hogy eltűnt a karakterképernyőn az addon gomb?
Nagyon rég nem játszottam most frisitettem fel 5.3-ra 5.0-ról és nincs addon gomb....repairt már probáltam
Hiába másolok be az interface mappába addonokat úgy sincs

[ Szerkesztve ]

(#47753) Wolverine válasza Gyick (#47752) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy képet kérnék a Windows Intézőből a mappastruktúráról...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47754) Gyick válasza Wolverine (#47753) üzenetére


Gyick
őstag

(#47755) Wolverine válasza Gyick (#47754) üzenetére


Wolverine
félisten

Az Addons mappát is kinyitod? :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47756) Gyick válasza Wolverine (#47755) üzenetére


Gyick
őstag

[link]
bocsi csak ugy nem fért bel 1 képbe :) de gondoltam hogy az a lényeg :)

[ Szerkesztve ]

(#47757) Wolverine válasza Gyick (#47756) üzenetére


Wolverine
félisten

Oké. A képek szerint nálad egyetlen addon sincs fent, csak a Blizzard által ott tartott UI-elemek. Mihelyt telepítesz egy addont, szerintem megjelenik a gomb is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47758) Gyick válasza Wolverine (#47757) üzenetére


Gyick
őstag

Nem,azért nincs ott mert kitöröltem őket,ha másolok be frisseket akkor sincs ott..

(#47759) birno válasza Gyick (#47758) üzenetére


birno
addikt

Launcherbe a Repair Tool nem segit?

(#47760) Healbacsi válasza Gyick (#47758) üzenetére


Healbacsi
őstag

Szerintem torold a cache\wdb, a wtf, es az interface konyvtarakat.

(#47761) Gyick válasza birno (#47759) üzenetére


Gyick
őstag

most már jó de az nem segitett,,,töröltem a cachet + addon mappákat és úgy másoltam be most jó

(#47762) Wolverine


Wolverine
félisten

A Blizzard nagyon ügyködik a Battle.nettel...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47763) Fandango válasza Wolverine (#47762) üzenetére


Fandango
veterán

Jezusom, ezt a Neythi-t aki oda olyan ertelmes hozzaszolasokat irt, igy visszakezbol pofan vernem olyan stilusan van. Nem tudom, hol el ez az ember, de nem ebben a valosagban az biztos.

Remelem itt is jelen van, es olvassa amit irtam. ;]

[ Szerkesztve ]

(#47764) lakisoft válasza Wolverine (#47762) üzenetére


lakisoft
veterán

Széép. :R

(#47765) hemaka válasza Fandango (#47763) üzenetére


hemaka
nagyúr

Egyes embereknek a bnet=wow, ezért megy a QQ

(#47766) H.O.D. válasza Wolverine (#47762) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Kérdés, hogy ezzel megmarad-e w WoW hordozhatósága, vagy sem. Bár feltételezem, nem kell majd kötelező jelleggel használni.

Where do you want to go today?

(#47767) Skyhunter válasza lakisoft (#47764) üzenetére


Skyhunter
senior tag

EU-Arathor játszhatatlan tegnap este óta, vagy 2 percenként kidobál, vagy 10k/12k ms van......legalább lehet tudni meddig tart ez, és/vagy kapunk legalább 1 napot vissza?

[ Szerkesztve ]

(#47768) birno válasza Skyhunter (#47767) üzenetére


birno
addikt

Nekem csak most ilyen, 2 órával ezelőtt még lehetett játszani TN-en.

(#47769) hemaka válasza Skyhunter (#47767) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ja, Ragna is beállt stabil 5-7k-s pingre kb 20 perce.
Pár hónapja volt egy masszív dc, amikor majdnem egy napig nem ment egyik eu szerver sem, akkor se kaptunk semmit, szóval....

Ja én is altoltam, viszont 8tól lett volna raid. :D

[ Szerkesztve ]

(#47770) birno válasza hemaka (#47769) üzenetére


birno
addikt

Még jó hogy már csak altolni akartam, dailyk kész vannak. :D

(#47771) Skyhunter válasza birno (#47770) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Nekiálltam WOT-ozni, míg nem állnak helyre a dolgok...:))))

(#47772) Healbacsi válasza hemaka (#47769) üzenetére


Healbacsi
őstag

Tok fura ezt a szot olvasni: altolni. Ezidaig meg senkitol se hallotttam.

(#47773) kenwood válasza Healbacsi (#47772) üzenetére


kenwood
veterán

es a wipe (torles) magyarul ragozva ? :D

wipeolunk,lewipeolunk,elwipeolunk stb ...

mindjart lecancelolunk,eldeleltelunk:D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47774) ígyvanferi válasza kenwood (#47773) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Lehet, csak kötőjellel: wipe-olunk.

[ Szerkesztve ]

(#47776) birno válasza Healbacsi (#47772) üzenetére


birno
addikt

Nem tudom hogy szokas mondani, eleg hulyen hangzik, de az altozni se sokkal jobb, most igy sikerult. :)

(#47778) tPedro_ válasza Skyhunter (#47767) üzenetére


tPedro_
őstag

Engem a Neptulon dobál le kb percenként, ezek szerint nem vagyok egyedül a problémámmal.
Tegnap este is ugyanez volt a helyzet. Először addonra gyanakodtam, de úgy látszik nem nálam van a hiba.

(#47779) Wolverine válasza tPedro_ (#47778) üzenetére


Wolverine
félisten

Mások is panaszkodnak. Ilyenkor érdemes csekkolni a WoW-Europe support fórumát, hogy ott írnak-e ilyen gondról... mert ha igen, akkor a Blizzard is tud már róla és megpróbálják megoldani.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47780) tPedro_ válasza Wolverine (#47779) üzenetére


tPedro_
őstag

Az EU forum volt az elso, csak atsiklottam felette. De kesobb ratalaltam, sokaknak van meg ugyanilyen gondja, foleg a Kelet-Europabol jatszok panaszkodnak.

