Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46801) andko123 válasza Lirion (#46799) üzenetére


andko123
tag

Ja, elvileg átdolgozzák az upgrade rendszert, és még talán 5.2-ben visszateszik.... valamikor

(#46802) Khelben válasza Fandango (#46797) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ti hogy szedtek valort? Instával, 40-esével?

(#46803) Fandango válasza Khelben (#46802) üzenetére


Fandango
veterán

Szemely szerint nem vagyok tul aktiv jatekos, heti capet szem szoktam vagy tudom ossze szedni, de lenyomod a 4 LFR-t, napi 1 hc-t es mar van 920 valorod innen az 1000es cap mar nem nagy kunszt.
Ha a karakterrel raidlesz rendesen (normal vagy hc) akkor meg foleg nem nehez cappelni.

[ Szerkesztve ]

(#46804) lakisoft válasza Fandango (#46803) üzenetére


lakisoft
veterán

napi q-val is rendesen jön a valor.

(#46805) Fandango válasza lakisoft (#46804) üzenetére


Fandango
veterán

Persze tudom, csak igy lehet a legkevesebb idovel a legtobbet osszehozni, termeszetesen amig varsz LFR-re vagy random hc-ra addig lehet a napikat is tolni es akkor meg a varakozasi ido sem veszik karba.

(#46806) Cathfaern válasza Khelben (#46802) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Leghatékonyabb, ha minden nap megcsinálsz egy HC-t (napi első ugyebár 80 valor, szóval összesen 560), mellé egy scenariot (napi első 40 valor, szóval összesen 280). Így már van 840 pontod, emellé vagy letolsz még 2 LFR-t (ha kell loot onnan... ha nem kell, akkor időhatékonyság szempontjából jobban jársz a sima random HC-val), vagy raidelsz normalban, illetve amíg dailyquestelsz, onnan is bejön sok.
Ha csak az a szempont, hogy minél hamarabb meglegyen (pl. mert csak szombaton tudsz játszani), akkor random hc látástól vakulásig (illetve közben LFR-re bejelentkezve).

Upgrade: 5.3 előtt biztos nem jön vissza, és tippem szerint ha vissza is jön, akkor nagyon átdolgozva

[ Szerkesztve ]

(#46807) andko123 válasza Cathfaern (#46806) üzenetére


andko123
tag

Én egyáltalán nem értem miért kellett hozzájuk nyúlni... Upgradeltek cuccot, reális áron, jó volt ez így, szerintem. Nem is 200 valorért, nem is 2000 valorért, és ha valakinek már full HC raid setje volt akkor úgysem kellett valor a reputation gearre, ezért elkölthette upgradere, de most már arra se..

(#46808) Healbacsi válasza andko123 (#46807) üzenetére


Healbacsi
őstag

Egy normal es egy hc gear kozott 13 ilvl kulonbseg van.. Ha pl a guildeddel csak normal raiden tudtok haladni, akkor is upragedelve az itemeket 5 ilvl-el leszel csak lemaradva a hc-s alap geartol, azert az eleg durva szerintem.

(#46809) andko123 válasza Healbacsi (#46808) üzenetére


andko123
tag

Jó, de ha jól tudom(nem biztos) akkor a HC geart is ugyanannyiba kerül upgradelni, nem? Egyébként ez is igaz. De amúgy valort lehet váltani justicera? Mert ha már nem tudom mire költeni, mihez kezdek vele?

(#46810) Healbacsi válasza andko123 (#46809) üzenetére


Healbacsi
őstag

Konvertalni nem lehet, de meg fog maradni patch utan, es ha majd lesz repud, elkoltod uj itemekre, vagy a jelenlegi itemeket megveheted 25-50%-al olcsobban.

(#46811) Wolverine válasza andko123 (#46807) üzenetére


Wolverine
félisten

Az 5.1-ben az upgrade volt a Valor-sink, amit az 5.0-ban a repus cuccok jelentettek. Az 5.2-ben megint lesznek repus itemek, amik elegendőnek tűnnek a Blizzard szerint.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46812) lapuli válasza Khelben (#46802) üzenetére


lapuli
tag

Napi 10 napi q aztán meg a két HC 80+40 ez a biztos aztán ha van meg kedvem napibol egypár így megisvan a heti ezer simán

[ Szerkesztve ]

Jaaa spricce dóze maximum

(#46813) Khelben válasza lapuli (#46812) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ez jó, amíg repuzol, de én már meguntam a dailyket :)

(#46814) lapuli válasza Khelben (#46813) üzenetére


lapuli
tag

Fel éve játszom :-) még csak a pandán repuzok még sokáig fog tartani amíg mindenhol meglesz.

