Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91601) BBéci válasza PuMbA (#91599) üzenetére


BBéci
titán

Ezzel nem értek egyet, a Scart-RGB egyáltalán nem nevezhető pocséknak, persze analóg viszonylatban.
Az AV (kompozit) tényleg nézhetetlen egy full HD lapostévén.

(#91600) alexfield76
Sürgősen dobd ki a kukába mindkét boxot! Mégis hogyan akarsz HD jelet átvinni Scarton? Arra csak a HDMI alkalmas.
A kábeles Digi kódolatlan, az antennakábelt közvetlenül a tévéhez csatlakoztatva foghatod és élvezheted a HD csatornákat.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#91602) Plazmacucci válasza alexfield76 (#91600) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát itt az idő digitálisra előfizetni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#91603) BBéci válasza RBJ (#91591) üzenetére


BBéci
titán

A lejátszó kimenetének beállítása akkor helyes, ha a menüt 60 hertzen küldi ki, a filmeket viszont minden esetben valós, érintetlen állapotban. Tehát a 24 fps-est 24 Hz-en, a 30-ast 30-on, stb.

A TV nem lejátszó, hanem képmegjelenítő! Irreális elvárás, hogy helyettesítsen egy asztali médialejátszót.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#91604) fant0mi válasza alexfield76 (#91600) üzenetére


fant0mi
addikt

Így sose lesz jó lépminőséged akkor...

(#91605) RBJ válasza BBéci (#91603) üzenetére


RBJ
addikt

Köszi. Akkor megtartom. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#91606) BBéci válasza RBJ (#91605) üzenetére


BBéci
titán

Állítsd be az előbb leírtaknak megfelelően. Nagy gáz, ha 24p filmeket 60 hertzen jelenítesz meg, ezt csinálják a tévékben lévő lejátszók, amitől sokan agybajt kapunk.
Az Asus nem tud 23,976-ra váltani, az is elég nagy gáz.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#91607) RBJ válasza BBéci (#91606) üzenetére


RBJ
addikt

Menü 60hz van állítva valós lejátszás meg hagyom érintetlenül.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#91608) Clever0 válasza RBJ (#91607) üzenetére


Clever0
senior tag

A tévé az Info gombbal kiírja, hogy épp milyen üzemmódban van, gyorsan leellenőrizheted, hogy melyik beállításnak mi a hatása. Nekem Asus OPLAY-am van, azon bekapcsoltam a 24p-t, a filmeket 24p-vel vitte, a menüre már nem emlékszem. A különféle boxok és tévék felskálázási képessége eltérő, ki kell próbálni, hogy a box által kiszámolt 1080p kép a jobb, vagy a tévéjé. Én utóbbira szavazok, nálam minden külső eszköz 1080i50-re, esetleg 1080p50-re van állítva, aztán a tévé kezdjen vele valamit. Mivel a tévé ára sokszorosa egy lejátszó vagy külső vevő árának, remélem, hogy a benne lévő elektronika is ügyesebb.

(#91609) Flashget válasza BBéci (#91606) üzenetére


Flashget
félisten

amitől sokan agybajt kapunk.

ha nem is ettől, de attól igen amikor valaki tényként állítja, hogy az mennyire jó és semmi szükség média vagy BD lejátszóra.

Realme GT Master Edition

(#91610) BBéci válasza Clever0 (#91608) üzenetére


BBéci
titán

Tehát a "minden külső eszköz"-be nem tartozik bele az O!Play, vagy valamit félreértettem?
Nagyon rossz, téves a megközelítésed, ami a TV és a lejátszók árát illeti.
Általános tapasztalat szerint jobb a külső eszközzel elvégeztetni a skálázást és egyebeket.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#91611) padzso


padzso
tag

Most regisztráltam a H6200-at, de már kaptam a fejembe, a plusz garancia nem jár. A tv szlovák gyártás, mégha Türkmenisztánból vettem volna megérteném, de ugye szomszédunkban készült, Samsung gyárban, ráadásul EU, szóval eléggé gáz hozzáállás! (Digitalplazatól rendeltem még a nyáron.) Reméljük, garira nem lesz szükség soha! Eddig szépen megy, kopp-kopp.

