Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67800) Feri1977


Feri1977
senior tag

...igen tudom sok gondom volt, akkumulátor problémák, kicseréltettem újra, kamera lencse mögötti plexi karcos volt, kicseréltettem azt is mert szeretek fotózni. Most ez a kijelzőn lévő apró hajszálkarcok fenti közép részen, meg egy 1 mm-es mélykarc zavar..de ez se érdekel, mert találtam újabb dolgot. MIvel imádok zenét hallgatni, ezért útközben mindíg nyomom ezerrel, de mondjátok már meg, ki volt az a tervezői szak analfabéta, aki alulra rakta te jó édes istenem a jack dugót és nem felülre mint a többi telónál? Mindenbe bele akad amikor oldalt kihúzom kabát vagy felsőből, meg idétlen fogni, hogy alul lóg vagy 1 méter kábel még, előző telón fent volt, és jobb érzés volt fogni a telót. DE inkább kérdezek egy fontosabbat.

Ti megvagytok elégedve a kamerájával? Mert van egy nikon l27-es fényképezőm, és alig használom amióta az lg-m van, és lehet eladom, szerintetek tudok ezzel is majdnem olyan szépen fotózni, mint egy 16 megapixeles fényképezővel? Tudom hülye kérdés, mert ez csak 13-as, de ha mondjuk 13 megapixeles lenne a fényképezőm, akkor is fel venné vele a versenyt? Mert ma már egyre kevesebben fotóznak fényképezővel, inkább mobillal mindenfelé. Kirándulások stb.-ket fotóznék vele.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.