Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) Sami22 válasza sfdrakex (#18750) üzenetére


Sami22
aktív tag

A kártya lett kicsit húzva, úgy 50-50Mhz-et gpu/memória. De azóta már eltel több mint egy hónap, és ment sokat a BF3, minden teljesen stabilan. A ramot átpattintom akkor máshová, kíváncsi leszek.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#18752) Sami22


Sami22
aktív tag

/Lejárt az idő, bocsi, dupla. /
Átraktam a memóriát, visszadugtam a vinyót az eredeti SATA foglalatba, de az "üdvözöljük" után újra elsötétül minden. Csökkentett mód szerencsére még működik. Szerintem újratelepítem a wint, remélem ez megoldja a dolgokat és nem ment tönkre semmi, az amúgy 3 hónapos gépben.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#18753) csokoládé13


csokoládé13
tag

Sziasztok!

Egy régi Acer gépre feltettem a Windows 7-et. Minden szuper kivéve, hogy az ősrégi Intel GMA 9XX videókártyához nincs driver. Butaság lenne XP-s drivert kompatibilitási módban ráerőltetni? Okozna ez fagyást vagy kékhalált?

A segítséget köszi előre is!

(#18754) CoolMan válasza csokoládé13 (#18753) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Szia!

Jobb lenne VISTA driverrel próbálni (már ha van hozzá) de végső esetben próbáld az xp-s drivert. Előtte, rendszer visszaállítást azért csinálj.

(#18755) geprombolo válasza sfdrakex (#18675) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszi a választ mindenkinek :R , végülis megbékéltem a 100 megás partícióval, jól van az ott! :DDD
A teljes területet is próbáltam, emlékeim szerint csakazértis megcsinálta a recovery partíciót, csak hogy engem bosszantson. :W De már nem izgat, most progikat költöztetek hdd-ről ssd-re. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#18756) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Sziasztok!
Egy nagyon idegesítő és hosszú ideje fennálló problémával kapcsolatban szeretném az itteni emberek segítségét. A hiba jelenség egyszerű véletlenszerű időközönként, gondol egyet a gép és nem lehet kattintani semmire se.A kurzor mozog, de nem lehet rákattintani semmire se(néha az még van pl ha firefoxba vagyok az adott websiteon tudok mozogni/kattintani de már a menü illetve pl start gombra már nem) Ami megoldja ideiglenesen a problémát ctrl alt del rámenni billentyűzettel(mert az tökéletesen működik végig) a feladatkezelőre és azt bezárom és utánna minden rendben.(egy kis ideig).Rammot raktam a gépbe amit azóta ki is vettem illetve meg iscseréltem mindezek ellenére továbbra is fennáll a probléma. Vettem új egeret (régi logitech cordless optical mouse az új pedig microsoft touch explorel de sajnos még mindig rossz. Hogy jobban érthető legyen a probléma ezért levideóztam amikor generálja ezt a problémát ez az első videó amin látható a hiba ez pedig a második amikor jó lessz egyből a task manager után . Tudom így elsőre hosszú meg nem egyszerű de remélem tud segíteni nekem valaki ezzel kapcsolatban és ezt előre is köszönöm!

(#18757) vilmaboy válasza gabesszg (#18756) üzenetére


vilmaboy
őstag

memtest86-ot futtass csak le azért...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#18758) sfdrakex válasza gabesszg (#18756) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Driverek rendben vannak? A W7 nem kókányolt verzió?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#18759) gabesszg válasza vilmaboy (#18757) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Csutörtökön tudok legközelebb mert ez irodai gép de memória okozhat ilyen problémát?

(#18760) gabesszg válasza sfdrakex (#18758) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Windows 7 gyári home premium és még most amikor újraraktam direkt még a drivereket se raktam fel (maximum a lan drivert)mert mindent felismert(xp-nél is csinálja a hibát)

[ Szerkesztve ]

(#18761) Heimdallr75


Heimdallr75
őstag

Sziasztok,

bízom benne jó helyen kérdezem :D

Helyzet szűz win 7 telpít, usb mobilnet telpít, használ, majd spontán kék képernyő reboot.
Sajnos ezt teljesen rendszertelenül csinálja van mikor 1 óra után van mikor 8 óra után.
Nincs 5letem merre induljak el. (modem csere volt már, usb port váltás volt már, frissítés volt stb)

a dump itt van.

köszönöm a tippeket előre is.