A tv Alcor hd2600-as csodáról kapja a mindigtv-t. (Úgy sejtem, gyenge a jel, a tv-n néhány csatorna nem jön be, viszont a box erősítős, azzal tökéletes.) Kérdésem, milyen felbontásra érdemes állítani a boxot? Főleg scart-tal csatlakozik, de van hdmi, az SD jobb scart-on, kevésbé pixeles, HD meg ugye másik kell. (Tudom, kissé öszvérnek hangzik, de az ősök tévéznek rajta főle.g)

(#91612) Clever0 válasza BBéci (#91610) üzenetére


Clever0
senior tag

De beletartozik. Külön lehet állítani a TV szabványt és a 24p-t is. De médialejátszónál ennek nincs is jelentősége, annak a 24p-t és társait kell tudnia.
Az én műholdvevőm 25-30 eFt volt, a tévém egy nagyságrenddel több. Úgy vettem észre, hogy szebb a kép, ha a vevő adja a natúr tv adást 1080i50Hz-el és a tévé konvertál ugyanúgy, mintha a saját tuneréből származna a kép. Ha valaki több 100 ezres vevőt használ, akkor a tévéje is millió körül lehet, akkor megint valószínű, hogy jó minőségben konvertál.

(#91613) BBéci válasza Clever0 (#91612) üzenetére


BBéci
titán

"ha a vevő adja a natúr tv adást 1080i50Hz-el és a tévé konvertál "

Mit kellene konvertálnia a tévének, ha a beérkező jel megegyezik a saját felbontásával? Legfeljebb "deinterlacing"-et végez, 1080p-re.

Nem kötelező elhinned, hogy a tévék nem mindig konvertálnak jó minőségben, végül is csak 70 tévével próbáltam az elmúlt 12 év alatt és döntő többségük felső, vagy csúcskategóriás volt.

(#91611) padzso
MinDig TV-hez nem kell box, mert a szóban forgó tévében van DVB-C tuner. Sürgősen változtass a felálláson!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#91614) ΞΔGLΞ válasza RBJ (#91586) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Majd akkor nézel bután, mikor így is lefrissíti magát, mert olyan kicseszett okos, csak még nem tudod!
Öntudatra ébred, mint a skynet és neked annyi, hogy megfosztottad a nettől. :DDD

Viccet félre, ezek a baromarcúak miért nem képesek kiadni egy tetves changelog-ot?
Bár tudjuk miért...nem is szóltam! O_o

[ Szerkesztve ]

(#91615) Clever0 válasza BBéci (#91613) üzenetére


Clever0
senior tag

A vevőnél konkrétan a 1080i-1080p átalakításra gondoltam.
Az UPC kábel topikba írta valaki: auto módban az SD adás megy a tv-re viszont átállítva a HDMI kimenetet fix 1080-ra, sokkal szebb lesz a kép.
Nálam a tévé az ügyesebb, ezért írtam azt is, hogy ez készülékfüggő, ki kell próbálni. A régebbi CCFL világításos Philips tévéken is nagyon szép volt az SD anyag.

(#91616) alexfield76 válasza BBéci (#91601) üzenetére


alexfield76
újonc

Közvetlen a Digi kábelllel mentem a tv-be, de nincsenek HD tartalmak, felhívtam a Digit, megnézik...
A tv-nek egyébként semmi baja, usb-n kipróbáltam 1080p-n is, meg 3D-s filmekkel is, gyönyörű volt a kép :-)

(#91617) BBéci válasza Clever0 (#91615) üzenetére


BBéci
titán

Abban egyetértünk, hogy a 20-30000 forintos műholdvevő beltérik tudása, képminősége nem különösebben jó, egy komolyabb tévéhez bűn olyat használni.
Auto módban annak kell kimennie a boxból, ami bemegy, nincs változtatás. Ha SD, akkor SD.
Az a régi Philips szintén full HD volt?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#91618) Anubis_9 válasza sandró60 (#91533) üzenetére


