Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) rx8pencz


rx8pencz
tag

Sziasztok!

Tanácsotokat szeretném kérni.A Z1 és a G2 között vacilálok.Most Sony telefonom van,és ami tetszik bennük,hogy küllemre sokkal férfiasabbak és számomra szebbek,mint a konkurens telefonok.Viszont a G2-nél meg ügye jobb a kijelző.Tudnátok pár pro és contrát mondani? :R

PSN: istone94

(#7752) baluka26


baluka26
veterán

Ma megjött a Nillkin Super Frosted Shield tokom, nagyon jó!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7753) jooker82 válasza rx8pencz (#7751) üzenetére


jooker82
nagyúr

G2-nél jobb a kijelző,jobb az aksi,jobb a testreszabhatóság,full távirányitó,hifi hangzás.egyedüli hátránya,ha ez hátrány,hogy műanyag ház.eleinte több db recsegett,ma már alig irnak ilyenről.
Z1 vizállóság,jobb anyaghasználat,(bár ha esik,akkor akár 100 ezer ft is lehet a javitási költség.) drágább,mint a G2,kevésbé értékálló,sötétben gyenge képek.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7754) oszi61 válasza Oneil_85 (#7748) üzenetére


oszi61
tag

Ha már netről beszélünk és szolgáltatókról! Most derült ki,hogy a Vodafone trükközik! :(
"Egy nem várt tiltásra bukkant a Vodafone egyik ügyfele a szolgáltató Általános Szerződési Feltételeiben. Több mobilnetes tarifacsomag és internetes opció esetében tilos a népszerű chatprogramok, köztük a Skype és a Viber, sőt a szintén ide sorolható Facebook Messenger használata is."

Bocs,ha off lenne! :( De felháborított! :(

[ Szerkesztve ]

(#7755) ithomas


ithomas
őstag

Ebben a telóban tényleg a legújabb Wolfson DAC van?
Most sikerült egy Note3-at meghallgatnom (ami Wolfson chipes) a Shure SE215 fülesemmel, de nem tudtam betelni a gyönyőrtől, tökéletesen szólt.
Ha a G2-ben is ilyen DAC van, akkor tuti hogy ilyet veszek.

Ez a recsegős hátlap amúgy mennyire gyakori?
Ez egy picit azért elveszi a kedvem, pedig fehérben nagyon tetszik kinézetileg is.

Real eyes realize real lies!

(#7756) rx8pencz válasza jooker82 (#7753) üzenetére


rx8pencz
tag

Köszönöm,azt hiszem akkor a G2 mellett döntök! :D

PSN: istone94

(#7757) Naras válasza oszi61 (#7754) üzenetére


Naras
őstag

A többi szolgáltatónál is fellelhető a dolog... :U

ithomas: picit tud recsegni, ha direktbe nyomkodom a szélét, másnál a gomb alatt volt ilyen jelenség, de ez sem általános, vagy valóban zavaró a hétköznapi használatban...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#7758) jooker82 válasza ithomas (#7755) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igen az a hangchip van benne,mint a note3-ba. Egyre kevesebb már a hibás hátlapú tulaj.de ha méfis kifognál egyet,azonnal cseréltesd ki.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7759) oszi61 válasza Naras (#7757) üzenetére


oszi61
tag

Ez nálunk nem fordult elő,pedig benne vagyunk némelyik csomagban!

Remélem nem is fogják most már tiltani! :)

De ez azért mocsok dolog a szolgáltatóktól,mert erről a vásárláskor nem tájékoztatják az ügyfeleket! :(

[ Szerkesztve ]

(#7760) Viper26


Viper26
nagyúr

Trigger app, és NFC tag témája...

Ha repülőzni küldöm este a telót, akkor utána reggel mindenképp manuálisan kell ezt kikapcsolni, és NFC-t be?Az lenne az ideális, ha ezt tag-gel meg lehetne oldani. :F

iPhone 14 | FR955

(#7761) F-ECT$ válasza Naras (#7757) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja csak pl a Telekom a szöveges üzeneteket nem tiltja, nem úgy, mint a voda. (Egyelőre csak szabályozásban, ki tudja mikor fogja élesben is.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#7762) vadászcsiga válasza Viper26 (#7760) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egy tag bekapcsolni, egy meg kikapcsolni :DDD