الغريبة في هذا الكوكب

(#18762) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Akadt egy kis problémám amit nem tudok hova tenni és ezért a segítségeteket szeretném kérni!

Na most, Jelenleg 15 weboldal van megnyitva és megy a Jdownloader amivel ütemezve töltök 20-30 linket!

Csak úgy kíváncsiságból,(de amúgy napi rendszerességgel nézem a hardverek hőfokait) rátekintettem a gpu által megjelenített hőmérséklet adatokra és majdnem kidűllettek a szemeim!

Az órajelek maximumon és a hőfokok meg 54 fokok voltak!

Aztán a jdownloadert lezártam és elkezdett esni a hőmérséklet és 1-2 percen belül elérte a megszokottat!

A Jdownloader-hez letöltöttem egy plugint (jawa) és az általánosságokat beállítottam majd ahogy fentebb is írtam elkezdtem bemásolgatni azt a 20-30 linket mit tölteni szeretnék!

Miért húzza ez a program a kártyámat ilyen mértékben?
Cpu normal hőmérsékleten!

Annyi még, hogy az amd fuel service letiltva, de annak a cpu-hoz van köze!

Konfigom az adatlapomon!

(#18763) Hunork válasza Heimdallr75 (#18761) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!
Hát pedig az említett fájl (zgdcat.sys) a ZTE modemek "kísérői"...tehát ott lesz a bibi, modem csere ide vagy oda. (illesztőprogram hibát említ a hibajelentés)
Drivert, programot töröld le, és utána "kézzel", ha maradt maradék!!, aztán restart, és úgy megpróbálni, modem beállításokban konfigurálni. Mivel nálam csak egy napig volt egy ilyen eszköz, többet nem tudok, de biztos lesz majd, akinek volt hasonló gondja.

Még az jutott eszembe, hogy hány USB eszköz van még egyszerre üzemeltetve? Ha valami nem életbevágó, azt csatlakoztasd le, és nézd meg, hogy akkor is jelentkezik a hiba.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18764) vilmaboy válasza gabesszg (#18759) üzenetére


vilmaboy
őstag

szerintem megvan rá az esély...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#18765) Heimdallr75 válasza Hunork (#18763) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Köszönöm, próbálom. Volt azóta ismételt tiszta telepítés is sajnos nem oldotta meg.
Usb egér és bill van csatlakoztatva még.

Igazából nem tudom mit lehetne konfigurálni benne a telenor "nyalókája" az ő programjukkal telepítve. LTE modem.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#18766) Sami22 válasza sfdrakex (#18750) üzenetére


Sami22
aktív tag

Újratelepítettem a wint, egyenlőre semmi probléma, nincs lassulás, megy minden. Nagyon úgy tűnik, hogy bekaphattam egy kéretlen programot. Most már csak egy jól működő vírusirtó kéne, ami nem kavar be semminek.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#18767) #01682176


#01682176
törölt tag

Windows 7-em van, 32 bites. A dokumentumokban (C:\users\nevem\dokumentumok\ volt egy microsoft mappa, amit kitöröltem. Nem emlékszem, hogy az telepítéskor, vagy később került-e oda. újrarakás után a külső winyómról a dokumentumok mappát egy az egybe átmásoltam. Okoz ez majd valamilyen gondot?

(#18768) vilmaboy válasza #01682176 (#18767) üzenetére


vilmaboy
őstag

nem hinném. nincs köze a rendszerhez.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#18769) #01682176 válasza vilmaboy (#18768) üzenetére


#01682176
törölt tag

Meg nem is rejtett mappa volt. Szerintem valami program vagy frissítés "tehette oda'..

(#18770) #01682176


#01682176
törölt tag

Illetve a 250 GB-s winyómat úgy particionáltam, hogy 50-200 ( ami ténylegesen 32-199) feltelepítve a rendszer, illetve a programok összesen 12.9 GB SZABAD helyet hagytak. Az elegendő a "további működéshez"?

(#18771) Hunork válasza Heimdallr75 (#18765) üzenetére


Hunork
veterán

De az ZTE modem, tuti. :K Az LTE az a 4G hálózatra utal a Telenor révén.
Ez az a modem, vagy hasonló, nem?

A Telenor support nem mondott semmit, vagy hívtad őket? Biztos, hogy segítenek. Vagy nézz körül ZTE-LTE fórumokban, a gugli segítségével, én sem tudnék mást tenni így hirtelen...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18772) Kiskokó válasza sfdrakex (#18742) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hello

Mindent próbáltam már 3 napja másfél órám megy el rá és semmi...

