Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47201) Fandango válasza andko123 (#47200) üzenetére


Fandango
veterán

Mi nem megy, miert halsz meg? Vagy menj at Vashj'ir-ba.

[ Szerkesztve ]

(#47202) hemaka válasza andko123 (#47200) üzenetére


hemaka
nagyúr

Hyalba soha nem fejlődök, meg Uldumba se nagyon. Inkább a víz alatti területen, meg Deepholm aztán irány Pandaria.

(#47203) andko123 válasza Fandango (#47201) üzenetére


andko123
tag

Hát vannak ezek a nyomorékok, akiket mindenki ismer: nincsen SEMMI jobb dolguk mint egész nap követni egy náluk kisebb szintűt és azt gankelni, ölni folyamatosan...

#47202

Most ki akartam próbálni Hyjal, mert ezelőtt Vash'jir-ban fejlődtem, de már bánom

[ Szerkesztve ]

(#47204) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Sziasztok!

Honort mire érdemes beváltani, ha már gearre nem tudom elkölteni? Én úgy láttam, hogy a Carás enchant materialokat lehet a legjobban eladni, de lehet, hogy valami elkerülte a figyelmemet. Mote if Harmonyval alchemist lévén semmit nem tudok kezdeni, ezért gondoltam valami régebbi dologra.

Where do you want to go today?

(#47205) H.O.D. válasza hemaka (#47202) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Ezen a két területen el lehet menni 85-ig? Nekem anno már 83-as szinten is nagyon keservesnek tűnt Deepholme, a 84->95 viszont pikk-pakk megvolt pl. Twilight Highlandsen.

szerk.: már nem fért be az előzőbe...

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#47206) Healbacsi válasza H.O.D. (#47204) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ha honor geared megvan es/vagy nem akarsz pvp cuccra kolteni, akkor semmire se nagyon tudod, mert a justice.ert se kapsz semmit.

(#47207) Fandango válasza H.O.D. (#47204) üzenetére


Fandango
veterán

Spirit of Harmonyt tudod transmutehoz hasznalni (pl. Riddle of Steel)

(#47208) andko123 válasza H.O.D. (#47204) üzenetére


andko123
tag

Vegyél heirloomokat honorból, vagy transmogokat, vagy váltsd át justicera, és abból vegyél heirloomot/transmogot. :)

(#47209) Cathfaern válasza andko123 (#47203) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ezért jó a PvE realm :)

(#47210) andko123 válasza Cathfaern (#47209) üzenetére


andko123
tag

Hyjal elvileg cross realm vagy valami ilyet mondtak, egy pár realm van együtt, mert Stormscalen gyakorlatilag semmi allis nincs, és mégis 23539ö469345-el találkoztam. :D

(#47211) Wolverine válasza andko123 (#47210) üzenetére


Wolverine
félisten

Cross-realm, mint minden szintező zóna Pandarián kívül; de a PvE szerverek csak PvE szerverekkel vanna összevonva, PvP-vel nincsenek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47212) birno válasza Wolverine (#47211) üzenetére


birno
addikt

MInden pandán kívüli zóna cross realm? Az összes régi terület?

(#47213) Wolverine válasza birno (#47212) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen. Gyakorlatilag csak Orgrimmar és Stormwind kivétel ez alól, minden mást bevontak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47214) andko123 válasza Wolverine (#47213) üzenetére


andko123
tag

De nem úgy van, hogy bizonyos realmok csak bizonyos realmokkal? Szóval mondjuk Stormscale meg másik 3 PvP realm van "egybe" és akkor így van felosztva? Vagy úgy van hogy minden realm mindennel? :O

(#47215) Fandango válasza andko123 (#47214) üzenetére


Fandango
veterán

(#47216) birno válasza Wolverine (#47213) üzenetére


birno
addikt

Na bakker, mondom átmegyek TN-re, az legalább nem kihalt, meg majd nyugisan lehet questelgetni, úgyis horda többség van, nem gyaknak le, hát akkor ezért találkozom mégis viszonylag sok allis gankelővel.
Kellene egy disable cross realm opció, mert ez így nem gyere be, azért az elmebeteg gankelésekre gondolhattak volna. :)

[ Szerkesztve ]

(#47217) Cathfaern válasza birno (#47216) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Gondoltak. Igazából eddig volt hibásan, hogy egy PvP realmen is ugyanúgy tudtál nyugalomban questelni, mint egy PvE realmen. A PvP realm pontosan arról szól, hogy ott bizony bármikor lecsaphatnak.

