Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) milszab válasza vlevi (#18078) üzenetére


milszab
senior tag

Megcsináltam de nem bootolt be róla...

(#18102) Vapor


Vapor
aktív tag

Biztonsági mentésekkel kapcsolatban lenne egy kis problémám:
Azt írja, hogy nincs elegendő szabad terület a biztonsági másolatok mentésére szolgáló lemezen, holott van...

Ráadásul ezelőtt a biztonsági mentések is jóval kisebb méretűek voltak:

Mi lehet a gond, mit csinálok rosszul? Tudnátok segíteni?

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#18103) Vasinger! válasza cigam (#18089) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nah, most megcsináltam újra és rendesen lefutott a file. Remélem már tényleg megjavult :K

(#18104) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Szevasztok !

Valamilyen oknál foga mostanában ha egy linkre kattintok akkor a word ugrik fel és az akarja megnyitni a weblapot...

HTM és HTML kiterjesztésre már visszaállítottam a fájl-társítást a böngészőhöz,de a helyzet maradt a régiben.

Szóval hogy a *@&{#>&@!!!! -ba tudom visszaállítani azt, hogy ne a word -ben nyíljon meg minden link ?

(#18105) wutuka


wutuka
aktív tag

Üdv!

Office 2003-mat cserélném 2007-re.Hiába telepítem fel a 2007-et,azt írja,hogy az office groove mappát távolítsam el.De nem tudom sehogy sem.Rendszergazdaként sem.
Ötlet valakinek esetleg? :)

Lionel Messi : The Best !

(#18106) Sub-ZeRo válasza Freddy TNT (#18104) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A böngészőt ted alapértelmezetté vagy rendszer visszaállítás ahol még működött.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18107) vlevi válasza milszab (#18084) üzenetére


vlevi
nagyúr

Mindent lement. Nem tudom pontosan milyen módszerrel csinálja a mentést, lehet, hogy van benne valami trükk, hogy kisebb legyen, de bitre pontosan meg fog maradni minden.

(#18108) Freddy TNT válasza Sub-ZeRo (#18106) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Hello !

Rendszer visszaállítás nincs. Alapértelmezettnek bármelyiket állítom be (firefox, IE...) ugyan úgy word-ben nyitja meg...

(#18109) Sub-ZeRo válasza Freddy TNT (#18108) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

ezt találtam

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18110) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Mi az isten verése az az SWMAgent?

Belépéskor hibát ír ki és leállítja ezt az izét a rendszer... mi ez?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#18111) sfdrakex válasza vilmaboy (#18110) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

This file is the main executable for Easy Software Manager from Samsung.

Szóval Samsung kütyü (telefon, tablet) szoftvere.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#18112) wutuka


wutuka
aktív tag

ÜDV!
Windows 7-re végre telepítettem az Office 2007-et.
Ha el akarom indítani a word,excell-t a következőt nyomja: Az operációs rendszer jelenleg nincs konfigurálva ennek az alkalmazásnak a futtatására.
Ezzel mit kezdhetek?

Lionel Messi : The Best !

(#18113) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Win 7 x64 esetében mekkora méretű ideálisan a regisztrációs adatbázis? Én most kiexportáltam és kaptam egy 987MB-os állományt. Nem sok ez egy kicsit? :F

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#18114) bpx válasza Dr. Romano (#18113) üzenetére


bpx
őstag

kipróbáltam egy pár napos rendszeren, 182 MB

[ Szerkesztve ]

(#18115) Dr. Romano válasza bpx (#18114) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszi. Hát nem tudom, ezt a rendszert 2010 márciusában telepítettem, ennyi szemét felhalmozódhatott volna benne?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#18116) Vasinger! válasza Vasinger! (#18103) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Visszavonom, megint ugyanazt csinálja, pedig már a .bat file már rendesen lefut és végzi a dolgát, de ugyanúgy beragad.

Egyáltalán mennyire fontosak azok a frissítések? Nincs valami manuális módja azoknak a telepítésére?

(#18117) Freddy TNT válasza Sub-ZeRo (#18109) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Kössz,de nem oldott meg semmit :(

(#18118) sfdrakex válasza Freddy TNT (#18117) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Próbáltad már hogy eltávolítod az Office-t?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#18119) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Senki nem kérdezte hogy kell, hogy működik, de megosztom, mert bevállt!
/how-to-move-your-windows-user-profile-to-another-drive
Így nem kell temp mappát ürítgetnem stb. hogy a c-n legyen szabad hely.

[ Szerkesztve ]

(#18120) localhost válasza bobalazs (#18119) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Vagy a Temp mappár tehetnéd át máshová :C

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18121) vlevi válasza localhost (#18120) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hát, az a minimum.
És oda átállítani a Firefox, és az IE cache könyvtárát is.

(#18122) alratar


alratar
addikt

Sziasztok.ű

Újabban azt csinálja a win7-em, hogy kb. 15 perc tétlenség után leáll, mint amikor hibernálja magát.
Ez rendben is van, azonban ugyan azon másodpercben újra is indul, és visszaáll alapállapotba, mintha én ébresztettem volna fel.

