Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59551) csaba951 válasza m3tr0 (#59550) üzenetére


csaba951
veterán

Nézd meg, hogy a Bios-ban a Secure Boot ki van-e kapcsolva!

(#59552) Doky586 válasza m3tr0 (#59550) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Eddig jól működött rajta, vagy még sose..?
Mit csináltál mielőtt ez történt..?

(#59553) m3tr0 válasza csaba951 (#59551) üzenetére


m3tr0
senior tag

Úgynevezett csökkentett módban elindult a Win7, de nincs hálózat és a felbontás a gépen 800x600.
Hogy álljak neki a javításnak?

Semmi baja nem volt, utóbbi időben csinálta,hogy merült a laptop és figyelmeztetés nélkül lekapcsolt, máskor eddig jelzett a lemerülés előtt.

De felraktam töltőre és újra elindult rendesen. Tegnap este le lett állítva rendesen, ma nem akart indulni.

[ Szerkesztve ]

(#59554) Doky586 válasza m3tr0 (#59553) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

"merült a laptop és figyelmeztetés nélkül lekapcsolt"

Ez azonos azzal amikor leállítás helyett kikapcsolod működés közben (pl asztalin a hosszabbítót lekapcsolod)... hdd kinyiffan, adatok vesznek el.. Először mentsd ami kell róla.

Nálam jellemzően az okozta hogy a leállítási/figyelmeztetési szinteket próbáltam optimálisabbra állítani. nem sikerült. vissza kellet a menüben állítani az eredetire.

[ Szerkesztve ]

(#59555) m3tr0 válasza Doky586 (#59554) üzenetére


m3tr0
senior tag

Tehát akkor az X-edik ilyen leállás után annak ellenére,hogy utána látszólag jól működik minden egy jó leállítás után mégis úgy dönt,hogy megsérült valami a Hdd-n és sérült a rendszer,ami miatt most nem hajlandó működni?

Újra telepítés megoldás lehet nem? Most így hirtelen 200 giga adatot nem tudok lementeni sem.

[ Szerkesztve ]

(#59556) Doky586 válasza m3tr0 (#59555) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

HDSentinel-el meg lehet nézni a HDD állapotát. Mentés pedig kell. mindig. ha pótolhatatlanok az adatok. (a windows pótolható, a torrent-videók pótolhatók)

(#59557) m3tr0 válasza Doky586 (#59556) üzenetére


m3tr0
senior tag

partícinálva van a Hdd,ergó ha dobok rá egy új win7-et akkor helyre áll a rend. Persze ha a Hdd-n nincs olyan sérülés ami az rendszer telepítését is gátolná.

(#59558) m3tr0


m3tr0
senior tag

Rufussal nem tudok bootolható usb-t csinálni. win7 lemezem meg nincs. Ilyenkor mi van?

(#59559) Syl válasza m3tr0 (#59558) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha kéznél van a win7 sorozatszáma, akkor az MS-től le lehet tölteni.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#59560) tknof1871 válasza dugo_ (#59525) üzenetére


tknof1871
őstag

WinSXS mappa hízik rendületlenül.
Ha elfogy a hely a C:-n akkor mi történik? Meghal a OS vagy elkezd régi dolgokat magától törölni?

(#59526) FF23
Töröld a C:\Windows\SoftwareDistribution\Download mappa tartalmát
Csak 3GB. Az itt már nem sokat segít:

Kapcsold ki a hibernálást, ha nincs használva.
Rég kikapcsoltam.

Nézd meg, hogy rendszer-visszaállítás nem foglal-e sok helyet és állítsd be, ha kell.(I)
1.5GB. Kicsi.

60GB SSD-n van a C:. Szinte csak böngészek. Nincs játék. VGA driverét se frissítem automatikusan, mert ott hagyja a telepítőt. Szerintem egyszerűen kicsi a 7-nek 60GB.

A 10-es OS milyen? Az is hízik a frissítésekkel?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#59561) westlake válasza tknof1871 (#59560) üzenetére


westlake
félisten

Azt nem tudom, hogy hozod össze, hogy egy operációs rendszernek kevés legyen 60 GB. Akkora tárhely még két rendszernek is elég lenne. Legalábbis nálam. Az én Windows 10 könyvtáram ~16 GB. A ProgramData meg ~2,6 GB.
Egy rendszert mindig illik karbantartani, de a Windows 10-nél a eleve csak 2-3 darab frissítést futtat a Microsoft minden hónapban.
Ha nincs különösebb okod arra, hogy ragaszkodj a Windows 7-hez, akkor én mindenképpen csak ajánlani tudom a Windwos 10-et. Elvégre már a harmadik (stabil) verziónál járnak.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#59562) yanna válasza tknof1871 (#59560) üzenetére


yanna
őstag

1 próbát megér, rajtam (is) segített.

