Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) sfdrakex válasza cettlee (#18850) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Windows 8 topic.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#18852) cettlee válasza sfdrakex (#18851) üzenetére


cettlee
őstag

nem vagyok fogyatékos, ott már megkérdeztem, csak lesz*rnak.

(#18853) sfdrakex válasza cettlee (#18852) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Leszarnak? Szép hozzáállás, az eszedbe se jut, hogy még nem járt így más és ezért nem tudnak segíteni? Vagy ezt mindenki aki olvassa a problémádat írja le egyesével, hogy bocs nem tudom mi a gond?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#18854) Hunork válasza cettlee (#18852) üzenetére


Hunork
veterán

Szerintem az van, hogy nagyon kevés ember használja még a W8-at, így pl. én sem... :N

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18855) apro válasza cettlee (#18852) üzenetére


apro
senior tag

hali
Ne várjál semmi jót egy olyan Op-rendszertől ami még egy AsusXenor kezelő pultot sem tud megjeleníteni,nem beszélve TV.tuner..Ajjaj?Egy szóval én is kísérleteztem a W-8-al,2.napig bírtam (A Win 7 Op. elején agyon szidott sokkal jobb volt)Nem beszélve a mai Win7. ről.,ha rám hallgatsz mondj le a Win 8-as on a játékról,(vagy várj még jön az SP1 hozzá),irány Win-7.,ez a magán vélemény,és csak azért írtam mert nehezményezted senki sem válaszol
hali

(#18856) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok!,

Windows 7 Ultimate X64 rendszerem van, Asrock H61m lapom, G540es inte proci, 4 giga ramom és 64 gigás Kingston SSD a gépben.
Bármilyen programot el szeretnék távolítani a gépről a saját eltávolítójával nem tudom, mivel megáll a folyamat a legelején.

Ennyit ír ki: Az eltávolítás előkészítése.

Valami tipp, hogy mitől lehet?
A rendszer eléggé friss, kb 2 hetes. Egy Adobe Reader nem tudok eltávolítani ami a régi P4es gépemen kb 3 perc volt.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#18857) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Van egy GA-MA780G-UD3H lapom amin 6 db SATA II csati van a kovetkezokeppen:

Vettem egy Samsung SH-S222BB SATA DVDirot.
A negy darab SATA II 0-1-2-3 es a ket kulonallo a SATA II 4-5.
0: WD 320 GB SATA II NCQ Rendszerlemez Eloparticionalt, C:\ D:\ E:\ particokkal.
1: Hitachi 500 GB SATA II NCQ Jelenleg ures.
2: WD 160 GB SATA II NCQ Rack-ben van, nem haszalom.
3: Samsung SH-S222BB SATA
A BIOS-ban az IDE tiltva van Disable, a SATA engedelyezve Enable, Mod: 0-4 csati AHCI, a 4-5 pedig As SATA. Ez az opcio van jelenleg beallitva, a masik az IDE opcio lenne.
Friss W7 Pro telepites eredeti iso fajlbol, ennek ellenere a W7 csak ATA eszkoznek latja a vincsiket, neztem ugy is hogy csak a rendszervincsi volt bedugva es meg a DVD irot is lehuztam. Itt egy kep hogy friss telepites utan hogy neznek ki a csatolok, szerintem nem ilyennek kellene lennie.

Tudom tegyem fel az AMD drivert, de nem akarom, igy viszont csak ATA modban mennek a vincsik, megneztem a regedit-ben az msahci Start erteje 0.
Nem tudom hogy miert nem ismeri fel rendesen a SATA II vincsiket.

(#18858) Aarpok válasza Steelmanus (#18857) üzenetére


Aarpok
őstag

Pedig szerintem a sata drivert fel kellene tenni mert a képen is látszik,hogy a Win telepítésekor egy általános drivert tett fel a sata eszközhöz ez pedig valószínűleg ennyire képes tehát mindenképp a gyártó sata drivere kell,hogy megfelelöen kezelje.

Аарпок

(#18859) Fire/SOUL/CD válasza Steelmanus (#18857) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez majd kiírja, hogy mi milyen driverrel működik, úgy egyértelműbb: DriveControllerInfo

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#18860) aizen92


aizen92
addikt

Akksi üzemidő eddig 4és fél óra volt samsung np300 notin. aztán energiatakarékosról átmentem samsung eco modra majd vissza. és most már csak max 2 óra üzemidőt ír..... mit lehetne beállítani h újra 4 és fél legyen? rohadt idegesítő pedig minden max battery lifeon van.......

