Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54161) reap3r válasza zoff76 (#54158) üzenetére


reap3r
aktív tag

A szolgáltatósaknak kell hogy legyen garanciapapírja, amivel érvényesíteni tudod majd a garanciát. Ha prepaid vagy előfizura lett véve a számláján ezt látnod kell, számla nélkül ne hidd el, hogy prepaid. Ha azt mondja, hogy nincs meg a számla, de előfizus, akkor szépen hagyjad, akkor is ha jól hangzik, mert ha később letiltják tök mindegy mennyivel olcsóbban szerezted meg, akkor bukod mindet... Mindenre kérdezz rá, ne ugorj bele az üzletbe, főleg ha kérdezgetsz és hirtelen enged az árból. Tapasztalatból beszélek, egyszer akartam venni egy telefont, a csávó mondta, hogy dominora lett véve, minden oké, van garancia. Találkozunk és persze a számla otthon maradt, ja és valamiért adásvételit sem akart írni. Szépen megmondtam neki, hogy köszönöm, hogy idefáradt, de én ezt nem veszem meg. Valószínű ezért lett volna ennyire jó áron. Az emberek rohadt nagy része át akarja b*szni a másikat, ezt is tapasztalatból mondom. Eddig 2 üzletet kötöttem, ami hihetetlen volt de igaz, a többi pedig átb*szás lett volna, amikbe nem ugrottam bele. Legyél nagyon körültekintő és ne feledd, te vagy a vásárló, aki PÉNZT veszíthet. Azt se felejtsd el, hogy ezt a telefont 130-140-ért vették még anno, és van oka annak, hogy néhányan nagyon olcsón ( gondolok itt 40-50e-ért) árulják, ne hidd, hogy vannak olyan hülye emberek, akik csak úgy eldobják a drágán vett telefont a töredék árért, tudják ők is hogy mennyit ér...
Én személy szerint elég olcsón jutottam ehhez a készülékhez, egy csávótól vettem, akinek rengeteg telefonja volt, és ő pl. azt hitte, hogy pixelhibás ( amúgy sárga foltos volt a bal felső sarokban ) és úgy gondolta, hogy erre nem vonatkozik a garancia... Hát én meg szemfüles voltam és bekérdeztem ide, itt pedig mondták, hogy lazán cserélik és megvettem... Ki lehet fogni, de nagyon vigyázni kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.