Anubis_9
őstag

Úgy néz ki, árnyékra vetődtem ezzel a HDD problémával. :DDD Megvettem az említett WD vinyót: minden film tökéletesen megy róla. A Samsung vinyót meg szépen megformáztam és CCleaner-rel teleírtam, hogy ne legyenek visszaállíthatóak az anyagok róla (ugyanis eladom majd). Nem nyugodott a kisördög: a frissen legyalult Samsung vinyóra felmásoltam pár filmet, ami korábban nem futott. Most minden megy erről is. :Y Vagyis: ha valakinek HDD problémája van, előbb formázza a vinyót és ha utána sem megy, akkor vegyen másikat. Utólag okos az ember... Előbb ezt a formázást meg kellett volna tennem és ráértem volna utána újat rendelni. :B Végül is mindegy, 5 éves már a kicsike, úgy is lecseréltem volna rövid időn belül... Amúgy nekem végig elképzelhetetlennek tűnt, hogy a Samsung TV nem preferálja a saját gyártású HDD-jét... :U

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#91619) BBéci válasza Anubis_9 (#91618) üzenetére


BBéci
titán

Pedig pár éve még a Samsung ügyfélszolgálat is elismerte, hogy egyes Samsung külső merevlemezekkel nem tudnak együttműködni a tévéik. Elég sok hozzászólás foglalkozott ezzel itt a topikban.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#91620) Anubis_9 válasza BBéci (#91619) üzenetére


Anubis_9
őstag

Ez van... Ez most végül is jó hír, hogy elég a formázás, persze lehet, nem minden HDD esetében...

Lehet csak valami apró probléma volt a file-rendszerrel és ezért keveredett meg a TV. A bosszúság, hogy az új HDD kábele kb. 30-40 cm, így alá kell "polcolni", hogy a vinyó ne lógjon a levegőben, hogy a TV-re kötöm. :(((

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#91621) Clever0 válasza BBéci (#91617) üzenetére


Clever0
senior tag

Igen, FHD-s volt, a maga idejében (2010 körül) nagyon jó minőségű. (A következő évben jelentek meg a LED-es tévék és azokon még látszott, hogy a fehér kékesebb, mint a CCFL-eseken.) Konkrét típust nem tudok, mert a barátom tévéjéről van szó, azóta neki is Samu van. Az én előző tévém egy Sharp LC-46LE705E, azon a 1080i-s bejövő jel maradt 1080i, ezért a műholdvevőt inkább 720p-ben használtam (még nem tudott 1080p-t). Az új Samun a 1080i-s kép sem receg, ezért tolom neki az eredeti jelet.

(#91622) sandró60 válasza Anubis_9 (#91620) üzenetére


sandró60
addikt

Ajánlom figyelmedbe ezt az usb hosszabitót sajnos csak 15cm-es amit most lehet itt kapni.A linkelt boltba vettem tavaly Delock 1-métereset.Jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#91623) Anubis_9 válasza sandró60 (#91622) üzenetére


Anubis_9
őstag

Hát egy ilyet néztem ki, ezt ingyen kihozzák most. 80 cm bővel elég... Szerintetek jó lesz a TV-hez?

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#91624) sandró60 válasza Anubis_9 (#91623) üzenetére


sandró60
addikt

Jó ez is.Csak az a része amihez csatlakoztatod a vinyót-nem egy házban van,mint amit linkeltem.Ezért lehet,hogy egy idő után kitágúl-mondjuk akkor kézzel egy kicsit össze nyomod. ;]

(#91625) ΞΔGLΞ válasza alexfield76 (#91600) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Le kell cserélni, amin van HDMI.

(#91626) Anubis_9 válasza sandró60 (#91624) üzenetére


Anubis_9
őstag

Megrendeltem, majd beszámolok, jó-e. :DDD

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#91627) sityupityu válasza Anubis_9 (#91620) üzenetére


sityupityu
veterán

Ez nagyon változó dolog lehet. A sógorom az új tévéjéhez nem rég vett egy samu hdd-t és formázás nélkül is tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#91628) Anubis_9 válasza sandró60 (#91624) üzenetére


Anubis_9
őstag

Rájöttem, hogy baromság hosszabbítót venni az esetemben. Két TV-hez kéne, egyszerűbb 1 db hosszabb USB kábelt vennem, mint 2 hosszabbítót. :DDD