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#18861) Kiscsőke


Kiscsőke
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnék win7-et telepíteni a gépemre de sajnos nem sikerül! A következő a helyzet! XP van a gépen, xp alól nem engedi telepíteni! Ha dvd-ről bootolok akkor pedig csak bejön a win7 háttérkép és az egérkurzor de semmi más! usb-s telepítőt még nem próbáltam de lehet nem is tudnék telepítő lemezből készíteni!
Ha másik gépbe berakom a winchestert úgy fel lehet rá tenni a win7-et?

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#18862) sfdrakex válasza Kiscsőke (#18861) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Milyen a telepítő lemez? Eredeti vagy netről lehúzott? Ha netről akkor érintetlen MSDN iso vagy valami buherált változat? A géped tuningolva van-e? A dvd lejátszó egyébként rendesen működik? Ha te írtad ki az iso-t hogyan írtad ki? Esetleg írd ki újra max 4* sebességgel.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#18863) #41133696


#41133696
törölt tag

(#18864) Steelmanus válasza Aarpok (#18858) üzenetére


Steelmanus
addikt

Hat ez az, gondolom a DVD iro zavarthatott be, mert az lenyegeben ATAPI-kent mukodik csak SATA csatlakozoval lattak el. Es mivel egyazon csatlakozon volt mint a tobbi vincsi, igy vezerlo a legkissebb sebesseguhoz igazitja a drivert. Gondolom en, lehet rosszul.
Most atdugtam a 4. SATA II-re ami a BIOS-ban As Sata modra van allitva.
Es feltelepitettem az AMD SATA driveret, igy most jo, majd akkor fog kiderulni hogy mikent muzsikal a W7 AHCI drivere ha a masik Hitachi vincsire is telepitek egy W7 Pro-t probanak.

(#18859) Fire/SOUL/CD Koszonom a progit, holnap csinalok egy probatelepitest a masik vincsire ugy hogy csak az lesz a lapon, meg a DVD irot is lehuzom, USB-rol telepitek majd. Azert idegesit ez a DVD SATA mod, mert periodikusan 1-2 masodpercenkent felvillantja a HDD LED-et kiveve ha a portot amin van DVD van IDE-re allitom (native-kent all a kezikonyvben), akkor viszont nem lehet rola bootolni, vagyis a BIOS nem latja csak az OS, ATAPI-kent.

(#18865) Kiscsőke válasza sfdrakex (#18862) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

A telepítő lemez jó, mivel már lett róla többször is telepítve, csak nem én telepítettem róla! A gép lehet hogy van tuningolva, a dvd lejátszó működik rendesen!

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#18866) sfdrakex válasza Kiscsőke (#18865) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Első körben a tuningot vegyétek le.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#18867) cettlee válasza apro (#18855) üzenetére


cettlee
őstag

köszi énis sokat sz*ptam már a 8al, visszadobom a 7et

(#18868) artiny


artiny
őstag

Hogyan tudom kikapcsolni azt, hogy ha sleep modba teszem majd ujraelesztem a windowst akkor ne kapcsoljon le az adattarolo HDD. M?
Ha sleep utan elindiul a windows a sajatgepbol eltunik a masik (nem rendszer hdd) hdd patricioi.
Régen ez nem volt nálam. ugyan azt a windowst hasznalom mar jo ideje.(nem frissitem)

Regen le-fel kapcsoltam es nem kapcsolt le a nem rendszer winyo. Most viszont igen....nem tudom pontossan miota vagy meirt csinalja...

(#18869) OldAkita


OldAkita
aktív tag

Hálózati hely hozzáadása HIBA!

Sziasztok!
Megoldást keresek WIN7 hálózati hely hozzáadására.
Sajnos azt a hibaüzenetek kapom, hogy a megadott mappa valószínűleg érvénytelen.
De ez nem igaz, mert XP kezeli. Tanusítvány probléma miatt dobhat le, csak a WIN7 nem ajánl fel választási lehetőséget.
Legyetek szívesek a probléma megoldásában.

(#18870) kidpepi


kidpepi
tag

Üdv!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy megadható-e olyan folyamat, amire leállításkor nem várakozik a rendszer, hanem kényszeríti a leállítást. Nekem a firefoxot nem akarja bezárni a win7, és kényelmesebb lenne, ha nem kellene mindig külön rányomni a leállítás kényszerítésére, de örülnék, ha pl. egy word doksit nem zárna be magától mentés nélkül, bár ilyet ritkán hibázok.
Előre is köszönöm!