Ha nincs fent semmi és rádugom akkor meg csinálná a dolgot aztán sikertelen telepítés... nem tud magának drivert rakni :S

Szedtem azóta agay 4 canon drivert hátha. de semmi

Ha a saját driverét telepítem fel akkor meg minden jó stb stb felismeri nem lesz felkiáltójel hogy hiba van.
de az eszközkezelőben így sincs benne lemezként és semmi... :S nem tudom már
nem vagyok hülye annyira a géphez már szerintem minden lehetőséget kipróbáltam.

beszéltem microsofttossal XD azt mondta hogy azé nem jó mert a canon drivere nem win7 kompatibilis.

ez oké de istenem 2 hete ugyan ezen a rendszeren ment magától telepítette magát és kész... újratelepítettem a rendszert ugyan úgy és most meg nem jó... se magától se ha én telepítek drivert.

De akkor miért volt jó már egyszer ha nem win7 kompatibilis... :S nem áll összea kép :S

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#18773) Heimdallr75 válasza Hunork (#18771) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Ugyanez :D telenor support? viccelsz :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#18774) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Üdv mindenkinek

Lenne egy olyan problémám , hogy valahogy bekaptam egy vírust.Sikerült eltávolítani (nagynehezen) , de azóta a windows tűzfal nem kapcsolható be .
A hibakód 0x8007042c akár mit próbálok nem tudom megoldani.Segítsetek kérlek?

Win7 x64 ultimate az op rendszer.

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#18775) body007


body007
addikt

Sziasztok!
Azt meg lehet oldani, h az auto hide-ra állított start menü csak bizonyos pontokon jöjjön elő?
Grafikusként dolgozom és a szabad képernyő növelése érdekében tüntetem el. De az a problémám, h bárhova teszem mindig előjön véletlen.
- Ha balra teszem: ott a tool box...
- Jobbra: scroll sáv...
- Lentre: Properties sáv, fill/outline beállítás, nem jó
- Fen: Menü, ablak kezelő gombok, itt se jó

De ha meg lehetne neki mondani, h csak az ablak közepén/szélén/valahol egy bizonyos helyen jöjjön elő már nagyon jó lenne :)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#18776) Hunork válasza viperabácsi (#18774) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!
Minden előtt azt javallom, hogy csökkentett módban is csinálj egy teljes rendszervizsgálatot, és egy Malwarebytes futtatást. mwb
Ha végzett, Start menü/Futtatás, itt beírod msconfig. Az Automatikus indítás fülön ellenőrizd, hogy csak ott legyen pipa, ami feltétlen szükséges!
Restart.
Start menü/Futtatás. Beírod: services.msc. Itt megkeresed a listában, alul ezt: Windows tűzfal. Állítsd be alul, hogy Elindítás, majd középen, hogy automatikus. Restart. És nézd meg, hogy most mit csinál.
Ha nem indul ekkor sem el a rendszerrel, akkor még mindig fogja valami.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18777) Pocok256


Pocok256
veterán

Sziasztok egyszerű kérdésem lenne. Windows 7 -et lehet -e telepíteni USB -s vinyóra majd onnan bebootolva használni ?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#18778) Hunork válasza Pocok256 (#18777) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!
Hát, nem vagyok ebben nagy szakértő, de a lényeg, hogy lehet, feltéve, ha a BIOS-ban engedélyezni lehet az USB-HDD-ről való boot-olást.

Ja, és ezeket találtam, igaz angolul van: [link], [link]

Válasz: oké, de a Bios-t feltétlen nézd meg, mert ha nincs a listában, akkor tök felesleges... :K

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18779) Pocok256 válasza Hunork (#18778) üzenetére


Pocok256
veterán

Értem csak mert Xp nél tuti nem lehetett feltelepülni még feltelepült de bootolni már nem volt képes :/
(de akkor puding próbája az evés elvet követve kiderítem)
Köszi a választ.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#18780) kiskornel válasza Kiskokó (#18772) üzenetére


kiskornel
addikt

Vazz. Eddig1x sem említetted, hogy meghajtóként akarod látni... Kariolvasót javaslok. Az ilyenre sokkal jobb.

