Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) migabi24 válasza balika333 (#7642) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem jött be a Note 3? Mi a gáz azzal a csodával, nagyon sokan eladják

[ Szerkesztve ]

(#7652) vadászcsiga válasza migabi24 (#7651) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hogy samsung :D

...csak trollkodok ám :B

[ Szerkesztve ]

(#7653) zazenke válasza toto0569 (#7650) üzenetére


zazenke
őstag

de ehhez rootolgatni kell meg miegymás gondolom. én sajna nem tartozom a rootolók táborába . és hivatalos frissítésekre várogatok :)

(#7654) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Most nezem d80210a a szoftver verziom,eddig fel sem tunt. Fuggetlen a keszulekem. Nem kellett volna mar OTA-n frissulnie ennek ?
Probalkoztam,de nem kinal fel frissitest.

(#7655) JoeCockBill válasza Tamás34 (#7614) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Nekem Viral Floating Youtube app-al jobbnak tűnik, persze lehet csak placebo de egy próbát megér.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#7656) Viper26 válasza vadászcsiga (#7641) üzenetére


Viper26
nagyúr

Még semelyiket, de ha jól emlékszem 4XHD-n az LG saját appját használtam ehhez, csak már nem emlékszem a nevére. :F

Pixel 7 | FR955

(#7657) Tamás34 válasza JoeCockBill (#7655) üzenetére


Tamás34
senior tag

:C Jó! Itt nem laggol! Szuper, köszönöm! Te is ezt használod?

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#7658) JoeCockBill válasza Tamás34 (#7657) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

igen, előző telóimon is jól bevált szóval egyből telepítettem, nem is néztem a gyárit csak most a lagg miatt

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#7659) BLC


BLC
tag

Sziasztok!

Egy ideje passzívan figyelem a fórumotokat. S4-s tulaj vagyok, de egyre erősebb késztetést érzek a G2 vásárlására.
Szeretnék feltenni egy pár kérdést mielőtt döntést hoznék.
- Tudván, hogy a készülék nem bővíthető memóriával, így a kérdésem az lenne, hogy a 16 GB-os változatnál ebből a memória mennyiségből foglalja a rendszer a szükséges helyet, vagy van külön. (itt nem a 2 GB ram-ra gondolok)
- Több helyen különböző információk vannak a készülék kijelző "üvegjéről" GG2 vagy GG3, mi az igaz?
- Volt már fehér telefonom HTC ONE X, annak a polycarbonat háza a rendszermag körül a melegedés hatására elszíneződött. Itt ez mennyire jellemző?
-Hivatalos magyar garanciás 32 GB-os létezik a piacon?

Előre is köszönöm válaszotokat.

(#7660) vadászcsiga válasza Viper26 (#7656) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Amúgy érdekes hogy a G2-ben nincs gyárilag semmilyen nfc alkalmazás. Vagy elkerüli a figyelmemet és van?

(#7661) Tamás34 válasza BLC (#7659) üzenetére


Tamás34
senior tag

Szia!

- A 16GB rendszerből 10 GB marad amit felhasználhatsz!
- Kijelző GG2
- Elszíneződést én nem tapasztaltam

Miért akarsz váltani S4-ről?

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#7662) Toobee válasza vadászcsiga (#7660) üzenetére


Toobee
veterán

Egy ilyen appot talaltam a systemben: DirectBeam.apk

https://barbieripnk.hu/

(#7663) Jonathan92


Jonathan92
tag

Sziasztok. Costum romolok tapasztalataira lennék kiváncsi.

Nőt a szabad tárhely egyéb romok használatával? 16 bol 10 karcsu nekem..de nem megszokhatatlan..