(#18871) Visormail


Visormail
addikt

Eseménynapló tele van egy gépen nvstor hibával: Visszaállítás történt a következő eszközre: \Device\RaidPort0. kékhalál bejegyzés is van 1-2 azt mondják sokszor nem indul el a gép. A vinyó 100/100 hdsentinelben. Ki találkozott ilyennel, ez memóriahiba vagy vírus vagy mi lehet?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#18872) Воланд válasza Visormail (#18871) üzenetére


Воланд
titán

elso korben legyalulnam a lemez illesztoprogramjat, majd hagynam, hogy a win tegyen fel sajatot, de tobb mint valoszinu, hogy haldoklik a merevlemez.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18873) kiskornel válasza Visormail (#18871) üzenetére


kiskornel
addikt

Hasonló hibák voltak nálam is. Egyszerűen elöregedett a tápom, és nem jött ki a kakaó rajt.
Klaffant egyet a winyó, rendszerint írás közben, aztán belassult, majd kék halál és miegymás... Néha vissza kellett állítani az MBR-t...

A késleltetett írást, az írási gyorsítótárat meg a hasonlókat kikapcsolnám egyből. Így kisebb az adatvesztés lehetősége a jövőben.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#18874) Visormail válasza kiskornel (#18873) üzenetére


Visormail
addikt

winupdate hibával is tele van az eseménynapló. Nem is lehet megnyitni a winupdate-et, a merevlemezvezérlőn se lehet frissítés keresést kérni vagy eltávolítani. Minden ilyesmi vagy megfagy vagy tölt a végtelenségig, mbam gyorskeresés lefutott az nem talált semmit (de újra kellett tenni mert hiányzott az mbam.exe minden más része megvolt), mse előzményeiben sincs semmi. Egyébként nem lett felrakva külön nvidia sata driver, az van fent amit a 7 rakott, hdsentinel szerint minden a legnagyobb rendben. Hát nem tudom a tápegységre nem gondoltam netezős/irodai gép integrált vga-val, de jó hogy mondod ha nálad az ilyet okozott.

Telepítés után 1-2évig jó volt, egyszer szóltak hogy sokszor nem indul, távolról visszaállítottam a friss telepítésről készült partíciómentést és eltűnt a hiba. Azóta megint eltelt valami fél-3/4év amíg jó volt és most szóltak hogy 2hete újra elkezdte.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#18875) kiskornel válasza Visormail (#18874) üzenetére


kiskornel
addikt

Ezen leírás alapján legtisztább az, amit múltkor is csináltál.

Valószínű nem mindig a legmegbízhatóbb oldalakat nyitották meg... Magától nem szokott csak úgy tönkremenni, ha csak freemail van megnyitogatva.

Szerintem egy scf /verifyonly és egy chkdsk menjen végig.

Okozott ilyet pl. hogy Win7 kiírta neki, hogy frissíteni fog, ne állítsa le. Kolleganő meg: 4óra van, lejárt a munkaidőm. Puff. És lehúzta az áramot a gép alól. Megérték működésre bírni a gépet másnap.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#18876) Visormail válasza kiskornel (#18875) üzenetére


Visormail
addikt

A telepített paragon backup & recovery sem indul el, lemezellenőrzés szintén nem csinál semmit el se indul a csík, parancssorból chkdsk sem indul el, sfc szerint is meg van sértve az ingegritás. Szerintem ezzel már távolról nem foglalkozok többet majd behozzák és húzok nekik egy frisset, csak azt nem tudom még hogy van e hardver hiba is. Majd ha nálam lesz esetleg egy memteszt.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#18877) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Hello!

Rendszer újratelepítést követően, egy nem rendszermeghajtón lévő mappát szeretnék törölni ami korábban hálózaton megosztott volt, amihez most rendszergazdai jogosultságot kér, a "Törlés rendszergazdaként" opció nem elég neki. Hogyan tudnám eltávolítani?

Szerk.: Van egy másik ilyen mappa, annak egy részét engedte törölni a fent említett opcióval.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#18878) Visormail válasza haromegesz14 (#18877) üzenetére


Visormail
addikt

Talán a legegyszerűbb ezzel lenne WinOwnership tool
Ha nagyon nem megy bootolsz egy live cd-ről és letörlöd onnan (pl ubuntu livecd, hiren's boot cd-n a minixp).

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#18879) mezis


mezis
nagyúr

Üdv.!