(#7763) Naras válasza F-ECT$ (#7761) üzenetére


Naras
őstag

Igen, nagyon érdekes, hogy miközben egyre jobban nyomják az LTE/4G - t, a gyorsabb mobilnetet, közben még mindig forgalmi limitek vannak, drága mobilnet, és akkor még ez is, hiába lenne egy jobb csomagod, beszélgetésre úgysem használhatod... persze, érthető, hogy védik a seggüket, hiszen, ha mindenki neten cseveg, miből lesz a profit, de ha ebbe az irányba megyünk tovább, bizony a net egyre jobban előtérbe kerül, és akkor a legtöbb szolgáltató arra kényszerül, hogy bizony ebbe az irányba menjen... talán nem is lesz több normál hívás, csak neten telefonálás... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#7764) vadászcsiga válasza baluka26 (#7752) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szín?

(#7765) Viper26 válasza vadászcsiga (#7762) üzenetére


Viper26
nagyúr

Valami életszerű megoldásra gondoltam, de akkor nincs ezek szerint. :)
Kérdés, hogy az NFC önmagában mennyit eszik, mert így 24 órában mennie kell.

iPhone 14 | FR955

(#7766) Naras válasza Viper26 (#7765) üzenetére


Naras
őstag

Keveset, pont az a lényege...

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#7767) vadászcsiga válasza Viper26 (#7765) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Próbáld ki hogy reggel bekapcsolod, este meg megnézed hogy alakult az akksi. Gondolom van már némi gyakorlat mennyire merül le estére.

(#7768) vadászcsiga válasza Viper26 (#7765) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A Trigger app az airplane mód beállításánal felajánl egy toggle opciót. Kipróbálni nem tudom mert azt mondja root kell hozza, hogy miért azt nem tudom? :F
Ha próbáltad már nem szóltam

(#7769) vadászcsiga válasza Viper26 (#7765) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja mobilnettel működik. Root van?

(#7770) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Nah vegre en is beszallok a buliba, ma jott meg az XXL-tol, hibatlan minden tekintetben (nincs doglott pixel, nem ropog a hatlap, antutu is >30k), tokeletesen meg vagyok elegedve :)

A keszulekrol: S2-t hasznaltam a kezdetektol, maig egy eros es remek telefon, de basszus, eg es fold, nem gondoltam, hogy ennyire eles kulonbseg lesz koztuk. Hat igen, szegeny huseges S2-m folott nagyon eljart mar az ido :(

#7771:
Bolti, 1 ev, 140+futar. (32GB, feher)

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#7771) jooker82 válasza Cathulhu (#7770) üzenetére


jooker82
nagyúr

mennyiért vetted és milyen garival
Amúgy gratula:)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7772) Oneil_85 válasza FrankMonzano (#7749) üzenetére


Oneil_85
csendes tag

Igazából egyesével végig tudod nézni a telefonodon, hogy mely programokat illetve folyamatokat tudod kitörölni vagy letiltani, mert neked nincs rá szükséged, vagy teljesen felesleges. Igazából ez egyéni dolog is , h kinek mi kell. Írok egy párat én miket tiltottam le.

A Google Címtár szinkronizálása
A Google Naptár szinkronizálása
Alk. szolgáltató keresése
Alkalmazás frissítés
Arcalapú feloldás
Beállításvarázsló
Böngésző
Chrome
CloudHub
com.android.providers.....
com.google.android.voicesearch
com.lge.sui.widget
ConfigUpdater
Dlna
google könyvjelzők szinkronizálása
google play játékok ; könyvek ; magazinok ; zenegoogle szövgolvasó
google+
kedvenc névjegyek widget
life square ; lifesquare log manager
óra widget
remote call services
smarshare...
térkép
utcakép
videó trim
videó szerkesztő
Voice Mate
Vutalk
zene

Ennyi. Igazából sok dologra nincsen szükségem, illetve raktam fel külön progikat is pés azért nem kell a gyári.