[ Szerkesztve ]

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#7664) BLC válasza Tamás34 (#7661) üzenetére


BLC
tag

A válasz egyszerű, munkaeszköz és információ forrás a telefon, sajnos ilyen intenzitás mellett nekem nem bír ki egy napot sem.
Másik dolog, a mókus vakító funkciók annyira nem győztek meg, de a G2 GG2-je meg aggaszt. Nokiám volt GG2-vel és az nagyon érzéken volt minden nemű külső hatásra ;)
De elsősorban az üzemidő meg, a smooth funkciók no lag, ha van ilyen. :B

(#7665) DonMaster


DonMaster
addikt

igaz az a hir hoyg t-mobilnál 2ezer forint ért hozzá lehet jutni ehez a készülékhez? az uj beszéálj annyit amneyit akarsz dijcsomaggal?

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#7666) Wynsent válasza Tamás34 (#7614) üzenetére


Wynsent
tag

1: Nagyon szép ez a videó!
2: Tényleg szaggat. Eddig nem vettem észre, mert egyrészt keveset youtubeozok telefonon, másrészt valószínűleg ez a legrészletesebb videó, amit eddig a telefonom látott:D

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#7667) Toobee válasza BLC (#7664) üzenetére


Toobee
veterán

Van lagg, mindenkinel van, maximum nem veszi eszre. Nekem nagyon bantja a szemem, pedig mar a rom-ot is kipucoltam. Majd ha lesz idom ranezek a 10b-re is. Viszont a hangminoseg egy jo fej/fullhallgatoval neutron playerrel eszmeletlen. Van egy sanda gyanum, hogy belepo dac+amp kombot siman uti, de meg feljebb is mernek probalkozni vele.

https://barbieripnk.hu/

(#7668) Tamás34 válasza BLC (#7664) üzenetére


Tamás34
senior tag

S3-as készülékemen GG2 van, 9 hónapja van meg, tokban hordom és a kijelzője makulátlan!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#7669) Tamás34 válasza Toobee (#7667) üzenetére


Tamás34
senior tag

[link] Ennél a lejátszónál nincs lag! :C

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#7670) lajki7 válasza mycso (#7633) üzenetére


lajki7
senior tag

Megnéztem az atomreaktor gépemnél és szaggat !! :DDD (Bulldozer fx8350,nvidia 760gtx stb sorolhatnám :D) haggggggggyúúk mááááár :C tuti a videoval van baj. ipad,iphone cuccokon nem szaggat,bnöm 4sén sem :DDD köszönjük emese! ocska szar video :D

*nézzetek inkabb fullhd filmet rajta,mint pl a standard gyári video,nekem hibátlanul megy...mondjuk az egy másik kérdés hogy nyóóóócvanhat GB egy film :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#7671) vadászcsiga válasza Toobee (#7662) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az szerintem két NFC képes készülék átviteléhez jó

Én meg egy ilyet találtam de sajnos nem írja a matricámat
LG tag

[ Szerkesztve ]

(#7672) oszi61 válasza vadászcsiga (#7660) üzenetére


oszi61
tag

Van benne NFC. Beállítások,Hálózatok,Mobil,Megosztás és csatlakozás. Ott már megtalálható! :)
No ezt benéztem! :( Ez kínos! :) Bocsi!

[ Szerkesztve ]

(#7673) balika333 válasza migabi24 (#7651) üzenetére


balika333
tag

Nagyon jó telefon, de nagy. Persze, ezt tudhattam volna az elején. Na szóval egy ideig jó volt, de zavart. Na meg éreztem, hogy vissza kell térni G2-re :D

Samsung Note 22 Ultra

(#7674) duvi válasza DonMaster (#7665) üzenetére


duvi
nagyúr

Aktuális T-mobile árlista G2-höz.
Végül is nulla forintért is megkaphatod Next XL díjcsomaggal
(2 év 19990 Ft havi díj)
Kérdés, hogy megéri-e neked... :F

[ Szerkesztve ]

(#7675) Wynsent


Wynsent
tag

Nem tudom, hogy kell megmutatni a képeket, amiket készítettem a telefonnal, de tökéletes sötétségben is teljesen élvezhető képeket lőttem vele pénteken.

