Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60581) Vikus


Vikus
tag

Sziasztok mesterek!

Egy elég érdekes problémával fordulok hozzátok. Kicsit bele kell vonnom a magánéletem is, hogy teljes legyen a kép. :U Egy igen komoly anomáliával állok szemben, és nem tudok mit tenni ellene.. :W

Adott egy Windows 7 operációs rendszer egy asus laposon. Alap esetben elég jól értek a gépekhez, nem mondanám profinak magam, de képben vagyok. Kicsit a történetről: Egyik nap barátnőm suliba ment hétvégén, csak én voltam otthon... Tettem a dolgomat, valójában lényegtelen, de biztos, ami biztos adott időben csak én tartózkodtam a gép közelében senki más. Nem nyúltam még a burkolathoz se, nemhogy bekapcsoltam volna.

Másnap, mikor nem voltam már vele, felhív, mikor bekapcsolta a gépét, hogy valójában mit is matattam a gépén, mert ott van feketén-fehéren az előzményekbe, dátum és idő szerint, hogy végig lettek nézve a képei vagy a kép mappái lettek megnyitva nem tudom, abban az időben, amikor csakis én tartózkodtam a lakásban.. Gőzöm sincs az egészről, mi történt, de nyilván mivel egyedül voltam nem tudom bebizonyítani az igazam, hogy márpedig nem nyúltam a gépéhez. Namármost nem gondolnám, hogy kitalálta az egészet, bizonyítani is tudná, hogy tényleg meg lettek nyitva azok a bizonyos mappák vagy képek. (mielőtt valaki feltételezné..)

Kérdésem az lenne, hogy valójában ez hogy lehetséges vagy mitől lehetett ez az egész? Nyilván most én vagyok a bűnbak, amit - ha a fene fenét eszik is - nem tudom kimosni magam. Én már gondolkodtam rajta, hogy mivel szoftver ügyileg elég "ramaty" a gép, lassú stb, "megbolondult"? Vagy valaki "feltörte"? Van wi-fi a lakásba, és ha bekapcsolja az ember, automatikusan csatlakozik hozzá. Vagy nem értem.. :F :F :F Hogy lehet, hogy valójában nem lett bekapcsolva, de mégis mutatja, hogy történtek rajta "dolgok"...

Elég fontos lenne, hogy valami megoldást találjak erre az egész történetre, mert úgy érzem indokolatlanul vádolnak valami olyasmivel, amit nem követtem el... :U :F :U

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.