(#59563) dugo_ válasza tknof1871 (#59560) üzenetére


dugo_
veterán

Olyan nincs, hogy 60 giga nem elég egy netezős konfignak. Próbáld a linkelt programokkal kipucolni, ha nem segít, akkor rakd újra.

Jelenleg 59,7GB a C:\-m játékkal és két nagyobb CAD programmal együtt, a Windows mappa megáll 22GB alatt.

(#59564) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Az miért és mit lehet tenni a visszaállításra, hogy egy-két alkalmazás parancsikonjának kinézete megszűnik (vagyis windows 95-re vált vagy valami régi ikonkinézetre), mintha nem lenne társítva hozzá a megfelelő ikonkép?

F.K.T.

(#59565) King Unique válasza neil_mullen (#59539) üzenetére


King Unique
titán

Üdv!

Dehogynem, a Rufus simán megcsinálja, csak be kell jelölni, hogy az USB-s merevlemezeket is listázza. Próbáltam már egynéhányszor és működött Legacy / UEFI módban egyaránt. Illetve adott esetben a FAT32-re formázást is megoldja ezen nagyobb tárkapacitású lemezeknél. Mert ugye a Windows a 32 GB-nál nagyobb partíciókat nem tudja az előbbi fájlrendszerre formázni és alapból külső program kell hozzá. Viszont annyi kis hátránya van az említett programnak, hogy ez esetben nem tud több partíciót kezelni és a teljes külső meghajtót leformázza.

Ha olyan megoldás kell, ami egy adott partícióra is ki tudja írni a telepítőt, akkor ott van pl. a YUMI Viszont nálam UEFI boot esetén egyáltalán nem működik, csak Legacy módban. Sőt, a nemrég kiadott UEFI béta verzió sem...

Aztán az UNetbootin is meg tudja oldani ezen kiírási módot, legalábbis Linux alatt igen. Viszont Windows alatt már nem voltak kiválaszthatók a külső meghajtó partíciói, így ott nem igazán használható ilyen feladatra.

További lehetőség még az adott partícióra történő telepítő-készítéshez az ISO fájlt tartalmának manuális felmásolása. A Windows 8.1/10 ISO-k rugalmasak a telepítő elkészítése terén, amiről már esett szó korábban. Tehát például csináltam több partíciót az USB HDD-n, köztük egy 5 GB-os FAT32 fájlrendszerűt, amire felmásoltam a telepítő tartalmát. Akár a lemez elején, akár a közepén / végén volt, elindult rendben a Win10 telepítő Legacy / UEFI módban egyaránt. Viszont a teljes telepítést már nem csináltam végig, így arról nem tudok nyilatkozni.

A fentebb említett módszereknél oda kell figyelni, mert formázásra kerül a teljes külső meghajtó / adott partíció! Tehát, ha fontos adatok is vannak rajta, akkor azokat előtte le kell menteni!!!

[ Szerkesztve ]

(#59566) maglew


maglew
aktív tag

Sziasztok!

2 vinyó van a gépemben, (WD) egyiket csak adattárolásra használom. Létezik valami program amivel le lehet kapcsolni hogy ne pörögjön feleslegesen?

(#59567) dugo_ válasza psg5 (#59564) üzenetére


dugo_
veterán

rebuild icon cache

Használd az első .bat fájlt.

[ Szerkesztve ]

(#59568) psg5 válasza dugo_ (#59567) üzenetére


psg5
veterán

Köszi, közben társítottam újra a jó ikonkinézetet és most jó...

F.K.T.

(#59569) Viktor77 válasza tknof1871 (#59560) üzenetére


Viktor77
titán

Ezzel nézd meg mi mennyi helyet foglal.

A hibernálást csak kikapcsoltad vagy a parancssoros kapcsolóval kapcsoltad ki?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#59570) King Unique válasza maglew (#59566) üzenetére


King Unique
titán

Vezérlőpultban az energiagazdálkodási lehetőségeknél meg lehet adni x perc utáni kikapcsolást a merevlemez(ek)re.

Aztán ott van még a HotSwap program, amellyel elvileg meg lehet oldani a SATA-eszközök leválasztását. Sőt, ha a BIOS / UEFI támogatja az adott opciót, akkor beállítható, hogy a tálca értesítési területén is megjelenjenek leválaszthatóként, mint az USB-eszközök. Persze ez inkább nyűg szokott lenni és sokaknál pont az eltüntetése / kikapcsolása a cél... :D

[ Szerkesztve ]

(#59571) Tamy válasza Tamy (#59426) üzenetére


Tamy
senior tag

Erre esetleg valaki?