[ Szerkesztve ]

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#7676) deakferenc75


deakferenc75
tag

Ha valaki szeretne egy T-s,garanciális G2-t,akkor ne habozzon,menjen el Miskolcra,mert ott egy egyén 30.000-ért,azaz harminc ezerért akar megválni a telójától.Bomba ajánlat!
Az apródon megtekinthető.Írtam neki,azt mondja személyesen átvehető és hogy azért adja ennyiért,mert többért nem menne el :Y
Gondolom,igazat ír.......

[ Szerkesztve ]

(#7677) oszi61 válasza Wynsent (#7675) üzenetére


oszi61
tag

Képmegosztó oldalra feltöltöd,utána belinkeled! :)

Képhost,például jó! Egyszerű a használata! vagy a Dropbox!

[ Szerkesztve ]

(#7678) Toobee válasza deakferenc75 (#7676) üzenetére


Toobee
veterán

Hagyjuk mar...

https://barbieripnk.hu/

(#7679) Kunsztler válasza toto0569 (#7650) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Aranyos kislány mester :)

Nexus 5

(#7680) toto0569 válasza Kunsztler (#7679) üzenetére


toto0569
addikt

Szia!Mondhatnám,hogy mesteri kivitel...Köszönjük!

(#7681) Wynsent válasza oszi61 (#7677) üzenetére


Wynsent
tag

Köszi a tippet!

Szóval! Sötétben folyamatosan ritmusosan, gyorsan mozgó emberek, kis ellenfénnyel!
És a G2 ezt mind fogyasztható állapotban megörökítette. Nem semmi. Nem értem, miért kell fikázni a fénykép készítési képességeit. Nem egy 7D, de mindenki tudta, hogy telefont vesz, amikor fizetett érte, nem?:D

Ahhoz képest pedig bámulatos.

Jah, és nappal még élesebb, színesebb és szebb. Rakok majd fel éjjeli videót is, ahol sok kis ponton szembe van világítva.

Kép: http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_11_26_90f2j8yrxq.jpg

[ Szerkesztve ]

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#7682) oszi61 válasza Wynsent (#7681) üzenetére


oszi61
tag

Igazán nincs mit! :)
Jó lett a kép! :)

[ Szerkesztve ]

(#7683) Wynsent


Wynsent
tag

A beígért rettentő fényviszonyok között elkészült rövid videó:
https://www.youtube.com/watch?v=nv5kSRTP0UY

Nem akarom menteni az LG-t, de aki kicsit is ért a filmezéshez, az kb. tudja, hogy ilyen fényviszonyoknál milyen nehéz videózni. Nekem tetszik az eredmény. Persze, biztos lehetne 1000-szer jobb is, ha ez, meg az jobban lenne optimalizálva, bizonyára sokan elmondanák, melyik telefon képes ennél jobb felvételeket is csinálni, de ismételnem kell önmagamat: ez egy mobiletelefon! milyen jó videót csinál máá'!

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#7684) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#7660) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nos a mindenki által ajánlott Trigger appal és néhány pluginnal kiválóan testre szabható a matrica. Kezdek rakapni :K

(#7685) Toobee


Toobee
veterán

Az en foliaim is megjottek, 15 db...lehet probalkozni a felrakassal :DDD

https://barbieripnk.hu/

(#7686) Oneil_85 válasza BLC (#7659) üzenetére


Oneil_85
csendes tag

Az edigitálnál lehet venni 32 gb-s független lg g2 telót, 2 év teljes körű garanciával. Én is onnan vettem cetelem kártyával. a telót. Így 162e ft-ba került bruttó. Szerencsére eddig még semmi olyan problémával nem találkoztam, amik általánosságba előszoktak fordulni.

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#7687) F-ECT$ válasza jooker82 (#7626) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem kell elképzelnem semmit. Néhány hozzászóláson belül mondasz ellent magadnak.

Dive ever, work never.