Nézd át, hogy nem állítottál-e el valamit a fényképeződ menüjében. Egy pár canonon be lehet állítani, hogy "meghajtóként", vagy "lapolvasóként" viselkedjen.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#18781) Kiskokó válasza kiskornel (#18780) üzenetére


Kiskokó
veterán

nekem mind1 hogy ismeri fel csak tudjam másolni a képeket!!!!
Gyári programjával se jelent meg a gép.
Szóval csatlakozik rendesen pittyen a driverrel amit én rakok fel nem is ir hibát de a gyári programja se látja...
nem látszódik sehol sehogy !!!!!!!!
A gépben nincs ilyen beállítási lehetőség...
már összesen vagy 8 órát basztam vele és nem birom megoldani.
Kezdek nagyon nagyon ideges lenni rá mostmár.... főleg hogy az előző rendszeren ami ugyan ez a win7 volt tökéletesen meg magától.
:S

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#18782) viperabácsi válasza Hunork (#18776) üzenetére


viperabácsi
addikt

megpróbálom.Közben kiderűlt , hogy a windows defender is le van tiltva.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#18783) viperabácsi válasza viperabácsi (#18782) üzenetére


viperabácsi
addikt

Sajnos nem változott semmi sem.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#18784) Valka1978


Valka1978
csendes tag

Hello!

Van egy problémám a win 7-el. Ha sokáig (10-15 percig) nem nyúlok hozzá, elkezdi reszelni a winyót és kb. 30-60 percig nyomja, nem áll le az istennek se és semmilyen alkalmazást nem futtat, a mappákat is iszonyat lassan nyitja meg közben. Ez azóta van amióta felraktam (kb egy éve). Nem jelentkezik ez minden alkalommal, úgy tűnik, ha kireszelgette magát, akkor egy ideg ez nem jelentkezik újra. Néha leáll attól is, ha megmozgatom az egeret, de legtöbbször addig reszel, amíg jólesik neki és lesz*r minden mást azon kívül. Mi lehet ez? Vírus, kémprogi, vagy valami rendszeren belüli alkalmazás? Tisztára paranoiás vagyok már miatta. Négymagos procim van, 4 gb rammal, 120 giga merevlemez, ebből 20 gb a C: partíció.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#18785) BigManus válasza Valka1978 (#18784) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Lehet védelmi program is, de lehet az indexelő szolgáltatás...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#18786) localhost válasza Valka1978 (#18784) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Vezérlőpult / Indexelési beállítások

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18787) Valka1978


Valka1978
csendes tag

És mit csináljak? Lefuttattam a "keresési és indexelési hibák elhárítása"-t, de nincs hiba.
Ami érdekes lehet még, hogy mindig ugyanabban a ritmusban "reszeli" a vinyót. Két rövid egy hosszú, két rövid egy hosszú... ez mindig ugyanaz.
Miből gondolod, hogy az indexeléssel van baj? Sose piszkáltam egyébként a beállításait.

Védelmi program csak a security essential van, meg a defender, illetve ami a professionalban gyárilag bent lehet.

[ Szerkesztve ]

(#18788) kiskornel válasza Valka1978 (#18787) üzenetére


kiskornel
addikt

Ha mondjuk kikapcsolod az indexelési szolgáltatást, akkor megszűnik a reszelésed (egy része).

Ha eltűnik, akkor ez volt a bűnös...

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#18789) Valka1978 válasza kiskornel (#18788) üzenetére


Valka1978
csendes tag

Ha ez a bűnös, akkor más rendszereken is kellene ezt a hibát produkálnia nem?

(#18790) vlevi válasza kiskornel (#18788) üzenetére


vlevi
nagyúr

"megszűnik a reszelésed (egy része)."
És sajnos a keresési lehetőség is. Legalábbis a gyors keresés. Aki nem használja, azt nem fogja zavarni. Vagy csak később jön rá, hogy mégiscsak használta...

A másik ilyen HDD reszelős az a defrag. Azt is ki lehet kapcsolni, és helyette használni valami másik töredezítőt, pl. auslogic disc defragot, és havonta egyszer megfuttatni.

Nem tudom, hogy vírusírtóra nincs-e beállítva valami? Nekem 1-2 óránként a NOD32 igencsak megfogta a gépet, játék közben diavetítéssig fajult a dolog, míg rá nem jöttem, hogy neki is van egy ilyen automatikus bizbasza.