Azóta megnéztem ugyanezen a gépen live Ubunturól Firefox-al, és virtuális gépen szintén Win 7 x64 Chrome alól, mindenhol rendben volt. Viszont szedtem le portable Chrome, és Firefox-ot is, utóbbival látszódott minden, de Chrome alól ugyanúgy nem, mint a telepített változatnál.

Mivel a Chrome az Internet Explorer internetbeállításait használja, és IE alól se jó, így valahol ott keresném a hibát, bár azt nem szoktam állítgatni, mivel nem is használom. Mindenesetre csináltam rajta egy alaphelyzetbe állítást, de nem segített.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#59572) maglew válasza King Unique (#59570) üzenetére


maglew
aktív tag

Köszi

(#59573) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Pár napja bootoláskor egy hibaüzenetet kapok:

"MA Driver Function Call Failed"

F1 - to resume
F2 - to Setup.

F1 után bebootol a rendszer és működik rendesen.

Milyen hibaüzenet lehet ez?

köszi

Ati

(#59574) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Arra van valami mód, hogy "memóriban tartsak" bizonyos program(okat) hibernálás után?

A problémám a következő: hibernálás után az egér driverem (Logitech G303) ha visszakapcsolom a gépet nem megy, azaz makrók nem működnek, csak ha űjra rákattintok a programra a tálcán. A program elvileg "fut", mert ott van jobb lent a tálcán, makrók mégse mennek csak ha progit külön forszírozom, hogy nyíljon meg.
A gép hagyományos indításánál nincs gond, csak hybernáláskor.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#59575) krealon válasza NandorHUN (#59574) üzenetére


krealon
veterán

"Arra van valami mód, hogy "memóriban tartsak" bizonyos program(okat) hibernálás után?"

A hibernalasnal nem kerul ki semmi a memoriabol.
A programok (es driverek) szamara ez csak egy "ugrast" jelent az idoben.
Valoszinuleg nincs rendesen megirva a kezeloszoftver vagy a driver, ezert van problema hibernalaskor.

Javitas ugyben a hardver gyartoja tud segiteni.

(#59576) NandorHUN válasza krealon (#59575) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok, tehát nem tudok mit csinálni? :/

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#59577) NandorHUN válasza krealon (#59575) üzenetére


NandorHUN
addikt

Megoldottam egy Autoregstarg15 nevű progival :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#59578) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Egy sikertelen fájl pendrive-ra való másolás folytán újraindítás mellett döntöttem, de negyed órája csak kőröz a kijelentkezés mellett. Egy erőltetett leállitás okozhat visszavonatatlan hibát?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#59579) brd válasza NandorHUN (#59574) üzenetére


brd
nagyúr

Sok ilyen nyomorék program van. Én azt csináltam erre, hogy az Event Log-ba kerülő, visszatérés hibernálásból/készenlétből eseményre lefuttatok egy batch-et, ami ezeket újraindítja.

HoTaZo: valószínűleg nem, főleg, ha a háttértár nem dolgozik éppen keményen.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#59580) HoTaZo válasza brd (#59579) üzenetére


HoTaZo
őstag

Csak ez a bátorító szó kellet! :R
Kis szines labdácskák után véget nem érő fekete kijelző, de életre kelt. Gép rendben.
Mikro usb-pendrive átalakító, hosszú, kitartó és kemény szolgálat után az örök bitmezőkre távozott. Béke poraira.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#59581) lemusz


lemusz
addikt

Üdv! Újra raktam a win7 64bit professionalt egy kb 3 éves verzió lehetett pendriveról. Azóta szinte minden drivert, programot telepítettem, a windows update folyamatosan be volt kapcsolva és pörgettem is hogy keressen. Visual C++-ból is felraktam 3 verziót. A keresés csak pörög és pörög, de nincs eredmény. Tudom, régebben is csinálta ezt, de kb 1-2 óra pörgés után azért kidobott valamit, most pedig nem. Mi lehet az oka? Mit kellene telepíteni vagy átállítani, hogy gyorsabb legyen?