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#7773) jacis


jacis
nagyúr

Ma elkészült a fekete G2-öm skacok. Az előzményeket nem írom le mert nem lenne rá elég karakter :) de röviden annyi, hogy már a szervízfőnök is belefolyt az ügybe.
Na de nem ilyen szép a sztori vége...
Nem tudtam személyesen bemenni a szervízbe ezért a barátnőm ment be a telefonomért. Bement mondja a figurának, hogy jött a fekete G2-es készülékért ami elkészült elméletileg (szóltak telefonon). Mondja a faszi, hogy ok megkeresi. Erre jön vissza, hogy nem találják és hogy mondja el a barátnőm hogy néz ki. Erre barátnőm rákérdezett, hogy egy LG szervízben egy komoly kérdés? Fickó mondta, hogy segítsen mert hátha könnyebben meglesz.. barátnőm erre meg mondja, hogy olyan fekete mint a kabát ami rajta van :)
Fickó hozott is egy telefont csak de nem G2 volt hanem valami olcsó LG.
Barátnőm mondta, hogy ez nem az. Erre a fönők is nekiállt keresni....
Meglett nagynehezen a telefon. Erre a figura elkezdi feszegetni a hátlapot. A főnök ráordít, hogy mit csinálsz Te hülye. A faszi erre meg, hogy leolvasom az imei számot ami a hátlap alatt van.... főnök lecseszte, hogy nem lehwt levenni a hátlapot Te hülye...
Ok nagynehezen megkapta a barátnőm a telefont. Fickó mondja, hogy fél év garit vállalnak rá. Ok barátnőm vár-vár... faszi erre mondja tudok valamiben segíteni még? Barátnőm erre mondja, hogy a garanciáról nem kellene valami papírt adni? Erre a fickó jahhh nem adtam még?
Barátnőm nagyon kiakadt rajtuk. :W
Mégegyszer azt kérem mindenkitől, hogy soha ne menjetek kecskemétre az Electro Record szervízbe, mert egy katasztrófa az egész csapat.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7774) Gempas 70 válasza ithomas (#7755) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Hm... nekem egyáltalán nem recseg. No problemo.

(#7775) Oneil_85 válasza jacis (#7773) üzenetére


Oneil_85
csendes tag

Szegény telefon, hogy mit kapott. Szerintem nagyon teszteld majd le. Elképesztő h mik vannak.
Én ahogy ismerem magamat ,ha én lettem volna ott és feszegeti a hátlapot, el sem vittem volna a telót, hanem ráborítottam volna az asztalt. Simán írásos panaszt nyújtottam volna be, mivel a tekintetben kötelező eljárni + hozattam volna velük egy másik készüléket. Oldják meg. Nem érdekel. :)

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#7776) vadászcsiga válasza Oneil_85 (#7772) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hmm én ezeknek 80-85%-át használom, illetve kihasználom a telefon képességeit

(#7777) Kunsztler válasza jacis (#7773) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Azt se csodálnám a Gps vagy wifid nem működne, ilyen stílusba csinálják a dolgokat :)
Svájcba születtem mindjárt kirúgták volna na de mindegy.

Megkérdezhetem mennyi volt áfával mindennel együtt a javítás ?:)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#7778) jacis válasza Oneil_85 (#7775) üzenetére


jacis
nagyúr

Ma átköltözök a feketébe. Én is tartok tőle, hogy nem klappol minden. Most még nincs nálam, de azt mondja barátnőm, hogy a kijelzőn kívül a hátlap is cserélve lett. Nem akartam elhinni, de azt mondja, hogy odaadták Nkei a régi hátlapot is. Nem tudom azt miért kellett cserélni :F
Remélem a hátlapban lévő antennák nincsenek szétcseszve.

Kunsztler: 50800Ft-ba fájt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7779) GGMPC


GGMPC
őstag

Jovohetre lesz egy fuggetlen fekete G2-m, 16GB, 2 ev garival - ha valakit erdekel, akkor 118-ert elviheto!?.

Privatban! :))

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#7780) jooker82 válasza jacis (#7778) üzenetére


jooker82
nagyúr

ha más nem visszarakod a régit....levehető az,ha esetleg hibás lenne... :) de csak nem tán. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7781) Kunsztler válasza jacis (#7778) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Sajnálom nem kevés pénz 50800Ft :(
Nem utáltad meg a telefont? :)
Hú most még jobban figyelek a Nexusom-ra :)

Nexus 5

(#7782) jacis válasza Kunsztler (#7781) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem utáltam meg dehogy is. Úgy várom már, hogy kipróbálhassam. Nagyon szeretem mind a kettőt. Lehet nem is ajándékozom el a feketét hanem lesz kettő :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7783) Kunsztler válasza jacis (#7782) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Használd egészséggel,figyelj rá és véd valamivel :)
Egyiket add el és vegyél Nexus-t :D

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#7784) GGMPC válasza jacis (#7782) üzenetére


GGMPC
őstag

Akkor vegyel megegy feketet es a ketto koze rakd a feheret!?.