Mi okozhatja ezt?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#18123) Rota


Rota
tag

Sziasztok
Billentyűzet problémám van. HP pavilion noti, és egyszerűen Windows 7 alatt nincs billnetyűzet és tapi pad sem, no meg a bluetooth drivert sem találja.
Eszközkezelőben mind ezek sárga felkiáltó jelel vannak jelölve, és semmi sem használ, se a letiltás se a az eltávolítás sem a frissítés.
Üzene: a konfigurációs bejegyzést nem találja vagy sérült. kód 18.

A boot menüben a billentyűzet működik.

Mit kellene tennem?

(#18124) sfdrakex válasza Rota (#18123) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Gyártó oldaláról próbáltál letölteni drivert azokhoz amik nem működnek?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#18125) Rota válasza sfdrakex (#18124) üzenetére


Rota
tag

A tapi padra HP oldalán volt egy régebbi driver de azt sem szereti pedig leszedtem az újabbat előtte.
Az intelnél nem tudom mit kell keresni egy hp pavilion 1199eh -m van.
Kicsit elkeveredek az oladlon.

Mellesleg ott figyel egy Intel wifi driver update amit képtelen telepíteni a Windows....

[ Szerkesztve ]

(#18126) wutuka


wutuka
aktív tag

Üdv!
Még egyszer,hátha...
ÜDV!
Windows 7-re végre telepítettem az Office 2007-et.
Ha el akarom indítani a word,excell-t a következőt nyomja: Az operációs rendszer jelenleg nincs konfigurálva ennek az alkalmazásnak a futtatására.
Ezzel mit kezdhetek?

Lionel Messi : The Best !

(#18127) Neil Watts válasza wutuka (#18126) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Szedd le ezzel az Officet majd pedig telepítsd újra. :)

Forrás: Microsoft Answers

Üdv. core2

(#18128) wutuka válasza Neil Watts (#18127) üzenetére


wutuka
aktív tag

Üdv.!
Köszi,megpróbálom újra,egyszer már megtettem,nem segített...

Lionel Messi : The Best !

(#18129) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Netezni tudok mialatt ez az ikonka így mutat..., mialatt a hibaelhárítás mindent rendben talál...

Egyébként meg nyilvános hálózatként ismerttem fel vele a upc routerét...

Problémát jelent-e ez az állapot?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18130) wutuka


wutuka
aktív tag

Sajnos a fixit sem oldotta meg a gondot.
Leszedtem vele az office 2007-et,újra feltelepítettem.Ha elindítom az excel,word ikont,akkor elkezdi konfigurálni az excell-t,és kilép azzal a dumával,hogy az oprendszer nincs konfigurálva.Egyszerűen fel nem fogom,mi baj lehet.
Ebből win7 újrarakás lesz! Már érzem! :O

Lionel Messi : The Best !

(#18131) Repsol600


Repsol600
addikt

Üdv!

Tapasztalt valaki olyan hibát, hogy nem lehet áthelyezni a böngészők cache-ját? :F IE 9-et áthelyezem D meghajtóra írja hogy beállítások mentve, és kijelentkezik érvényesítéshez de mikor visszalépek ugyan úgy visszaáll alap mappára. Mozillát és Operát is megcsináltam de ezek sem működnek hiába van áthelyezve akkor is a C-re ment. :( Valami ötlet? :U

[ Szerkesztve ]

(#18132) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Üdv!
Egy laptopon nem akar elindulni a rendszer. Indításkor kiírja, hogy valami nem jó, a hardver-,szoftverváltoztatásokban, válasszak: hibakeresés (ajanlott), nem talál semmit.
Normál indítás, az egér bejön, de háttér fekete, és nem csinál semmit.
Mi a baja?

(#18133) geprombolo válasza dJ Peer (#18132) üzenetére


geprombolo
senior tag

Milyen lehetőségekkel próbálkoztál? Csökkentett mód, rendszervisszaállítás, recovery parancssor, stb....

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#18134) dJ Peer válasza geprombolo (#18133) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Legutolsó működőképes beállításokkal jó lett... :K

Lenne még 1 kérdésem: Másik gép, felraktam az AutoProxy nevű programot. Azóta nem működik a LAN. Letörölni nem tudom a windows-zal. Mivel töröljem le?

[ Szerkesztve ]

(#18135) Catman


Catman
aktív tag

Sziasztok,

Van egy samsung notebookom, rajta win 7 x64. Ket bosszanto problemam van:
1. Be van allitva, hogy 5 perc elteltevel menjen sleep modba. Tobbszor elofordult mar, hogy sleep helyett valahogy teljesen kikapcsolt.
2. Kikapcsolas helyett hibernalni szoktuk, de elofordul, hogy nem hibernalodik. A monitor kikapcsol, de a gep nem akar hibernalodni, egyszeruen lefagy.