(#47218) birno válasza Cathfaern (#47217) üzenetére


birno
addikt

Semmi gondom nincs vele, ha velem egy szinten lévő csap le, de itt nem erről beszélünk, azért ezt a problémát a blizzard is felismerhetné, arról meg nem tehetek, hogy a legtöbb pve szerver low popos.
Miért ne lehetne olyan, hogy nálad 5 szinttel magasabban lévő nem gyilkolhat le?
Vagy óránként csak egyszer, amiről mondjuk egy buff gondoskodna?
Mert így realiszikussabb? Támogatják a sorozatgyilkosokat? :D
De majd kipróbálom, áldozok rá időt, hogy naphosszat öldössem a kisebbeket, végül is ha ez is hozzátartozik a játék élvezeti értékéhez. :)

(#47219) Beri válasza birno (#47218) üzenetére


Beri
addikt

Mert így realiszikussabb?
Pontosan. Így érzed, hogy nem vagy biztonságban kinn a nagyvilágban.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#47220) andko123


andko123
tag

Valaki tud valami jó grinding spotot? Vagyunk 3-an, egy 90-es, és 2 85-ös, gyorsan fel kellene mennünk 90-re, és kéne egy. Tudom hogy mindig van valami hely, csak nem találok egyet se :/

(#47221) birno válasza Beri (#47219) üzenetére


birno
addikt

Végül is ja, IRL is tökre szeretek azon elmélkedni, hogy bárhol bármikor lemészárolhat egy elmebeteg, anyukák kedvenc gondolata mikor elengedik a gyerekeiket a suliba. :D

(#47222) Wolverine válasza birno (#47218) üzenetére


Wolverine
félisten

Ööö... a legtöbb PvE szerver medium populációjú, és egyik sem low :P Low pop csak PvP és RP szervereken van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47223) Beri válasza birno (#47221) üzenetére


Beri
addikt

Szoktál IRL zebrákat ölni halomra a patájukért? Na ugye, hogy nem.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#47224) norbalia87


norbalia87
tag

Sziasztok, eloszor is kellemes husvetot minden prohardver tagnak, lenne egy erdekes kerdesem a jatekkal kapcsolatban. Ocsemet szeretnem a wow-ba meghivni (letrehozni neki egy wow accountot) a problemam viszont, hogy en nem magyarorszagrol jatszom, az ocsem viszont igen, ezert magyar cimet adott meg regisztracional. Lezavarta gyorsba a "demo" verziot lvl 20-ig, es most meg szeretnem neki venni a jatekot (upgradelni a starter edition-t ), amit nem tudok, mert nincs magyar bankartyam, es az accounton belul, csak a regisztralt cimre szolo bankartyat fogadja el :( (ocsem meg nem rendelkezik egyeni bankfiokkal ). Letezik valami mod arra, hogy a kulfoldi kartyammal eletre keltsem az ocsem jatekat?

(#47225) Healbacsi válasza norbalia87 (#47224) üzenetére


Healbacsi
őstag

PayPal can be used by PayPal account holders in supported countries to purchase World of Warcraft paid services and digital versions of select Blizzard Entertainment games including Diablo II, StarCraft II, and World of Warcraft expansions. PayPal cannot be used to purchase World of Warcraft Subscriptions.

(#47226) birno válasza Beri (#47223) üzenetére


birno
addikt

Nem, ezért jobb is lenne ha olyan küldik lennének, hogy kapsz egy bevásárlólistát tej, kenyér, Herz szalámival s szerezd be őket, az legalább realisztikus lenne. :D
Tegnap elnéztem Hyjalba s valóban azt lehetett látni, hogy 90-es karik gyakják a kicsiket, meg a 80-asokat kísérik, hogy megvédjék őket.
Meg Eastern Plagueland-en is 2db 90-es kari kísért egy 41-est s persze hogy megöltek mikor odaértek.
Ha szerinted ez így normális s lehet így questelni, akkor valami gond van veled.
Ja meg akkor minek van PvP flag?

Wolverine: Ha Ogrimmarban este kb. 10 ember található, akkor az nálam már low pop. :D

(#47227) Beri válasza birno (#47226) üzenetére


Beri
addikt

Nem, ezért jobb is lenne ha olyan küldik lennének, hogy kapsz egy bevásárlólistát tej, kenyér, Herz szalámival s szerezd be őket, az legalább realisztikus lenne.
Játszanál vele? [link]

Ha szerinted ez így normális s lehet így questelni, akkor valami gond van veled.
Ha nem tudsz questelni, ülj OG-ban és jelents df-re, meg bg-re (ja nem, oda nem, mert ott is meg tudnak ölni ;] ).

Ja meg akkor minek van PvP flag?
Azért, hogy a saját területeteken ne tudjanak megütni, ha nem akarod.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#47228) birno válasza Beri (#47227) üzenetére


birno
addikt

Játszanál vele?
Ha a realisztikusság lenne a fontos, de ezt csak Te állítod.