(#59582) westlake


westlake
félisten

Csak keményen! ;]

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#59583) Kékes525 válasza lemusz (#59581) üzenetére


Kékes525
félisten

Hogy mit kell csinálni? Olvasni, olvasni, olvasni! Visszafelé... :K

Na, segítek, keress a nevemre, az utolsó 25-50-ben meglesz a válasz.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59584) lemusz válasza Kékes525 (#59583) üzenetére


lemusz
addikt

Köszi, időközben meglett, de ne tudd meg mennyit össze gugliztam meg hány oldalnyi angol fórumot nyálaztam át mire belém ötlött, hogy hé, a topik összefoglalójában talán írnak róla valamit. Mentségemre legyen szólva nem régi dologról van szó, márciusban telepítettem utoljára, akkor még nem kellett ilyen manuális frissítésekkel ügyködni.

(#59585) Kékes525 válasza lemusz (#59584) üzenetére


Kékes525
félisten

Sajnos a Microsoft elkeseríti az életünket.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59586) Digger


Digger
senior tag

Sziasztok!
Windows 7 alatt szeretném megnézni a logban, hogy milyen programok voltak futtatva. Hol lehet ezt megnézni? Nem feltétlenül a Windows eseménynaplójára, listázójára gondolok, a gépen meglévő log állományt szeretném átböngészni! Az érdekel, hogy a futtatott programok nevei milyen módon vannak benne. Követési utak szerepelnek-e benne és egy esetleg átnevezett exe az átnevezett, vagy az eredeti nevén szerepel-e benne.

(#59587) tpeter77 válasza m3tr0 (#59558) üzenetére


tpeter77
addikt

szia

Minden adat megvan rajta szerinted? mert ha csak a boot rész sérült meg, azt meg lehet javítani.
Letöltöd a "Windows ISO Downloader" progival a megfelelő win7-est (32/64 bit, magyar, home/pro/ulti)
Rufus progit letöltöd, és egy üres pendrive-ot beledugsz a gépbe, és formázd meg "MBR partíciós séma BIOS-os vagy UEFI-s gépekhez" módban. Betallózod az ISO fájlt, és indíthatod a programot.
Pár perc alatt elkészül, és erről a pendrive-ról már simán bootol a gép.

Nálam az alábbi hibaüzenet jelent meg gépindításnál:
File: \Boot\Bcd
Status: 0xc000000f
Info: An error occurred while attempting to read the boot configuration data.

Boot-oltam a Windows7 telepítő lemezről, Shift+F10
diskpart
select disk X (amelyiken a boot rész van)
select partition Y (64bites win7 esetén a 100MB-os partíciót kell kiválasztani, 32 bitesnél a C meghajtót)
active
exit

bootrec /fixmbr
bootsect.exe /nt60 sys
bootsect.exe /nt60 all
bootrec /fixboot
bootrec /RebuildBcd

és lehet újraindítani, majd örülni...

Syl: - nálam a copy f:\bootmgr c:\ - ez hasztalan volt, azt írta ki a gép, h nincs hozzá jogom, de végülis enélkül is működött!

(#59588) #18193920 válasza lemusz (#59584) üzenetére


#18193920
törölt tag

Pedig csak a téma összefoglalót kellett volna átnézni :W

(#59589) tpeter77 válasza #18193920 (#59588) üzenetére


tpeter77
addikt

Át kéne szerkeszteni az összefoglalót.

Egy pirossal szedett mondatot kéne írni fentre vagy jobbra, hogy
akinek gondja van a Windows 7 frissítésével
tegye fel a KB3172605 és a KB3125574 (ez ugye az SP2) frissítéseket (linkesítve),
valamint a http://wu.krelay.de/ oldaláról az op.rendszernek megfelelő csomagokat töltsék le...
aztán hátha javulna a helyzet, mert a mostani leírás annak, aki először jár itt nem fog feltűnni!
hidd el, könnyedén át lehet siklani a leírásban efelett.

(#59590) #18193920 válasza tpeter77 (#59589) üzenetére


#18193920
törölt tag

Bízom benne, hogy ha októbertől kumulatív frissítésre vált a Windows 7 ezek a problémák megszűnnek.
"Az új modellben az operációs rendszerek nem egyenként kapják majd a javításokat minden hibára, hanem kumulatív modellben, azonos biztonsági szintre húz fel minden telepítést a Microsoft. A rendszer az októberi patch keddel rajtol"
De ettől függetlenül szerintem, ha valaki tud írni az oldalra, akkor a keresőt is tudja használni.
Ez nem olyan nagy dolog 2016-ban.