:B

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#7785) jacis válasza Kunsztler (#7783) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is megfordult már a fejemben ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7786) Oneil_85 válasza jacis (#7778) üzenetére


Oneil_85
csendes tag

Annak amiket kiszedtem a fele vagy 3/4 része frissítés vagy szinkronizálás, vagy google szolgáltatás.
Én személy szerint nem szeretem ha automatikusan frissíti a dolgaimat , főleg olyanokat amik nem kellenek.
De mondom nem biztos h amit kiszedtem azt nem használom. Használom, csak külön progit raktam fel helyettük. :)

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#7787) gekkoXT válasza jacis (#7773) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Ismerős! Nekem Samsung monitorom volt náluk, 2 hét után visszaadták, hogy 13 ezer a javítás. 1 hét után újra beszart, visszavittem, majd 3 hónap múlva sem szóltak, hogy mi van. Bementem balhézni, mire közölték, hogy mégsem javítható, és nem is rendelhető hozzá alkatrész, de visszafizették legalább a szerelés költségét.

Sosem értesítenek, ha elkészül valami. Ha bemész, akkor meg tényleg úgy keresgélik a cuccokat csomó ideig.

(#7788) Oneil_85 válasza jacis (#7778) üzenetére


Oneil_85
csendes tag

Reméljük h jó lesz a telefon. Ha meg nem az úgyis kifog jönni ha nem kíméled :) De annyira azért ne terheld le :)

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#7789) Kunsztler válasza jacis (#7785) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Tudom olvastam Nexus 5 fórumon :)
Egyébként ha kérdezni szeretnél állok rendelkezésedre megelégedve használom lassan 2-hete :)

Nexus 5

(#7790) bazsika89


bazsika89
tag

Sziasztok!

Pesten hol tudnék megnyomkodni egy fekete példányt? Eddig csak fehéret találtam ( T-Mobile; Bestbyte, MediaMarkt stb) Előre is köszi.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#7791) GGMPC válasza bazsika89 (#7790) üzenetére


GGMPC
őstag

Szep a feher nagyon es volt nalam olyan, de a fekete az komolyabb, foleg ahogy kiugrik belole a meseszep kepernyo feeling! :K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#7792) Naras válasza gekkoXT (#7787) üzenetére


Naras
őstag

Hogy a francba üzemelhet így egy profitorientált vállalkozás? Kényszerből úgyis hozzájuk viszi az ember alapon? Persze, ha a hivatalos szerviz ajánlja őket, oda megy az ember, de ezek után minimum abba az irányba, de sokkal inkább a fogyasztóvédelem felé kéne őket jelenteni, mert így nem lehet ügyfeleket kezelni, az ajánlásokat is csak azért kapják gondolom, mert megvan a haveri viszony... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#7793) Oneil_85 válasza bazsika89 (#7790) üzenetére


Oneil_85
csendes tag

Jó kérdés. Talán az edigital? Ott nyomkodta haverom ,csak nem tudom h fehéret v feketét nyomogatott e.

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#7794) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Érdekes, azt hittem az sms átviszi az ékezetes betűt is normál 160 karakteres üzenetben, de most nézem asszony telefonját és az összes üzenetem ékezet nélküli. Végül is nem gond, inkább örülök neki.

(#7795) Nordik válasza vadászcsiga (#7794) üzenetére


Nordik
őstag

Nem tudod véletlenül, hogy a beállításoknál melyik opció veszi le az ékezeteket az üzenetekről? Mert a Karakterkódolás alatt van olyan, hogy Automatikus és Alapártelmezett ABC. :U

(#7796) vadászcsiga válasza Nordik (#7795) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Alapértelmezett ABC. Legalábbis nekem ezen áll

(#7797) szaszandras válasza bazsika89 (#7790) üzenetére


szaszandras
csendes tag

A Camponában lévő T-Partner-ben ma láttam egyet. Jó sok ujjlenyomat volt rajta... :-)
Én nem bántam meg, hogy a fehéret választottam, pedig eddig mindig sötét telefonjaim voltak!

(#7798) GGMPC válasza vadászcsiga (#7794) üzenetére


GGMPC
őstag

Azert az jobb, mintha ekezetesnek venne es 1 db uzenet vegul 3db-nak szamlalodik! :K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#7799) baluka26 válasza vadászcsiga (#7764) üzenetére


baluka26
veterán

Fekete.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7800) toto0569 válasza Nordik (#7795) üzenetére


toto0569
addikt

Használj Angol abc-t ...abban is a balra dőlő ékezeteket akkor nem számolja csak 1 karakternek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.