Miért követel magának néha akár 25%-nyi processzor teljesítményt az audiodg.exe ?
(Intel M530 1.GHz-es proc. RAM 3 GByte).

Hogyan lehetne önmérsékletre bírni ?

mezis

(#18880) Hunork válasza mezis (#18879) üzenetére


Hunork
veterán

Az nem jó, főleg ha nincs hangeszközt használó program közben. :( Nekem audio lejátszásnál is 3-4% volt, most néztem. Nincs a Feladatkezelőben valami, ami fut a háttérben és audio eszközre mutat? (plugin...) Más nem jut eszembe...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18881) mezis válasza Hunork (#18880) üzenetére


mezis
nagyúr

Az interneten az alábbi javaslatot olvastam:

"right click on the speaker icon at the bottom right.
select Playback Devices
highlight the icon with the green check mark
click Properties
click the Advanced tap
uncheck Enable audio enhancements"

Semmit nem javított. Most az ellenkezőjét csináltam, egy darabig 0 volt a processzor foglalása,
aztán ahogy megnyitottam a "hangszórót" már megint zabálja a proc.-ot.

Újabb kísérletem, hogy a "Hang"-"Kommunikáció"-t "Noncs műveletre állítottam.
Most megint szerény lett a proc. igénye, szinte mindig 0.

Most látom, hogy el is takarodott a RAM-ból az audiodg.exe! Lehet, hogy ez volt a probléma ?

[ Szerkesztve ]

mezis

(#18882) Joshi


Joshi
titán

Hálózati megosztással vannak gondjaim. Adott egy Win7 64bit-es Home Premium oprendszer+wifi router+asztali BD lejátszó(LG BD660). Mindegyik eszkö kábelen van összekötve a routerrel és az asztali lejátszó látja is a PC-ét de a megosztott pappákat nem. Ha androidos telóva wifin ránézek a megosztott mappákra azzal hibátlanul megnyitja és látja a benne lévő fájlokat is. Az asztali lejátszón régebben gond nélkül működött de most sehogy nem sikerül látnia a mappákat pedig a beállításoknál mindent rendben talál. Mi lehet a gond?

(#18883) kiskornel válasza haromegesz14 (#18877) üzenetére


kiskornel
addikt

Unlocker... [link]

(a második két hsz-nél link van, letölthető).

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#18884) Hunork válasza mezis (#18881) üzenetére


Hunork
veterán

Hali!
Csak közben hazaértem...
Ez a hivatalos leírás angolul, magáról a fájlról: [link]
Én is keresgéltem, volt több fórumban is, hogy a Norton Inetrnet Security zavar be, vagy Asus lapoknál Bios frissítés, meg azt is megtaláltam, amit te írtál, egyszóval vegyes a kép. Hát ha most jó minden, az jó, de azért az fura, hogy nincs a Ram-ban, nekem az itthoni gépemen is fut, és 0% most is...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18885) haromegesz14 válasza kiskornel (#18883) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Köszi :R

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#18886) Visormail válasza Visormail (#18876) üzenetére


Visormail
addikt

Elhozták a gépet, ramot kivettem visszatettem az 1es foglalatba (mondták hogy ezt is próbálták ide oda tenni), a sata adatkábelt kihúztam a vinyóból is meg az alaplapról is majd visszadugtam (előtte se tűnt lazának), a gépház tiszta. Telepítő lemezről a memóriateszt nem talál hibát.

A windowst elindítom minden megjavult amit távolról nem lehetett. Winupdate elindul sőt magától feljött, paragon is simán indul. Lemezellenőrzés lefut nagy hiba nincs, c-n csak mft-ben szabad helyet talált ami foglaltnak volt jelezve, d-n hibás leírókat javított. Töröltem az eseménynaplót, ha fejre állok sem jönnek újra a hibák. Sőt minden egész gyorsan nyílik meg, elég hihetetlen az egész.

Már múltkor is kérdeztem tőlük nincs e náluk áramingadozás, áramszünet nem tudnak róla. Most már én se tudok mire gondolni, talán szabálytalanul állítják le valahogy (de ez esetben is miért javul meg nálam), vagy a hosszabbító lenne rossz amiben használják. :F Egyébként kernel power hibát előtte se láttam a naplóban.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#18887) W. A. Lacky válasza krealon (#18846) üzenetére


W. A. Lacky
tag

Rendben van, de sajnos percek elteltével sem jelenik meg az eltávolítandó - pendrive vagy USB winyó - lista. Ilyenkor mi a teendő?