Amúgy szerintem ez már csak a játék elvakult védelme, csak azért se akarod beismerni, hogy van igazság alapja annak amit mondok s ami miatt sokan 'sírnak'.
Vagy Te is egy notórius gankelő vagy. :D
Megnézném, hogy változik-e a véleményed mondjuk 5 kari, csak questeléssel való felhúzása után egy PvP szerveren, a jelen állapotok közt.

(#47229) dilipok válasza birno (#47228) üzenetére


dilipok
veterán

meg mindig nem ertem mire fel a siras. Ha nem lenne mas opcio, meg csak-csak elfogadnam, de igy hogy van pve szerver... regen en is probaltam a pvp szervert, de nekem nem kell az ideg, hogy pecazas kozben nyakonverjenek, ezert jol elvagyok a pve szerveren.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47230) Cathfaern válasza birno (#47228) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Vanilla és BC idején ugyanez volt, akkor még CRZ nélkül. Akkor is ment a sírás, de akkor természetes volt. Aztán széthúzódtak a szintek, felgyorsult a fejlődés, így aztán az alacsony szintű területek kiürültek, ezért szünt meg a "world pvp", amiért onnantól kezdve tömegével sírtak az emberek. Na most visszahozták :)

(#47231) Beri válasza birno (#47228) üzenetére


Beri
addikt

Ha a realisztikusság lenne a fontos, de ezt csak Te állítod.
A játék nem realisztikus, ezt soha nem állítottam. Pont ezért hoztam fel, hogy IRL nem ölsz halomra zebrákat. Az, hogy ledarálhatnak valahol a nagyvilágban, a játék, a környezet hangulatát, atmoszféráját adja. Ha neked ez nem tetszik, még mindig ülhetsz egy városban és jelenthetsz df-re.

Amúgy szerintem ez már csak a játék elvakult védelme, csak azért se akarod beismerni, hogy van igazság alapja annak amit mondok s ami miatt sokan 'sírnak'.
Fáj, hogy nem ugrál mindenki úgy, ahogy te fütyülsz.

Vagy Te is egy notórius gankelő vagy.
Konkrétan ki se megyek OG-ből, ha elértem a max lvl-t. Max repuzni valami baromságot, ha rákockulok a koca pve-re.

Megnézném, hogy változik-e a véleményed mondjuk 5 kari, csak questeléssel való felhúzása után egy PvP szerveren, a jelen állapotok közt.
Mért húznék fel MÉG 5+ karaktert most? Már csak a stormscale-en van szabad slot azok közül a szerverek közül, ahol játszanék...

Egyébként az én véleményem az, hogy még most is zéró a world pvp. Van ez az új szigetes-repuzós izé. Kimegyek, kiválasztom, hogy ma pvp-zni fogok. PVP flag ON. Konkrétan SENKI nem támadott be, de azok közül is, akiket ütögettem, a nagy többség inkább elfut, minthogy harcolna. Kimennek, single playerben letolják a kötelezőt és kész. Meguntam, HS, logoff.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#47232) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez most komoly, hogy játszottam rendesen és 4 szaros ponttal kapok többet, mint egy bot? Röhej, komolyan mondom.

(#47233) birno válasza Beri (#47231) üzenetére


birno
addikt

Az, hogy ledarálhatnak valahol a nagyvilágban, a játék, a környezet hangulatát, atmoszféráját adja.
Úristen! :D

Konkrétan SENKI nem támadott be
Akkor Te valami iszonyat mázlista lehetsz vagy max szinten már nem jellemző, de alacsony területeken folyamatosan ez megy és persze csak a magasabb szintűek támadnak, ma is elnézegettem, hogy az egyik helyen 5 hordás, meg 2 allis, azonos szinten lévő játékos jól elvan egymás mellett, egyik se nyúl a másikhoz, aztán jön egy 90-as allis s kinyírja a hordásokat, gratula, akkor lehet csak errefelé izgulnak erre a kis tizenévesek.

Na mindegy, le...om, úgyse jutunk dűlőre, nem ugyanazt tapasztaltuk meg.

(#47234) Beri válasza birno (#47233) üzenetére


Beri
addikt

Az, hogy ledarálhatnak valahol a nagyvilágban, a játék, a környezet hangulatát, atmoszféráját adja.
Úristen!

Igen, fogd fel, hogy hadban állsz a másik oldallal.

Na mindegy, le...om, úgyse jutunk dűlőre, nem ugyanazt tapasztaltuk meg.
Ugyanazt tapasztaltuk meg, csak te máshogy éled meg.

hemaka
Amíg a bot oda tud futni, ő is ugyanannyit kap, mint mindenki más. Jelenteni kell az ilyet, érdemes.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#47235) norbalia87 válasza Healbacsi (#47225) üzenetére


norbalia87
tag

PayPal cannot be used to purchase World of Warcraft Subscriptions. Ez az en problemam :( Korulnezek a neten, hatha van olyan oldal ami csak/es cd-kulcsot/letotheto verziot arul.