(#59591) dugo_


dugo_
veterán

Közel másfél év nagware után ezt is megértük:
Remove software related to the Windows 10 free upgrade offer

Update replacement information
This update replaces the following previously-released software:

KB 3035583 -- Update installs Get Windows 10 app in Windows 8.1 and Windows 7 SP1
KB 3064683 -- Windows 8.1 OOBE modifications to reserve Windows 10
KB 3072318 -- Update for Windows 8.1 OOBE to upgrade to Windows 10
KB 3090045 -- Windows Update for reserved devices in Windows 8.1 or Windows 7 SP1
KB 3123862 -- Updated capabilities to upgrade Windows 8.1 and Windows 7
KB 3173040 -- Windows 8.1 and Windows 7 SP1 end of free upgrade offer notification
KB 3146449 -- Updated Internet Explorer 11 capabilities to upgrade Windows 8.1 and Windows 7

(#59592) westlake válasza tpeter77 (#59587) üzenetére


westlake
félisten

Épp ma javítottam meg egy ugyanilyen hibát. Nem kell semmit parancsolgatni a gépnek. Van olyan opció, hogy "Windows javítása". Vagy valami hasonló. Felismerte a hibát és csak egy kattintásra volt szükség, hogy magától meg is javítsa.

#59590: Na, erre nagyon kíváncsi vagyok...

#59591: Ennek igazából semmi jelentősége. Július 29-e óta a GWX nem nyaggat a frissítéssel, így a legtöbb embert teljesen hidegen hagyja, hogy jött "most" egy új frissítés, ami a gépen lévő GWX-szel kapcsolatos dolgokat leszedni. Ilyen alapon hónapról-hónapra el lehetne jónéhány update-et távolítani a már feltelepítettek közül. ;)

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#59593) tpeter77 válasza #18193920 (#59590) üzenetére


tpeter77
addikt

és azt honnan, mikor fogjuk megtudni? Gondolom, hogy ide be lesz írva...
de az átlag ember aki frissen telepít fel egy win7-et, az majd honnan fogja észrevenni?

(#59594) westlake válasza tpeter77 (#59593) üzenetére


westlake
félisten

Onnan fogod észrevenni, hogy októbertől nem 10-12 darab frissítés fog megjelenni havonta, hanem mondjuk csak kettő.

Play nice!

(#59595) R3nts


R3nts
senior tag

Szép estét Mindenkinek! Újra kellett tennem a rendszert (Windows 7 x64 Ultimate),mert hardveres gondok voltak...behalt a táp.... Szeretném megkérdezni,hogy mit kéne csinálnom a rendszerrel,mert a WU abszolút nem csinál semmit,nem tudok frissíteni...

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#59596) quailstorm válasza R3nts (#59595) üzenetére


quailstorm
nagyúr

például elolvashattad volna ami a topic tetején van

ha valamiért leakad a frissítések telepítése közben, akkor reboot, maradékot újra

(#59597) R3nts válasza quailstorm (#59596) üzenetére


R3nts
senior tag

Köszönöm,ezeket elolvastam,letöltve az összes x64-esre vonatkozó frissitéseket...elindítva bármelyiket, csak teker.... "Windows Update önálló telepitő - Frissítések kereslése a számítógépen..." semmi sem történik percekig.... egyiknél sem... nincsenek frissitések a gépen...szűzen újratelepített win,épp ezért kéne frissítenem...

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#59598) quailstorm válasza R3nts (#59597) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ezek szerint nem parancssorból telepíted, tehát nem olvastad el.

Net nem kell hozzá, de minimum services.msc-ből tiltsd a winupdatet. Akkor pár még felmegy mielőtt hülye lesz.

Esetleg ha kőkori a Win7 ISO-d, mi lenne ha beszereznél egy integráltat, ahol csak 2-3 hónapnyit kell szopni?
Remélem SP1 legalább van...

[ Szerkesztve ]

(#59599) R3nts válasza quailstorm (#59598) üzenetére


R3nts
senior tag

Én kérek elnézést, ha átlagos mezei felhasználóként halvány f...om sincs hogyan kell "parancssorból telepíteni",és hasonlók.... mondjuk nyilván,ha ennyire kenném a témát, nem egy fórumra jönnék segítségért, ahol csipetnyi arroganciával leoltanak,hanem már megoldottam volna... de azért köszönöm a tartalmas "segítséget"... :C

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#59600) quailstorm válasza R3nts (#59599) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ezt úgy mondod, mintha a linken nem lenne leírva, hogy kell. Nekem sikerült akkor neked is menni fog. Ctrl+c jobbklikk beillesztés :U
De nekem nyolc. Te kérsz segítséget, te nem olvasol vissza, ha megtetted akkor se közlöd hol akadtál el csak beadod a sablon dumát amit előtted már 6 ezren minden nap minden órában.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.