Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60405) sajog159 válasza Fürkésző (#60403) üzenetére


sajog159
aktív tag

OK, értem.

Valóban, „Intel 82945G Express…” kártya van az alaplapon. És feltételezem most aligha várható, hogy ehhez az őslelet kártyához Windows küldjön (most már értem, miért írtál anno „Ha mázlid van, a megnyíló ablakban ott lesz a keresett driver.”)
Megpróbáltam az Intel oldalról

letölteni a xx945G express chipsethez való drivert, pontosabban egy könyvtárat, ahol indítható egy setup.exe file; a végén tényleg felinstallál egy drivert, de valami hibát jelez a setup utolsó lépésnél:

És nem is működik ez a driver.

Válaszolva a kérdéseidre: Windows 7/32 bit van a gépen és ehhez való drivert töltöttem, szándékom szerint.

Lassan ott tartok, mint annak idején a Kohn, akinek dögleni kezdték a libák, mire Grün: „Kevesebb vizet adjál nekik.”, de nem használt a jó tanács, mire a Grün: „Ne kukoricát adjál nekik, inkább korpát.”. Így ment egy ideje. Egy hónap múlva újra összeülnek meginni kis kósert és mondja a Kohn, sajnos megdöglött az összes libám, mire Grün: „Nagyon sajnálom barátom… pedig lenne még pá jó ötletem!”

Szóval vannak még libáim és nem is élet-halálról van szó!

Üdv,

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.