Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44404) Nfsman20 válasza FrankMonzano (#44403) üzenetére


Nfsman20
tag

Én pl. a chrome-ot tiltottam le, mert a gyári viszi a flash-t... + páran panaszolták, hogy a háttérben néha tekeri tovább a dolgokat - tök feleslegesen. kilőttem így a chrome-ot, plusz pár gyári alkalmazást is (szociális élet meg ilyenek :D) de abszolút semmit nem változott az üzemidő... vagy elhanyagolható mértékben csak. szóval szerintem, ha csak nem zavarnak az appok, akkor nem érsz el a letiltással semmit. :)

Más: sokan panaszkodnak a GPS problémára. Nem nézek hülyének senkit, félreértés ne essék, de felfedeztem egy (számomra) új dolgot. A beállítások>általános>hely>mód fülön belül 3 opcióban állítható a pozícionálás. Nálam alapesetben, ahogy feltoltam a legfrissebb szoftot, a 2. pont volt bejelölve, az akku kímélő mód. Itt maga a GPS modul nem aktív, csak cellainfók és wifi alapján próbál tájékozódni a ketyere. Ezzel szemben a 3. variáció használja a GPS-t, az 1. opció pedig mindezeket együtt, azaz wifi, mobilhálózat és GPS egyszerre. Így villámgyorsan fog jelet nálam.
Nem lehet, hogy 1-2 embernél csak ennyin múlik a dolog?

[ Szerkesztve ]

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.