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#91629) RBJ válasza ΞΔGLΞ (#91614) üzenetére


RBJ
addikt

Amúgy tegnap ahogy megláttam, hogy van frissítés én egyből rányomtam. Hetente ráengedem online ra.
Én nem parázok, hogy valami nem fog stimolni. :DDD
Na hétvégén kitesztelgettem az asus om. Valahogy eltalálni, hogy lesz a tv nek és a lejátszónak a legjobb egymással.
Valamit nem értek asus fronton. Pl a főmenű beállításánál a felbontás megadása csak a menüre vonatkozna?
Lejátszásra nem?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#91630) BBéci válasza Anubis_9 (#91628) üzenetére


BBéci
titán

Ez egyértelmű, nem is értem, hogyan merült fel a hosszabbító.

(#91629) RBJ
Egyszer volt szerencsém Asus lejátszóhoz, akkor azt mondtam, soha többet, ha fizetnek érte, akkor sem.
Dune, Popcorn, Mede8er, WD TV és pont.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#91631) Flashget válasza BBéci (#91613) üzenetére


Flashget
félisten

Mindig tv-hez DVB-T tuner kell, de az is van benne. ;)

más

Úgy néz ki, megbukott a Samsung Evolution Kit projekt

Nézzük csak miket szüntetet meg eddig a samsung amiért pénzt kért, rövid időn belül!
1. ON TV
2. Műsor ajánló
3. Social TV
4. Evo kit
5. ?

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#91632) BBéci válasza Flashget (#91631) üzenetére


BBéci
titán

Nyilván az kell, csak pillanatnyi elmezavaromban írtam C-t.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#91633) gofry


gofry
senior tag

Sziasztok!
Van itthon egy D szériás, H és J szériás samu TV. D és J esetén a guide alatt hozza a jelenleg nézett csatorna előnézetét. H6400-ban csak egy kék négyzet van a bal felső sarokban. Szolgáltató : UPC. FW: 2800
Akinek H6400 van meg tudja nézni, hogy van-e előnézeti kép?
köszi

(#91634) Flashget válasza BBéci (#91632) üzenetére


Flashget
félisten

:)

Realme GT Master Edition

(#91635) fant0mi válasza gofry (#91633) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem van. Digitv.

(#91636) zoltan6 válasza gofry (#91633) üzenetére


zoltan6
őstag

diginél van előnézet de ismerős szintén upc-s,nála nincs,örülök hogy nem vagyok upc-s,mert egy hulladék használni a készüléket a médiakártyával,lassú csatornaváltás,rosszul müködő epg,stb. :(

(#91637) BBéci válasza zoltan6 (#91636) üzenetére


BBéci
titán

Egyetlen apró dolog kivételével maximálisan elégedett vagyok az UPC mediacard párossal. Nem írják ki a film készítésének dátumát. Semmi pénzért nem váltanék más szolgáltatóra.
Na jó, van az a pénz. ;)

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#91638) gofry válasza zoltan6 (#91636) üzenetére


gofry
senior tag

A mediakartya gond ma oldódott meg...hoztak egy új kártyát + ci modult. Nem akarták elhinni, hogy rossz. Nézegette a szerelő 10 percig mire ténylegesen megállapította, hogy rossz.
BBéci: mióta UPC létezik UPC-s az egész család. Én most bevállaltam a digit. Eddig lekopogom megváltás.
Gyors TV, nincs kártya, nincsenek rengeteg kód1,2..n meg egyéb technikai csatorna. ...ja igen fele annyit fizetek.
Persze a support nem annyira fancy, a szerviz sem, de amíg nincs gond addig sokkal jobbnak tűnik a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#91639) blakey válasza zoltan6 (#91636) üzenetére


blakey
titán

Halkan jegyzem meg, hogy ez Samsung hiba is lehet, Panasonicnál van előnézet upc-nél. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#91640) gofry válasza blakey (#91639) üzenetére


gofry
senior tag

A D-s samu is tudja :)

(#91641) BBéci válasza gofry (#91638) üzenetére


BBéci
titán

Vannak vitathatatlan előnyei a Diginek, de akkor sem cserélném el a UPC-met. A családban és a közelben lakó ismerőseim egyetlen kivétellel váltottak Digire, sok helyen én állítottam be a tévéket, ezért tisztában vagyok a részletekkel.
Nincs semmilyen technikai csatorna, rengeteg kód, mert kitöröltem, letiltottam azokat. Teljes mértékben testreszabható, úgy működik, ahogy nekem tetszik. A képminőség pedig hibátlan.
Mondjuk az RTL II és a Film+ lehetne HD, de nem különösebben zavaró, mert például ezen a héten még egy perc tévéműsort sem néztem.

