Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94797) karway válasza this is life (#94791) üzenetére


karway
csendes tag

Azon kár vitatkozni kinek mire elég, nem elég egy mobil (okos) teló, akinek w10m kevés, tud választani mást, a mai helyzetet a piac alakította így, a MS alapvetően szoftver előállító cég, ebből jön az is amit alább írsz, hogy más platformokon ma jobban működnek bizonyos "saját" dolgaik. Majd jött a Nokia-MS /Lumia/ próbálkozás az okosteló/mobil piacon, majd a MS-on belül a Surface vonal elindítása, ebből a családból a piacon egyelőre a Phone hiányzik, a jövő zenéje mikor lesz/lesz e belőle szerintük is piac képes eszköz, azon vannak hogy legyen, amint írtam is.

Nem személynek mentem neki, többször is leírtam, az a hozzáállás visszataszító számomra, ha valamivel problémám merül fel, akkor jön az eszetlen fikázása mindenkinek, gyártónak, e gyártó termékeit még ma is használóknak...stb., az meg főképp nem érv, hogy valamikor mennyire segítőkész voltam, akkor most jogot formálok arra is, hogy fikázzak mindent és mindenkit aki képes ezt használni ma is. Számtalan fórumon voltam/vagyok jelen /huszon éves nagyságrendben/ rengeteg segítség, megoldás keresésen túl, de soha nem gondoltam, hogy ez érv lenne bármikor is arra ha egy termékről megváltozik a véleményem, akkor jogosan fikázom e fórumon. Abban van a nagy igazság amit írsz, ha tényleg úgy kell döntenem, hogy "váltok" azt tutira csendben teszem.

[ Szerkesztve ]

Never Settle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.