Jaaa spricce dóze maximum

(#46815) Wolverine válasza Khelben (#46813) üzenetére


Wolverine
félisten

Az összeset? Akkor a napi 1 heroic + 1 scenario mellett a RF-rel lehet talán kipótolni a maradékot...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46816) func93


func93
senior tag

Én RF + napi párti vagyok. Jön a valor, gold, harmony. :)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#46817) andko123


andko123
tag

Szerintetek megéri még upgradelni egy 496-os itemen hogy meglegyen 500 mielőtt kiveszik az upgradet? Vagy ha kiveszik akkor minden upgradelt item visszamegy az eredeti állapotába?

(#46818) aclandiae


aclandiae
senior tag

A térkép alapján elmentem az összes helyre, elolvastam a tekercseket. Leadtam 7db itemet, végignéztem a történeteket is. A repu-m mégis 19068/21000. Hogy lehet meg az Exalted?

(#46819) hemaka válasza andko123 (#46817) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ha másra nem kell a valor, akkor uppolj. Nem megy vissza, úgymarad.

(#46820) Liudvikas


Liudvikas
tag

sziasztok!

tavaly március óta nem léptem be, nem nagyon vonzott Pandaria..
most bepróbálom a trialt, de elég tragikus eddig a helyzet.. Bloodscalpon egy hunti volt a mainem, viszont elég sok változás történt a classal, és a szeró mintha teljesen kiürült volna. 30 perce várok instára, de sehol senki. ennyire kiürült a szerver? melyiket ajánlanátok, ha rászánom magam, hogy megvegyem?

(#46821) Khelben válasza Liudvikas (#46820) üzenetére


Khelben
nagyúr

Gyere te is Ragnarosra, mostanában mindenki oda jön a kiürülő szerverekről. Egyre több a magyar is.

(#46822) Liudvikas válasza Khelben (#46821) üzenetére


Liudvikas
tag

horda oldal hogy áll? :)

(#46823) Khelben válasza Liudvikas (#46822) üzenetére


Khelben
nagyúr

Azt nem tudom, sosem hordáztam. Ha hinni lehet a pletykának, akkor kb ugyanannyian vannak vagy kicsit többen, mint az allisok.

(#46824) Liudvikas válasza Khelben (#46823) üzenetére


Liudvikas
tag

hmm.. a hunter "dps only" léte miatt elég zsákutcának tűnik.

warri alkalmas még tanknak? :) vagy milyen érdemes mostanság indítani? (hunter/warrior/druid classt preferálom)

(#46825) func93 válasza Liudvikas (#46824) üzenetére


func93
senior tag

A Wari most elég patent. :)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#46826) Fandango


Fandango
veterán

Sajnalattal jelentem :O , hogy az Artum Inferniti guild befejezte a raidelest az Arathor serveren, a guild maga nem szunt meg, de az eddig raidelo aktiv jatekosok nagy resze transferelt (vagy fog) Ragnaros horda oldalra a Soul Swap guildbe.

(#46827) andko123 válasza aclandiae (#46818) üzenetére


andko123
tag

Nekem is ez volt, csináld azt, hogy megnézed az achievementek között melyik hiányzik, beütöd wowheadbe, és elmész ahhoz, aztán meg is van

(#46828) andko123 válasza Liudvikas (#46820) üzenetére


andko123
tag

Tudtommal az insták crossrealmok, szóval az nem amiatt van, próbáld meg nem hajnali 4-kor. :D (jk)

(#46829) lapuli válasza aclandiae (#46818) üzenetére


lapuli
tag

Fenn a youtubon van video hogy kell csinallni azt vegigvittem és simán megvolt sőt maradt is amit nem adtam le hogy ne keljen vegignezzem a latomasokat.

Jaaa spricce dóze maximum

(#46830) func93 válasza Fandango (#46826) üzenetére


func93
senior tag

hmm kár érte... sajna sok mostanában az ilyen. ott a GF is... bár kiváltak páran 10HC-zni.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#46831) Wolverine válasza aclandiae (#46818) üzenetére


Wolverine
félisten

Valamit kihagytál, ennyire egyszerű.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46832) Liudvikas


Liudvikas
tag

endgame miből van hiány? mit érdemes választani?

(#46833) Cathfaern válasza Liudvikas (#46832) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha LFR-t nézzünk, akkor healer (kaszttól függetlenül). Ha LFD-t, akkor tank (kaszttól függetlenül). Ha normal/hc raidelést (szóval guildek mit keresnek), akkor pedig totál guild függő, hogy kinek miből van hiánya (lehet bármelyik kaszt, bármilyen role-on).
Szóval összeségében mindegy mit választasz :) Ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor olyan kasztot kezdesz, ami be tudja tölteni mindhárom role-t (druid, monk, paladin).