(#47236) Healbacsi válasza norbalia87 (#47235) üzenetére


Healbacsi
őstag

Paypallal tudsz jatekot venni. Gamecardot lehet venni akar kulfoldon penzzel, hitel kartyaval, atutalassal, valamelyik oldalon arulnak csak siman gamecard kodot. Ekkora feneket azert nem kell keriteni a dolognak.

(pl itt a forumon Iceakos arul gametime, es jatek kodokat is)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#47237) ExPeacer91 válasza hemaka (#47232) üzenetére


ExPeacer91
csendes tag

Hidd el láttam már Botot jobban játszani mint playert :U Azok nem csinálnak 0-0-0-t...

birno

Bloodscalp elvileg medium pop szeró - hol? Arathor is medium, még is érezhetően sokkal többen vannak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#47238) Wolverine válasza norbalia87 (#47235) üzenetére


Wolverine
félisten

Neked nem subscription kell jelenleg, hanem a teljes verziós Battle Chest - és azt meg lehet venni PayPallel is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47239) lapuli válasza norbalia87 (#47224) üzenetére


lapuli
tag

Bemész boltba megveszed dobozosan és regeled, és veszel gamecardot boltban vagy neten valamelyik oldalról. Vagy elküldöd pénz neki ő meg megveszi vagy veteti.

[ Szerkesztve ]

Jaaa spricce dóze maximum

(#47240) Teki1986 válasza H.O.D. (#47204) üzenetére


Teki1986
tag

4000 honort átváltasz egy Spirit-re a pandás honor árusnál, majd a pandás fővárosban átváltod növényre trilliumra vagy társaira. Úgyis kell a legendary quest 40 trillium bar.

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#47241) norbalia87 válasza Wolverine (#47238) üzenetére


norbalia87
tag

A paypal-em nem mukodik jelenleg :( Abban az esetben, ha a sajat accomon veszem meg a battle chestet, azt att tudom kuldeni masik accountra, vagy az en accountomon lesz egy teljes wow ill. egy battle chest?

(#47242) Wolverine válasza norbalia87 (#47241) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem vásárolhatsz giftként is kulcsot a Battle Chesthez.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47243) nak0n válasza birno (#47226) üzenetére


nak0n
aktív tag

A vanilla WOW alattiStranglethorn Vale-től azt hiszem, idegösszeroppanást kaptál volna. Azok voltak ám a szép idők. :)

(#47244) Khelben válasza nak0n (#47243) üzenetére


Khelben
nagyúr

Hehe, amikor SW-ből kellett segítséget hívni, mert órákig tartott egyetlen quest... :)

(#47245) birno válasza nak0n (#47243) üzenetére


birno
addikt

Hehe, lehet, de akkor se értem a blizzardot, sírnak, hogy nincs senki a nagy világban, mindenki a fővárosokban ül, de ha kimegy az ember, akkor meg ez van.
Azon már agyaltam, hogy Local vagy general chaten(nem is tudom melyik van a nagyvilágba), beírok, hogy gyilkolni vágyó 90-es kari kerestetik itt és itt, meg a delikvens nevét, csak még nem néztem utána, hogy hogyan kell a koordinátáimat linkelni, meg esetleg macroból lekérhető-e a targetem neve, hogy egyszerűen s gyorsan lehessen hívni a helpet.. :)

[ Szerkesztve ]

(#47246) Wolverine válasza birno (#47245) üzenetére


Wolverine
félisten

Erre egy megoldás van: PvE szerveren kell játszani :P A PvP szerveren a kicsiket gankelik. Néha sokáig. Ez az egyik szépsége ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47247) tskó válasza hemaka (#47232) üzenetére


tskó
tag

Miért gondolod hogy van összefüggés a játék teljesitmény és a honor között? Ez nem ez a játék.

(#47248) tskó válasza Arnold2 (#47167) üzenetére


tskó
tag

Hát nem csillogott az a tehetség amikor lebombázták a városát...

(#47249) Wolverine válasza tskó (#47248) üzenetére


Wolverine
félisten

Garrosh ugyanennyire lett volna képes, ha Orgrimmarra dobnak egy ilyen erejű manabombát. Nagyjából ugyanennyi maradt volna abból a városból is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47250) andko123


andko123
tag

Van itt valaki, aki azért egy minimum 1800-2000+ arena ratinges Unholy DK? Most mentem át Frostról Unholyra, és elég zavaros még, lenne pár kérdésem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.