Talalkoztatok mar hasonloval? Hogyan tudnam kideriteni, hogy mi okozza ezeket a problemakat?

(#18136) dJ Peer válasza Catman (#18135) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Nekem is samsung notebookom van, és én is hibernálni szoktam, de ilyen még nem fordult elő. Rakd újra a rendszert. :P

(#18137) geprombolo válasza dJ Peer (#18134) üzenetére


geprombolo
senior tag

Esetleg a LAN kártya eltávolítása az eszközkezelőből, majd újraindítás után újra felismeri a rendszer.
Látom az AutoProxy egy beépülő firefoxba meg hasonlókba. Esetleg próbálkozz meg újra beállítani a normális, proxy nélküli beállításokkal.
Magától indul a progi? Mert akkor kilőheted az automatikusan induló progik közül. Esetleg CCleanerrel is törölheted ugyanonnan.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#18138) BullZeye


BullZeye
veterán

Egy program 5%ra vette a Firefox Plugins Container alkalmazásának hangerejét.

Na most sehogy se jelenik meg most ez a folyamat, és nem tudom vissza venni 50%-ra.

Hogyan lehet a hangerőszabályzókat resetelni? Hogy minden program 100% legyen, vagy 0, csak legyen annyi mint a főhangerő?

(#18139) sfdrakex válasza BullZeye (#18138) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Eszközkezelőben ha letiltod, eltávolítod a hangkártyát, majd újra engedélyezed és driverek fel újra?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#18140) fatal` válasza BullZeye (#18138) üzenetére


fatal`
titán

"Na most sehogy se jelenik meg most ez a folyamat, és nem tudom vissza venni 50%-ra."

Nyiss meg egy youtube videót és megjelenik. :)

(#18141) Catman válasza dJ Peer (#18136) üzenetére


Catman
aktív tag

Az ujratelepitest egyelore szeretnem elkerulni. :) Meg azert jo lenne tudni, hogy ez most hardware vagy software problema...

(#18142) sfdrakex válasza Catman (#18141) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Energia gazdálkodásban nézz szét alaposan. Nézd meg nincs-e bekapcsolva, hogy bármi beleszólhat-e abba hogy mikor kapcsoljon ki be. HDD, USB-k hálókártya.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#18143) Воланд válasza Catman (#18135) üzenetére


Воланд
titán

valami samsung csodaszoftver van felteve, amibe beleszolhat a rendszer energiagazdalkodasaba?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18144) wutuka


wutuka
aktív tag

Még 1X útoljára a win újrarakása előtt! Ki tudja,hátha valaki megoldja! :))

ÜDV!
Windows 7-re végre telepítettem az Office 2007-et.
Ha el akarom indítani a word,excell-t a következőt nyomja: Az operációs rendszer jelenleg nincs konfigurálva ennek az alkalmazásnak a futtatására.
Ezzel mit kezdhetek?

Lionel Messi : The Best !

(#18145) vilmaboy válasza wutuka (#18144) üzenetére


vilmaboy
őstag

Office uninstall és telepíts rá egy normális verziót. ugyebár ez egy legális office ;]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#18146) sz.j válasza wutuka (#18144) üzenetére


sz.j
nagyúr

Én először törölném az O2007-et és próbaképp felraknám a LibreOffice-t, és ha ezzel jó lenne, akkor az O2007 körül keresd a hibát.......

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#18147) bobalazs válasza wutuka (#18144) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Töltsd le a MS Office 2007 Resource Kit-et
használd az eltávolítóját, minden office maradékot távolíts el vele.

:\Program Files\Microsoft Office
C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE11 (or "OFFICE")
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft\OFFICE
ezeket is.

ujraindit, reinstall.

(#18148) wutuka válasza vilmaboy (#18145) üzenetére


wutuka
aktív tag

Teljesen legális :)) Egyébként már működött évekig a gépen.Viszont praktikussági okok miatt a 2003-mas verziót tettem fel néhány hónapja.Természetesen az Office 2007-et leszedtem.Ment is a 2003-rendesen.
Most vissza szerettem volna térni a 2007-esre,természetesen a 2003-leszedése után.De már ez fogadott. :O

Lionel Messi : The Best !

(#18149) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
Adott egy Asus Eee PC 1215N-BLK, amin legális windows 7 home premium van, a gép alján ott a serial kód. Iszonyatosan belassult, szeretném újratelepíteni, viszont amikor vettem a gépet nem kaptam hozzá CD-t, sőt, optikai meghajtó sincs a gépben! :D A telepítést még meg tudom oldani USB-ről, de hogyan oldható meg, hogy valóban legális maradjon a windows? :R

(#18150) wutuka válasza bobalazs (#18147) üzenetére


wutuka
aktív tag

Köszi,már alig várom,hogy kipróbálhassam.
Nagyon nem szeretnék WIN7-et telepítgetni,rendszert újracsinálni,mert oltári nagy meló!

Lionel Messi : The Best !

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.