Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11793) #41133696


#41133696
törölt tag

Komolyan mondom ilyen nincs... és ezzel a vacakkal mindig ez van... de legalább a legfrisebb offline telepítő lenne fent ha már képesek egy normális update-et kiadni hozzá... egyébként semmi haszna Windows-on a cuccnak a szempontbopmból, mert még semmit nem vettem onnan - állítólag innen nem is lehet, nem tudom nem érdekel... egyetlen gond, hogy GTA, meg Bioshcok 2 meg még egy rakat játék megköveteli... Az acsiment rendszerünk Steamhez képest zérus... szóval legszívesebben uninstallálnám, de attól még, hogy semmi haszna megtűrném a gépemen, ha nem idegesítene rendszeresen ezzel amikor épp update-et méltoztatnak hozzá adni... csak tudnám minek updateléik, ha felfirssíthetetlen. Manuálisan letöröltem, felraktam megint és persze, hogy nem tud frissülni... Ameddig Secunia nem rinyál, hogy veszélyes, addig talán, maradhat, utána törlöm le a francba, és lesz még egy kritérium amit játék vásárlásnál figyelembe fogok venni, ne legyen games for windows live követelménye...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.