(#47781) lakisoft válasza tPedro_ (#47780) üzenetére


lakisoft
veterán

Ma reggel jött valami hotfix erről tudunk valamit?

(#47782) hemaka válasza lakisoft (#47781) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem nem töltött semmit a kliens már egy ideje és megint ledobál, mint este... Eddig legalább napközben élvezhető volt a játék. :W

(#47783) Khelben


Khelben
nagyúr

Flexible raid? Tényleg ennyire fogy a nép?

(#47784) Cathfaern válasza Khelben (#47783) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ez nem annyira a népfogyásnak szól. Bár nyilván azon is segít.
Ez valójában azoknak szól, akik wotlk-ban 10 normalban "progresseltek", illetve régen a 40-es raidekben "töltelékek" voltak :) (és nem, ezeknek nem alternatívája az LFR)

[ Szerkesztve ]

(#47785) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

És ide amolyan csúszkás módszerrel könnyen belövik a nehézséget? 10 fős normál, heroic, 25 fős normál, heroic, LFR és most meg még a flexible raid 11 főtől 24-ig, nem sok ez kicsit?

(#47786) Cathfaern válasza ígyvanferi (#47785) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Flexible raid automatikusan skálázódik a playerszámmal. Szóval egyszer belövik, a maradék 15 lehetőségre a rendszer megoldja magának. Illetve itt (és lfr-ben) nyilván nincs is szükség olyan szintű finomhangolásra, mint normal vagy HC-ban.

(#47787) aclandiae


aclandiae
senior tag

Az 50%-os árcsökkentés hová vezet? Most pár hétig ez van, utána pedig szerverösszevonások?

(#47788) hemaka válasza aclandiae (#47787) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ideje lenne, sok nagyon low pop szerver van. Bár így féláron már nem vészes összeg, gondolom sokan élnek is a lehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

(#47789) Wolverine válasza aclandiae (#47787) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem ez egy teszt, hogy lássák, mennyire befolyásolja a költözési kedvet egy árcsökkentés, és hogy nekik ezzel együtt is kijön-e nyereségesre a dolog. Plusz az extra költözések miatt erősebben látszik majd a migráció iránya is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47790) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

És ez a low pop mennyire igaz pl. az Arathor-ra? Még mindig ott van a magyar bázis nagy része? Ahogy láttam egyre többen vannak a Twisting Netheren is.

(#47791) Cathfaern válasza JenciHUN (#47790) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Még mindig ott van a magyar bázis nagy része?"
Sose ott volt a legnagyobb része. Amúgy ma délután néztem, arathoron allin (ami a népesebb) 334 ember volt online, ragnaros hordán meg 806. Szerintem ezzel elmondtam mindent :)

(#47792) Fandango válasza Cathfaern (#47791) üzenetére


Fandango
veterán

Na ha meg en is belogoltam volna akkor 807 :DDD

(#47793) Khelben válasza Cathfaern (#47791) üzenetére


Khelben
nagyúr

Összehasonlításképp a magyar törtön 3000... Kíváncsi vagyok, mikor állítják le az első szervereket.

(#47794) lovag05


lovag05
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Szeretnénk belevágni egy haverommal a WoW-ba, leginkább minket a PvP rész érdekelne, legfőképp a 2v2 arena, de szívesen BG-znénk is(ami gondolom az egyoldalú pop-os szervereken meg van lőve), a raid-elés elég lenne LFR "szinten". Ezért elsőre egy high pop-os szerverre gondoltunk, közel fele-fele arányos pop-al, amiből statisztikák alapján csak a Ragnaros van. Érdemes lenne e más szerveren esetleg elkezdeni ilyen "igényekkel", és ha igen, melyiken? (a magyar pop nem mérvadó)

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#47795) Healbacsi válasza lovag05 (#47794) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nagyon sok server battlegroupokba van osszesorolva. Amikor Bg-zel, akkor ezen serverekrol barkivel osszekerulhetsz, igy mind1 milyen populacioju serveren jarszol.

(#47796) lovag05 válasza Healbacsi (#47795) üzenetére


lovag05
aktív tag

Köszi a választ!

Akkor tényleg mindegy...

So many demons, so little time...

(#47797) Wolverine válasza JenciHUN (#47790) üzenetére


Wolverine
félisten

Az Arathoron voltak és vannak azok, akik PvE szerveren akarnak játszani. A TN viszont PvP szerver.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47798) tskó válasza Khelben (#47793) üzenetére


tskó
tag

Miért állitanák le? Ott csak egy mysql és pár lelkes programozó által irott script fut.. egyébként esténként van 5000 is nemrég emelték 5500-ra a user limitet mert nem tudtak a népek belépni.

(#47799) tskó válasza aclandiae (#47787) üzenetére


tskó
tag

Azt nem tudom hova, de eleve pofátlanság pénzt kérni ezért.

(#47800) ígyvanferi válasza tskó (#47798) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Miért is nem lep meg, hogy pontos infód van erről...

Most hol tartunk a WoW-ban? Mikor jön új raid tier, új 5 fősök? Jó pár hónapja szüneteltetem, viszont a nyáron zömmel otthonról fog menni a munka saját időbeosztásban, lenne alkalmam újra játszogatni kicsit. Bár nem hiszem hogy LFR-nél komolyabb dolgokba is belevágnék, max. ez a flexible raidelés jöhet jól, hátha még maradtak a klánban 10 egynéhányan, hogy ilyen módon végigmenjünk a raideken.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.