W. A.

(#18888) W. A. Lacky válasza Fire/SOUL/CD (#18844) üzenetére


W. A. Lacky
tag

Sajnos pont erről beszélek, hogy a csatlakoztatott eszközök listája nem jelenik meg, csak a cím.
Most veszem észre, hogy ha direktben megnyitom az eszközlistát, akkor sem jelenik meg semmi a listában, Mitől lehet ez?

W. A.

(#18889) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

itt válaszoljon aki tud

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18890) Fire/SOUL/CD válasza philoxenia (#18889) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten


Kellene egy újabb PH! játék és aki tudja rá a választ, az mindent visz. :DDD

W. A. Lacky
Az XP topikban a közelmúltban előjött ugyanez a kérdés, ugyanazt tudom mondani/javasolni: [link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#18891) Steelmanus válasza Fire/SOUL/CD (#18859) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Megcsinaltam a proba telepitest egy masik vincsire, es megnyugodtam, mert amit ajanlottal progit az nagyon jo, ezuton is koszonom. Az uj DVD irot attettem a 4-5 SATA II csatlakozora, atallitottam As Sata-rol IDE-re es a tobbi IDE portot letiltottom egyesevel, kiveve amin a DVD iro van. A W7 Pro x64 sajat SATA driveret hasznalom, ime:

(#18892) kovaripeti


kovaripeti
aktív tag

Üdv.
Az lenne a kérdésem, hogy mikor xp-m volt, ott is fél-egy évenként törölni kellett a rejtett mappában (temp) levő fájlokat, különben megtelt a C meghajtóm. Most a Win7 alatt hova gyüjti a szemetet, mert volt kb +20 gb-om, most meg alig van 1. Pedig semmit nem telepítettem.
Hol nézzem meg, mit kell üríteni.
Köszönöm.

(#18893) sfdrakex válasza kovaripeti (#18892) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem lehet hogy a plusz helyed a rendszer visszaállítási pontok, hibernálás, és a virtuális memória foglalja el?

Ha nem szoktál hibernálást használni így tudod kikapcsolni:

1. Start menü keresőjével indítsuk el rendszergazdai jogosultságokkal a cmd-t.
2. Kikapcsoláshoz: powercfg -H off

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#18894) Visormail válasza kovaripeti (#18892) üzenetére


Visormail
addikt

Legegyszerűbb ccleanerrel.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#18895) kovaripeti válasza Visormail (#18894) üzenetére


kovaripeti
aktív tag

Köszönöm mindkettőtöknek!

(#18896) Hunork válasza kovaripeti (#18892) üzenetére


Hunork
veterán

Még egy lenne:
Start menü/Kellékek/Rendszereszközök/Lemezkarbantartó
Elindítod, első fülön értelemszerűen bepipálod, ami nem kell, de ne okézd le, menj a másik fülre (Egyéb beállítások), és az alsó Karbantartás gombra kattintva törölheted az összes rendszer-visszaállítási pontot, az utolsó kivételével.
Előtte például te is csinálhatsz egy ilyen pontot, és akkor az marad meg egyedül! Ezt a Vezérlőpult/Rendszer/Rendszervédelem -nél találod, a kis ablakban alul ott lesz, hogy Létrehozás.
Jelentős méret fog felszabadulni!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18897) Baboon


Baboon
senior tag

Sziasztok!

A laptopomon előre telepített win7 volt. Szeretnék HDD-t cserélni, de ezzel logikusan törlődik az OS is. Kérdés, hogy a win7 termékkulccsal tudom-e újra telepíteni az új HDD-ra, mert ugye ez már 1x be van regelve és 1 kulcsot gondolom 1x lehet regelni.
Köszönöm,
Dani

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#18898) jooker82


jooker82
nagyúr

Sziasztok !
az Ultimate,miben jobb,a Home premiumnál?
És ezektől van jobb,amelyik minden programmal kompatibilis?

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#18899) CoolMan válasza jooker82 (#18898) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

(#18900) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Sziasztok!

Ma vettem észre egy furcsaságot a gépen. Amikor a Start gombra nyomok, majd utána a "Minden programra" akkor ugye megjelennek a telepített programok és egyéb programok. Itt egy csomó programnál az alábbi hibát vettem észre:

Mitől van ez, még egy pár nappal ezelőtt nem voltak üresek a mappák. A gép tiszta, vírus és egyéb kártevő nincs. Köszönöm!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.