(#7688) Busterftw


Busterftw
veterán

Na srácok, megrendeltem a 32gb-osat, csak ki kell bírni december 2-4-ig, míg kihozzák. :DD
Már csak valami fóliát meg tokot kellene rendelnem. :)

(#7689) Viper26 válasza vadászcsiga (#7684) üzenetére


Viper26
nagyúr

Feldobtam én is, majd du. beállítom a dolgokat. :)

Pixel 7 | FR955

(#7690) zool1


zool1
őstag

Megjött a tok :C Már csak a telót kell megvenni! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7691) VirtuHun válasza VirtuHun (#7646) üzenetére


VirtuHun
csendes tag

Sziasztok.

Nem akarok senkinek sem az agyára menni, csak kérnék egy kis segitséget:) Szóval nekifutok, és harmadszorra is felteszem a kérdést:

KDZ-vel firssítettem T-mobile 10a-ról Hungary Open 10b-re. Minden szuper, megmaradt minden, de kell-e neki factory reset? Marad szemét ilyenkor a rendszerben? Ha kell reset, elég a menüböl indítható factory reset, vagy a gombkombinációs hangerő le plusz power nyomkodós a jobb. Root nem volt.

Köszi előre is

Amúgy több RAM lett ezzel a frissítéssel érezhetően.

[ Szerkesztve ]

(#7692) Viper26 válasza VirtuHun (#7691) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem is anno kdz-ből ment fel a UK open, és nem volt reset, semmi gondom nem volt belőle...

Pixel 7 | FR955

(#7693) lajki7 válasza VirtuHun (#7691) üzenetére


lajki7
senior tag

En nyomnek egy fr-t:) samsungnal mindig nyomtam,elotte,utana:) volt amikor jobb lett az uzemidom...ismetlem samsungnal! De ennel is ugy csinaltam.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#7694) Oneil_85 válasza zool1 (#7690) üzenetére


Oneil_85
csendes tag

Megnézhetném a tokot,mert én is szeretnék rendelni majd 1 -et.

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#7695) DroiDMester válasza VirtuHun (#7691) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

megìrtam már koràbban is, miután felment a 10b ès megvolt az első restart utána kell csinálni Factory Reset.et mert a rendszerbe ìgy még ott a sok FELESLEGES Trémobilos SZEMÉT! elvileg a menűből is ugyan azt csinàlja de jobb a gombnyomós kombó!

(#7696) zool1 válasza Oneil_85 (#7694) üzenetére


zool1
őstag

Ha hazaértem melóból töltök fel pár képet. :K

(#7697) Rush77


Rush77
aktív tag

Nekem az lenne a klérdésem, hogy esetleg van e valaki aki vett GLASS-Met (rajtam kivül) és ha igen akkor megérkezett e.
Ha igen akkor kérhetnék véleményt (milyen, mennyire kell pontosan illeszteni -gondolok itt arra, hogy elég kicsire lett szabva- , hibás volt-e...).
Csak azért kérdem mert mondjuk megrendeltem már és elvileg úton van. Tegnap vettem észre, hogy 35 napig is eltarthat a szállitás :Y

(#7698) Oneil_85 válasza zool1 (#7696) üzenetére


Oneil_85
csendes tag

Köszi, és esetleg élőben nem próbálhatnám rá. Kiváncsi lennék a fogására. Most egy alap tok van a telómon.

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#7699) WiZARD válasza Rush77 (#7697) üzenetére


WiZARD
addikt

én nov 7-én rendeltem, elvileg 8-án postára adták, de még semmi hír a csomagról :(

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#7700) Rush77 válasza WiZARD (#7699) üzenetére


Rush77
aktív tag

Most, hogy végre megjott a Slim Armor már kezdtem reménykedni, hogy nagyjából egy időben megérkeznek aztán észrevettem ezt a mondatot.
It may takes up to 35 days to reach other countries :W :Y :W
Szerintem Karácsony elött jó ha megkapom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.