(#91639) blakey
Úgy bizony, szintén Panasonicos vagyok.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#91642) Flashget válasza BBéci (#91641) üzenetére


Flashget
félisten

Mondjuk az RTL II és a Film+ lehetne HD, de nem különösebben zavaró, mert például ezen a héten még egy perc tévéműsort sem néztem.

Hello ez Digikábelen HD-ben is jönnek! Sokkal jobb így a gigacápa meg a bazi nagy polip vagy mi a szar a nevük. :D Dobd a kukába az UPC-t és válts Digire. :)

Realme GT Master Edition

(#91643) BBéci válasza Flashget (#91642) üzenetére


BBéci
titán

Tudom, pontosan ezért írtam. Netet váltanék Digire, TV-t nem.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#91644) RBJ


RBJ
addikt

Egy kis off. asos oplay mini nél auto hdmi re állítottam a videó résznél és a 1080p 24 hz .
Amúgy mindegy mire állítom nem látok változást. Azon meg meglepődtem, hogy a 3d filmet is kitolja.
Vagyis nem kellesz külön átdugdosnom a tv re majd.
Így pont a héten érkezet usb kábel hossz. tök felesleges lett. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#91645) ΞΔGLΞ válasza zoltan6 (#91636) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Na álljon meg a menet... :)
Ne általánosítsunk, ez főleg a H6400-ra jellemző, tetű lassú. Hozzá képest a lajhár kapkodó idegbolond, ha UPC kártyával használod. Én is azzal használom. És ez egyre szarabb lesz, ahogy észrevettem. A HU7500-nál ilyen gond nincs, ott gyors minden. Mivel ez a két tévém van, erre van csak összehasonlítási alapom,, viszont a 7500-nál is üres az ablak.

(#91646) zoltan6 válasza ΞΔGLΞ (#91645) üzenetére


zoltan6
őstag

F6500-tel használják az ismerőseim,az is tetű-lassú,bekapcsolás után kb. félpercet kell várni mire bejön az adás.és nincs előnézeti kép sem.szerintem nem a tv-kkel van gond,hanem a UPC kártyáival.

(#91647) ΞΔGLΞ válasza zoltan6 (#91646) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az szinte ugyanaz, mint a 6400, 6200 etc... Alsókategóriában ezt lehet úgy látszik elvárni, de itt mind a kettő ludas! A UPC és főleg a SAMSUNG is!

A UPC képminősége meg kiváló(HD), ezt nem lehet vitatni. Határozottan jobb a kép(ük), mint MT alatt, a BD lejátszómban olyan kártya van, na az meg még tetűbb és az, mint írtam mindig tv, a digit nem láttam még.

[ Szerkesztve ]

(#91648) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#91647) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szóval helyesen...

AZ MindigTv és BD lejátszó hamar ad képet bekapcsolás után, szinte azonnal, de a csatorna váltás több, mint két másodperc, vagy több!

(#91649) digikábeles válasza BBéci (#91637) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Éppen 6 éve annak, hogy megszabadultam a UPC-től. Soha többé nem mennék vissza hozzájuk. Akkor már inkább a Mindigtv.

[ Szerkesztve ]

(#91650) Flashget válasza BBéci (#91643) üzenetére


Flashget
félisten

Nincs az a isten amiért én meg bármilyen UPC szolgáltatásra....ha lenne nálunk.
Nincs kötelező beltérim a DTV csatikhoz, 4db tévén nézzük ki a fene akarná ezt elcserélni a jóval drágább UPC vagy T szolgáltatásra?

Diginél már CI+ kártyát nem is adnak csak CA modult.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.