(#46834) Liudvikas válasza Cathfaern (#46833) üzenetére


Liudvikas
tag

köszönöm, "Ha LFR-t nézzünk, akkor healer (kaszttól függetlenül). Ha LFD-t, akkor tank (kaszttól függetlenül)..." erre voltam kíváncsi :)

monk miatt nem voltam képben, néha 1-2 változás trendet alakít ki, például Cata elején irgalmatlan sok belf warrit és tauren palát lehetett látni dungeonökben,úgyhogy nem volt hiány semmiből :)

(#46835) andko123 válasza Liudvikas (#46832) üzenetére


andko123
tag

Igazából nem hiszem hogy különösebben van hiány, de tény hogy(ha jó is vagy!) healerrel vagy tankkal könnyebben találsz majd guildet, szerintem, de nagyon guild függő.

(#46836) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok,

Mikor lesz a conquest reset?

(#46837) Wolverine válasza lakisoft (#46836) üzenetére


Wolverine
félisten

Amikor megjelenik az 5.2-es patch. Ez várhatóan jövő szerda.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46838) Cathfaern válasza andko123 (#46835) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tankként szerintem a legnehezebb guildet találni, mivel általában fix tankok vannak. Healer hiány sokszor van, de ha nincs healerük, akkor viszont könnyű bejutni. DPS-ekre meg általában igény szokott lenni.
Ezzel szemben LFD-n tank és healer instant bejut, DPS-ként 8-10-15 perc, időszaktól függően.
LFR-re healernek kb. instant, DPS-nek 20-30-60 perc, tanknak... na az szívás :)

Szóval ezért mondom hogy kb. mindegy...

(#46839) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Üdv mindenkinek!

Az egyik ismerősöm megvásárolta az alap játékot és a kiegészítőket. A cataclysm lemez behelyezése után, az alábbi hibaüzenet fogadott:

The installer does not need to be applied. It requires a version of "WoW.exe" older than 5.0.0.0, but you already have version 5.1.0.16357.

Tudtok valami megoldást a problémára? Esetleg valamit nem jól csinált?

(#46840) dilipok válasza birozoli7800 (#46839) üzenetére


dilipok
veterán

mert mar gondolom leszedte a patcheket. Nincs szukseg a telepitolemezre. Jatszani tud.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#46841) Wolverine válasza birozoli7800 (#46839) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez nem probléma. Ha leszedte a webes telepítőt (mert pl. Starter Editionnel kipróbálta a játékot) és felpatchelte a telepített WoW-ot, akkor a lemez teljesen felesleges.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46842) lapuli válasza birozoli7800 (#46839) üzenetére


lapuli
tag

Nem kell lemez megy az anélkül is és az első három napban pedig azt fogja írni hogy starter edition de csak addig amíg le nem ellenőrzik utánna standerdre vált, addig egyket dolog mint levél kapás vagy írás nem fog menni.

Jaaa spricce dóze maximum

(#46843) andko123


andko123
tag

Olvastam valamit, hogy mikor kijön 5.2 már minden repu, akármi nélkül lehet egyből venni egy 500 fölötti ilvl-ű epic nyakláncot valahogy, valakitől... Erről valaki tudna bővebb infót?

(#46844) Wolverine válasza andko123 (#46843) üzenetére


Wolverine
félisten

A raidfrakció, a Shado-Pan Assault már neutral repun elad Valorért egy 522-es nyakláncot. Isle of Thunderen kell majd keresned az árust.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46845) lapuli


lapuli
tag

Valaki van itt az Angels Tearsböl (Arathor)?

Jaaa spricce dóze maximum

(#46846) func93


func93
senior tag

A wow mappában van olyan fájl amibe változtatni lehet a MAX FPS korlátját? Valamiért nekem a játékba nem jol müködik a csuszka. 100 vagy 50 nekem meg köztes érték lenne a fontos.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#46847) Healbacsi válasza func93 (#46846) üzenetére


Healbacsi
őstag

Vertical sync?:)

Amugy a WTF\config.wtf file-ban a kovetkezo syntaxissal tudod beallitani:
SET maxFPS "12345"

SET maxFPSBk "12345" (ez a background)

[ Szerkesztve ]

(#46848) func93 válasza Healbacsi (#46847) üzenetére


func93
senior tag

Nem az volt a gond, de már valahogyan jó lett és reagál! :DD

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#46849) andko123 válasza Wolverine (#46844) üzenetére


andko123
tag

Ja, értem, köszi. :)

(#46850) func93 válasza Healbacsi (#46847) üzenetére


func93
senior tag

:R

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.