(#18791) Szabiti


Szabiti
csendes tag

Sziasztok!
Pillanatnyi áramkimaradás után a gép ujraindult, de nem találja az USB3 csatlakozóimat. Egy pen van bedugva, readyboostként használtam. A pen jó, mert előre, a kártyaolvasó 2.0 usb-jébe dugva működik.Rádugtam ugyanoda a fényképezőt is, de meg sem nyekken.
Hogyan tudnám kideríteni, hogy ez hardver, vagy Win gyagya? Alaplap Asus M5A97, rendszer W7 Ulti X64
Még megpróbálom frissíteni az usb 3 driverét, de többet nem tudom, mit tehetnék.
(amikor az áramszünet volt, épp a 12.8 catalystot csomagolta ki.A kibontással épp végzett, de telepíteni még nem kezdte el.)

(#18792) Hunork válasza viperabácsi (#18783) üzenetére


Hunork
veterán

A Szolgáltatásokban (services.msc) el sem lehet indítani? Mit írt ki ott?
Mert akkor nem marad más hátra, mint elmenteni a fontos adatokat, egy USB eszközre, ne HDD-ra, ha lehet. És marad a Win reinstall. Nekem is volt régebben hasonló eset, az tuti megoldja, partíció törlés, létrehozás, formázás, oszt mehet a szűz win fel. És jobban figyelj máskor. :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18793) Valka1978 válasza vlevi (#18790) üzenetére


Valka1978
csendes tag

A defrag az ki van kapcsolva.
Azért fura az egész. mert még soha nem tapasztaltam ilyet. Ugyan abban a ritmusban: ta-tam___tamm, ta-tam__tamm.... reszeli 10 perceken át, nem változik, nem hibázik, mintha valami rossz zenei alap menne loopba kötve. 12 éve van gépem, ez már nem is tudom hányadik, volt '98-am, xp-m és most a 7-es, de ilyet még nem láttam - ismerőseimnél sem.

(#18794) localhost válasza Valka1978 (#18787) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én például nem állítottam, hogy HIBA volna az indexelésben.. arra gondolok, hogy a beállításaid szerint indexel és akkor ez így jó és így helyes.
Hogy más gépen nem csinálja az azért van, mert ott másként van az indexelés beállítva.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18795) Szabiti


Szabiti
csendes tag

További fejlemények ehhez.
Csináltam rendszevisszaállítást.Újrainduláskor el sem indult a windows, automatikus hibajavítás, utána rendben elindult.Továbbra sem látja a 3.0 csatlakozókat. Újraraktam a drivert is, de így sem változott. :( Szerintetek mit próbáljak még?
Előre is köszi!

(#18796) Hunork válasza Valka1978 (#18787) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!
1. Igen, és is a defrag-ra gondolnék. Írd be a keresőbe, hogy dfrgui, aztán ott max kikapcsolod az ütemezett töredezettségmentesítést. (meg amúgy minek is, ha akarod, majd megcsinálod) Ha meg alkalmazol egy külön defrag programot, annak se engedjél mindenféle automatikus módot. havonta egyszer elég, egy éjszaka rámegy, amíg épp mást csinálsz... :)
2. Aztán valóban lehet egy automatikus vírus/kémprogram alprogram, amit lőjél ki az adott programnál, már ha valaha engedélyeztél ilyet.
De én az első pontra tippelnék...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18797) szabeska


szabeska
addikt

Sziasztok! Ha bekapcsolom az ütemezett töredezettségmentesítést, mondjuk hogy havonta fusson le, de pl nem megy a gép az adott időpontban, akkor mikor végzi el a gép a mentesítést? Azonnal nekilát amikor legközelebb bekapcsolom, vagy vár "pihenő" állapotra?

[ Szerkesztve ]

F1

(#18798) Hunork válasza szabeska (#18797) üzenetére


Hunork
veterán

Hali!

Mikor az adott időpont után bekapcsolod...aztán látja, hogy volt egy ütemezett feladat, amit nem hajtott végre...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18799) Hunork válasza Valka1978 (#18793) üzenetére


Hunork
veterán

Hmmm, közben írtad, hogy nincs auto defrag. :F
Én azért ellenőriznék egyet: [link]
Sőt, ráküldeném a gépre a HD Tune, vagy HDD Sentinel progikat, hogy ellenőrizz minden adatot a lemezed épségéről, fizikai és adatállomány állapotáról.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18800) viperabácsi válasza Hunork (#18792) üzenetére


viperabácsi
addikt

Már ujra raktam a wint.Sajnos 8 óra s...pás után nem volt mit tenni.

Lenne egy kérdésem milyen vírusírtót használjak?

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.